English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 19:09

Ne bacajte him meso samo klimajte glavom i vičite yeess yeess
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 19 jul 2018, 19:12

hahaha koje nebuloze cuj htjeli ga vratiti u Benficu, izgleda da imamo Simeoneovog savjetnika sve zna detalje lik..Oblak je imao slabiji start nista specijalno i novo kad predjes u veliki klub pa i DDG je skidan sa gola kad je tek dosao pa je branio Lindegard ili kako vec...sta je li Fergie htio i njega vratiti nazad u Ateltico, da nemas mozda i tu informaciju?

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 19:30

Pa majku mu **** kad je tako lako dovest tog Oblaka što ga nilo ne dovede :lol:

Jes ništa specijalno kad imaš loš start, samo to ne važi jedino za igrače Liverpoola, oni su prvi za ismijavanje :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
anell
Postovi: 21086
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 19 jul 2018, 19:36

Osim13 je napisao/la:Pa majku mu **** kad je tako lako dovest tog Oblaka što ga nilo ne dovede :lol:

Jes ništa specijalno kad imaš loš start, samo to ne važi jedino za igrače Liverpoola, oni su prvi za ismijavanje :rol:
Jesil bio kad na temi Arsenala ? Igrači i ne dočekaju prvu utakmicu
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramiy » 19 jul 2018, 19:44

anell je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Pa majku mu **** kad je tako lako dovest tog Oblaka što ga nilo ne dovede :lol:

Jes ništa specijalno kad imaš loš start, samo to ne važi jedino za igrače Liverpoola, oni su prvi za ismijavanje :rol:
Jesil bio kad na temi Arsenala ? Igrači i ne dočekaju prvu utakmicu
Mislis i ne rode se :rol:
Svi crnci su prevare osim Kondogbie
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16561
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 20:23

Benfica President Luis Filipe Vieira has claimed Atletico Madrid offered to sell goalkeeper Jan Oblak back to the club.

“I never thought Lazar Markovic wanted to go [to Liverpool] but as with Oblak, the release clause was paid.

“It was a surprise that Oblak fled again but life takes many turns and we have been offered the player back.

“We don’t want him! He’s escaped twice…”
Atletico Madrid is reportedly considering selling goalkeeper Jan Oblak back to Benfica, but according to Marca, the Portuguese giant is reticent about taking back the 21-year-old because he tried to leave so many times in the past.
Ili prevedeno na tvoj jezik..

Vau vau grrrr vau vau vau grrr vau vau grrr vau vau
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Saurman
Postovi: 29512
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 19 jul 2018, 21:27

Sa transferom Alissona cifra koju je Klopp potrošio u tri godine ide na 445 mil prešišao je Josea za 15 mil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 21:30

Aaaaaaahahahhahahahahahahhahahahahahaahha
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Saurman
Postovi: 29512
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 19 jul 2018, 21:37

I meni je bilo smiješno kad sam pročitao izjavu Klopa gdje kaže da je imao uspješnu sezonu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 19 jul 2018, 21:41

Osim13 je napisao/la:Pa majku mu **** kad je tako lako dovest tog Oblaka što ga nilo ne dovede :lol:

Jes ništa specijalno kad imaš loš start, samo to ne važi jedino za igrače Liverpoola, oni su prvi za ismijavanje :rol:
Dje li je genije skontao da je Oblaka lako dovesti? :shock: :lol: :lol:



Gledaj moderatora i fake newsa tj. alternativnih vijesti :rol:
Zadnja izmjena: japa, dana/u 19 jul 2018, 21:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 19 jul 2018, 21:42

Meni je bilo još smješnije kad sam ovde počitao da je Bayern iz Minkena 'otpustio' Guardiolu jer žele osvojiti Ligu prvaka a on to nije sposoban :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 21:50

japa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Pa majku mu **** kad je tako lako dovest tog Oblaka što ga nilo ne dovede :lol:

Jes ništa specijalno kad imaš loš start, samo to ne važi jedino za igrače Liverpoola, oni su prvi za ismijavanje :rol:
Dje li je genije skontao da je Oblaka lako dovesti? :shock: :lol: :lol:



Gledaj moderatora i fake newsa tj. alternativnih vijesti :rol:
Pa spominjete ga (ne konkretno ti već generalno) kao neko koga je bilo bolje dovesti nego Alissona. Pa da su mogli valjda bi i krenuli po njega. Čak su i javili novinari bliski klubu da jeste bio opcija ali da je preskupa ta klauzula. Pa i ovo sa Alissonom je čudo da su pristali.
Saurman je napisao/la:I meni je bilo smiješno kad sam pročitao izjavu Klopa gdje kaže da je imao uspješnu sezonu.
:lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
bega_afc
Postovi: 13751
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 19 jul 2018, 21:53

-Paja je napisao/la:Svi koji su protiv Wengera i koji se usude da kritikuju ovu ljudsku velicinu i fudbalskog revolucionara su fake navijaci! Treba otici na Emirates i osjetiti kako je to kad je 60 000 pravih navijaca uz svog Najdrazeg Vodju!
-Paja je napisao/la:
JamaL je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Bilo je puno obaveza ovog ljeta, licno sam ucestvovao u zadrzavanju Fabregasa koji ce biti nas kapiten jos dugo godina a glavni razlog je nas Veliki Vodja!
Ako nije problem ili tajna, objasni nam kako si to radio ili na koji nacin?
Ko si ti da ja tebi ista objasnjavam dovoljno je reci da sam ja dio velikog Arsenala!
:rol: :rol: :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 19 jul 2018, 22:00

Ja spominjem samo cifru za koju je doveden i uporedjujem sa drugim top golmanima, ne kazem da ste mogli dovesti Oblaka pa cak i da mu je klauzula manja od Alisonove cifre ko bi normalan presao iz Atletica u Liverpul? Ali ono sto mislim je da golmana Alisonovih kvaliteta ima vise i mogu se dovesti za manju cifru.


Zao mi je ovog bege nije skontao jos uvijek :rol:

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Fikret1946 » 19 jul 2018, 22:02

zadrzo brat Fabregasa :rol: :tokralju:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13751
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 19 jul 2018, 22:05

-Paja je napisao/la:Mislio sam ovo presutjeti ali moram im natrljati na nos.

Posto je jasno ko dan da me vecina ovdje ne voli a i dio topnika medju njima, i jos kad sam vidio da je veliki neprijatelj a ujedno i neznalica Monolog moderator morao sam da intervenisem i smislim genijalan plan kako bi osigurao svoj status. Primjetio sam da ovaj NoName dobro kotira kod dosta moderatora(jasno je ko dan i da se ostro zalagao da me uklone), takodjer sam primjetio da je tu na temama oko reprezentacije pa sam ciljano dosao na teme o dva reprentativca i rekao nest o njima(moje misljenje i jeste slicno tome ali nisu me ni malo zanimali ti igraci pa nisam imao potrebe da ga prije pisem). Napisao sam svoje misljenje o tim igracima sa ciljem da se doticni navuku u diskusiju i nakon iznosenja svojih argumenata vidno iznervirani(bas onako kako zelim) su zagrizli mamac koji sam im bacio, ocekujuci ih na temi Arsenala. Naravno brzo su dosli i reagovali cak i iznad moji najoptimisticnijih prognoza poceli su da luduju i spamaju temu koristeci neke moje fraze, naravno tu sam ja bio i ostavio koji komentar koji ce ih ostaviti vrucim jos neko vrijeme kako bi sto vise komentara ostavili, a naravno znao sam da ih poslije prvog posta niko nece upozoriti jer nece moderacija "ugledne" forumase dirati koji dolaze da se osvete. I naravno tu dolazi moj najdrazi dio kad se Arsenalovci ljute na njih i proglasavaju ih spamerima, trolovima(sto je i istina) i povlace se sa teme radi njih koji je unistavaju pokusavajuci da dokazu da ja to radim na drugim temama(sto je u najmanju ruku smijesnu) i tu dolazim do svog cilja, oni su spamali pravili havariju na temi nisu dobili ban jer naravno to su "dobri" forumasi i haveri i nece jedan drugog banovati.Tu sam se osigurao da meni nece neko uruciti ban za moje komentare(jer bi onda znacilo da se ovdje primjenjuju dvostruku kriterij a to ne odgovara demokratskom forumu za koji se ovaj predstavlja) koje su uvijek vezani za temu i iskazivanje mog objektivnog misljenje(koje se nekima ne svidja) jer su ovi radili duplo gore stvari a ujedno i tu su Arsenalovci svi bili na mojoj strani ili jos bolje ni na cijoj strani tj. u sredini.


Enjoy!
Svi se upecali.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramiy » 19 jul 2018, 22:05

japa je napisao/la:Zao mi je ovog bege nije skontao jos uvijek :rol:
:rol: :rol: :rol:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 22:05

slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
bega_afc
Postovi: 13751
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 19 jul 2018, 22:08

-Paja je napisao/la:Da za 15 godina ce klubovi koje vodi potrositi novca vise nego Kina na uvoz nafte iz Rusije :lol: Mediokritet nije ni do koljena Wengeru, koji nece otici u veci klub jer ne postoji veci klub od Arsenala najveceg i najdominantnijeg sportskog kolektiva na svijetu uz Boston Celticse naravno.




Mourinho nakon 3 sezone dobio nogu iz Premiershipa :lol: Kad se Funguson penzionise dovesce United Mourinha i doticni ce nakon druge sezone dobiti nogu ili ce sam otici jer mu nisu dali 150 miliona za pojacanja :lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 22:12

:rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Invincibles14, soxx, Taree i 26 gostiju.