English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Baader » 15 feb 2016, 13:35

Marsal je napisao/la: Kada se to desi dva puta namjerno na jednoj utakmici i kada zbog toga Debuchy povrijedi rame i bude odsutan 3 mjeseca, a Alexis pukom srećom ne slomi nešto iako je strahovito pao u onu jamu za kamere onda se može pričati da sudije ne rade svoj posao.

Gledao sam MOTD i gosti su bili Danny Murphy i Tim Sherwood. Obojica su oklijevala oko penala za Leicester braneći sudiju raznim floskulama a najjače je bilo kao razumijem zašto je svirano, Vardy je sve majstorski uradio i penal je vjerovatno opravdan. Znači ako majstorski simuliraš i odglumiš penal onda jbg jest penal, nema veze što si prevario sudiju. Ja se s njima ne slažem, po meni nije penal i jasno se na usporenom vidi kako je Vardy bukvalno tražio kontakt. A neću govoriti kako se u toj akciji trebao svirati najoočitiji prekršaj svih vremena napravljen na Ozilu, dakle do toga uopšte nije trebalo ni doći.

Dalje su rekli da je crveni prestrog i još su Alexisovo ponašanje nazvali sramotnim kada je tražio od sudije da pokaže žuti karton Simpsonu. Prvo kao prvo očigledno namjeran faul tako što se ubacio Alexisu u putanju i tako mu nije dozvolio da ga pređe, mislim da ćemo se svi složiti da je to pa u makar 95% situacija prekršaj za žuti karton. Tzv taj profesionalni ili pametni. Ni sam Simpson nije riječi sudiji rekao. Drugi žuti je jasniji od prvog. Objesio se Giroudu za ruku ko pitbull i ne pušta ga sve dok Giroud ne padne. Žuti milion posto. Ali uzimajući u obzir sve okolnosti da li je to možda prestrogo da se pokaže drugi žuti ako je igrač prije par minuta tek prvi dobio. Ja lično mislim da jeste kad se u obzir uzme cijela situacija i značaj utakmice. Nekako slično ali dosta gore je po meni holandsko **** prošlo protiv Barce kad je ošutao sekundu nakon zvižduka. Dakle 2 žuta jasna kao dan kada gledaš odvojeno ali po meni možda mrvicu prestrogo isključenje.

Dalje što se tiče Ramseya, tu su ga podržali za ono valjanje i rekli su da je to uradio da bi se zaštitio. Ne kontam ni ja sad kako ali opravdali su ga i rekli su da je onaj start od Drinkwatera čisti crveni i da je Lester tu imao sreće.

Složili su se da je suđenje bilo grozno i da je utakmica obilovala sudijskim pogreškama. Arsenalu su prikazali samo jednu situaciju za penal i rekli su ako se dobro sjećam, da nije. Pa ne znam baš ali eto neka bude. Mada ako je se ono Vardyu moglo svirati moglo je i Arsenalu ali otom-potom.

Na kraju ja lično mislim da nema govora da je sudija pokrao Lester kao što Ranieri tvrdi, mnoge odluke su otišle upravo na njihovu stranu.
Prika, nemoj.

Juče je suđenje loše bilo i to je to, dešava se svakome.

Ono što je za ismijavanja je selektivno izvlačenje grešaka koje su kroz sezonu išle na štetu Arsenala. Čista shizofrenija kakve smo se nagledali milion puta u prošlosti, prije svega od skauzera, a onda i od svih ostalih. Činjenica je da je bilo i grešaka u korist Arsenala, no niko ovdje nije toliko napaćen da to negdje tefteri i izvlači po potrebi, mada par minuta guglanja može i to promijeniti.

Tendencija ne postoji, postoje samo greške, no to luzeri nikada neće shvatiti i prihvatiti, uvijek je lakše pronaći izgovor.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la chily-rz » 15 feb 2016, 13:42

Dešava se svakome al ne pet puta u zadnjih deset utakmica,.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Baader » 15 feb 2016, 13:43

Da, urota protiv Arsenala.

Još i Tottenhama guraju sudije :tokralju: :rol:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la chily-rz » 15 feb 2016, 13:52

Imaju daleko bolje sudjenje od Arsenala,to je sigurno..

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Baader » 15 feb 2016, 13:53

Nekad bilo FA United,

sad je FA Tottenham. :rol: :tokralju:


Samo nek se ne gleda istini u oči.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la chily-rz » 15 feb 2016, 13:59

Istiin u oci ? Pa o tome i pricam,previše sam vidio ove sezone sudijskih lakrdija kontra Arsenala da bi sve to nazvao slucajnim,.

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 15 feb 2016, 14:20

akisarajevo92 je napisao/la:razmisljam, mislim da je "moguce" da EPL ima 6 predstavnika slj. godine u Champions League

top 4 iz lige, Chelsea ako osvoji CL, i npr. Man Utd kao osvajac EL :mrgreen:
Iako dijelimo nadimak, iako rado citam tvoje postove, ovo gore nije moguce. Jednostavno zato sto united ne moze ove sezone osvojiti NISTA. Mozda Totenham ili Liverpool, ali ne United.
Đavolcici su nejac ove sezone, pa Labudovima su postali "sigurica"...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Policeman » 15 feb 2016, 14:22

:rol: :rol: Lpool :rol: :rol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rambo16 » 15 feb 2016, 14:47

Baader je napisao/la:Baza bi bila kad bi osvojili naslov sa manje bodova u odnosu na prošlu sezonu.

Opšti zaključak: nazadovali :rol:
Kako će se liga osvojiti sa 64 boda kolko su oni imali prošle sezone? :lol:

Dakle,kad bi uključili mali i djelimično srednji mozak,ustanovili bi da će se njihov napredak očigledno vidjet i na bodovnom saldu.
Pametnom dosta. Onim drugim,naravno nije
BigBigBang je napisao/la:To poredjenje bodova po sezoni je nebulozno kad su okolnosti sasvim drugacije ova i prosla sezona nebo i zemlja, pa Arsenal moze biti prvak sa manjim brojem bodova nego prosle pa ce ovi sto pisu da Totenhem nije napredovao u odnosu na proslu nista specijalno napisati da je Arsene Wenger nevjerovatno unaprijedio i uznapredovao sa Arsenalom i to spravom potkrijepiti osvojenom titulom ali za Totehenm vrijede drugi arsini.
Pa i Arsenal igra isto kao i prošle sezone. A i teško da može biti prvak sa manje od 75 bodova

Ali titula je prije svega mentalna stvar i taj napredak je neka druga tema
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Baader » 15 feb 2016, 15:01

rambo16 je napisao/la:
Baader je napisao/la:Baza bi bila kad bi osvojili naslov sa manje bodova u odnosu na prošlu sezonu.

Opšti zaključak: nazadovali :rol:
Kako će se liga osvojiti sa 64 boda kolko su oni imali prošle sezone? :lol:

Dakle,kad bi uključili mali i djelimično srednji mozak,ustanovili bi da će se njihov napredak očigledno vidjet i na bodovnom saldu.
Pametnom dosta. Onim drugim,naravno nije

Prikice, naravno da neće osvojiti sa 63 boda, napredovaće ove sezone bar tih tvojih par bodova :rol:

Još nešto, mali mozak ti ne treba za te stvari koje si naveo. Osim ako ne bi motorički išao ustanoviti koliko su napredovali u bodovnom saldu. A ne vidim kako je to moguće.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Believe » 15 feb 2016, 15:03

Ovo je neka zayebancija,ja ne vjerujem šta ovi Topnici pišu,majke mi :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Baader » 15 feb 2016, 15:04

Believe je napisao/la:Ovo je neka zayebancija,ja ne vjerujem šta ovi Topnici pišu,majke mi :mrgreen:

Prikice mi se tebi smijašmo onda,

a Allen efekat je izgleda jači nego smo mislili.

Avatar
Marsal
Postovi: 22761
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Marsal » 15 feb 2016, 15:05

Believe je napisao/la:Ovo je neka zayebancija,ja ne vjerujem šta ovi Topnici pišu,majke mi :mrgreen:
lec tolk abaut fakts
[youtube][/youtube]
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 feb 2016, 15:07

Koliko plakanja nakon 3 osvojena boda, tragikomeidja
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rambo16 » 15 feb 2016, 15:09

Solidno razmišljanje.

Naravno,početak sezone i smiješne partije protiv najgorih ekipa lige su ih koštali nekog većeg bodovnog salda
Ali i ovako,on će biti vjerovatno veći nego prošle sezone i to taman onoliko koliko je dovoljno da se igra Čampions liga. Uz pomoć arbitara svakako :salut:
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la JoseMourinho » 15 feb 2016, 15:25

Još ne mogu da vjerujem da nije prestalo kmecanje topnika :rol: :rol:
Majko draga kraljevi izgovora :rol: sta ćeš cak i calciopoli engleski spominju :rol:

A ramba majke mi ako ovako below Tottenham završi po psihijatri ćemo tražiti, pljhje čovjek po njima konstantno bgm na zdravlje mu udaraju :rol:

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Belmin6 » 15 feb 2016, 15:26

Razocaran sam i ja Gunnerima, shvatam za neke, ali od nekih nisam ocekivao.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Greivis » 15 feb 2016, 15:31

Mogao se svirati penal. Kasnije je sudija dao crveni koji nije morao i time pomogao Arsenalu. Nema potrebe za kmecanjem.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rambo16 » 15 feb 2016, 15:34

Ne smije se više ni reći da je tottenhamu poklonjeno 6 bodova i da bi bez tih 6 bili čvrsto zakovani na 4to mjesto?
Takođe' se ne smije reći da je Arsenal pokraden protiv istog tog tottenhama,da je pokraden protiv jedne od najgorih ekipa lige na Mostiću te da bi sa ta minimalno 4 boda sada bio lider?

Okej,odoh na psihijatriju ako se to ovde ne smije, Cijenim da je stepen deomkratije tamo znatno viši :kafa:
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 feb 2016, 15:36

Pored ovakve konkurencije, bilo koja druga pomoć da završe u top 4 im je nepotrebna, kao i ostalim timovima tamo, ne zna se ko je gori, smiješno je reći da neko od ostalih timova zaslužuje top 4, mogu samo zaslužiti epitet najvećih cikrusanata u ligi, za koji je očito veća konkurencija negoli za top 4 :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], CentralTMustvariHZ87, Licniznanstvenik, Taree, TheMix, Venom i 35 gostiju.