RK Prijedor

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la po'marke » 27 feb 2011, 12:21

sveznadar je napisao/la:
po'marke je napisao/la:
imeime je napisao/la:dobio prijedor 4-5 razlike... sloga je :lol: :lol: :lol:
jao ovo nije moguce... grohotom se smijem! :lol:
Nista ovdje nije čudno. Osim tri ekipe koje su na vrhu (Bosna, Borac, Izviđač), pa može se priključiti i trenutno 4-ti Gradačac, ostatak je sve ispod prosjeka i može dobiti svak svakoga, uglavnom ovaj je ostatak dosta lošiji u odnosu na protekle 2-3 godine. Bosna V. ekipa djedica i djece, Doboj ekipa poluigraca iz Srbije, Konjuh sa jednim strancem i svojom djecom, Goražde takođe lošije, dobra pozicija na polusezoni zbog dobrog jesenjeg rasporeda, Gračanici početnu euforiju ulaska odmah u startu prekinuo Prijedor,itd..
Konjuh je ovde najbolje postupio, oslonio se na svoje igrace i tako ustedio dosta para. Za raliku od Sloge koja je dovela sve neke nazovi igrace, kao sto ti kazes poluigrace, trosimo pare na njih, dzaba ih placamo. Ovako smo mogli igrat i sa svojim juniorima, mozda bi cak imali i koju pobjedu vise...

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la imeime » 28 jul 2011, 09:57

torbica trener... :o
imperator, prodavac magle

Mostarski Gobac
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 jul 2011, 16:04
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Mostarski Gobac » 07 sep 2011, 22:35

u petak se igra prvo kolo koliko vidim na faceu, zanima me kakav je prijedor i jeli im igra jos onaj prole, jesu li jaci ili slabiji u odnosu na proslu sezonu? jer zrinjski ih je lani dobio u kupu.

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Papalukas » 07 sep 2011, 23:02

Kod: Označi sve

u petak se igra prvo kolo koliko vidim na faceu, zanima me kakav je prijedor i jeli im igra jos onaj prole, jesu li jaci ili slabiji u odnosu na proslu sezonu? jer zrinjski ih je lani dobio u kupu.
Puno slabiji,odnosno prelosi i mislim da ce 100% ispasti iz lige,uglavnom to je juniorski sastav Prijedora pojacan sa par mladica iz Rk Borac koji se nisu izborili za dres,trener Torbica :D, ne znam da li je ko ostao od starijih igraca posto im se duguju pare za skoro cijelu proslu sezonu.

Mostarski Gobac
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 jul 2011, 16:04
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Mostarski Gobac » 08 sep 2011, 00:07

a nije ni zrinjski bajan, koliko sam cuo taj je torbica dobar za fizicku pripremu i ako su decki mladi i spremni imaju sanse jer zrinjski ima 5 igraca i golmana

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Papalukas » 11 sep 2011, 15:32

a nije ni zrinjski bajan, koliko sam cuo taj je torbica dobar za fizicku pripremu i ako su decki mladi i spremni imaju sanse jer zrinjski ima 5 igraca i golmana
Objasnio sam ti kvalitet Prijedora ;), 39 22 iskreno ocekivan rezultat,a sto se tice Torbice necu ga puno komentarisati,samo cu citirati Miru Bijelica, pa da je on dobar trener za fizicku spremu spremio bi sam sebe :D

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la imeime » 11 sep 2011, 17:12

torbica trener... :lol: cuveni rukometas, poznat po odlicnom direktu u pleksus protivnika...
imperator, prodavac magle

Mostarski Gobac
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 jul 2011, 16:04
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Mostarski Gobac » 12 sep 2011, 13:13

Bio sam na utakmici, i dojma sam da onoj ekipi nebi ni smajlagic pomogao, ali ima onaj d. bek po mom misljenju bi mogao biti dobar igrac, i jos nisu losi pivot i l. krilo, ostalo nista. poslje golmana koji nije odbranio ni jedan sut sa krila najlosiji je uncanin katastrofa.

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Papalukas » 12 sep 2011, 14:04

Bio sam na utakmici, i dojma sam da onoj ekipi nebi ni smajlagic pomogao, ali ima onaj d. bek po mom misljenju bi mogao biti dobar igrac, i jos nisu losi pivot i l. krilo, ostalo nista. poslje golmana koji nije odbranio ni jedan sut sa krila najlosiji je uncanin katastrofa.
Hehehe ma sta ce Boka njemu alkohol na usi izbija :),nisam znao da igra jos, mozes li mi reci kakav je bio Trkulja da li je igrao napad?

Dervencanin
Postovi: 230
Pridružen/a: 13 jul 2011, 08:35
Lokacija: Derventa
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Dervencanin » 12 sep 2011, 14:12

Papalukas je napisao/la:
Bio sam na utakmici, i dojma sam da onoj ekipi nebi ni smajlagic pomogao, ali ima onaj d. bek po mom misljenju bi mogao biti dobar igrac, i jos nisu losi pivot i l. krilo, ostalo nista. poslje golmana koji nije odbranio ni jedan sut sa krila najlosiji je uncanin katastrofa.
Hehehe ma sta ce Boka njemu alkohol na usi izbija :),nisam znao da igra jos, mozes li mi reci kakav je bio Trkulja da li je igrao napad?
Sljedece kolo dolazi Derventa, stari sportski rivali....Poslije pobjede nad Vogoscom, idemo po jos jednu pobjedu....Najjace poslijeratne tekme su bile kad smo se bili protiv brace Marinovic, Miljusa, Crnalica....Svake godine sve losiji i nemogu da skontam da u Prijedoru nema golmana nikako godinama, Grahovac kao mlad otisao, godinama pratim dolaze u derventu, pa jbte treba im skemliju dati....sve golmani metar i trazim kusur...Ajte u 1 ligu R.S tu se da....i pobijedit :mrgreen:

Andrew_Cain
Postovi: 14
Pridružen/a: 17 jul 2010, 18:28
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Andrew_Cain » 12 sep 2011, 14:18

Papalukas je napisao/la:
Bio sam na utakmici, i dojma sam da onoj ekipi nebi ni smajlagic pomogao, ali ima onaj d. bek po mom misljenju bi mogao biti dobar igrac, i jos nisu losi pivot i l. krilo, ostalo nista. poslje golmana koji nije odbranio ni jedan sut sa krila najlosiji je uncanin katastrofa.
Hehehe ma sta ce Boka njemu alkohol na usi izbija :),nisam znao da igra jos, mozes li mi reci kakav je bio Trkulja da li je igrao napad?
Ja ti mogu reći, prisustvovao sam utakmici...Trkulja je imao zapaženu rolu u odbrani, on i Herceg su odradli dobar posao u sredini, u napadu nije bio iskorišten iz prostog razloga jer je Zrinjski jakom odbranom brzo dolazio u posjed lopte i maksimalno su iskontrirali protivnika (krila Delić i Zadro zajedno 25 golova), tako da nije bilo potrebe i prilike za pozicionim napadom, uz to ga je Dokić i mijenjao sa Ćubelom na liniji, tako da više od njega očekujem u jačim utakmicama...

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Papalukas » 12 sep 2011, 19:24

Ja ti mogu reći, prisustvovao sam utakmici...Trkulja je imao zapaženu rolu u odbrani, on i Herceg su odradli dobar posao u sredini, u napadu nije bio iskorišten iz prostog razloga jer je Zrinjski jakom odbranom brzo dolazio u posjed lopte i maksimalno su iskontrirali protivnika (krila Delić i Zadro zajedno 25 golova), tako da nije bilo potrebe i prilike za pozicionim napadom, uz to ga je Dokić i mijenjao sa Ćubelom na liniji, tako da više od njega očekujem u jačim utakmicama...
Hvala na odgovoru,nemoj puno ocekivati od njega u napadu,on je jedan veoma dobar odbambeni igrac a u napadu je poprilicno limitiaran, ma da bi ja volio da proigra i napad zato sto je izvrstan momak.....

Dervencanin
Postovi: 230
Pridružen/a: 13 jul 2011, 08:35
Lokacija: Derventa
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Dervencanin » 16 sep 2011, 09:39

U subotu u dvorni Mladost čista dvojka, Derventa pobjedjuje, vas polako sprema za prvu ligu R.S. a sebi bodove koji če je voditi prema zacrtanom cilju opstanku u društvu najboljih

Dervencanin
Postovi: 230
Pridružen/a: 13 jul 2011, 08:35
Lokacija: Derventa
Kontakt:

Re: RK Prijedor

Post Postao/la Dervencanin » 19 sep 2011, 14:53

A sad polako prva liga r.s več nakon drugog kola, i ćitam da se dpmaćini, konkretno tatin sin Bojan Unčanin žali na sudjenje...Cccc...Svašta ispali pa osta živ...Penzija, sportska

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.