Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la propuh » 17 nov 2011, 01:50

MostaracVelezovac je napisao/la:
propuh je napisao/la:Neznam sta pljujete toliko po covjeku,
prekipilo mu ni prvi ni zadnji.
Ja da sam bi na njegovom mjestu nokautirao bi sudiju,
a vjerujem i vecina onih koji su pored malih ekrana cupali kosu.
Jeste on profesionalac al i dalje covjek ;)
Tu je greska vecine raje u BiH.

Najuspjesniji SU UVIJEK profesionalci. UVIJEK. To je jedna stvar koja nikad nebi smjela doci u pitanje.

Zato sto smo preemotivni i psihicki nestabilni i jesmo uvijek u ovakvim ghovnhima.
Nije to samo kod nas zato sam napisao mnogo veci igraci su pravili sranja od Cantone koji se tukao s navijacima do velikog Zizua ....
Desilo se Lulicu i sta treba ga objesiti lincovati ne kontam
Po meni covjeku treba dati podrsku maximalno bar mi iz BIH
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la SamoZeljo » 17 nov 2011, 01:57

Lulicu NARAVNO puna podrska. To sto je uradio, uradio je. Jasno je i njemu da napravio glupost i da snosi dio krivice ali Boze moj. Ponjelo ga.....
Desilo se, idemo dalje.

Lulic je nas najprodorniji igrac. Vrlo vazna karika nase reprezentacije.

LULICU, glavu gore, idemo dalje. Svjetsko Prvestvo cemo ako Bog da vidjeti, zajedno s tobom, naravno! :)

Avatar
Halix
Postovi: 127
Pridružen/a: 25 mar 2011, 23:08
Lokacija: Za Kućom
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Halix » 17 nov 2011, 04:10

Tvrdoglav je ovaj Lulić ali i Srćan , PRAVI BOSANAC :!: :D
Pod prečku u devet banki.... :)

Avatar
ramiral
Postovi: 6438
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la ramiral » 17 nov 2011, 08:17

Pogriješio jeste, pukao jeste i idemo dalje, ne trebamo nikoga razapinjati od naših, svi smo mi od krvi i mesa i pitanje je bilo ko će puknuti...
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

bilalx
Postovi: 140
Pridružen/a: 21 dec 2010, 15:42

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bilalx » 17 nov 2011, 08:37

Ima li sanse da se unajmi neki psiholog da malo prica sa zmajevima jer nije ovo prvi put da nam se desava a nit mi se cini da smo sta naucili iz prijasnjih gresaka sto je jos gore?!

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la adriano_leite » 17 nov 2011, 09:28

Dragi moj Boze, pa na ovom forumu sve psiholozi, treneri, igracine, ljudske gromade, fudbalski velemajstori. Da vas je skupiti u jednu veliku dvoranu, sve vas pametne i sveznalice, pa onda odrzati kao kakav miting, da svako od vas ponesto kaze, kao otvorena tribina ono za politicare pred izbore. Pa vas onda snimati, ali da govorite sve sto govorite ovdje, pa da vas familije gledaju, a da i vi mozete vidjeti reprizu te emisije. Ja mislim da bi vas se familije odrekle da znaju sta vam je u glavi, koji vakuum, a i vi ne biste vjerovali kakve gluposti pricate, a onda da odrzi se ponovljeni miting sa istim akterima, pa da se dogovorite za kolektivno samoubistvo, zbog pretrpljene sramote, jer ne biste mirno vasim gradovima mogli hodati.
EDIT: Lulicu podrska naravno, drzi se majstore.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la secer » 17 nov 2011, 10:21

AYAN je napisao/la:
secer je napisao/la:
AYAN je napisao/la:Dajte ba nemojte da kakite!
balavac, tu kaku ostavi kod kuce.
drugo, kad vec odlucis da komentarises neki post, red bi bio da ga i procitas prije nego li zapocnes sa pisanjem.
neko ne krivi lulica za karton/e. ja sam se osvrnuo na nj. igru u ovom dvomecu, te spomenuo neke prijasnje utakmice u kojima je briljirao.
Čiko...

Svako spominjanje Lulića u kontekstu nezrelog, neiskusnog i sl. igrača, predstavlja Kenjanje!
On je npr donio prevagu u jednom od najvećih evropskih derbija između ljutih rivala Rome i Lazia još je to bila njegova druga ili treća utakmica u dresu Lazia... To je lafo kao slučajno bilo? JeL..?

btw, ja sam tvoj text čitav pročitao i argumentima podkrijepio to da kenjaš, a vidim da si ti iz mog teksta izdvojio sve ono što ti smeta, preskočivši cijeli ostali text, a kojeg li apsurda, upućuješ me da pročitam cijeli tvoj text, kako bi razumio šta hoćeš reći.

Svi koji okrivljuju Lulića za bilo šta u onoj utakmici, kenjaju!
e, moj zvekane balavi. nemas blage veze o zivotu a nekome bi nesto objasnjavao i to argumentovano :lol:
sad fino taj post koji kipi argumentima namazi tom kakom koju spominjes i pojedi. ali ne zaboravi da jedan dio odvojis za babu koji te nije naucio kako se prica sa starijima.
ustvari, gori sam ja sto balavim i jos uvijek neuhranjenim mozgicima pokusavam objasniti neke osnovne stvari.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bambina » 17 nov 2011, 10:42

Ne iskustvo nitko ga ne optužuje to je samo koncentracija naših igrača greška Spahe ,a sad i on.....
Treba mislit na kartonažu u takvim situacijama izbornik mjenja rizičnog igrača , ostat s 10-com na terenu protiv Portugala . Haloo???

To košta i košta će nas mnogo ovakvih gluposti ,to si igrač ne može ne smije dozvolit jeftino !!!!!

Znam da mu nije lako, ali naučit će, opet kažem ekipa se izgubila.

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Vedo20 » 17 nov 2011, 12:40

Lula kralju moj, da si Francuz, Portugalac ili Englez mogao bi psovati sudiji sve od A do Ž , a da pritom ne budeš sankcionisan. Ovako si samo Bošnjo koji treba da se smješka i da klima glavom dok ne postaneš ,aBd, najbolji krilni igrač Italije. MAJSTORE!!! 8-)
ŠVRLJ

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la baresi#6 » 17 nov 2011, 17:29

o čemu se ovdje parazglenše zadnjih ohoho stranica? pa da su bila 3 lulića ne bi pomogla, ljudi se šprdali sa nama, alo 6 komada o čemu mi ovdje pričamo? golovi iz slobodnjaka, driblanje golmana, s 30m bombe šta vam je? :lol:
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Anti NWO
Postovi: 293
Pridružen/a: 24 apr 2011, 14:35
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Anti NWO » 17 nov 2011, 17:35

baresi#6 je napisao/la:o čemu se ovdje parazglenše zadnjih ohoho stranica? pa da su bila 3 lulića ne bi pomogla, ljudi se šprdali sa nama, alo 6 komada o čemu mi ovdje pričamo? golovi iz slobodnjaka, driblanje golmana, s 30m bombe šta vam je? :lol:
Nesto me tvoj post posebno podsjeti na uzas te utakmice. Ja od prve minute do bukvalno zadnje nisam vjerovo sta se zapravo desava. Sjetim se onih silnih komentara sa foruma, nasih navijaca, koji svakih nekoliko minuta pisu koliko je ostalo do utakmice. Neki su imali ubrzano lupanje srce, neki nocima spavali nisu, i onda ono hebote...

Koji uzas, ja sam mislio ono se desava samo drugima, kako su nas ubili covjece...

Ono silovanje ni 10 Lulica nebi ispravilo. Ono je nesto najbolnije bilo, od kako pratim fudbal opcenito.

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 17 nov 2011, 17:39

Anti NWO je napisao/la:Ono silovanje ni 10 Lulica nebi ispravilo. Ono je nesto najbolnije bilo, od kako pratim fudbal opcenito.
to je poenta.
prosao bi portugal bez obzira na taj crveni. bas su se bili onako rastrcali, u svakom trenu si imao osjecaj da ih ima 15 a ne 11 na terenu.
...

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la baresi#6 » 17 nov 2011, 17:57

Anti NWO je napisao/la: Nesto me tvoj post posebno podsjeti na uzas te utakmice. Ja od prve minute do bukvalno zadnje nisam vjerovo sta se zapravo desava. Sjetim se onih silnih komentara sa foruma, nasih navijaca, koji svakih nekoliko minuta pisu koliko je ostalo do utakmice. Neki su imali ubrzano lupanje srce, neki nocima spavali nisu, i onda ono hebote...

Koji uzas, ja sam mislio ono se desava samo drugima, kako su nas ubili covjece...

Ono silovanje ni 10 Lulica nebi ispravilo. Ono je nesto najbolnije bilo, od kako pratim fudbal opcenito.
fudbal je ponekad najljepša sporedna stvar na svijetu ali ponekad i veoma okrutan. nakon prvog gola znao sam da je sve gotovo, onaj muk u kafani dok sam s jaranima u nevjerici gledao kako se onaj **** raduje i ruši naše snove :(
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24524
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Goalgetter » 17 nov 2011, 18:03

Dzaba, jesu bili bolji, ali jednostavno, nemogu se oteti dojmu, da smo mogli nesto napraviti nakon 3-2 da Lulic nije dobio crveni, ko zna da li bi pao i taj treci gol za nas da je usao Ibisevic, ili bi primili jos vise.
Jbg, sad je kasno, Lulic ce nauciti iz ove greske, i sigurno cemo jaci izaci iz ove situacije.

Avatar
rossoner
Postovi: 897
Pridružen/a: 04 sep 2009, 16:17
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la rossoner » 17 nov 2011, 18:20

panties je napisao/la:
Anti NWO je napisao/la:Ono silovanje ni 10 Lulica nebi ispravilo. Ono je nesto najbolnije bilo, od kako pratim fudbal opcenito.
to je poenta.
prosao bi portugal bez obzira na taj crveni. bas su se bili onako rastrcali, u svakom trenu si imao osjecaj da ih ima 15 a ne 11 na terenu.
Prosao bi Protugal vrlo vjerovatno i ovako i onako, ali to "onako" ja ne mogu oprostiti Papetu iako mu dajem punu podrsku da ostane i postujem ga. To je samo kritika. DA SMO NAPADALI VISE, DA DZEKO NIJE BIO SAM NE BI NAS ONAKO UBILI SIGURAN SAM! JER BI SE I ONI MORALI VRACATI A TO SE VIDJELO U ZENICI! Pa eto ako vec nije Vedu poslao na teren mogao je Lulicu dati da se stalno prikljucuje Dzeki a da se automatski izvrse promjene u veznom redu koji je bio hrđav. Lulić je odigrao solidno to što je odigrao i nema mu se šta prigovoriti, ali zato je on imao sudiji šta prigovoriti :mrgreen:
Osim - drugo ime za Želju !

Necromacer
Postovi: 387
Pridružen/a: 09 sep 2009, 13:20
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Necromacer » 17 nov 2011, 18:27

Dobio Lulić crveni i zato smo izgubili 6:2...bravo Edine pametno zboris protiv reprezentativnog kolege....po tome smo mi trebali Bjelorusiju isto dobiti 3-4 razlike, a mi tek zabismo kada oni sa 9 ostadose...hmmm nista mi nije jasno..ma vratili bi se mi 100% sa 3:1 na bar 3:4 ili 3:5 za nas... ;)

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 17 nov 2011, 18:30

rossoner je napisao/la:Prosao bi Protugal vrlo vjerovatno i ovako i onako, ali to "onako" ja ne mogu oprostiti Papetu iako mu dajem punu podrsku da ostane i postujem ga. To je samo kritika. DA SMO NAPADALI VISE, DA DZEKO NIJE BIO SAM NE BI NAS ONAKO UBILI SIGURAN SAM! JER BI SE I ONI MORALI VRACATI A TO SE VIDJELO U ZENICI! Pa eto ako vec nije Vedu poslao na teren mogao je Lulicu dati da se stalno prikljucuje Dzeki a da se automatski izvrse promjene u veznom redu koji je bio hrđav. Lulić je odigrao solidno to što je odigrao i nema mu se šta prigovoriti, ali zato je on imao sudiji šta prigovoriti :mrgreen:
ja se slazem, al nemam obicaj kritikovat taktiku i sastav poslije utakmice jer eto...sta sad da se radi? trebalo je ovako il onako...mislim, ma daj.

tragicari ovog dvomeca su ibisevic i lulic. na nekome se moraju kola prelomit jer ocito niko ne zeli priznati da su oni kao tim podbacili preksinoc, i mi bosanci moramo uvjek pojedince izdvajati.

treba sad nastavit dalje. i treba pouku izvuci iz svega sto se desilo, a ne samo zaboravit sto prije.
...

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la AYAN » 17 nov 2011, 18:35

secer je napisao/la:
AYAN je napisao/la:
Čiko...

Svako spominjanje Lulića u kontekstu nezrelog, neiskusnog i sl. igrača, predstavlja Kenjanje!
On je npr donio prevagu u jednom od najvećih evropskih derbija između ljutih rivala Rome i Lazia još je to bila njegova druga ili treća utakmica u dresu Lazia... To je lafo kao slučajno bilo? JeL..?

btw, ja sam tvoj text čitav pročitao i argumentima podkrijepio to da kenjaš, a vidim da si ti iz mog teksta izdvojio sve ono što ti smeta, preskočivši cijeli ostali text, a kojeg li apsurda, upućuješ me da pročitam cijeli tvoj text, kako bi razumio šta hoćeš reći.

Svi koji okrivljuju Lulića za bilo šta u onoj utakmici, kenjaju!
e, moj zvekane balavi. nemas blage veze o zivotu a nekome bi nesto objasnjavao i to argumentovano :lol:
sad fino taj post koji kipi argumentima namazi tom kakom koju spominjes i pojedi. ali ne zaboravi da jedan dio odvojis za babu koji te nije naucio kako se prica sa starijima.
ustvari, gori sam ja sto balavim i jos uvijek neuhranjenim mozgicima pokusavam objasniti neke osnovne stvari.
Jarane, smrdi ti iz usta.
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la ahmic » 17 nov 2011, 19:19

Sjedeci u sobi psovali smo sudiji sve redom,Lula opusteno,desili i sta...
PUNA PODRSKA LULICU...

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 18 nov 2011, 00:13

Devil je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:
Devil je napisao/la:Hoce li meni prvo neko da pojasni sta je ofsajd ?
Jer ocigledno ili sam ja glup ili su se pravila promenila pa ne vidim ovde ofsajd ? :roll:

Unapred hvala.

jarane, na prvi pogled (znaci NE onaj bez ponovljenog snimka te podvucenih linija) su svi pomislili da bio ofsajd, ko kad je ovaj brzinom svjetlosti protutnjao po terenu pa se nije ni moglo znati..
I ne, niko ne krivi sudiju za poraz ali da je unistio BIT utakmice JESTE, svako malo isao je u korist ili na stetu i nama i njima..
Ajde brate na prvu i razumem,mada i tamo se videlo da nije ofsajd ko je gledao bez nekih preteranih emocija,ali vidis koliko likova ima na raznim temama da i pored klipova i slika i dalje misli da je bio ofsajd,pa sam se stvarno zapitao da se nije sta promenilo pred sinocnu utakmicu u pravilima. :roll:
A zašto misliš da bi neko normalan utkamice svoje reprezentacije trebao gledati bez preteranih emocija? Da li se promenilo ili ne, možda treba da pitaš Štarka, jer bilo je golova iz ofsajda. U svakom slučaju gornji klip ti nedaje mogučnost da zaključiš da nije ofsajd zbog položaja kamere, sa ili bez emocija. Jedini klip koji sam i pogeledao, pošto me to uopšte ne zanima, s obzirom na činjenicu da je bilo suviše golova protivnika iz potpuno regularnih pozicija, onako na prvu i sa puno emocija.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, denimen99, forgempp i 24 gosta.