Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Bosnier » 17 avg 2010, 21:25

A i brz ovaj Lulic, Ovaj Curluka za njim ko tramvaj :lol:
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

VFCB
Postovi: 388
Pridružen/a: 30 sep 2009, 18:42
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la VFCB » 17 avg 2010, 21:25

harry_90 je napisao/la:Nije lose momci,samo naprijed..Joj ovih na Novoj popiz.dili od muke,sto Tottenham gubi,zbog Modrica,Corluke i Kranjcara :lol:

ahaha, i ja sam to isto upratio :lol:

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la velez_mostar » 17 avg 2010, 21:28

Corluka pored Lulica izgleda presmjesno, pa ovaj momak leti, pozicionira se idealno, trkacki je prejak, ima dug korak, i lijevom i desnom igra, moze sutirati zgodno, a i centrirati, ima i visinu..ja ne znam zasto ovaj momak vec nije odigrao barem 10 utakmica za nasu repku, Boze sacuvaj..odlican igrac!

LULA ZMAJU CEKAMO TE, VJERNI NAVIJACI BIH REPKE, I JEB.ACI MAMA CLANOVIMA NSBIH!

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la nick » 17 avg 2010, 21:28

mislim da bi nam odbrana sa mujdjom i lulicem licila na nesto,ne mogu na osnov jedne utakmice reci da je odlican igrac ali boljeg nemamo ako ga susic ne pozove onda nesto nije udure sa njim...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la insider » 17 avg 2010, 21:29

Zabiše kokoške, ali dobro je, YB još uvijek ima finu zalihu od dva pogotka.

Lulić je postigao jako lijep gol, još da je ušla ona stativa. No, dobro je. Pape, zovi gaaaa!
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
BH_Patriot
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 avg 2010, 20:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BH_Patriot » 17 avg 2010, 21:30

nick je napisao/la:mislim da bi nam odbrana sa mujdjom i lulicem licila na nesto,ne mogu na osnov jedne utakmice reci da je odlican igrac ali boljeg nemamo ako ga susic ne pozove onda nesto nije udure sa njim...
potpis
NE DAJ SE BOSNO !!

Avatar
mone
Postovi: 615
Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la mone » 17 avg 2010, 21:35

kaze ovaj slovenacki komentator: ne mogu vjerovati da nije niti jednom igrao za reprezentaciju :D

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la harry_90 » 17 avg 2010, 21:36

nick je napisao/la:mislim da bi nam odbrana sa mujdjom i lulicem licila na nesto,ne mogu na osnov jedne utakmice reci da je odlican igrac ali boljeg nemamo ako ga susic ne pozove onda nesto nije udure sa njim...
Odavno sa Susicem nije uredu,pred svaku dosad tekmu kaze bice drugacije,pa nas iznenadi taktikom :mrgreen: ovog momka treba zvati,al mi se nista ne pitamo vec takticar.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la miralem444 » 17 avg 2010, 21:37

preprepredobar ovaj lulic...definitivno ima brzinu tehniku...pa momak leti fakat...svaka cast..SAFETE NEMA 6 5 OVOG MOMKA ZELIMO PROTIV LUXEMBUGA...ZELIMO BRZ FUDBAL A S OVIM MOMKOM I MUJDZOM DOBILI BI PUNO TOGAAA...
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 21:38

miralem444 je napisao/la:preprepredobar ovaj lulic...definitivno ima brzinu tehniku...pa momak leti fakat...svaka cast..SAFETE NEMA 6 5 OVOG MOMKA ZELIMO PROTIV LUXEMBUGA...ZELIMO BRZ FUDBAL A S OVIM MOMKOM I MUJDZOM DOBILI BI PUNO TOGAAA...
Kojeg Toga,mislis Togoa :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
sladoled
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 avg 2009, 14:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la sladoled » 17 avg 2010, 21:39

grehota je ne pozvati ga u repku

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Omerbavarac » 17 avg 2010, 21:39

Ovakav tip igraca nam izuzetno treba. Trenutno u A selekciji nemamo brzog igraca koji je prodoran kao Lulic, pa stoga bi nam momak dosao kao kec na desetku. Vidi se da je vrlo opasan po protivnicki gol, sto je i pokazao u 4 minuti...
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Madafaka
Postovi: 3296
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Madafaka » 17 avg 2010, 21:41

Bravo Senade majstore, ocekujemo te u reprezentaciji. :)

Bravo i za Young Boyse, koje predvodi Petkovic, rodjeni Sarajlija i nekadasnji igrac FK Sarajevo.

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la thulkazal » 17 avg 2010, 21:42

oj koji smo mi jadnici ba ... bem ti savez i repku našu, koji klocevi rade u nas -.- pa koji retardi igraju u repki a ovakvi ko Lulić ima bar jos 4-5

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la brzi21 » 17 avg 2010, 21:43

ja ga nikad gledao nisam, ali ovih 45 min je super odigrao..frajer trci za tri igraca..odlican igrac i hitno ga treba u repku jer takav igrac nam fali pored onih nasih dedova...

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Cartman » 17 avg 2010, 21:43

Znaci Lulic je ipak krilo? Mislim da ga treba probat na Susic, iako nije klasicni bek. Bit ce nesto slicno Salihovicu. Gore-dolje. Barem po tome sto vi pricate.

Ali opet ponavljam, Lulic, Spahic, Bunoza, Subasic, Cocalic itd su se trebali isprobat u ove 4 prijateljske, a ne sad da ko ludi trazimo ljevog beka 2-3 sedmice prije zvanicnih utakmica. Pa koji qurac onda igramo prijateljske i za sta onda placamo Susica? Ali sta je tu je, moramo uzet rizik. Jer znamo da je Mravac kloc na beku, ovaj mozda nije. :mrgreen:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la amerosm » 17 avg 2010, 21:44

Ma sta Vam je ljudi nas "vrhunski" trener je otisao u Njemacku da gleda Dzeku i Misimovica, pa mozda nekad i zaluta i do Svicarske. Sve dok je ovaj "takticar" na klupi crno nam se pise.

Ukoliko je neko u mogucnosti da pronadje braoj Safeta Susica bi bi mu zahvalan, ima ovdje dosta forumasa koji bi mu predlozili nekog igraca.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la vrebac86 » 17 avg 2010, 21:46

doveo je Mujdzu,,,sad i malog Lulica ako dovede,, malo "TAKTICKI" postavi ekipu ,, kockice poslozi,,i odosmo mi na Evropsko Prvenstvo,,,,tko bi rekao Safete Safete,,,
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la tanzla » 17 avg 2010, 21:47

A ni Petković nije loš "taktičar" :twisted: :twisted: :lol:
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 21:47

amerosm je napisao/la:Ma sta Vam je ljudi nas "vrhunski" trener je otisao u Njemacku da gleda Dzeku i Misimovica, pa mozda nekad i zaluta i do Svicarske. Sve dok je ovaj "takticar" na klupi crno nam se pise.

Ukoliko je neko u mogucnosti da pronadje braoj Safeta Susica bi bi mu zahvalan, ima ovdje dosta forumasa koji bi mu predlozili nekog igraca.
225-883
Nazovi Papetov broj javi mu se ti,zeli da cuje tvoj njezni glas nazovi zbog sebe nazovi zbog nas :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.