Sportski komentatori

Avatar
L-Train
Postovi: 18394
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la L-Train » 03 apr 2024, 21:54

Vlado Majer,Zoran Suko,Igor Kristic pa i Velid Spaho,sve komentatori koji su ili odlicni ili se jos mogu slusati.Steta da truhnu na televiziji gdje prakticki nemaju sta raditi.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Raonffa » 03 apr 2024, 21:54

Čvakne dnevnicu, prenosi najbolje fudbalske mečeve u ovom trenutku, još ako to voli i ima želju tj. ne dođe da odradi tekmu samo zbog dnevnice... Upala kašika u med :D

A Arena se zadnjih mjeseci haman trudi da za naše područje pušta naše komentatore, makar na ovim jačim tekmama, pa su doveli Kemicu kao pojačanje Gabeli i Šurkoviću. Pri tome, meni Gabela i Šurković djeluju sasvim okej, samo im fali kontinuiteta, ako se baziraju na komentarisanje u narednom periodu mogli bi imati dva fina komentatora.

Ko je prešao sa BHT-a na Arenu? :think: Gledajući finansijski, vjerovatno im se ne isplati, pri tome ne mislim samo finansijski nego generalno kad uletiš na budžet tu ne ispadaš do penzije.

E sad ima vjerovatno i druga strana, možda ljudi žele da komentarišu najbolji svjetski fudbal ako vole to jbg. Šta ćeš ti na BHT-u, imaš svake dvije godine EP i SP (a i to nisu imali zadnji Euro), mjesec dana aktivnog komentarisanja u dvije godine i to je to.

Ovo ostalo pokoju tekmu repke godišnje, faktički i zaborave ljudi da postojiš. Doduše rade oni kao sportski novinari na BHT-u (vijesti, prilozi, pizde materine) ali nema prenosa događaja uživo.

A bilo bi iskreno šminka kad bi ova trojka sa BHT-a prešla na Arenu, mada njima je vjerovatno milina na budžetu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
FKSzuti
Postovi: 612
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la FKSzuti » 03 apr 2024, 22:07

Pa i na Areni bi bili na budžetu i to jačem :mrgreen:
Ljudi su valjda lijeni i odvikli su se čestog komentarisanja. Zasad nije niko prešao.

Moram pohvaliti Eldina sa RSGa koji sjajno radi košarku na MY TVu, uz njeg je lakše slušat i Ploču :lol: Nekidan je s njim radio i Bojan Govedarica sa O Kanala isto skroz ok.

Ne mora svaki sa radija biti odron poput Ploče, Pamuka i drugih. Saudin je isto došao sa radija pa se fino snašao.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6374
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la AshburtonG » 03 apr 2024, 22:53

Jel Ploco onaj brat sto ne moze duze od 2 sekunde drzat usta zatvorenim?

Avatar
FKSzuti
Postovi: 612
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la FKSzuti » 03 apr 2024, 23:24

AshburtonG je napisao/la:
03 apr 2024, 22:53
Jel Ploco onaj brat sto ne moze duze od 2 sekunde drzat usta zatvorenim?
Aha :urnebes:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12693
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Mig_Mig » 04 apr 2024, 00:01

Raonffa je napisao/la:
03 apr 2024, 21:54
Čvakne dnevnicu, prenosi najbolje fudbalske mečeve u ovom trenutku, još ako to voli i ima želju tj. ne dođe da odradi tekmu samo zbog dnevnice... Upala kašika u med :D

A Arena se zadnjih mjeseci haman trudi da za naše područje pušta naše komentatore, makar na ovim jačim tekmama, pa su doveli Kemicu kao pojačanje Gabeli i Šurkoviću. Pri tome, meni Gabela i Šurković djeluju sasvim okej, samo im fali kontinuiteta, ako se baziraju na komentarisanje u narednom periodu mogli bi imati dva fina komentatora.

Ko je prešao sa BHT-a na Arenu? :think: Gledajući finansijski, vjerovatno im se ne isplati, pri tome ne mislim samo finansijski nego generalno kad uletiš na budžet tu ne ispadaš do penzije.

E sad ima vjerovatno i druga strana, možda ljudi žele da komentarišu najbolji svjetski fudbal ako vole to jbg. Šta ćeš ti na BHT-u, imaš svake dvije godine EP i SP (a i to nisu imali zadnji Euro), mjesec dana aktivnog komentarisanja u dvije godine i to je to.

Ovo ostalo pokoju tekmu repke godišnje, faktički i zaborave ljudi da postojiš. Doduše rade oni kao sportski novinari na BHT-u (vijesti, prilozi, pizde materine) ali nema prenosa događaja uživo.

A bilo bi iskreno šminka kad bi ova trojka sa BHT-a prešla na Arenu, mada njima je vjerovatno milina na budžetu.
Svi isto mislimo, doduše postoji i ugovor o djelu pa bi se moglo nesto po tom pitanju uraditi da jedan od navedenih uradi koju utakmicu za arenu, ali generalno su teski ziherasi i uopste nemaju vjere u svoje kvalitete. Pitam se jos jedno, kako je moguće da njih sedam radi na BHTu? Kako niko nije postao tehnološki visak? Gabela i Vedo su sasvim korektni, Ploco je nesto najgore sto se moglo desiti, 90m brbljanja niceg, kad njega slusam imam osjećaj da gledam sazetak utakmice a ne live prijenos..
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
arelinho
Postovi: 16448
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la arelinho » 04 apr 2024, 00:35

Samo da Kemi ne daju neku košarkašku utakmicu pa da je on komentariše. Fudbal hajde nekako i može proći, ali košarka nikako.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 612
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la FKSzuti » 04 apr 2024, 00:42

arelinho je napisao/la:
04 apr 2024, 00:35
Samo da Kemi ne daju neku košarkašku utakmicu pa da je on komentariše. Fudbal hajde nekako i može proći, ali košarka nikako.
Edin ko direktor to ne bi trebao dozvoliti.
Bolje ovog Eldina pustiti, nisam znao da je bio košarkaš :D

Inače, Ranko Čabarkapa oživio kako je prešao na Arenu. Očito teška depresija vlada na sk kad je tamo bio skoro kao Gojko.

Licniznanstvenik
Postovi: 851
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Licniznanstvenik » 10 apr 2024, 23:07


:rol: :rol: :rol:
je li tako šefe? tako je Miki!

Wlad55
Postovi: 282
Pridružen/a: 23 jul 2022, 12:36
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Wlad55 » 13 apr 2024, 21:15

Ne znam koji je ovo komentator na utakmici Genka, ali vidim da je nas. Izgleda arena krenula bas sa nasim komentatorima. Ne znam kakav je plan za ubuduce, da li ce se prebacit na sve utakmice, mada mislim da zbog kolicine prenosa nije isplativo.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 612
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la FKSzuti » 13 apr 2024, 22:20

Wlad55 je napisao/la:
13 apr 2024, 21:15
Ne znam koji je ovo komentator na utakmici Genka, ali vidim da je nas. Izgleda arena krenula bas sa nasim komentatorima. Ne znam kakav je plan za ubuduce, da li ce se prebacit na sve utakmice, mada mislim da zbog kolicine prenosa nije isplativo.
Sanid Pamuk, radi našu i neke slabije lige. Neće zasad biti više prijenosa jer imaju samo jednu kabinu. Ovo je trebalo i ranije početi ali se dugo čekao Telecom da im završi optiku.

Licniznanstvenik
Postovi: 851
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Licniznanstvenik » 19 apr 2024, 18:08

Denis Draganović sukomentator na Korona-Radomiak
je li tako šefe? tako je Miki!

RobertHrkac555
Postovi: 1042
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la RobertHrkac555 » 19 apr 2024, 18:52

Kako je tužan ovaj komentator što prenosi Posušje-Željo
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Baboon
Postovi: 1294
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Baboon » 20 apr 2024, 01:45

Milan Pilja :thumbup:
it's football day

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17824
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 apr 2024, 02:16

RobertHrkac555 je napisao/la:
19 apr 2024, 18:52
Kako je tužan ovaj komentator što prenosi Posušje-Željo
sve je tuzno u vezi prenosa wwin lige

od komentatora, grafike, tona, realizacije prenosa do highlightsa
Don't believe the hype.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.