Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 11 okt 2008, 19:18

E jbg propade Ninkoviću debi u reprezentaciji.Evo kako čujem Milijaš će igrati umjesto Kačara.Sve se bojim da će to ponovo biti neka troma igra kao protiv Far.Ostrva,al valjda će biti dobro.
PeppermintParkRanger je napisao/la:Meni je zao zbog Subotica, volio bih da je prihvatio da igra za BiH, jer nije nista manje Bosanac nego recimo Ibisevic, ali jbg, takva nam je realnost, ali sam ubjedjen da ce se kad tad to iskorijeniti jer mi je logicnije da igra u timu sa svojim banjalucaninom Muslimovicem, i svojim Misimovicem i drugim igracima iz RSa nego za Srbiju, gdje nije bio mozda dvaput u zivotu, al hebiga.
Sto se tice Marina, da nije zaigrao za Njemacku, 100% bi zaigrao za BiH - Sarajlija je to 8-)
PeppermintParkRanger je napisao/la:Nekako mi reprezentacija Srbije djeluje sumorna. Podsjeca me na onu staru gardu Stojkovica, Savicevica, Mihajlovic, Mijatovica na zalasku karijere - nekakvo setkanje po terenu, nekakva nesloga, tehnikanje ali nista konkretno. Gledao sam tekmu protiv Francuza i mogu reci da jalovo igra Srbija, iako ima par odlicnih pojedinaca. Nesto ocigledno smrdi u samom fudbalu, ali sta je tu je.
Mislim da je BiH trenutno jaca reprezentacija, po prvi put..
Bosni i Hercegovini srećno u Istanbulu. ;)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 11 okt 2008, 23:41

Srbiju odavno nisam gledao u boljem izdanju.Iako protivnik i nije bio nešto,ipak ne treba zaboravit da su razbili Rumune.Na kraju sigurna pobjeda od 3:0 koja je mogla biti i veća.

Milijaš me je prijatno iznenadio,a o Jovanoviću nije potrebno trošiti rječi.Bio je zaista sjajan večeras.

Žiga i penali.E jao meni. :?

Sad slijedi juriš na Beč.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 12 okt 2008, 12:14

Cestitke svim igracima, e onako se bori za svoju zemlju
Stankovic, Milijas, Krasic,Obradovic,Ivanovic, Vidara.................fenomenalni su bili svi
Ne pamtim kada su se onako borili ko sinoc, dace Bog da ih je Antara doveo pod svoje
Ako ovako budu igrali u Becu, ne brinem za rezultat
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 12 okt 2008, 20:04

Gledao sam sinoc na SOS-u poslije tekme gost emisije je bio on i Goran Gavrancic, jes covjek kralj, svaka mu cast
Inace kako sam cuo a nisam pr0vjeravao Vardar je prvi na tabeli ima 5 bodova prednosti i utakmicu manje nad drugoplasiranim
E Jesicu da vidimo tebe(trener Buducnosti iz Podgorice inace)
- " $...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la bistrikboy » 12 okt 2008, 20:47

politika i nogomet ne idu zajedno 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 12 okt 2008, 21:01

Ha komentar mi je izbrisan.

RATKO DOSTANIĆ JE KRALJ NAD KRALJEVIMA.KAMO SREĆE DA IMAMO VIŠE OVAKVIH PATRIOTA KAKAV JE ON.

SVAKA ČAST JOŠ JEDNOM ! ! !

Što se tiče Ješića,druže nema ništa od toga!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la csh » 12 okt 2008, 21:31

Ok.Zavrseno sa tim nema potrebe da se naglaba dalje.
AMAR OSIM!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 12 okt 2008, 22:46

slika
$. $ Црвене $. $: 30.000. $: ' ? ("). " ": " " $ ("). " &: ? (?). ?: 1:0 " у 6, 2:0 " у 34, 3:0 " у 83. "

": ", ", $, $ ($ 24. "), $, ?, ", " ($ 72. "), ", ", ? ($ 57. ")

?: &, %, $, ", $, ? ($ 46. ?), " ($ 46. &), ?, ", ? ($ 79. ?), ?
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 13 okt 2008, 13:50

? ' $

" " путују $ у &, $ - " се " " $ $


? $ " " $ " $ је $ ' повређеног " $ у састав " за $ ? " " " " $ $ $ ?. $, $ се $ у 23. " & " " ? у $ " - " у ? $ $ са $ у $ на „Ернст ?" $.

$ % / " ¥-? ЈАТ Ервејза путују $ $ у ? $ ". ? - се " " у &.

" " - " " се у $ у 20.30 ". " " - на „Ернст ?" $ " сутра ¥. Овај ' " $ " " " РТС. ? $ сусрета " ? ? ?.

' у $ " " је $. " " ' " $ понове " са ' " ? " ' $ ' на ' ' Групе 7. " " " % се " ? у 2008. $, а $ ' за $ " & 28. ' у ".
(FSS)
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 13 okt 2008, 14:02

Po mom mišljenju,u ovoj novonastaloj situaciji oko A i mlade reprezentacije,Antić glumi preveliki autoritet.Ako je već pozvao Lukovića neka ga stavi na lijevog beka što je njegova prirodna pozicija,Nemanja i Bane u sredinu,Rukavina desno i kraj priče.Što se sredine tiče mislim da tu Antić sigurno neće ništa mjenjat jer su vezni igrači odigrali sjajno u subotu,tako da ni Tošić neće biti u prvom planu u Beču.Tošić koji igra u životnoj formi i Obradović koji je odigrao dosta kvalitetno protiv Litvanaca i koji bi trebao da zamjeni Petkovića,sigurno bi igrali 90 min. protiv Danaca, i bili bi veliki plus za Krčmarevićevu ekipu pogotovo zbog toga što nema ni Sulejmanija,Kačara,Babovića,Petkovića,Đorđevića.A utakmica mladih ne može biti važnija nego što jeste.Biće mladima jako teško,iako su dobili u gostima,Dancima se vraća Bendtner.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 13 okt 2008, 18:57

Sigurno je da imamo ako ne najbolju onda medju 2-3 najbolje mlade reprezentacije u Evropi, to su dokazali na zadnja 3-4 evropska prvenstva

Kacar, Sulejmani, Aleksic su buducnost evropskog fudbala
poZz ;)
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 14 okt 2008, 00:16

A šta tek reći za omladinsku U-19 reprezentaciju Srbije.Na kvalifikacionom turniru za e.p. bili su prvi u grupi sa max. 9 bodova. Sj.Irska 3:1,Albanija 5:0, i na kraju Engleska je pobucana na njihovom tlu 4:1.Ej Engleska... :)
Glavni igrači ove generacije su Aleksić,Ljajić,Krstičić,Škuletić,Medojević,Šćepović...i za njih se otima već sad pola Evrope.
Imao sam prilike prošle godine gledat neke od ovih igrača kad se igrao kvalifikacioni turnir U-17 reprezentacija u Sarajevu.Bio sam na utakmicama Srbije sa Azerbejdzanom i BiH i ono što samo mogu reći za ovog Škuletića je:NAPAST. 8-) .Srećno i mladima.

$
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 16 okt 2008, 00:19

Sjajna partija čitave reprezentacije.Antić je napravio BOOOOOM.Jednostavno sam oduševljen. :D :D :D

Čestitke mladoj reprezentaciji na četvrtom uzastopnom plasmanu na Evropsko prvenstvo.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 16 okt 2008, 11:22

Pokazali smo lekciju, odrzali cas fudbala u sred Beca.Svaka cast momci sinoc sam uzivao

"ORLOVI": Sviraj to opet, Majkl Džeksone

Ko je bio najbolji u trijumfu Srbije u Beču - Milan Jovanović, Miloš Krasić ili neko treći? Pitanje je koje ne zahteva odgovor, jer to nije važno. Važno je da će "orlovi" prezimiti na vrhu grupe 7 kvalifikacija za SP, prepuni samopouzdanja posle ubedljivih pobeda nad Litvanijom i Austrijom.
Istovremeno, rivali im gledaju u leđa, sada sa strahopoštovanjem kako odavno nisu.
Dok su izabranici Radomira Antića blistali od sreće, sasvim zasluženo i opravdano, pred svlačionicom na stadionu "Ernst Hapel", neko je pozvao Miloša Krasića imenom i prezimenom Majkla Džeksona.

"To mi je nadimak od malena, dok sam igrao u Kosovskoj Mitrovici i bio brži od svih. Drugovi me i sada tako zovu", objasnio je za beogradske izveštače u Beču igrač koji je u sredu uveče prelepim golom "načeo" Austrijance.

"Pogledao sam golmana Maningera i odlučio da raspalim po lopti. Odigrali smo odlično, brzo dali gol koji nam je ulio samopouzdanje. Svi smo odradili sve što je selektor od nas tražio", predočio je Krasić recept za uspeh.




Obradović: Srce htelo da mi iskoči

Verovao je Radomir Antić u Ivana Obradovića. Mladi levi bek Partizana mu se odužio na najbolji način. Uleteo je u šesnaesterac Austrije, "slagao" jednog protivničkog igrača i, iako levonog, milimetarski precizno tukao desnom za 3:0 i konačni potop domaćina.

"Možete li da zamislite kako se osećam? Srce je htelo da mi iskoči kad sam dao gol. Ovo mi je jedan od najsrećnijih dana u životu. Hvala saigračima, uz takve momke je lakše igrati", u dahu je izgovorio Ivan Obradović.
- " $...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la bistrikboy » 16 okt 2008, 13:11

srbija poderala austriju
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Lovac » 17 okt 2008, 14:10

Iznenadjuje me reprezentacija srbije, oni uvjek su imalo dosta kvalitetnih igraca al nikad nista specijalno nisu uspjeli uradit, al eto izgleda da ih je Antic uspio konsolidovat, a sto se tice grupe teska je ali ja mislim da mogu dalje cak i prije Francuske, koja u zadnje vrijeme ne zna gdje se nalazi
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 17 okt 2008, 15:46

Miloš Krasić prelazi u Porto.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 17 okt 2008, 22:15

Krasić je fenomenalno odigrao ove dvije utakmice, mada grijeh je bilo koga izdvajati
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 okt 2008, 00:12

obannon je napisao/la:Krasić je fenomenalno odigrao ove dvije utakmice, mada grijeh je bilo koga izdvajati

Čitava ekipa je bila sjajna.Nadam se da će ovako i nastaviti na proljeće.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 18 okt 2008, 17:11

Mančester Junajted želi Krasića
Skysports
Mančester Junajted i Portsmut zainteresovani su za reprezentativca Srbije Miloša Krasića, piše veb-sajt Skaj Sports.


24-godišnji fudbaler, koji trenutno igra za CSKA iz Moskve, svojim izvanrednim igrama privukao je pažnju klubova iz cele Evrope. Krasić je u Moskvu došao 2004. iz Vojvodine u kojoj je već sa 20 godina bio kapiten. Od tada je postao jedan od glavnih igrača CSKA, kao i jedan od najbolje ocenjenih igrača ruske lige.

Junajted je, igrom slučaja, takođe iz Rusije doveo Krasićevog saigrača iz reprezentacije, Nemanju Vidića koji je nastupao za Spartak iz Moskve.

Skauti Mančester Junajteda i Portsmuta prisustvovali su utakmici kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo između Austrije i Srbije u kojoj je Krasić bio jedan od najzapaženijih igrača na terenu, postigavši sjajan prvi gol u pobedi naše reprezentacije od 3:1.

Pari Sen-Žermen, Hamburg, Verder i Porto od ranije prate Krasića, a pretpostavlja se da će CSKA tražiti barem osam miliona funti za svog fudbalera, kome ugovor ističe za tri godine.

Pretpostavlja se da će CSKA Krasiću ponuditi novi ugovor pre januarskog prelaznog roka.
- " $...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.