BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 06 jul 2018, 12:17

Steta za Damira! Gulbis je bio na koljenima, ali mu je Damir omogucio da se digne i da se sve iskomplikuje... Ne slazem se sa onima koji tvrde da je sve bilo do Damira, Gulbis je igrao odlicno onda kada je bilo najpotrebnije - u petom setu nije dopustio Damiru brejk, a iskoristio je Damirovo opustanje na pocetku seta!
Vise od Damira me iznerviraju komentari pojedinih nasih "strucnjaka" sa foruma, koji su tu uglavnom kada treba kritikovati i omalovazavati nase tenisere!

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 06 jul 2018, 12:17

Steta za Damira! Gulbis je bio na koljenima, ali mu je Damir omogucio da se digne i da se sve iskomplikuje... Ne slazem se sa onima koji tvrde da je sve bilo do Damira, Gulbis je igrao odlicno onda kada je bilo najpotrebnije - u petom setu nije dopustio Damiru brejk, a iskoristio je Damirovo opustanje na pocetku seta!
Vise od Damira me iznerviraju komentari pojedinih nasih "strucnjaka" sa foruma, koji su tu uglavnom kada treba kritikovati i omalovazavati nase tenisere!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 06 jul 2018, 12:37

hm59 je napisao/la:Steta za Damira! Gulbis je bio na koljenima, ali mu je Damir omogucio da se digne i da se sve iskomplikuje... Ne slazem se sa onima koji tvrde da je sve bilo do Damira, Gulbis je igrao odlicno onda kada je bilo najpotrebnije - u petom setu nije dopustio Damiru brejk, a iskoristio je Damirovo opustanje na pocetku seta!
Vise od Damira me iznerviraju komentari pojedinih nasih "strucnjaka" sa foruma, koji su tu uglavnom kada treba kritikovati i omalovazavati nase tenisere!
brate, kad procitas ovo sto si napisao i sam ces zakljuciti da je sve bilo do damira a malo sta do gulbisa.
da je federer, on se ne bi digao nakon 2-0 u setovima a moralo je biti tako jer 2 brejka na travi se ne propustaju ni u snu.
ovo je poklonjen mec a vi dizite gulbisa koliko hocete,vjerujem da ce vec sutra pokazati koliko je jak.

slusam sinoc damira, sve ok ali ako ces ti redovno 'poklanjati' meceve sto ti neki lik nesto dobaci sa tribina i ti udjes u svadju sa njim, ili sto ti lik ode u wc na 5 min, sto protivnik sporo servira, sto je linijski sudija pogrijesio za milimetar i sl....grebi ga onda.

ne kudim vec samo pisem da je bespotrebno izgubio, bio je bolji za klasu, a da ga ne gotivim i ne navijam, ne bih ga valjda ni pratio zadnjih 5-6 godina i jucer unaprijed gledao sta mu treba da uleti u top 20 tenisera na svijetu.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 06 jul 2018, 12:46

alex1991 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kako god bilo, nije niko od nas vjerovao da Gulbis može izbaciti bilo koga ozbiljnog, kvalitet je jasan, ima ga Gulbis ali da će ga uspjeti imati to nismo vjerovali. Danas je odigrao dobro, odlično servirao, što je vrlo bitan element na travi, ako uspije ovako igrati i u sljedećem kolu imat će i Zverev problema.

Damir je trebao drugi set zatvoriti kod 3-0 ali tad je opao nivo igre a Gulbis je zaigrao dosta bolje i od tad je igrao odlično i ako on uđe u ritam, vrlo teško ga je izbaciti, skoro pa nemoguće.
Kad sam ja govorio da je Gulbis prepreka koju se ne smije otpisvati na RG-u ti Uno i jos par njih ste govorili kako je to igrac koji vise ne moze pobijediti nikog ozbiljnog sa naglaskom na Dzumhura, evo mjesec i kusur poslije docekali smo to i mec u kojem je Gulbis sasvim zasluzeno pobijedio.
Ma dobro, svi znamo šta može Gulbis i koji mu je nivo ali niko vjerovao da može taj nivo imati a očigledno da na Wimbledonu ima taj nivo i tu je njegova igra dosta bolja nego na ostalim podlogama.

Ne pita se Damir za sve u meču, ima tu i do protivnika, Federer na travi ili Rafa na šljaci ili Nole na sporom betonu se ne pitau sve ima nešto i do protivnika. Damir je igrao dobro do 3-0 u setu setu i tad je izgubio fokus, nije to sebi smio dozvoliti i tad je Gulbis proigrao i od tad je sve zavisilo od njega, servirao je odlično a na travi to je velika prednost. U petom setu nije imao nikakvih šansi da vrati, imao je break loptu ali Gulbis je odlično odreagovao tad.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 06 jul 2018, 12:51

babino je napisao/la:
hm59 je napisao/la:Steta za Damira! Gulbis je bio na koljenima, ali mu je Damir omogucio da se digne i da se sve iskomplikuje... Ne slazem se sa onima koji tvrde da je sve bilo do Damira, Gulbis je igrao odlicno onda kada je bilo najpotrebnije - u petom setu nije dopustio Damiru brejk, a iskoristio je Damirovo opustanje na pocetku seta!
Vise od Damira me iznerviraju komentari pojedinih nasih "strucnjaka" sa foruma, koji su tu uglavnom kada treba kritikovati i omalovazavati nase tenisere!
brate, kad procitas ovo sto si napisao i sam ces zakljuciti da je sve bilo do damira a malo sta do gulbisa.
da je federer, on se ne bi digao nakon 2-0 u setovima a moralo je biti tako jer 2 brejka na travi se ne propustaju ni u snu.
ovo je poklonjen mec a vi dizite gulbisa koliko hocete,vjerujem da ce vec sutra pokazati koliko je jak.

slusam sinoc damira, sve ok ali ako ces ti redovno 'poklanjati' meceve sto ti neki lik nesto dobaci sa tribina i ti udjes u svadju sa njim, ili sto ti lik ode u wc na 5 min, sto protivnik sporo servira, sto je linijski sudija pogrijesio za milimetar i sl....grebi ga onda.

ne kudim vec samo pisem da je bespotrebno izgubio, bio je bolji za klasu, a da ga ne gotivim i ne navijam, ne bih ga valjda ni pratio zadnjih 5-6 godina i jucer unaprijed gledao sta mu treba da uleti u top 20 tenisera na svijetu.
Ma Gulbis je pokazao koliko je jak, sto ne znaci da ce i sutra pokazati, iako to nije iskljuceno :)

Samozdravlje
Postovi: 7755
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 jul 2018, 14:29

Sve sto sam do ova dva poraza napisao za Mirzu i Damiru stojim iza toga. Poslije ovih poraza ,pratiti cu ih , ali necu pisati o njima.Momci su se oparili i na tome im cestitam.Jeste odnos 4:1 u korist Damira,ali i Mirza uzima ,a aBd i uzimace jos $ .Cime je to Gulbis mogao ugroziti Damira.Nicim.Kad je htjeo Damir se igrao sa njim.Kakav ba servis i trice,da nije hurcobolje Damirove razvalio bi ga gore od Marterera.Sretno , dovidjenja i prijatno.
Meni ostaje da zivo pratim Nermana,Darku,Aziza,Deu ,Nerfisu i dr.
Nazalost Aziz izgubio 6:4 3:6 5:7 , steta . Bit ce bolje aBd idemo dalje. :bih:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 06 jul 2018, 14:34, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 06 jul 2018, 14:33

Samozdravlje je napisao/la:Sve sto sam do ova dva poraza napisao za Mirzu i Damiru stojim iza toga. Poslije ovih poraza ,pratiti cu ih , ali necu pisati o njima.Momci su se oparili i na tome im cestitam.Jeste odnos 4:1 u korist Damira,ali i Mirza uzima ,a aBd i uzimace jos $ .Cime je to Gulbis mogao ugroziti Damira.Nicim.Kad je htjeo Damir se igrao sa njim.Kakav ba servis i trice,da nije hurcobolje Damirove razvalio bi ga gore od Marterera.Sretno , dovidjenja i prijatno.
Meni ostaje da zivo pratim Nermana,Darku,Aziza,Deu ,Nerfisu i dr.
hahaha....brat doso tobe u sedamdesetim, vidis da nije kasno nikada :D

Samozdravlje
Postovi: 7755
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 jul 2018, 14:36

babino je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Sve sto sam do ova dva poraza napisao za Mirzu i Damiru stojim iza toga. Poslije ovih poraza ,pratiti cu ih , ali necu pisati o njima.Momci su se oparili i na tome im cestitam.Jeste odnos 4:1 u korist Damira,ali i Mirza uzima ,a aBd i uzimace jos $ .Cime je to Gulbis mogao ugroziti Damira.Nicim.Kad je htjeo Damir se igrao sa njim.Kakav ba servis i trice,da nije hurcobolje Damirove razvalio bi ga gore od Marterera.Sretno , dovidjenja i prijatno.
Meni ostaje da zivo pratim Nermana,Darku,Aziza,Deu ,Nerfisu i dr.
hahaha....brat doso tobe u sedamdesetim, vidis da nije kasno nikada :D
Likuj "zenicki" provokatoru, tek usao u sedamdesete(60,2 g.) :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 06 jul 2018, 14:38

Samozdravlje je napisao/la:
babino je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Sve sto sam do ova dva poraza napisao za Mirzu i Damiru stojim iza toga. Poslije ovih poraza ,pratiti cu ih , ali necu pisati o njima.Momci su se oparili i na tome im cestitam.Jeste odnos 4:1 u korist Damira,ali i Mirza uzima ,a aBd i uzimace jos $ .Cime je to Gulbis mogao ugroziti Damira.Nicim.Kad je htjeo Damir se igrao sa njim.Kakav ba servis i trice,da nije hurcobolje Damirove razvalio bi ga gore od Marterera.Sretno , dovidjenja i prijatno.
Meni ostaje da zivo pratim Nermana,Darku,Aziza,Deu ,Nerfisu i dr.
hahaha....brat doso tobe u sedamdesetim, vidis da nije kasno nikada :D
Likuj "zenicki" provokatoru, tek usao u sedamdesete(60,2 g.) :rol:
mlad si ti jos starce moj..samo manje sekirancije i racunanja bodova i para, jos je dug put pred tobom, zajedno sa nama ako Bog da :D

Samozdravlje
Postovi: 7755
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 jul 2018, 15:17

babino je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Sve sto sam do ova dva poraza napisao za Mirzu i Damira stojim iza toga. Poslije ovih poraza ,pratiti cu ih , ali necu pisati o njima.Momci su se oparili i na tome im cestitam.Jeste odnos 4:1 u korist Damira,ali i Mirza uzima ,a aBd i uzimace jos $ .Cime je to Gulbis mogao ugroziti Damira.Nicim.Kad je htjeo Damir se igrao sa njim.Kakav ba servis i trice,da nije hurcobolje Damirove razvalio bi ga gore od Marterera.Sretno , dovidjenja i prijatno.
Meni ostaje da zivo pratim Nermana,Darku,Aziza,Deu ,Nerfisu i dr.
hahaha....brat doso tobe u sedamdesetim, vidis da nije kasno nikada :D
Likuj "zenicki" provokatoru, tek usao u sedamdesete(60,2 g.) :rol:[/quote]
mlad si ti jos starce moj..samo manje sekirancije i racunanja bodova i para, jos je dug put pred tobom, zajedno sa nama ako Bog da :D[/quote]


Ako sam tebi dao za pravo sa onim"samo budala ne mjenja misljenje"dajem i sebi.Ja ih kao i ti gotivim,ali necu da od turnira do turnira tipkam dijamentralno suprotno.@Uno sjecas li se onoga"HAJMO MIRDA"?Pozdrav. :bih: :bih: :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la oldtown1990 » 06 jul 2018, 19:27

Ljudi Mirza i Lajovic vode 2-1 u setovima protiv osmih nositelja, valjda pobijede

Ipak poraz

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13508
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la QUARTERBACK » 07 jul 2018, 19:50

gulbis igra 5. set sa zverevom, igra covjek dobar turnir nema se sta damiru zamjeriti
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
samirr
Postovi: 8879
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la samirr » 07 jul 2018, 19:55

QUARTERBACK je napisao/la:gulbis igra 5. set sa zverevom, igra covjek dobar turnir nema se sta damiru zamjeriti
i ima brejk viška, mnogi zaboravljaju da je on prosle godine dobio Del potra...
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
samirr
Postovi: 8879
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la samirr » 07 jul 2018, 19:58

samirr je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:gulbis igra 5. set sa zverevom, igra covjek dobar turnir nema se sta damiru zamjeriti
i ima brejk viška, mnogi zaboravljaju da je on prosle godine dobio Del potra...
dva brejka !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 07 jul 2018, 20:13

samirr je napisao/la:
samirr je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:gulbis igra 5. set sa zverevom, igra covjek dobar turnir nema se sta damiru zamjeriti
i ima brejk viška, mnogi zaboravljaju da je on prosle godine dobio Del potra...
dva brejka !
6:0 u petom setu! Nadam se da je sada svima jasno da covjek koji je bio u top10 i ima 29 godina jos uvijek moze svakog pobijediti! Ostaje zal za drugim setom juce, Damir je vjerovatnno pomislio da je nakon 3:0 i 2 brejka sve gotovo i to opustanje ga je kostalo plasmana u trece kolo, a vjerovatno i dalje

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13508
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la QUARTERBACK » 07 jul 2018, 20:19

ma gulbis je uvijek bio kvalitetan igrac a ocigledno ima.odlican momentum na ovom turniru evo 6-0 peti set i ide dalje
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
emir79
Postovi: 8766
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la emir79 » 07 jul 2018, 20:29

Ja prije mislim da Gulbis ima taktiku da isprovocira protivnika i da ga izbaci iz ritma, pa onda da pobjedi.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
VGS
Postovi: 8863
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la VGS » 07 jul 2018, 21:58

U zadnje vrijeme ko nije igrao peti set sa Zverevom na GS-u taj nije ni igrao uopste. :D

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 07 jul 2018, 23:32

zabiberi ga meni gulbis danas:-)
hajd sad ludjace do finala tako:-)

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 08 jul 2018, 18:16

emir79 je napisao/la:Ja prije mislim da Gulbis ima taktiku da isprovocira protivnika i da ga izbaci iz ritma, pa onda da pobjedi.
Placeni provokator u publici

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.