BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Kako će proći ove dvije utakmice???

Sigurna pobjeda u obje
210
37%
Pobjeda u jednoj, remi u drugoj
196
34%
Pobjeda u jednoj, poraz u drugoj
48
8%
Remi u obje
15
3%
Poraz u jednoj, remi u drugoj
44
8%
Dva poraza
61
11%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
|BH_Patriot|
Postovi: 16
Pridružen/a: 04 jun 2011, 13:32
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la |BH_Patriot| » 04 jun 2011, 13:40

Iskren da budem sinoć smo u utakmicu ušli bez vatre i želje za igrom. Nekako su me najviše razočarali naš vezni red Ibričić-Misimović koji su katastrofalno odigrali u odbrani kao što sam i predpostavio. Pa momak Štilić je bolje odigrao od Ibričića u 2.poluvremenu, imao je par pasova za razliku od njega.

Znam da će ovaj poraz jako utjecati na našu repku i navijače, ali ne trebamo odustajati nego već u Zenici da Albaniju pokušamo razbiti i tako vratimo gol-razliku na normalu. Nadam se da navijači neće skandirati uvrijedljive poruke igračima i Papetu, jer u ovom trenutku to je najnepotrebnije. Volio bih da atmosfera bude kao na utakmici protiv Rumunije u Zenici gdje smo igračima dali samopouzdanje.
Safet Sušić: “Oni misle da su igrači, a nisu ni "i" od igrača“.

Idol nacije # 10

Mirsad_LFC
Postovi: 184
Pridružen/a: 02 jan 2011, 17:05
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la Mirsad_LFC » 04 jun 2011, 13:43

Jedan od najvecih fudbalskih zanalaca koje cemo ikad imati, volim ga sto je realan i hladnokrvan kad prica o svojima a i drugima, e kamo srece da je koju godinu mladji pa da on zasjedne na kormilo reprezentacije, gdje bi nam bio kraj, jedan takav autoritet, kod kojeg neigraju zvijezde ni zvjezdice, vec oni koji su spremni i svim srcem zele da igraju.
walk on with HOPE in your heart

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la Bosnier » 04 jun 2011, 13:45

Nijedan igrac nije odigrao onako kako zna, nemojte da izvadite pojedince , mozda Muslimovic , Ibisevic i Hasagic su bolje odigrali... Ostalo 0

Bice popravni...
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la mahalas » 04 jun 2011, 13:46

ma trebalo bi ih ostaviti nek igraju pred praznim tribinima ljudi od osta odvajaju i prate ih gdje god, nijedna repka nema podržku vani kao mi, a kako nam to oni vracaju???? mrsko je momcima i potrcati, jer jbg oni su zvijezde.............
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

nadžak
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 jun 2011, 13:18
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la nadžak » 04 jun 2011, 13:47

Mirsad_LFC je napisao/la:Jedan od najvecih fudbalskih zanalaca koje cemo ikad imati, volim ga sto je realan i hladnokrvan kad prica o svojima a i drugima, e kamo srece da je koju godinu mladji pa da on zasjedne na kormilo reprezentacije, gdje bi nam bio kraj, jedan takav autoritet, kod kojeg neigraju zvijezde ni zvjezdice, vec oni koji su spremni i svim srcem zele da igraju.
Jašta. Evo pozitivno me iznenadio i Sušić sa ovom izjavom da pojedini naši misle da su igrači. Stvarno ga nikad nisam vidio ovako bijesnog. Da hoće i njemu puknut film pa da im počne ko Ćiro savijat repove volio bih neg pare...

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la hilmo » 04 jun 2011, 13:48

[youtube][/youtube]

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la nihco » 04 jun 2011, 13:49

ibricic ne moze da se izbori za prvih 11 u lokomotivu, misimovic u dinamu moskva, medunjanin izgubio mjesto u makabiju, stilic nije najstandardaniji u lechu...... jesu li to neki timovi?.........svi iz istog raloga spori i tromi. trener koji tim igracima povjeri sredinu terena ne vidi osnovne stvari.
Sent from my Commodore 64

Mirsad_LFC
Postovi: 184
Pridružen/a: 02 jan 2011, 17:05
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la Mirsad_LFC » 04 jun 2011, 13:51

nadžak je napisao/la:
Mirsad_LFC je napisao/la:Jedan od najvecih fudbalskih zanalaca koje cemo ikad imati, volim ga sto je realan i hladnokrvan kad prica o svojima a i drugima, e kamo srece da je koju godinu mladji pa da on zasjedne na kormilo reprezentacije, gdje bi nam bio kraj, jedan takav autoritet, kod kojeg neigraju zvijezde ni zvjezdice, vec oni koji su spremni i svim srcem zele da igraju.
Jašta. Evo pozitivno me iznenadio i Sušić sa ovom izjavom da pojedini naši misle da su igrači. Stvarno ga nikad nisam vidio ovako bijesnog. Da hoće i njemu puknut film pa da im počne ko Ćiro savijat repove volio bih neg pare...
Nije vise problem u selektoru, vec u igracima i njihovom pristupu igri, obuci dres reprezentacije treba da im bude najveci motiv u svakoj utakmici.
walk on with HOPE in your heart

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la Bosnier » 04 jun 2011, 13:52

nihco je napisao/la:ibricic ne moze da se izbori za prvih 11 u lokomotivu, misimovic u dinamu moskva, medunjanin izgubio mjesto u makabiju, stilic nije najstandardaniji u lechu...... jesu li to neki timovi?.........svi iz istog raloga spori i tromi. trener koji tim igracima povjeri sredinu terena ne vidi osnovne stvari.
Ne znam odkud ti to da je Medunjanin izgubio mjesto u prvih 11 , on je jedan od najboljih u timu i svaku utakmicu starta. Redovno provjeravam pocetne postave na ****

Za ostale igrace ne znam...
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Anti NWO
Postovi: 293
Pridružen/a: 24 apr 2011, 14:35
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la Anti NWO » 04 jun 2011, 13:53

Ja neznam kako vi gledate na Misimovica ali ja ga vise nemogu gledati u prvih 11. Protiv Rumuna kao i u zadnjih 10 utakmica spor, nepokretan, bezidejan, neprecizan, ma nista mu nepolazi za rukom, ali ipak igra uvijek kao da mu je mjesto zabetonirano u prvih 11.Sve bih ja to razumio da mi nemamo jednog Medunjanina koji taj posao moze sigurno bolje odraditi i da je protiv Rumunije promjenio malo sastav mogla je igra prema naprijed izgledati dosta bolje.

Mi u buducnosti MORAMO rasteretiti Dzeku, inace nemamo koristi od njega kao vrhunskog igraca. U ostalom treba takoder vec jednom prestati za kombinacijama u odbrani i vratiti ono sto je pouzdano i sto valja. A to je tandem Nadarevic-Spahic.

U ostalom ako vec glasi da igraju samo oni koji igraju i u klubovima, onda Ibricic, Ibisevic Rahimic ostaju pod velikim upitnikom. Stim da bi ja ostavio u igri Rahimica jer trenutno boljeg nemamo.

Facit: Trebaju igrati svi na pozicijama, dje su najjaci! Dosta je krpljenja pozicija (Lulic protiv Rumuna npr), dje se igraci samo gube. Nespremni igraci nemogu igrati u prvih 11 (Ibricic protiv Rumuna)! Nekvalitetni igraci nisu za prvih 11 (Mravac)!

Ako se Papac odluci da prihvati poziv za Ruse, to bih moglo izgledati ovako po mom misljenju:

--------------------Hasagic----------------
-------------Nadarevic---Spahic----------
---Mujdza--------------------------Papac--
--------------------Rahimic------------------
--------Pjanic-----------------Salihovic----
-----------------Medunjanin----------------
-----------Muslimovic----Dzeko-----------

Avatar
|BH_Patriot|
Postovi: 16
Pridružen/a: 04 jun 2011, 13:32
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la |BH_Patriot| » 04 jun 2011, 13:53

nihco je napisao/la:ibricic ne moze da se izbori za prvih 11 u lokomotivu, misimovic u dinamu moskva, medunjanin izgubio mjesto u makabiju, stilic nije najstandardaniji u lechu...... jesu li to neki timovi?.........svi iz istog raloga spori i tromi. trener koji tim igracima povjeri sredinu terena ne vidi osnovne stvari.
Momak je sasvim solidno odigrao sinoć i ja bih ga ubacio od prve minute. ;)
Safet Sušić: “Oni misle da su igrači, a nisu ni "i" od igrača“.

Idol nacije # 10

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la nihco » 04 jun 2011, 14:00

Bosnier je napisao/la:
nihco je napisao/la:ibricic ne moze da se izbori za prvih 11 u lokomotivu, misimovic u dinamu moskva, medunjanin izgubio mjesto u makabiju, stilic nije najstandardaniji u lechu...... jesu li to neki timovi?.........svi iz istog raloga spori i tromi. trener koji tim igracima povjeri sredinu terena ne vidi osnovne stvari.
Ne znam odkud ti to da je Medunjanin izgubio mjesto u prvih 11 , on je jedan od najboljih u timu i svaku utakmicu starta. Redovno provjeravam pocetne postave na ****

Za ostale igrace ne znam...
posljenje dvije je bio rezerva, par tekmi prije mijenjan na poluvremenunije, nego nije ni bitno, karijera mu konstantno ide silaznim putem, on nema i nikada nije imao mjesta u reprezentaciji.
Sent from my Commodore 64

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la jubitubi » 04 jun 2011, 14:01

Da li je Maletic igrao?

Avatar
|BH_Patriot|
Postovi: 16
Pridružen/a: 04 jun 2011, 13:32
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la |BH_Patriot| » 04 jun 2011, 14:03

jubitubi je napisao/la:Da li je Maletic igrao?
Nije...
Safet Sušić: “Oni misle da su igrači, a nisu ni "i" od igrača“.

Idol nacije # 10

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la nihco » 04 jun 2011, 14:05

bih - albanija
.......................hasagic
mujdza.....pandza......spahic.....vranjes
..............rahimic....besic
....pjanic.............................lulic
.............dzeko.....ibisevic
Zadnja izmjena: nihco, dana/u 04 jun 2011, 14:27, ukupno mijenjano 1 put.
Sent from my Commodore 64

Avatar
SaLL/ihovic
Postovi: 641
Pridružen/a: 02 feb 2011, 08:25
Lokacija: Tuzla je Tuzla ! ♥
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la SaLL/ihovic » 04 jun 2011, 14:08

za ovo kapa do poda i za sve sto je rekao na konferenciji
SLOBODA do groba .
Iz pepela se dižemo, historiju pišemo.❶❾❽❼

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la FCS-FCS » 04 jun 2011, 14:13

Zlu krv i losu atmosferu medju reprezentativcima po rijecima jedne legende novinara prave Dzeko , Misimovic i Spahic...!!
Ovo mi je reko pred tekmu u Zenici sa Rumunima uz opasku da Dijamant opasno cuga :( :(
Ostalo smo vidje sinoc u onoj jadnoj i kukavickoj igri , nezalaganja i cega sve ne !!!

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la bavarian_bk » 04 jun 2011, 14:21

Neznam kako raja vise nemoze da shvati da nemozemo igrati sa dva ofanzivna beka (Lulic i Mujdza ) sa stoperskim tandemom Mravac-Spahic . Sinoc su nas Rumuni 4-5 puta fino uzeli na kontru gdje ostaju Mravac i Spahic nazad protiv : Mutua , Marice , Torjea i onog momka desno . Znaci 4 na 2 i ocekujemo da se odbranimo . Sreca sto smo sinoc imali raspolozenog Hasagica . Znaci jedan od ovih bekova van . Prije mislim na Lulica kojeg treba iskoristiti naprijed. Po meni odbrana treba biti ako uspijemo Papca nagovorit : Mujdža - Vranjes- Spahic- Papac.

Drugo , veza ...
Previse tkz. dizelasa je bilo sinoc . Koliko god mi kritikovali Ibricica , on je sinoc uz Pjanica bio najpokretljiviji u vezi . Ali min. 2 od sinocne 5 trebaju na klupu . Po meni su to Ibricic i Misimovic . A umjesto njih staviti Lulica i Salihovica . Tako bi imali vezu ako vec idemo na 5 u vezi : Rahimic (DCM) - Salihovic (DCM) - Pjanic (RM) - Medunjanin (CM) -Lulic (LM) . Lulic lijevo bi iskoristavao svu svoju snagu na ofanzivu . Pjanic također nije za odbaciti po strani ,jos ima potporu Mujdze , a imali bi tog , manje pokretnog , Medunjanina koji bi " trebao" da hrani loptama napadača. Rahimic i Salihovic bi bili ti razbijaci . Salihovic je pokazao protiv Njemacke kako se to radi .

I na kraju , trece je napad .
Sinoc ono sto je Dzeko pokazao nebi proslo ni u reprezentaciji Maldiva . Mislim da Ibisevicu najvise odgovara ova pozicija usamljenog napadaca . Iako je nebitno ko ce biti u napadu , ako veza uspije odraditi ono za sta sluzi.

Znaci po meni formacija :
-------------------Hasagic-------------------
-Mujdza----Vranjes-Spahic-------Papac--
----------Rahimic----Salihovic-------------
-Pjanic-------Medunjanin----------Lulic---
---------Ibisevic/Dzeko/Muslimovic------

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la spielführer_21 » 04 jun 2011, 14:25

Šta reći, a ne zaplakati :mrgreen:
Toliko smo mogli dobiti u ovoj utakmici, a kako smo odigrali :oops: ..nikako, i to je ono što boli.. Kritike su zaslužili i igrači i Sušić: sve se u ovoj utakmici izmiješalo.. i pogrešna taktika i nezalaganje igrača. Zbog čega ovo drugo teško je reći. Je li i za to kriv Sušić, da li ih je trebao više motivisati? Ne bih rekao da je tu ključ, igrači igraju za reprezentaciju i ako im to nije dovoljan motiv onda hebaji ga..

Trudim se ipak da iz svega izvučem nešto pozitivno, i ovdje je ima jedna pozitivna stvar. Bolje je kad smo već izgubili, da smo izgubili ovako nego gusto npr.1:0. Zvuči čudno, ali ako nakon ovoga ne proradi inat kod igrača, ako do kraja kvalifikacija sebi još jednom dopuste ovakvu utakmicu onda nisu ni zaslužili EURO. Igrači su sad svjesni da su osramotili i naciju, ali i sebe i ako već neće zaigrati muški radi nas onda neka bar zaigraju radi sebe. Treba isprati ovu sramotu. Dobra je stvar što Sušić sad ima slobodne ruke da napravi izmjene koje god hoće. I ponavljam ako do kraja kvalifikacija odigraju još jednu utakmicu u kojoj ne budu prolili sve i kap znoja onda se trebamo zamisliti malo vrijedi li ovo sve naših živaca.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: BiH-Rumunija/Rumunija-BiH

Post Postao/la jasko__ » 04 jun 2011, 14:27

AMA LJUDI IMA LI IGDJE IJEDNA IZJAVA NEKOG OD IGRACA....STA JE OVO...UVIJEK SU SPREMNI DA PRICAJU....DA IH NIJE NEDAJ BOZE STID???!!!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.