Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
30
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
5%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 182

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Devil » 27 dec 2010, 15:43

onoffon je napisao/la:heh, ja bas imam kontra misljenje, kud ces kvalitet poput Kompanyja i Johnsona sutnut van ekipe, hajde NEdum opet mi nekako izgleda ko prihvatljiva ponuda, al bas ova dvojica, da se ja pita nedolazi u obzir. Hvala za pohvale o temi Junior ;)
Naravno da bi Vincent i Adam trebali ostati,valjda toliko pameti Mancini ima,mada ne bi me cudilo da ih proda i dovede neka "zvucnija" imena.
Ono sto bi se ja resio su:
Stuart Taylor-golman od 30 godina nikako ne bi trebao da im je treci golman,bolje staviti Gunnara na tu poziciju,ili jos bolje nekog iz U19.
Shaun Wright Phillips-jednostavno samo zauzima mesto u ovoj ekipi,nesumnjivo je da je on dobar igrac no na krilinim pozicijama ipak je prevelika konkurencija,a uzmimo u obzir sa kakvim veznim redom igra Mancini :lol: ,on tu uopste nema mesta samo ga bespotrebno placaju.
Joeleon Lescott-Za mene jednostavno precenjen igrac,mogao je da igra u Everton ali i tada je imao dosta gresaka no Yobo je to popravljao,u City on uopste nema mesta,na stoperima Toure,Kompany,pa kada treba pomeri se i Micah pa za mene jedan veliki potencijal Boyatta...jednostavno Lescott im nije potreban.
Nigel De Jong Za mene jedan smesan igrac kojem se igra najvise svodi na udaranje protivnika,Milner,Barry,Yaya,pa i Kompany,Viera su mnogo bolje opcije od njega.
Jo-Dobar napadac nekada mnogo nagovestao ali je nazadovao dolaskom u "Gradjane",u Evertonu se malo koprcao,a u Galati takodje nista narocito.
Kelvin Etuhu Ja jos ne mogu da verujem da je Kelvin jos u Cityu,isao je od kluba do kluba po pozajmicama da bi dobio poverenje od Ericssona,Hughesa pa sve do Mancini ali nema sanse nikako.

Ono sto bi bilo pametno za City je da daju poverenje ovoj trojici super talentovanih igraca Nimelyu,Boyatteu i Assulinu,te da zadrze Weissa kada se vrate sa posudbe.To bi onda bilo strasno dobro i to bi ih pre dovelo do titule nego nemilosrdno trosenje novca okolo.
Po meni sastav koji bi najbolje izgledao za City.

-----------------------------Hart---------------------------------

-----dovesti nekog kval.----K.Toure---Micah-------Kolarov--

--------------------Yaya------------Barry--------------------------

------------------------ Adam Johnson--------------------------

----Ballotelli-------------------------------------------Silva------

-----------------------------Tevez-----------------------------


Ocm ne smem ni da pomislim sta bi ova ekipa radila sa nekim jacim i trenerom sa vecim autoritetom od Mancinia.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Manchester City F.C.
Postovi: 4
Pridružen/a: 27 dec 2010, 15:02
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Manchester City F.C. » 27 dec 2010, 15:49

Fino si ovo sročio,samo da znaš Wright-Phillips najvjerovatnije odlazi u januaru u Newcastle na pozajmicu također se špekuliralo da će redove Građana napustiti i Etuhu ;)
Ovako bi po meni momčad izgledala
-----------------------------Hart---------------------------------

-----Boateng----K.Toure---Micah-------Kolarov---------------

--------------------de Jong------------Barry--------------------------

------------------------ Yaya Toure--------------------------

----A.Johnson/Milner-------------------------------------------Silva------

-----------------------------Tevez-----------------------------

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la -Paja » 27 dec 2010, 15:50

Tim u kojem nastupaju poluigraci tipa Kolarov, braca Toure, Baloteli, Bary, Jonhson, Adebayor nista nece napraviti, treba njima neko da ih uputi da pametno uloze pare a ne da bacaju na ovaj skart. Ovaj mali derpe Jonhson je takav smijesan igrac a posebno me iznervirao juce kad pri vodstvu 3-1 u sudijskoj nadoknadi kad mu je sudija svirao ofsajd nabija loptu daleko u gol aut i jos nesto se smije u lice onom odbrambenom Newcastla, ne znam sto doticni nije polomio malog gaya.
Zadnja izmjena: -Paja, dana/u 27 dec 2010, 15:53, ukupno mijenjano 1 put.
Dio Arsenala

Avatar
Manchester City F.C.
Postovi: 4
Pridružen/a: 27 dec 2010, 15:02
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Manchester City F.C. » 27 dec 2010, 15:53

-Paja je napisao/la:Tim u kojem nastupaju poluigraci tipa Kolarov, braca Toure, Baloteli, Bary, Jonhson nista nece napraviti, treba njima neko da ih uputi da pametno uloze pare a ne da bacaju na ovaj skart.
To su tebi poluigrači :shock: :shock: ?

junioR
Postovi: 753
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la junioR » 27 dec 2010, 16:24

onoffon je napisao/la:heh, ja bas imam kontra misljenje, kud ces kvalitet poput Kompanyja i Johnsona sutnut van ekipe, hajde NEdum opet mi nekako izgleda ko prihvatljiva ponuda, al bas ova dvojica, da se ja pita nedolazi u obzir. Hvala za pohvale o temi Junior ;)
hehe,svako ima svoje misljenje,ja tvoje uvazavam..ali vjeruj mi najace pojacanje zimskog prelaznog roka bi bio odlazak Mancinija,tesko da ce se ovo desiti,ali covjek poput njega(bez autoriteta) ne moze da vodi ovaku ekipu.Ukoliko Sejci nesto zele da postignu,trebaju dovesti nekog trenera poput Hiddinka ili nekog slicnog njemu(koji zna svoj posao).

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la sony_91 » 27 dec 2010, 16:31

junioR je napisao/la:
onoffon je napisao/la:heh, ja bas imam kontra misljenje, kud ces kvalitet poput Kompanyja i Johnsona sutnut van ekipe, hajde NEdum opet mi nekako izgleda ko prihvatljiva ponuda, al bas ova dvojica, da se ja pita nedolazi u obzir. Hvala za pohvale o temi Junior ;)
hehe,svako ima svoje misljenje,ja tvoje uvazavam..ali vjeruj mi najace pojacanje zimskog prelaznog roka bi bio odlazak Mancinija,tesko da ce se ovo desiti,ali covjek poput njega(bez autoriteta) ne moze da vodi ovaku ekipu.Ukoliko Sejci nesto zele da postignu,trebaju dovesti nekog trenera poput Hiddinka ili nekog slicnog njemu(koji zna svoj posao).
Čovjek ima rezultate i što bi ga sada mijenjali, nema autoriteta, pa pogledaj samo koji igrači nemaju minutaže u Man City-u i niko se još nije "okomio" na Manćinia, mislim da Manćini dobro za sada vodi svoj posao i nevidim razlog za odlazak Manćinija. Pozdrav za sve navijače Man City-a u nadi da će na kraju biti novi prvaci Engleske Premijer lige.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Devil » 27 dec 2010, 16:36

Ima rezultate dok ima Teveza,zato pred svako spavanje i on prouci 10 molitvi da mu Tevez nikada ne bude odsutan. :roll: :lol:
Citava igra Citya koji pokusava da bude atraktivan,napadacki okrenut se svodi na inspiraciju Teveza.Video si juce tri gola,sve Tevez,prvo nakon greske Krula Tevez prihvata loptu salje je Barry koji pogadja.Drugi gol nesporazum igraca Newcastlea,Tevez uzima lotu,salje je na krilo odakle sledi jedan ne tako dobar centarsut ali se Tevez sjajno snalazi i pogadja.Treci gol opet tevez ulaz sa leve strane lomljenje igraca i sut i uz dosta srece pogodak.

Vezni red uopste nema kreacije,nemaju pravu vezu,Milner-Barry-Yaya nisu igraci koji mogu da kreiraju akciju,da se igra oko njih vrti,niko nema taj osecaj za kreaciju,kakav npr.ima Adam Johnson koji bi trebao biti tu.Ja sticem utisak i to sam davno rekao da Mancini nema dovoljan kvalitet i autoritet da sastavi ekipu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Scof1eld » 27 dec 2010, 16:44

paji toure i barry nisu igraci... ali naravno song, koscielny, bendthner, djorou jesu ;)
ser del barça es el millor que hi ha !

junioR
Postovi: 753
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la junioR » 27 dec 2010, 17:55

sony_91 je napisao/la:
junioR je napisao/la:
onoffon je napisao/la:heh, ja bas imam kontra misljenje, kud ces kvalitet poput Kompanyja i Johnsona sutnut van ekipe, hajde NEdum opet mi nekako izgleda ko prihvatljiva ponuda, al bas ova dvojica, da se ja pita nedolazi u obzir. Hvala za pohvale o temi Junior ;)
hehe,svako ima svoje misljenje,ja tvoje uvazavam..ali vjeruj mi najace pojacanje zimskog prelaznog roka bi bio odlazak Mancinija,tesko da ce se ovo desiti,ali covjek poput njega(bez autoriteta) ne moze da vodi ovaku ekipu.Ukoliko Sejci nesto zele da postignu,trebaju dovesti nekog trenera poput Hiddinka ili nekog slicnog njemu(koji zna svoj posao).
Čovjek ima rezultate i što bi ga sada mijenjali, nema autoriteta, pa pogledaj samo koji igrači nemaju minutaže u Man City-u i niko se još nije "okomio" na Manćinia, mislim da Manćini dobro za sada vodi svoj posao i nevidim razlog za odlazak Manćinija. Pozdrav za sve navijače Man City-a u nadi da će na kraju biti novi prvaci Engleske Premijer lige.
Drug ja sam vec rekao da ce se tesko to desiti,to se podrazumijevalo jer on sad za sad postize odlicne rezulate..ali po meni City nema igru i dalje mislim da nije on taj covjek jer on se uzda u jednog evenutalno 2 igraca..a ostala ekipa ispasta,volio bih da nije tako ali nazalost jeste,ima dovoljno igraca i ima vrhunski kvaliteta na koje mora obracati paznju i davati im vise slobode u igri sto on zapravo jako lose radi.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 27 dec 2010, 20:31

Devil slazem se to sa sastavom, al sa igracima sam pola-pola, mada ima onih koji su u klubu, onako, samo sto su tu, nisu usli u igru, ma nepamtim. Ja odkad je doso Mancini sam govorio da on nije covjek za Cityja, jer se znalo da ce ovakva kupovina igraca ici, a Mancini je trener-cooler. Cityju treba autoritet, u ovom trenutku ja bi najvise volio trenera tipa Fatih Terim.
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 28 dec 2010, 09:14

Vrijeme je da i Aston Villa bude pregažena 8-)

Cmon City
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 28 dec 2010, 09:23

Zaboravih reci nesto u vezi špekulacija, naime, Santa Kruz izgleda prelazi u Lazio, doduse, igrac sklon povredama slabo je sta pokazao u Cityju. Spominje se cifra od 3 do 3.5 miliona, a City ga je doveo za 21, sto je gubitak negdje 17-18 miliona, zavisi za koliko ode :shock: Jos jedna vijest da je Juve zainteresiran za Kolarova, pa sta ce biti, ostaje da vidimo.
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Ponos Torina » 28 dec 2010, 09:50

Namrgodjeni Balo pakuje kofere i vec u Januaru napusta redove City-a.....Kaze da mu je dosta Engleske,da mu se nesvidja zivot u Engleskoj i da zeli kuci sto prije....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 28 dec 2010, 10:05

za Januar se špekuliše da ce pola tima se promjeniti, pa tako i vjerujem da ce Balotelli otici, jer sa ovakvim ponasanjem ja mu nebi dao da igra u Veroni ili Albionelfeu, uz duzno postovanje tih klubova. Od sebe i od kluba pravi cirkus, mada je igrac samo takav, al vise volim nekog sa manirima, sa dostojanstvom da igra za klub nego da gledam Balotelija kako pljuje sve redom.
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
Manchester City F.C.
Postovi: 4
Pridružen/a: 27 dec 2010, 15:02
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Manchester City F.C. » 28 dec 2010, 17:13

Villa se ne provodi dobro na Eastlandsu,mislim da igrači Ville jedva čekaju kraj utakmice :lol:
Baš smo govorili da će Super-Mario otići kad danas bum,trese li trese mrežu Friedela!

junioR
Postovi: 753
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la junioR » 28 dec 2010, 18:59

DERANJE GUZOVA :lol:

Avatar
Lilywhites
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 dec 2010, 14:54
Lokacija: home!
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Lilywhites » 29 dec 2010, 15:10

Ovo u vezi Džeke se pravo zahuktava,možda bi moglo i biti nešto od ovoga.
Bio bi extra pojačanje za "Građane"i napad bi im bio stvarno močan:Tevez,Santa Cruz,Balotelli,Adebayor,Jo sa tim da se spominje da bi ovi boldirani mogli napustiti Eastlands!

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la _d1n0_ » 29 dec 2010, 19:55

Stiže vam Džeko :)
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 29 dec 2010, 20:17

S obziro kakvu krizu sa igrackim kadrom ima Aston Villa, City i nije bas pokazao neku dominaciju. Svakako, tri boda su dobro dosla i sa ovom gol razlikom u posljednjih par kola sa vise nego zadovoljan, kako golovima tako i igrom. Ovaj Baloteli mi stvarno ide na zivce :evil: sad satro hoce kuci, posto se naprimo love, posto je u deset tekmi zaradio 4 zuta i jedan crveni karton i postigao pet golova. Ja neznam kako ovi klubovi bale za njim, pa ovaj, pa onaj, s ovakvim ponsanjem ja ga nebi primio ni u Sašk Napredak, pa da igra ko Maradona.
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la _d1n0_ » 29 dec 2010, 21:28

Mnogi ga i mrze zbog takvih razloga,Mario je dijete kome je slava odavno udarila u glavu kao što biva slučaj sa većinom igrača kada se malo proslave.Možda je se sada prepao konkurencije koju će aBd vidjeti u Džeki. ;)
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.