Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
46
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 191

Mahmurluk
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mahmurluk » 17 apr 2024, 14:47

Klisu je najbolje da se vrati npr u Izvidžać i da zapne naredne dvije sezone. Samo teško, to sad puca visoko, prošlo ljeto se spominjala Wisla kao da bi mogao kod Terze ali teško da će ga sada iko. Već neko vrijeme nema ga nikako u rosteru Zagreba, pa je po meni najbolja opcija Izviđač, taman trampa za Pavlovića :)

EdinjoBos
Postovi: 1295
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 17 apr 2024, 15:34

kad ce spisak izaci?

EdinjoBos
Postovi: 1295
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 17 apr 2024, 20:31

pitam se, jeli gracanica toliko daleka, da nijedan novinar nemoze da ode do nje i poprica sa selektorom i pita ga o planovima, novim igracima (hoceli ih uopste biti??), o taktici itd itd

Fagus501
Postovi: 495
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 18 apr 2024, 11:14

Mahmurluk je napisao/la:
17 apr 2024, 14:47
Klisu je najbolje da se vrati npr u Izvidžać i da zapne naredne dvije sezone. Samo teško, to sad puca visoko, prošlo ljeto se spominjala Wisla kao da bi mogao kod Terze ali teško da će ga sada iko. Već neko vrijeme nema ga nikako u rosteru Zagreba, pa je po meni najbolja opcija Izviđač, taman trampa za Pavlovića :)
Momak 3 godine sjedi ili na klupi a vise na tribinama,i da ide u Wislu mada je Wisla poznata po dovođenju promašeni igrača godinama ali nisu valjda toliko ludi.Nije mi jasno momak je redovno bio na popisu reprz a uopste nije u sastavu svoje ekipe tolko selektori gledaju formu igrača žalosno.Najbolje da se vrati u Krivaju i krene ispočetka Izvidzac već sada ima bolje klince od njega ili neki Slovenski ili Hrvaski klub

Avatar
DamirT
Postovi: 14061
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 18 apr 2024, 13:02

Fagus501 je napisao/la:
18 apr 2024, 11:14
Mahmurluk je napisao/la:
17 apr 2024, 14:47
Klisu je najbolje da se vrati npr u Izvidžać i da zapne naredne dvije sezone. Samo teško, to sad puca visoko, prošlo ljeto se spominjala Wisla kao da bi mogao kod Terze ali teško da će ga sada iko. Već neko vrijeme nema ga nikako u rosteru Zagreba, pa je po meni najbolja opcija Izviđač, taman trampa za Pavlovića :)
Momak 3 godine sjedi ili na klupi a vise na tribinama,i da ide u Wislu mada je Wisla poznata po dovođenju promašeni igrača godinama ali nisu valjda toliko ludi.Nije mi jasno momak je redovno bio na popisu reprz a uopste nije u sastavu svoje ekipe tolko selektori gledaju formu igrača žalosno.Najbolje da se vrati u Krivaju i krene ispočetka Izvidzac već sada ima bolje klince od njega ili neki Slovenski ili Hrvaski klub
Nece ga ni klubovi iz tih drzava. Samo kao sto kazes ispocetka da krene iz Krivaje i pamet u glavu. Sve osim toga je promasaj teski.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

EdinjoBos
Postovi: 1295
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 18 apr 2024, 16:56

siri spisak:

Na spisku se nalaze: Benjamin Burić (Flensburg; Njemačka), Admir Ahmetašević (Witerthur; Švicarska), Harun Hodžić (Chambery; Francuska), Bekir Čordalija (Vogošća), Ahmed Čabaravdić (Konjuh), Marko Majstorović (Krka; Slovenija), Adi Mehmedćehajić (Gračanica), Mirko Mišetić (Sloboda), Kenan Hadžiavdić (Konjuh), Mirko Herceg (Csurgoi; Mađarska), Dino Hamidović (Gračanica), Nemanja Peštić (Partizan; Srbija), Luka Knežević (Sloboda), Dario Đenadija (Sloga Doboj), Mislav Grgić (Linz; Austrija), Josip Perić (Tatabanya; Mađarska), Milan Vukšić (Izviđač), Adnan Isaković (Gračanica), Sedžad Abdurahmanović (Krivaja), Marko Panić (Montpellier; Francuska), Nedim Hadžić (Borac), Pavle Petrović (Eurofarm Pelister; Sjeverna Makedonija), Dejan Malinović (Balatonfuredi; Mađarska), Faris Čolaković (Krivaja), Luka Perić (Celje; Slovenija), Ibrahim Haseljić (Gorenje; Slovenija), Marko Parežanin (Leotar), Vladan Đurđević (Borac), Amar Kendić (Maglaj), Senjamin Burić (Skjern; Danska), Adin Faljić (Zagreb; Hrvatska), Matej Ljubić (Izviđač), Amir Muhović (Borac), Ermin Ombaša (Vogošća), Elmir Građan (Goražde).

Avatar
zgembo89
Postovi: 4934
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zgembo89 » 18 apr 2024, 17:23

Lijevi bek Partizana Nemanja Peštić (22), lijevi bek dobojske Sloge Dario Đenadija (20), srednji bek Mislav Grgić (25) iz austrijskog Linza (25), srednji bek Izviđača Milan Vukšić (24), desni bek Pavle Petrović (24) iz makedonskog Eurofarm Pelistera, desno krilo Leotara Marko Parežanin (21), te pivot Izviđača Matej Ljubić (22)
:bih: .

Avatar
DamirT
Postovi: 14061
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 18 apr 2024, 17:43

Kakav sam spisak ocekivao, odlican je ovaj :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
zgembo89
Postovi: 4934
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zgembo89 » 18 apr 2024, 17:50

DamirT je napisao/la:
18 apr 2024, 17:43
Kakav sam spisak ocekivao, odlican je ovaj :bih:
Ako se odazovu svi pozvani ?

Avatar
EastwichTown
Postovi: 377
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 18 apr 2024, 17:53

Nadam se samo da je se pričalo sa svima sa spiska , da ne bude da ponovo otpadnu svi "novi-stari" sa spiska ...

Mislava Grgića (bek) se sjećam iz naše lige , imao je uvijek lijepu promjenu pravca , znao je zabiti i asistirati , zahvalan igrač .
Đenadija kažu da je dobar , a mlad , osvježenje bi bili i Pavle Petrović i Peštić , kao i krilo iz Konjuha Hadžiavdić .

Avatar
DamirT
Postovi: 14061
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 18 apr 2024, 17:55

zgembo89 je napisao/la:
18 apr 2024, 17:50
DamirT je napisao/la:
18 apr 2024, 17:43
Kakav sam spisak ocekivao, odlican je ovaj :bih:
Ako se odazovu svi pozvani ?
To da, ne znam jedino za Petrovica, cini mi se za njega da su pisali da ceka poziv Srbije ili sam ga pomijesao sa nekim.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 18 apr 2024, 18:12

EastwichTown je napisao/la:
18 apr 2024, 17:53
.
Ima li sta od Aldina Sakica? Sjecam se kad je prije par godina otisao iz Konjuha u Madjarsku i ocekivalo se od njega da ce napraviti nesto. Tad je imao dobro tijelo, mada mu je mozda falilo par cm za LB. Vidio sam da je od ove sezone haman u Izvidjacu, ali nisam ispratio kako se snasao u Ljubuskom.

Ako su Malinovica i pogotovo Perica samo onako stavili na spisak, onda je sve dzaba. Nadati se da ce doci obojica, jer bi uz Petrovica i Grgica mogli biti solidno osvjezenje na bekovskim pozicijama.

Btw, je li moguce da nema Davidovica? :mrgreen:

ovisnik
Postovi: 1116
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 18 apr 2024, 18:43

Ghuraba je napisao/la:
18 apr 2024, 18:12
EastwichTown je napisao/la:
18 apr 2024, 17:53
.
Ima li sta od Aldina Sakica? Sjecam se kad je prije par godina otisao iz Konjuha u Madjarsku i ocekivalo se od njega da ce napraviti nesto. Tad je imao dobro tijelo, mada mu je mozda falilo par cm za LB. Vidio sam da je od ove sezone haman u Izvidjacu, ali nisam ispratio kako se snasao u Ljubuskom.

Ako su Malinovica i pogotovo Perica samo onako stavili na spisak, onda je sve dzaba. Nadati se da ce doci obojica, jer bi uz Petrovica i Grgica mogli biti solidno osvjezenje na bekovskim pozicijama.

Btw, je li moguce da nema Davidovica? :mrgreen:
Aldin Sakić je o dobar igrač i imao je mjesta na spisku.Po povratku u BiH, igra odlično za Izviđač, u konkurenciji pozvanih imao je mjesta.Inače, spisak ništa posebno, očekujem da Malinović i Perić odbiju dolazak, slično i Petrović/Peštić.Ne može se za kratko vrijeme napraviti neke stvari, al mora se ići na naturalizaciju, bez bekova nema golova, Hamidović, Herceg,Panić,Hadzic će opet igrati na vanjskim pozicijama, a vidjeli smo koliko mogu/ne mogu.Davidović jeste iznenađenje, osim ako se Doborcu nije ogadilo ono što je odigrao na EP ili se radi o nekom konfliktu između njih.U ovoj konkurenciji kako god gledali,imao je mjesta među 3 srednja, pogotovo sto je pitanje u kakvom je stanju Vukšić i hoće li Perić doći.

Fagus501
Postovi: 495
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 18 apr 2024, 19:56

Sve isto samo Damir prepisao spisak pola igrača sa spiska nitije kad vidio,čuo,gledao niti zna šta igra.Panic npr mjesec dana sjedi na tribinama nije u sastavu nikako a tek neki ljevi igrači.Peric,Malinovic ništa od toga pola ih neće doći opet ide Rizo(haubica)propali HR talent Herceg i propaliteti iz RS

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 18 apr 2024, 20:28

ovisnik je napisao/la:
18 apr 2024, 18:43
Aldin Sakić je o dobar igrač i imao je mjesta na spisku.Po povratku u BiH, igra odlično za Izviđač, u konkurenciji pozvanih imao je mjesta.Inače, spisak ništa posebno, očekujem da Malinović i Perić odbiju dolazak, slično i Petrović/Peštić.Ne može se za kratko vrijeme napraviti neke stvari, al mora se ići na naturalizaciju, bez bekova nema golova, Hamidović, Herceg,Panić,Hadzic će opet igrati na vanjskim pozicijama, a vidjeli smo koliko mogu/ne mogu.Davidović jeste iznenađenje, osim ako se Doborcu nije ogadilo ono što je odigrao na EP ili se radi o nekom konfliktu između njih.U ovoj konkurenciji kako god gledali,imao je mjesta među 3 srednja, pogotovo sto je pitanje u kakvom je stanju Vukšić i hoće li Perić doći.
Ma ako je odlican u Izvidjacu, onda je morao biti na spisku na kojem ima haman 25 igraca iz domace lige. I ja sam misljenja da Peric i Malinovic nece doci. Ovo je slicna situacija kao s kosarkaskom repkom, gdje Bekir svaki put stavi Talica i Kondica na prosireni spisak, a oni ga svaki put naprave budalom. Totalno je neozbiljno ako su ih stavili na spisak + Petrovica i ovog iz Partizana, a da ih uopste nisu kontaktirali i vidjeli zele li igrati.

Slazem se i za Davidovica. Meni krvare oci kad gledam nacin na koji on organizuje napad i sigurno nas s njim nece ogrijati sunce, ali da je za njega bilo mjesta na spisku u ovakvoj konkurenciji - to definitivno.

Avatar
EastwichTown
Postovi: 377
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 18 apr 2024, 20:56

Nije baš da je odličan , ali solidan je , odlični su na njegovoj poziciji Pavlović i Ćeško , ali kako smo odigrali zadnje prvenstvo i on bi nam dobro došao .

Hightower
Postovi: 54
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hightower » 18 apr 2024, 22:13

Golmani:
Benjamin Burić (Flensburg; Njemačka),
Admir Ahmetašević (Witerthur; Švicarska),
Harun Hodžić (Chambery; Francuska),

Lijeva krila:
Marko Majstorović (Krka; Slovenija),
Adi Mehmedćehajić (Gračanica)

Lijevi bekovi:
Mirko Herceg (Csurgoi; Mađarska),
Nemanja Peštić (Partizan; Srbija),
Dario Đenadija (Sloga Doboj),

Srednji bekovi:
Mislav Grgić (Linz; Austrija),
Josip Perić (Tatabanya; Mađarska),
Milan Vukšić (Izviđač),

Desni bekovi:
Marko Panić (Montpellier; Francuska)
Nedim Hadžić (Borac),
Pavle Petrović (Eurofarm Pelister; Sjeverna Makedonija),
Dejan Malinović (Balatonfuredi; Mađarska),

Desna krila:
Luka Perić (Celje; Slovenija),
Ibrahim Haseljić (Gorenje; Slovenija),

Pivoti:
Senjamin Burić (Skjern; Danska),
Adin Faljić (Zagreb; Hrvatska),
Matej Ljubić (Izviđač),

Fagus501
Postovi: 495
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 18 apr 2024, 22:41

Hightower je napisao/la:
18 apr 2024, 22:13
Golmani:
Benjamin Burić (Flensburg; Njemačka),
Admir Ahmetašević (Witerthur; Švicarska),
Harun Hodžić (Chambery; Francuska),

Lijeva krila:
Marko Majstorović (Krka; Slovenija),
Adi Mehmedćehajić (Gračanica)

Lijevi bekovi:
Mirko Herceg (Csurgoi; Mađarska),
Nemanja Peštić (Partizan; Srbija),
Dario Đenadija (Sloga Doboj),

Srednji bekovi:
Mislav Grgić (Linz; Austrija),
Josip Perić (Tatabanya; Mađarska),
Milan Vukšić (Izviđač),

Desni bekovi:
Marko Panić (Montpellier; Francuska)
Nedim Hadžić (Borac),
Pavle Petrović (Eurofarm Pelister; Sjeverna Makedonija),
Dejan Malinović (Balatonfuredi; Mađarska),

Desna krila:
Luka Perić (Celje; Slovenija),
Ibrahim Haseljić (Gorenje; Slovenija),

Pivoti:
Senjamin Burić (Skjern; Danska),
Adin Faljić (Zagreb; Hrvatska),
Matej Ljubić (Izviđač),
Jad i bjeda od igrača trenutno je Pavlović,Češko ili onaj Cickusic za klasu kvalitetni od svih pozvani bekova

Hightower
Postovi: 54
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hightower » 18 apr 2024, 23:13

Iskreno ja ocekujem dobre dvije utakmice protiv Portugala. Sanse su minimalne ali necemo se obrukati.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 19 apr 2024, 08:59

Fagus501 je napisao/la:
18 apr 2024, 22:41
Hightower je napisao/la:
18 apr 2024, 22:13
Lijevi bekovi:
Mirko Herceg (Csurgoi; Mađarska),
Nemanja Peštić (Partizan; Srbija),
Dario Đenadija (Sloga Doboj),
Jad i bjeda od igrača trenutno je Pavlović,Češko ili onaj Cickusic za klasu kvalitetni od svih pozvani bekova
Kvalitet koji ne mrda iz nase lige ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.