Eredivisie

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4488
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la MoodyHank » 06 apr 2023, 13:37

alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 13:05
@moody
Pa upravo ste vi pojedinci na forumu takvi, što ste pokazali još jednom jer ste se pojavili na temi brzinom svjetlosti, nakon što je objavljen tekst na ssba.
Usput, stigosmo do svetosavlja u samo tri posta. Hazime imamo rekord! :mrgreen: :rol: :rol:


Nema Tadića šta braniti ni @marconato ni @kardec ni bilo ko drugi, Tadića na indirektan način brani upravo sam Kokcu koji je nakon utakmice izjavio da ne zna šta mu je Tadić rekao niti zna na šta su se gestikulacije odnosile. Čekamo Tadića da se oglasi, holandski savez...


Zanimljiva mi je jedna druga pojava ovdje. Kad Novak i Jokić deru guzove i pomjeraju granice, onda su oni srbijanski teniser i srbijanski košarkaš. A kad se neki srpski sportista pominje u negativnom kontekstu, kao što je u ovom slučaju sa Tadićem, onda je on srpski sportista ili jednostavno Srbin :njanjanja: :rol: :rol: :mrgreen:
Isto kao što vi skačete na svaki post u kojem se pomene neko iz Srbije, u roku od tri sekunde. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la alan_kardec » 06 apr 2023, 13:44

Slabo se orijentišeš u vremenu i prostoru, to je očigledno.
Kad ste vi počeli da pišete o Tadiću, a kad smo ga mi počeli da ga branimo?
Fazom je u tome što ste jedva dočekali da počnete da pljujete i lijepite etikete bez da ste išta provjerili... Smeće, Srbin, četnik, svetosavlje...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la marconato » 06 apr 2023, 13:49

MoodyHank je napisao/la:
06 apr 2023, 13:37
alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 13:05
@moody
Pa upravo ste vi pojedinci na forumu takvi, što ste pokazali još jednom jer ste se pojavili na temi brzinom svjetlosti, nakon što je objavljen tekst na ssba.
Usput, stigosmo do svetosavlja u samo tri posta. Hazime imamo rekord! :mrgreen: :rol: :rol:


Nema Tadića šta braniti ni @marconato ni @kardec ni bilo ko drugi, Tadića na indirektan način brani upravo sam Kokcu koji je nakon utakmice izjavio da ne zna šta mu je Tadić rekao niti zna na šta su se gestikulacije odnosile. Čekamo Tadića da se oglasi, holandski savez...


Zanimljiva mi je jedna druga pojava ovdje. Kad Novak i Jokić deru guzove i pomjeraju granice, onda su oni srbijanski teniser i srbijanski košarkaš. A kad se neki srpski sportista pominje u negativnom kontekstu, kao što je u ovom slučaju sa Tadićem, onda je on srpski sportista ili jednostavno Srbin :njanjanja: :rol: :rol: :mrgreen:
Isto kao što vi skačete na svaki post u kojem se pomene neko iz Srbije, u roku od tri sekunde. :mrgreen:
Tacnije u roku od 12 sati, ali nebitno. Tema je aktualna u svim ino i nasim medijima i normalno kad udjem na forum vidim da je i ovde aktuelna i naravno, po obicaju pljuvacina po Srbima, bez da se imalo razmisli da li je istina to sto se pise?! :roll:
Slicno je bilo i sa kapitenskom trakom, a zapravo je odluka uprave Ajaxa bila da Tadić ne nosi traku ,a ne on sam, niti bi on to mogao... :kafa:

Poenta price je sto vi (pojedinci) konstantno pljujete, a mi "branimo", e sad, u kome je problem nije potrebno puno mozdanih vijuga za zakljuciti..

Neki dan mi lik (Jasmin10) 'ladno inputira slova na tastaturu, a kad sam pitao da nadje gdje sam navedeno napisao, nigdje odgovora... :roll: :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4488
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la MoodyHank » 06 apr 2023, 14:14

marconato je napisao/la:
06 apr 2023, 13:49
MoodyHank je napisao/la:
06 apr 2023, 13:37
alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 13:05
@moody
Pa upravo ste vi pojedinci na forumu takvi, što ste pokazali još jednom jer ste se pojavili na temi brzinom svjetlosti, nakon što je objavljen tekst na ssba.
Usput, stigosmo do svetosavlja u samo tri posta. Hazime imamo rekord! :mrgreen: :rol: :rol:


Nema Tadića šta braniti ni @marconato ni @kardec ni bilo ko drugi, Tadića na indirektan način brani upravo sam Kokcu koji je nakon utakmice izjavio da ne zna šta mu je Tadić rekao niti zna na šta su se gestikulacije odnosile. Čekamo Tadića da se oglasi, holandski savez...


Zanimljiva mi je jedna druga pojava ovdje. Kad Novak i Jokić deru guzove i pomjeraju granice, onda su oni srbijanski teniser i srbijanski košarkaš. A kad se neki srpski sportista pominje u negativnom kontekstu, kao što je u ovom slučaju sa Tadićem, onda je on srpski sportista ili jednostavno Srbin :njanjanja: :rol: :rol: :mrgreen:
Isto kao što vi skačete na svaki post u kojem se pomene neko iz Srbije, u roku od tri sekunde. :mrgreen:
Tacnije u roku od 12 sati, ali nebitno. Tema je aktualna u svim ino i nasim medijima i normalno kad udjem na forum vidim da je i ovde aktuelna i naravno, po obicaju pljuvacina po Srbima, bez da se imalo razmisli da li je istina to sto se pise?! :roll:
Slicno je bilo i sa kapitenskom trakom, a zapravo je odluka uprave Ajaxa bila da Tadić ne nosi traku ,a ne on sam, niti bi on to mogao... :kafa:

Poenta price je sto vi (pojedinci) konstantno pljujete, a mi "branimo", e sad, u kome je problem nije potrebno puno mozdanih vijuga za zakljuciti..

Neki dan mi lik (Jasmin10) 'ladno inputira slova na tastaturu, a kad sam pitao da nadje gdje sam navedeno napisao, nigdje odgovora... :roll: :facepalm:
Nisam toliko upućen, ali sam upratio da se ti pojaviš na svakoj temi na kojoj se spomene neki sportista iz Srbije, bukvalno kad god se nekog sportistu spomene, tu si ti da iznosiš svoje viđenje i mišljenje.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la alan_kardec » 06 apr 2023, 14:22

Vi ne iznosite mišljenje, vi pljujete, prosipate fašizam i komplekse :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4488
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la MoodyHank » 06 apr 2023, 14:49

alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 14:22
Vi ne iznosite mišljenje, vi pljujete, prosipate fašizam i komplekse :salut:
Ja ne pljujem, za druge ne znam.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la alan_kardec » 06 apr 2023, 15:04

MoodyHank je napisao/la:
06 apr 2023, 14:49
alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 14:22
Vi ne iznosite mišljenje, vi pljujete, prosipate fašizam i komplekse :salut:
Ja ne pljujem, za druge ne znam.

Čim na temi holandske lige ničim izazvan pominješ svetosavlje (jedva si dočekao da ga pomeneš), iako ne znaš ni šta znači ni šta predstavlja.... pljuješ, naravno.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4488
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la MoodyHank » 06 apr 2023, 15:22

alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 15:04
MoodyHank je napisao/la:
06 apr 2023, 14:49
alan_kardec je napisao/la:
06 apr 2023, 14:22
Vi ne iznosite mišljenje, vi pljujete, prosipate fašizam i komplekse :salut:
Ja ne pljujem, za druge ne znam.

Čim na temi holandske lige ničim izazvan pominješ svetosavlje (jedva si dočekao da ga pomeneš), iako ne znaš ni šta znači ni šta predstavlja.... pljuješ, naravno.
A vi ste jadnici ugroženi i cijeli svijet je protiv vas, kao po običaju.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la marconato » 06 apr 2023, 15:28

Klasican i ocekivan odgovor. Kad vas se argumentovano "strjera u ugao", onda ide odgovor ovakvog tipa.
Prvo, "ja nisam vrijedjao", pa onda kad ipak budes provaljen da jesi, ide ovako nesto.

P.S. Zaboravio si da napises da smo mitomani... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la alan_kardec » 06 apr 2023, 15:33

MoodyHank je napisao/la:
06 apr 2023, 15:22
A vi ste jadnici ugroženi i cijeli svijet je protiv vas, kao po običaju.
:rol:
Čovječe, koliko jadan pokušaj... :rol:
Sry, odgovor nije tačan.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4488
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la MoodyHank » 06 apr 2023, 15:34

Ne znam kako je ovo vrijeđanje, ali okej. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la Kristijan » 06 apr 2023, 15:37

Kompleks od Srba je neizljeciv.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4488
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la MoodyHank » 06 apr 2023, 15:40

Kristijan je napisao/la:
06 apr 2023, 15:37
Kompleks Srba je neizljeciv.
Post ispravljen.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la Kristijan » 06 apr 2023, 15:42

Znamo te.
Mozes ispravljat do prekosutra.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la alan_kardec » 06 apr 2023, 18:20

MoodyHank je napisao/la:
06 apr 2023, 15:34
Ne znam kako je ovo vrijeđanje, ali okej. :mrgreen:
ne znam evo ni ja kakve veze sa holandskom fudbalskom ligom ili generalno sa ssba forumom ima svetosavlje, al eto ti vjerovatno znaš, čim ga ničim izazvan pominješ ovdje :lolno:




Pošto vidim da ni ssba portal, a ni lokalni forumski dušebrižnici i srbomrsci nisu prenijeli Tadićevu stranu priče, a sinoć su tako bili brzi da ga napljuju i izvrijeđaju nastrašnije, evo prenijeće moja malenkost
U razgovoru za Mozzart Sport Dušan Tadić se osvrnuo na sve što mu se dešava u poslednje vreme u Holandiji.

Ma, to su sve gluposti! Prvo se desila situacija da, kao, nisam hteo da nosim traku u znak podrške za Tursku i Siriju, a to je bila klupska odluka. Klub je odlučio da nosimo majice pre utakmice, kao vid podrške, što je po meni još bolje i upečatljivije, ali niko ne priča o tome. Posle toga se desila situacija sa Kokčuom kod nas kući, mi smo se rukovali, a mediji su spinovali da nismo. On je izabrao pogrešnu stranu i onda je rekao sudiji Makeliju da nije mislio na tu stranu i to je bilo to”, priča Tadić.
Juče se desilo da sam ga otresao na zemlju u duelu i on je skočio na mene. Ja sam ga pitao da li je ukusna trava. I onda mu poručio da malo pojača teretanu. To je bilo sve, ali sve se spinuje i od svega se prave priče”.

Nije mi ni imalo nikakve logike da ga Tadić vrijeđa na taj način, prije svega jer lik skoro 10 godina igra tamo, vjerovatno je upoznao masu i Turaka i Marokanaca i ostalih muslimana, sa mnogima od njih je i igrao i igra i sada...
Sam Kokču je izjavio da niti zna šta mu je Tadić rekao niti šta mu je gestikulirao, al eto postoje stručna lica na ssba forumu, oni znaju sve... :bih:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Eredivisie

Post Postao/la jasmin10 » 07 apr 2023, 04:59

Kakav smecar raspali je Tadic. Ovakvima nije mjesto u nogometu.

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.