FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Mancini » 14 apr 2022, 02:23

Lawer_88 je napisao/la:
11 apr 2022, 23:03
Ipak ste se trebali obratiti na pravu adresu, NK Čelik, a ne sa Fudom pokusati obezvrijediti ulogu kluba čiji je stadion faktički, pa i pravno u kontekstu koristenja.
Ispali ste kolateralna steta odnosa Klub vs Fudo, a obicno se tako zavrsi kad se izabere kriva strana.
Zao mi je Mladosti i navijaca, al ne i onih koji su pravili svu tu zvrcku kod zaobilazenja ljudi u Celiku.
Čiji je stadion? Čelikov?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Convicts1988 » 14 apr 2022, 07:44

Mancini je napisao/la:
14 apr 2022, 02:23
Lawer_88 je napisao/la:
11 apr 2022, 23:03
Ipak ste se trebali obratiti na pravu adresu, NK Čelik, a ne sa Fudom pokusati obezvrijediti ulogu kluba čiji je stadion faktički, pa i pravno u kontekstu koristenja.
Ispali ste kolateralna steta odnosa Klub vs Fudo, a obicno se tako zavrsi kad se izabere kriva strana.
Zao mi je Mladosti i navijaca, al ne i onih koji su pravili svu tu zvrcku kod zaobilazenja ljudi u Celiku.
Čiji je stadion? Čelikov?
Trenutno nije na papiru jer su mu ga oduzele gradske vlasti (Ako Bog da i to će doći na red i to će se rješiti i vratiti u prirodno stanje) ali, postoji jedan ugovor o korištenju gdje se itekako pita zenički Čelik.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 23 apr 2022, 19:44

Trener izgubio utakmicu!

Vadi Tatara, koji realno, nije na onom nivou iz prvih nekoliko utakmica, ali se rastrčao u drugom poluvremenu, aktivan je bio za razliku od mrtvaca Dedića koji hodati ne može.

Nakon njega vadi Jusića, momka koji se najviše borio i koji je bez greške odigrao.

Mali Cicović mu igra svaku utakmicu, a sve golove koje ste primili dosad, primili ste preko njegove strane. I danas, oba. Dijete nije za ozbiljnog fudbala.

Da je izveo Čagu i Dedića, a uveo Grahovca i Radovića, ne bi izgubili, garant.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 30 apr 2022, 22:39

Drago mi je što su djeca izvukla bod zbog Dedića i kompanije koji su namjerno dobili žute kartone da ne putuju u Gabelu.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Crni gavran » 31 maj 2022, 05:42

Pozdrav komsije,
nije mi jasna izjava vaseg trenera Kape, kaze da ste osigurali opstanak a samo imate bod vise od posljednjeplasiranog Jedinstva, koji igra kod kuce sa Gradinom a vi putujete u Orasje? Jedino ako bodovi nisu opsigurani na onaj nacin :D .
U svakom slucaju ne bi zelio da ispadnete jer bi onda liga Druga Federalna Centar bila izuzetno jaka ( Mladost, Čelik, Bosna VI, Žepče, i svi ostali mozda cak i Stupcanica ako ne prodje majstoricu a tamo je cekaju Iskra Bugojno, Lukavac, Klis, nimalo bezazlene ekipe.

Dakle zelim da ostanete u ligi u svakom slucaju.

I jos jedno pitanje, vidim da ovdje dolaze cesto simpatizeri Rudara iz Kaknja, pitanje za njih, kako se kod vas snasao nas Davud Cicak?

Lijep pozdrav iz Zenice
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 31 maj 2022, 10:09

Crni gavran je napisao/la:
31 maj 2022, 05:42
Pozdrav komsije,
nije mi jasna izjava vaseg trenera Kape, kaze da ste osigurali opstanak a samo imate bod vise od posljednjeplasiranog Jedinstva, koji igra kod kuce sa Gradinom a vi putujete u Orasje? Jedino ako bodovi nisu opsigurani na onaj nacin :D .
U svakom slucaju ne bi zelio da ispadnete jer bi onda liga Druga Federalna Centar bila izuzetno jaka ( Mladost, Čelik, Bosna VI, Žepče, i svi ostali mozda cak i Stupcanica ako ne prodje majstoricu a tamo je cekaju Iskra Bugojno, Lukavac, Klis, nimalo bezazlene ekipe.

Dakle zelim da ostanete u ligi u svakom slucaju.

I jos jedno pitanje, vidim da ovdje dolaze cesto simpatizeri Rudara iz Kaknja, pitanje za njih, kako se kod vas snasao nas Davud Cicak?

Lijep pozdrav iz Zenice
Tomislav je zadnji i oni su ispali. Jedinstvo je predzadnje.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 jun 2022, 02:35

Crni gavran je napisao/la:
31 maj 2022, 05:42
I jos jedno pitanje, vidim da ovdje dolaze cesto simpatizeri Rudara iz Kaknja, pitanje za njih, kako se kod vas snasao nas Davud Cicak?
Ništa posebno. Bolji je Emir Karalić.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 jun 2022, 21:48

Raspad sistema?! :roll:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 06 jun 2022, 12:10

Mislim da nema potrebe pisati rezime sezone. Ostalo se zahvaljujuci raspletu u Pl.
Pricati o nekim ambicijama je nemoguce. Nikavih informacija oko kluba vise nema, nekako mi se sve cini zapusteno.
@addict bi mogao imati vise informacija ali cini mi se da je i on vec odavno neaktivan na forumu.
Jedino sto mi je jasno kroz ovih posljednjih godina jeste da moras biti teski bolesnik da aktivno pratis sve ovo.

Avatar
samocelik
Postovi: 6043
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samocelik » 03 apr 2023, 14:25

Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.