Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
7
14%
2) polufinale minimum
10
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
5
10%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
29
57%
 
Ukupno glasova: 51

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 23 mar 2024, 22:42

RollMan je napisao/la:
23 mar 2024, 22:30
2024 godina , s klupe im ulazi yebna smlata thomaas , covjek je koji se trebao baviti uzgajanjen konja unazad 6 godina kako je propao ,nevjerovatno
Pročitaj moj zadnji post upućen tebi :!:

Provjeri ocjenu Kimmicha i Mbappea usput...

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la RollMan » 23 mar 2024, 22:46

Ja i
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 23 mar 2024, 22:51

Ustati i reći Toni Kroos, prefektnost na terenu :salut:
Andrich također, pored defanzivnih poslova, tehnički izuzetan kao i u Bayeru, mislim da se dobio startni pivot duo za Euro koji je međusobno kompatibilan.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
L-Train
Postovi: 18370
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la L-Train » 23 mar 2024, 22:53

I ova francuska bez Griezmmana ima previse glupih igraca,s druge strane njemacari imaju dosta talenta.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 23 mar 2024, 23:12

🇩🇪 Toni Kroos vs France tonight:

• 88 minutes
• 1 assist
• 124 passes
• 95% passing accuracy
• 2 chances created
• 1 big chance created
• 146 touches
• 16 passes into final third
• 3/3 tackles won
• 9 recoveries
• 6/8 ground duels
„Die Standard-Trainer hatten vier Monate Zeit, sich was auszudenken. Das war schon geplant.“ Toni #Kroos zum 1:0 von Florian Wirtz nach acht Sekunden.
:tokralju:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la RollMan » 23 mar 2024, 23:13

dirkules je napisao/la:
23 mar 2024, 22:51
Ustati i reći Toni Kroos, prefektnost na terenu :salut:
Andrich također, pored defanzivnih poslova, tehnički izuzetan kao i u Bayeru, mislim da se dobio startni pivot duo za Euro koji je međusobno kompatibilan.
Mnogo znaci takav jedan tip igraca , nije ga njemacka imala od 2014 od Khedire i Bastiana

Inace najbolja utakmica Elfa protiv ozbiljnog protivnika , a ne nekih devijanata vjerovatno od SP 2014 I utakmica 1/4 i 1/2
Uvijek sam smatrao Juliana strucnjakom , dobio je tim na ho ruk , da ima malo vise vremena jos bolje bi on to poslozio.
Franucska je individualno najbolji tim planete tacno vec cijelih 6 godina u nizu i uspio ih je uštopat. Njemu ostaje jos puno posla da ne zayebe do turnira. Goruće pitanje je bezobrazni izlomljeni Neuer koji ne zeli sići s gola dok ne umre, desni bek i napadač. Gross i Andrich su tu mrtva trka ,dioba za mene koga bih ubacio ,Gross je bolji na lopti , Andrich u duelu i skoku. Onda panj Haverz greota je da uzima mjesto onim pravim napadacima
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 23 mar 2024, 23:23

Večeras je sve bilo dobro. Igra, kombinatorika dobra, zalaganje, požrtvovanost i hrabrost da se neke stvari probaju, pa onda je iz toga i proizašao onako brz i fantastičan prvi gol. Sjajna akcija kod drugog gola. U ofanzivi je toliki potencijal, tolika klasa Musiala, Wirtz plus Gundogan.

Kroos i Andrich dobri u paru. Kroos s iskustvom pokazao se i kao osiguranje u defanzivnom veznom redu i kao lider. Siguran u pas igri. A naravno i njemu trebaju ovi gore nabrojani dinamični igrači koji će se pobrinuti za još više vica i kreativnosti. A Kroos odlična spona, osigurač.

Kimmich sasvim dobar nazad, pogotovo što je morao se borit s Mbappeom. Mittelstaedt s druge strane bolji ofanzivno, ali za bolju defanzivnu rolu mu treba i više utakmica u reprezentaciji.

Havertz je zabio i opcija je da igra devetku, ali kod njega nekako nisi siguran na čemu si, zna pokazat sjajne poteze a nekada je i neuvjerljiv, gledajući mu cijelu karijeru.

Führich i Undav dobre opcije. Undav odmah raspali po lopti i zamalo je zabio večeras. Odlična utakmica i pobjeda koja će dizati euforiju u Njemačkoj, tako da će na stadionima kada počne EURO sve doći do usijanja i onda Nijemci s takvom podrškom kao uvijek sigurno idu daleko...A protiv Nizozemske je naredni bitan test i treba Elf potvrdit ovu formu...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 23 mar 2024, 23:33

RollMan je napisao/la:
23 mar 2024, 23:13
dirkules je napisao/la:
23 mar 2024, 22:51
Ustati i reći Toni Kroos, prefektnost na terenu :salut:
Andrich također, pored defanzivnih poslova, tehnički izuzetan kao i u Bayeru, mislim da se dobio startni pivot duo za Euro koji je međusobno kompatibilan.
Mnogo znaci takav jedan tip igraca , nije ga njemacka imala od 2014 od Khedire i Bastiana

Inace najbolja utakmica Elfa protiv ozbiljnog protivnika , a ne nekih devijanata vjerovatno od SP 2014 I utakmica 1/4 i 1/2
Uvijek sam smatrao Juliana strucnjakom , dobio je tim na ho ruk , da ima malo vise vremena jos bolje bi on to poslozio.
Franucska je individualno najbolji tim planete tacno vec cijelih 6 godina u nizu i uspio ih je uštopat. Njemu ostaje jos puno posla da ne zayebe do turnira. Goruće pitanje je bezobrazni izlomljeni Neuer koji ne zeli sići s gola dok ne umre, desni bek i napadač. Gross i Andrich su tu mrtva trka ,dioba za mene koga bih ubacio ,Gross je bolji na lopti , Andrich u duelu i skoku. Onda panj Haverz greota je da uzima mjesto onim pravim napadacima
Andrich je snagom, prljavim poslovima, općenito fizičkim prisustvom kompletniji u odnosu na Grossa, veća je razlika u ovome u korist Roberta nego u igri sa loptom na strani Pascala. Pascalova nesreća je da na svojoj poziciji i njegovoj ulozi su tu Kroos i Gundo, a bio je u prethodnim partijama odličan. U igri sa loptom pod Xabijem je Andrich izuzetno napredovao što je i večeras pokazao.

JN je postavio ekipu, donio konačno odluke u korist postavljanja stubova ekipe, odlučio se za partije u tekućoj sezoni od svih igrača i prerezao da nema više "stare slave", to se vidi u slučaju Goretzka. Druga stvar, konačno je shvatio da bez fizičke prisutnosti u veznom redu nema balansa i stabilnosti ekipe, to je potez Andrich.

Neuer nije problem, bez obzira na godine i sve to, da se mi ne lažemo sa izuzetkom večerašnje partije Ter Stegen se nije proslavio na golu u izostanku Neuera, a nije da nije imao vremena da se zacementira kao #1.

Desni bek je Kimmich, do prvenstva će se još uigrati na poziciji s obzirom da sezonu u Bayernu završava tu.

Napadač od utakmice do utakmice bih gledao, tamo gdje su favoriti, gdje napadač ne mora puno učestvovati u igri gurao bih sidraša Fulleta, tamo gdje treba opreznost, gdje se igra protiv favorita Havertz vjerovatno.

Nije mala stvar u dva zadnja navrata pa i u prijateljskoj utakmici dobiti francuze, ima se čemu nadati na Euru dahoam.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la RollMan » 23 mar 2024, 23:38

Sta ce ti full opresnost s Havertzom koji je beskoristan ,Fullkruh ce makar drzat i nosat stopere oko sebe iako ne da gol, a bome zna ga i zabit rekord u Elfu mu je odličan ili Undav ili bilo ko sposoban biti napadac ne ovaj s izmisljenim pozicijama

Mislim da i Pavlović ima moze biti zestoka konkurencija i Andrichu i Pascalu pogotovo zbog zavrsnice LP
Kada su mogli Kimmicha baciti u vatru na Euru 2016 , ne vidim razlog da bolji i talentovaniji igrač (Pavlovic)odmah ne igra ogromne minute
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 23 mar 2024, 23:51

RollMan je napisao/la:
23 mar 2024, 23:38
Sta ce ti full opresnost s Havertzom koji je beskoristan ,Fullkruh ce makar drzat i nosat stopere oko sebe iako ne da gol, a bome zna ga i zabit rekord u Elfu mu je odličan ili Undav ili bilo ko sposoban biti napadac ne ovaj s izmisljenim pozicijama

Mislim da i Pavlović ima moze biti zestoka konkurencija i Andrichu i Pascalu pogotovo zbog zavrsnice LP
Kada su mogli Kimmicha baciti u vatru na Euru 2016 , ne vidim razlog da bolji i talentovaniji igrač (Pavlovic)odmah ne igra ogromne minute
Premlad i neiskusan je Pavlović za ovo, mislim da se bori za startera, za spisak definitivno opcija, veza je stacked za Njemačku. Do Eura će se iskristalizirati ko će biti starter u napadu, tipični JN bi bio sa Havertzom a da sa klupe ulazi Fulle, kao Poulsen u Leipzigu onomad.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 24 mar 2024, 00:31

Kyllian Mbappé lost possession of the ball 25 times against Germany, his worst performance in his last 45 games for club and country. 👀

Joshua Kimmich, played on the right flank and responsible for marking him, left the field with 7 steals of the ball. [@BundesInsider 🎖️]
:kafa:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 24 mar 2024, 00:39

dirkules je napisao/la:
24 mar 2024, 00:31
Kyllian Mbappé lost possession of the ball 25 times against Germany, his worst performance in his last 45 games for club and country. 👀

Joshua Kimmich, played on the right flank and responsible for marking him, left the field with 7 steals of the ball. [@BundesInsider 🎖️]
:kafa:
Još jedan dokaz da je neko na ovoj temi fudbalski nepismen.

Avatar
harden
Postovi: 23594
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la harden » 24 mar 2024, 00:50

dirkules je napisao/la:
24 mar 2024, 00:31
Kyllian Mbappé lost possession of the ball 25 times against Germany, his worst performance in his last 45 games for club and country. 👀

Joshua Kimmich, played on the right flank and responsible for marking him, left the field with 7 steals of the ball. [@BundesInsider 🎖️]
:kafa:
LP i EP incoming :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
L-Train
Postovi: 18370
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la L-Train » 24 mar 2024, 01:05

Upitno je da li ce poslije ove prijateljske utakmice dobiti bonus od Reala :kafa:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Balon
Postovi: 3048
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Balon » 24 mar 2024, 01:19

Prijateljska protiv Francuske koja je odigrala u 2. brzini. Kakav smijesan hype zbog nebitne utakmice.

Avatar
Mogli
Postovi: 426
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Mogli » 24 mar 2024, 02:53

Vi momci ovo bas detaljno pratite. Vidim i analize i sve. Fino vas asimiliraju Nijemci dole. Ne cudi sto je Huseinbasic zelio igrati za Heimat.

Avatar
leo1946
Postovi: 1900
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la leo1946 » 24 mar 2024, 03:33

Odlicna tekma, raduju dobre partije novajlija koji ce sigurno doprinijeti. Mene nekako najvise radije povratak kroosa i poziv undava, mislim da ce denis biti odlicno pojacanje :D
1946-1987

ljevak
Postovi: 641
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ljevak » 24 mar 2024, 03:44

Mogli je napisao/la:
24 mar 2024, 02:53
Vi momci ovo bas detaljno pratite. Vidim i analize i sve. Fino vas asimiliraju Nijemci dole. Ne cudi sto je Huseinbasic zelio igrati za Heimat.
Danach lasst uns alle streben
brüderlich mit Herz und Hand!

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 24 mar 2024, 03:58

Mogli je napisao/la:
24 mar 2024, 02:53
Vi momci ovo bas detaljno pratite. Vidim i analize i sve. Fino vas asimiliraju Nijemci dole. Ne cudi sto je Huseinbasic zelio igrati za Heimat.
22 godine sam navijač Elfa, a nikad nisam živio tamo tako da...
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
armando
Postovi: 1381
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la armando » 24 mar 2024, 08:45

dirkules je napisao/la:
24 mar 2024, 03:58
Mogli je napisao/la:
24 mar 2024, 02:53
Vi momci ovo bas detaljno pratite. Vidim i analize i sve. Fino vas asimiliraju Nijemci dole. Ne cudi sto je Huseinbasic zelio igrati za Heimat.
22 godine sam navijač Elfa, a nikad nisam živio tamo tako da...
Paušalno rezonuje, jedan od mnogih koji generalizuju i stavljaju nos gdje im nije mjesto.
2x u pola godine pobjeda protiv Pjetlova, raduje pristup, dinamika kao i dolazak novajlija koji su opravdali ukazano povjerenje.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.