Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
Rosicky
Postovi: 8330
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rosicky » 06 sep 2023, 11:07

Ma svima je jasno da je Livaja lik sa slabim IQ i zato u najboljim godinama igra HNL i nije ni blizu neke europe.

Šta ikom u reprezentaciji treba igrač kojeg triggera neki djed sa tribina ?
Pa on će te u najvažnijim trentcima zbog svoje glave izadti kao što je radio u brojnim klubovima u kojima je igrao i koji su ga se zbog toga riješili.

Pa fulao je i penal kada je bilo najbitnije.
Mentalni patuljak kojem odgovara biti glavni u selu.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1548
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 06 sep 2023, 12:49

haj sad pretjeraj i ti @Rosicky

sta ikako treba vrijedjati reprezentativce na okupu, tu vec pocinje, a da ne pricam, da mu niko iz hns-a nije stao u obranu.

da je usijana glava, jeste, da ima kvalitet, ima, to je neosporeno. a po cemu je tu bruno bolji? i on isto u najboljim godinama igra hnl, a da budemo iskreni, marko je igrao u boljim i jacim klubovima od agregata, i dokazao se, dok bruno samo dinamo i malo repke i to je to...

tako da tvoj posting vrijedi i za brunu, ako vec pises tako...

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 06 sep 2023, 14:01

Svima je jasno da momak ima muda za razliku od ostalih zvijezdica koje ne smiju pisnuti jer lete odmah iz "naše repke".
Niko sretniji od Brune Petkovića i zg lobija.Pored živih Budimira,Čolaka,Livaje tebi standardni igrač mrtvi Petković,vrhunac karijere 2.talijanska liga i pogođena prečka protiv Tottenhama :rol: hvala živio :salut:

Ajmo Litva samo u kost.....

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la mostar35 » 06 sep 2023, 14:36

Srebrenko je napisao/la:
06 sep 2023, 14:01
Svima je jasno da momak ima muda za razliku od ostalih zvijezdica koje ne smiju pisnuti jer lete odmah iz "naše repke".
Niko sretniji od Brune Petkovića i zg lobija.Pored živih Budimira,Čolaka,Livaje tebi standardni igrač mrtvi Petković,vrhunac karijere 2.talijanska liga i pogođena prečka protiv Tottenhama :rol: hvala živio :salut:

Ajmo Litva samo u kost.....
Ej, retardu, nitko se ne smije kurchiti u hrvatskoj reprezentaciji i misliti da je veći od ekipe. Čak ni Modrić, kamoli neki debeli tovar Livaja. Takva atmosfera i kult reprezentacije se mora čuvati jer je to možda i najveća snaga naše reprezentacije. Takvih kao Livaja ima puno u srpskoj i beiha reprezentacijiI i vidimo gdje ih to vodi.
I da, Petković je bio puno korisniji od Livaje za reprezentciju.

PS.
igra se protiv Latvije

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 06 sep 2023, 14:46

mostar35 je napisao/la:
06 sep 2023, 14:36
Srebrenko je napisao/la:
06 sep 2023, 14:01
Svima je jasno da momak ima muda za razliku od ostalih zvijezdica koje ne smiju pisnuti jer lete odmah iz "naše repke".
Niko sretniji od Brune Petkovića i zg lobija.Pored živih Budimira,Čolaka,Livaje tebi standardni igrač mrtvi Petković,vrhunac karijere 2.talijanska liga i pogođena prečka protiv Tottenhama :rol: hvala živio :salut:

Ajmo Litva samo u kost.....
Ej, retardu, nitko se ne smije kurchiti u hrvatskoj reprezentaciji i misliti da je veći od ekipe. Čak ni Modrić, kamoli neki debeli tovar Livaja. Takva atmosfera i kult reprezentacije se mora čuvati jer je to možda i najveća snaga naše reprezentacije. Takvih kao Livaja ima puno u srpskoj i beiha reprezentacijiI i vidimo gdje ih to vodi.
I da, Petković je bio puno korisniji od Livaje za reprezentciju.

PS.
igra se protiv Latvije
Oni što im je Modrić idol neka mi se ne obraćaju,vrijeđaju moju inteligenciju.Naravno to vrijedi i za tebe....

Litva,Latvija isti qurac.....ajmo šiškauskas,dambrauskas :rol:

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la mostar35 » 06 sep 2023, 14:54

Srebrenko je napisao/la:
06 sep 2023, 14:46
mostar35 je napisao/la:
06 sep 2023, 14:36
Srebrenko je napisao/la:
06 sep 2023, 14:01
Svima je jasno da momak ima muda za razliku od ostalih zvijezdica koje ne smiju pisnuti jer lete odmah iz "naše repke".
Niko sretniji od Brune Petkovića i zg lobija.Pored živih Budimira,Čolaka,Livaje tebi standardni igrač mrtvi Petković,vrhunac karijere 2.talijanska liga i pogođena prečka protiv Tottenhama :rol: hvala živio :salut:

Ajmo Litva samo u kost.....
Ej, retardu, nitko se ne smije kurchiti u hrvatskoj reprezentaciji i misliti da je veći od ekipe. Čak ni Modrić, kamoli neki debeli tovar Livaja. Takva atmosfera i kult reprezentacije se mora čuvati jer je to možda i najveća snaga naše reprezentacije. Takvih kao Livaja ima puno u srpskoj i beiha reprezentacijiI i vidimo gdje ih to vodi.
I da, Petković je bio puno korisniji od Livaje za reprezentciju.

PS.
igra se protiv Latvije
Oni što im je Modrić idol neka mi se ne obraćaju,vrijeđaju moju inteligenciju.Naravno to vrijedi i za tebe....

Litva,Latvija isti qurac.....ajmo šiškauskas,dambrauskas :rol:
Ne, Livaja će mi biti idol.
Idol mi je hrvatska reprezentacija, a ne pojedinci. NJihovo je da šute i da ginu za ekipu. Tovarluk pokušava narušiti atmosferu u jedinoj uspješnoj hrvatskoj reprezentaciji, u najvećem sportskom ponosu pravih Hrvata....ali neće im uspjeti.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8330
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rosicky » 06 sep 2023, 15:39

bavariapivo je napisao/la:
06 sep 2023, 12:49
haj sad pretjeraj i ti @Rosicky

sta ikako treba vrijedjati reprezentativce na okupu, tu vec pocinje, a da ne pricam, da mu niko iz hns-a nije stao u obranu.

da je usijana glava, jeste, da ima kvalitet, ima, to je neosporeno. a po cemu je tu bruno bolji? i on isto u najboljim godinama igra hnl, a da budemo iskreni, marko je igrao u boljim i jacim klubovima od agregata, i dokazao se, dok bruno samo dinamo i malo repke i to je to...

tako da tvoj posting vrijedi i za brunu, ako vec pises tako...

Pa nije ovo prvo vrijeđanje reprezentativaca i pojedinaca na okupu ali je svakako prvo da netko skače na tribinu da se obračuna sa JEDNIM čovjekom koji nešto dobacuje iako bi ga redari sklonili.

Uopće ne mislim uspoređivati ova dva igrača jer su obojica zavisno od onog što ti na terenu treba profili koje svaka repka želi imati niti mi je Bruno nešto extra drag nit mi je Livaja mrzak pa da kažem da bi presudio da je jedan bolji.
To da je mentalni patuljak ostaje,jer se to pokazalo više put dosad i jednostavno cijela karijera mu je obilježena takvim potezima.Bruno ima svoje mane ali ne vidim zašto bi on trebao biti u ovoj priči kada jedan drugom ne uzimaju mjesto u reprezentaciji.
Razumijem da netko povlači to pitanje da Livaja nije pozvan zbog Petkovića a realno oba imaju sigurno mjesto u reprezentaciji osim ako postupiš kao Livaja onda ti je šut karta.

U kratkom periodu je vrijeđao stanovnike i navijače jednog grada pa se sramotio ulazeć u sukob sa nekim starcem.
Izbaciti dok se ne nauči pona
Razumijem HNS jer ni ja ne bi stao na stranu igrača koji se tako ponaša.Nemoj biti onda igrač,budi redar u klubu pa se bavi obračunima sa gostima kao što si radio preko mikrofona nakon osvajanja kupa.Tom logikom trebali su ga iznabijati u Sibeniku

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 08 sep 2023, 16:25

Od početnih 11 igrača 9 dinamovaca!!!!Hahahaha.....gdje ste hrvatine,domoljubi,ovo,ono......"naša repka".....
Ajmo Litva,braćo slaveni.......zgazite ovu prčiju od reprezentacije :puke:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 08 sep 2023, 17:53

Hehe, pa naravno da će biti dinamovci kad su najjači. Štanisu najveći klubovi osvajali euro trofeje s nwdinsmivcims Hrvatima kao ključnim igračima!? Kako to objasniti i da je reprezentacija polučila fenomenalne uspjehe s većinom igrača koje je Dinamo izbacio u orbitu? Kako to? A on se još ruga tome u stilu "direktiva središnjice" i nezasluženo odabir. P.s. predsjednik ajduka ljubi dupe predsjedniku Saveza. Ciaos. Braćo Slaveni. Hehe. Nikolicius navija za prćiju jel. Latvija, ne Litva Hrvatsku ipak ne gazi uzndužnu čast netko nebitan.

Inače Juranović je među tim "nedinamovcima", tip iz Dubrave kao i Toma Bašić i Fran Tudor za nikakve pare do edeni(a eto i prodani) i stalno ste ih sprdali, pljuvali i tjerali i do on najsjajniji predstavnik Hajduka!! Briljiraju i klupski svi navedeni koji su bili isticani za glavni problem od većine online svestručnjaka

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 08 sep 2023, 23:31

Mislim da za sljedeću utakmicu hrvatske možemo očekivati Špikića umjesto Perišića,a Baturina je već naveliko A reprezentativac,vjerovatno će nagurati cirku 30-40 mil.za njega preko kockica!Kad bolje razmislim našlo bi se mjesta i za Mišića,svjetska klasa,čudi me da ne igra u "našoj repki",pa čak i Dino Perić bi mogao uletiti,barem zamjena za početak!Jesam zaboravio nekoga?? :hmmmmm:

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CROtorious » 09 sep 2023, 00:40

Srebrenko je napisao/la:
08 sep 2023, 23:31
Mislim da za sljedeću utakmicu hrvatske možemo očekivati Špikića umjesto Perišića,a Baturina je već naveliko A reprezentativac,vjerovatno će nagurati cirku 30-40 mil.za njega preko kockica!Kad bolje razmislim našlo bi se mjesta i za Mišića,svjetska klasa,čudi me da ne igra u "našoj repki",pa čak i Dino Perić bi mogao uletiti,barem zamjena za početak!Jesam zaboravio nekoga?? :hmmmmm:
Oces rec da treba Dolceka zvat, ili Sarliju? Baturina treba lagano bit pozvan i ulaziti u igru jer ce bit odličan.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la mostar35 » 09 sep 2023, 11:20

Srebrenko je napisao/la:
08 sep 2023, 23:31
Mislim da za sljedeću utakmicu hrvatske možemo očekivati Špikića umjesto Perišića,a Baturina je već naveliko A reprezentativac,vjerovatno će nagurati cirku 30-40 mil.za njega preko kockica!Kad bolje razmislim našlo bi se mjesta i za Mišića,svjetska klasa,čudi me da ne igra u "našoj repki",pa čak i Dino Perić bi mogao uletiti,barem zamjena za početak!Jesam zaboravio nekoga?? :hmmmmm:
hahah. Petković i Ivanušec ti se popišali u usta i opet imaš obraza da se javljaš.

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 09 sep 2023, 14:27

mostar35 je napisao/la:
09 sep 2023, 11:20
Srebrenko je napisao/la:
08 sep 2023, 23:31
Mislim da za sljedeću utakmicu hrvatske možemo očekivati Špikića umjesto Perišića,a Baturina je već naveliko A reprezentativac,vjerovatno će nagurati cirku 30-40 mil.za njega preko kockica!Kad bolje razmislim našlo bi se mjesta i za Mišića,svjetska klasa,čudi me da ne igra u "našoj repki",pa čak i Dino Perić bi mogao uletiti,barem zamjena za početak!Jesam zaboravio nekoga?? :hmmmmm:
hahah. Petković i Ivanušec ti se popišali u usta i opet imaš obraza da se javljaš.
Popišali u usta? :hmmmmm: Nisam to još doživio i ne znam kakav je osjećaj ali vidim da si se susretao s tim,pretpostavljam da ti je kiselo bilo hahaha.
Tupane rekao sam ti da mi se ne obračaš,vrijeđaš mi inteligenciju svojom zatucanosti i nekulturom!

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la mostar35 » 09 sep 2023, 14:36

Srebrenko je napisao/la:
09 sep 2023, 14:27
mostar35 je napisao/la:
09 sep 2023, 11:20
Srebrenko je napisao/la:
08 sep 2023, 23:31
Mislim da za sljedeću utakmicu hrvatske možemo očekivati Špikića umjesto Perišića,a Baturina je već naveliko A reprezentativac,vjerovatno će nagurati cirku 30-40 mil.za njega preko kockica!Kad bolje razmislim našlo bi se mjesta i za Mišića,svjetska klasa,čudi me da ne igra u "našoj repki",pa čak i Dino Perić bi mogao uletiti,barem zamjena za početak!Jesam zaboravio nekoga?? :hmmmmm:
hahah. Petković i Ivanušec ti se popišali u usta i opet imaš obraza da se javljaš.
Popišali u usta? :hmmmmm: Nisam to još doživio i ne znam kakav je osjećaj ali vidim da si se susretao s tim,pretpostavljam da ti je kiselo bilo hahaha.
Tupane rekao sam ti da mi se ne obračaš,vrijeđaš mi inteligenciju svojom zatucanosti i nekulturom!
Nije, jer nikome nisam dao priliku za to, lupetajući gluposti. Ali vidim da je to tebi normalna pojava.
Da li si ti svjestan kakve gluposti pišeš na ovoj temi? Ja ne navijam ni za Dinamo ni za Hajduk, ali vas debile koje stavljate klubaštvo ispred reprezentacije i sve bi razvalili jer ne igra par njihovih nesposobnih tovara, treba gaziti. Za reprezentaciju Hrvatske uvijek igra ono najbolje u tom trenutku, Naravno da će Baturina uskoro igrati u reprezentaciji i bit će nova zvijezda hrvatskog nogometa. Dinamo jednostavno ima najbolje igrače u Hrvatskoj, njihovi igrači jedini igraju Europu i to je to

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 09 sep 2023, 14:44

CROtorious je napisao/la:
09 sep 2023, 00:40
Srebrenko je napisao/la:
08 sep 2023, 23:31
Mislim da za sljedeću utakmicu hrvatske možemo očekivati Špikića umjesto Perišića,a Baturina je već naveliko A reprezentativac,vjerovatno će nagurati cirku 30-40 mil.za njega preko kockica!Kad bolje razmislim našlo bi se mjesta i za Mišića,svjetska klasa,čudi me da ne igra u "našoj repki",pa čak i Dino Perić bi mogao uletiti,barem zamjena za početak!Jesam zaboravio nekoga?? :hmmmmm:
Oces rec da treba Dolceka zvat, ili Sarliju? Baturina treba lagano bit pozvan i ulaziti u igru jer ce bit odličan.
Ne mogu Dolček i Šarlija,oni igraju u Hajduku.Za "našu repku" poželjni su samo igrači iz dinama.Baturina je već bolji od Zidanea,sve ispod 100 mil.bit će
ravno katastrofi.

#armenija

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 09 sep 2023, 14:56

Vi navijači prave sekte, svi misle kompokvarene ploče, s i misle krivo. A Zlatko Dalić s Hrvatskom rastura izmjenjuju niz generacija, pobijedio sve najjače na svijetu. Samo se blamiraš, dečwc. Mućni glavnom prije upisa,a ne biti povodljivi sektaš.

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 09 sep 2023, 21:58

Sektaš???Koja neupućenost u nogomet mama mia :facepalm: Ti hočeš da kažeš da je Baturina bolji od Caktaša,hahaha.
Halo...čovjek dao 100 golova u HNL i ima međunarodno iskustvo,ali očigledno nije dovoljno dobar za 'našu repku" zato što igra trenutno u Osijeku!Pa Mile Škorić je Rio Ferdinand za Šutala,al yebiga,iz Osijeka čoek!Šta ti još nije jasno,Borna Sosa,on je posebna priča.Posrao se na sve hrvate i kockice,uzeo bio njem.dres,da bi danas bio standardni u "vatrenima",jer to je svjetska klasa hahaha.Ali nema veze,bronca je tu,a sutra na sudu vaš idol Modrić,opet će reći da se ne sjeća kad je zaigrao za repku,braneći kriminalce....fuj....fuj.Koji ste vi papučari.....

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 09 sep 2023, 22:55

Uvjeren sam da ovaj lik samo kvalitetno trolla, ne moze nitko biti ovako zatucan.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la tutankamon1905 » 10 sep 2023, 00:04

Tritolone je napisao/la:
09 sep 2023, 22:55
Uvjeren sam da ovaj lik samo kvalitetno trolla, ne moze nitko biti ovako zatucan.
Nazalost ne trola...priglup je i zatucan, al nas svejedno nekako navuce da mu odgovaramo pa samim tim nismo ni mi puno bolji

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 11 sep 2023, 15:39

tutankamon1905 je napisao/la:
10 sep 2023, 00:04
Tritolone je napisao/la:
09 sep 2023, 22:55
Uvjeren sam da ovaj lik samo kvalitetno trolla, ne moze nitko biti ovako zatucan.
Nazalost ne trola...priglup je i zatucan, al nas svejedno nekako navuce da mu odgovaramo pa samim tim nismo ni mi puno bolji
Ovo "priglup" mi je nepoznata fraza,shvatit ću kao miks primitivan+glup = priglup.Ako imaš još ovakvih izraza da koristite u selu napiši,baš su fora! :thumbup:

#ajmo danas svi zajedno za "našu repku" :guz:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.