Stranica: 1/16.
Druga Liga - grupa Zapad
Postano: 25 maj 2011, 10:02
Postao/la bavarian_bk
Evo tema o ovoj ligi . Mislim da ce ima raje koji su sa ovog
kantona i da prate klubove koji se takmice u ovoj ligi , a to su : ABC Podzvizd , Bratstvo Bosanska Krupa , Brekovica '78 ,Ključ, Mladost Polje , Mladost Vrnograč , Mutnica Pjanići ,Podgrmeč Sanski Most , Sloga Bos. Otoka , Vitez Bužim , Željezničar Bos.Krupa , dok je Radnički iz Ripča istupio iz lige .
Stanje na tabeli 3 kola prije kraja je sljedeće :
1 Podgrmeč Sanski Most 39:17 46
2 Mladost Polje Cazin 47:27 32
3 Sloga Bosanska Otoka 32:24 32
4 Bratstvo Bosanska Krupa 42:37 32
5 Vitez Bužim 27:25 29
6 Mladost Vrnograč 36:29 27
7 Ključ 34:37 25
8 Željezničar Bos. Krupa 26:24 22
9 Brekovica 78 23:57 20
10 Mutnica Pjanići 22:32 19
11 ABC Podzvizd 11:30 14
Samim tim , Podgrmeč je davno osigurao naslov i promociju
BUŽIM Vitez - Mladost (DS) 0:0
B. KRUPA Željezničar - Podgrmeč 2:0
POLJE Mladost (P) - Bratstvo 9:1
B. OTOKA Sloga - Brekovica 6:0
PODZVIZD ABC - Ključ 0:3 (p.f.)
Mutnica slobodna .
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 25 avg 2011, 00:22
Postao/la xinxee
Ove sezone favoriti : Sloga BO i Podgrmeč...
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 25 avg 2011, 13:14
Postao/la slogauskoplje
xinxee je napisao/la:Ove sezone favoriti : Sloga BO i Podgrmeč...
samo još da krene liga
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 25 avg 2011, 22:58
Postao/la NeRi_K
Ima li neko kakvih saznanja kad ce krenuti ova i liga i jesu li se dogovorili klubovi ko ce tu na kraju krajeva ucestvovati.
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 25 avg 2011, 23:18
Postao/la slogauskoplje
NeRi_K je napisao/la:Ima li neko kakvih saznanja kad ce krenuti ova i liga i jesu li se dogovorili klubovi ko ce tu na kraju krajeva ucestvovati.
3. 9
12 klubova
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 30 avg 2011, 10:56
Postao/la bosnacazin
slogauskoplje je napisao/la:NeRi_K je napisao/la:Ima li neko kakvih saznanja kad ce krenuti ova i liga i jesu li se dogovorili klubovi ko ce tu na kraju krajeva ucestvovati.
3. 9
12 klubova
Koji klubovi iz SBK-a učestvuju u ligi,ja znam za Jajce.
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 30 avg 2011, 11:09
Postao/la komax
Klubovi koji se ove godine takmice u ovoj ligi bice sa USK : NK Podgrmeč Sanski Most, NK Sloga Bosanska Otoka, NK Mladost Polje-Cazin, NK Mladost Vrnograč, NK UNA Kulen Vakuf, NK Vitez Bužim, NK Ključ, NK Bratstvo Bosanska krupa i iz SBK : FK Vitez Vitez, NK Vlašić Turbe, NK Jajce, NK Maestral Jajce.
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 01 sep 2011, 13:29
Postao/la bosnacazin
evo konačna lista klubova i prvo kolo:
http://www.mojusk.ba/news.php?id=17129" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 02 sep 2011, 14:09
Postao/la bosnacazin
Evo kako se pripremala ekipa Mladosti iz Polja:
http://www.cazin.net/cazin/nk-mladost-s ... vu-sezonu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 05 sep 2011, 19:09
Postao/la bosnacazin
1.KOLO:
FK Vitez - Maestral Jajce 6:1
Bratstvo Bos.Krupa - Vlašić 2:3
Jajce - Podgrmeč 0:5
Mladost Polje - Una Kulen Vakuf 3:1
Mladost Vrnograč - Vitez Bužim 0:4
Sloga Bos.Otoka - Ključ 5:1
strijelci vrlo raspoloženi,prosječno 5 golova po susretu
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 06 sep 2011, 13:43
Postao/la slogauskoplje
bosnacazin je napisao/la:1.KOLO:
FK Vitez - Maestral Jajce 6:1
Bratstvo Bos.Krupa - Vlašić 2:3
Jajce - Podgrmeč 0:5
Mladost Polje - Una Kulen Vakuf 3:1
Mladost Vrnograč - Vitez Bužim 0:4
Sloga Bos.Otoka - Ključ 5:1
strijelci vrlo raspoloženi,prosječno 5 golova po susretu
Šta oni rade ovdje, majko moja mila
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 09 sep 2011, 00:48
Postao/la Giallorossi
Bavarian brate jesil igro za Bratstvo ?
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 12 sep 2011, 22:37
Postao/la bosnacazin
2.KOLO
Podgrmeč-Mladost Polje 5:1
Vitez Bužim-Maestral 1:0
Vlašić-Jajce 4:0
Una Kulen Vakuf-FK Vitez 3:3
Ključ-Bratstvo 1:1
Mladost Vrnograč-Sloga B.Otoka 1:1
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 12 sep 2011, 22:40
Postao/la bosnacazin
Tabela nakon 2.kola:
1.Podgrmeč 6
2.Vlašić 6
3.Vitez Bužim 6
4.FK Vitez 4
5.Sloga B.Otoka 4
6.Mladost Polje 3
7.Bratstvo 1
8.Una K.Vakuf 1
9.Ključ 1
10.Mladost V. 1
11.Maestral 0
12.Jajce 0
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 24 sep 2011, 12:52
Postao/la bosnacazin
Rezultati 3.kola:
Sloda B.Otoka-Vitez Bužim 1:0
Bratstvo-Mladost Vrnograč 6:3
Maestral 95-Una Kulen Vakuf 2:2
Jajce-Ključ 2:0
Mladost Polje-Vlašić 4:1
FK Vitez-Podgrmeč 1:1
TABELA:
1.Podgrmeč 7
2.Sloga 7
3.Vitez Bužim 6
4.Vlašić 6
5.Mladost Pole 6
6.FK Vitez 6
7.Bratstvo 4
8.Jajce 3
9.Una 2
10.Maestral Jajce 1
11.Ključ 1
12.Mladost V. 1
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 24 sep 2011, 18:35
Postao/la xinxee
4. Kolo.. Gradski Derbi..
Stadion Bare 24 septembar 2011
Sloga Bos Otoka 3-1 Bratstvo Bos. Krupa
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 25 sep 2011, 23:40
Postao/la gollum
4. KOLO:
Bužim: Vitez – Una 0:1
Sanski Most: Podgrmeč – Maestral 4:0
Ključ: Ključ – Mladost (P) 3:2
Vrnograč: Mladost DS – Jajce 4:2
B.Otoka: Sloga-Bratstvo 3:1
Turbe: Vlašić-Vitez
Slika iz Bos. Otoke sa lokalnog derbija Sloga-Bratstvo:
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 26 sep 2011, 23:27
Postao/la bosnacazin
gore su rezultati,s tim da je utakmica Vlašić-FK Vitez 2:4
Tabela:
1.Podgrmeč 10
2.Sloga B.Otoka 10
3.Fk Vitez 8
4.Vitez Bužim 6
5.Vlašić 6
6.Mladost Polje 6
7.Una K.Vakuf 5
8.Bratstvo 4
9.Ključ 4
10.Mladost Vrnograč 4
11.Jajce 3
12.Maestral 95 1
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 02 okt 2011, 20:52
Postao/la xinxee
5 kolo
Nk Jajce 0-2 Sloga Bos. Otoka
Sloga bodovno izjednacena sa Podgrmečom na vrhu tabele
Re: Druga Liga - grupa "Zapad"
Postano: 14 maj 2012, 02:03
Postao/la bavarian_bk
Ja i zaboravih na ovu temu , otkako sam je otvorio .
Evo kako stoje stvari pred kraj sezone , Podgrmeč je opet osigurao 1. mjesto , jos 3 kola su ostala do kraja .
1 Podgrmeč Sanski Most 60:10 52
2 FK Vitez 46:26 35
3 Vlašić Turbe 45:25 33
4 Maestral BSI Jajce 31:26 31
5 NK Vitez Bužim 27:20 27
6 Mladost Polje Cazin 36:41 24
7 Bratstvo B. Krupa 44:38 23
8 Mladost Vrnograč 23:42 21
9 Sloga Bosanska Otoka 27:30 20
10 Una Kulen Vakuf 28:44 14
11 Ključ 20:54 13
12 NK Jajce 19:48 11
12.05.2012. BUŽIM NK VItez - Jajce 2:0
12.05.2012. BOS. KRUPA Bratstvo - Mladost (P) 6:2
12.05.2012. BOS. OTOKA Sloga - FK VItez 3:3
12.05.2012. VRNOGRAČ Mladost - Maestral BSI 0:6
12.05.2012. KLJUČ Ključ - Una 4:3
13.05.2012. TURBE Vlašić - Podgrmeč 1:2