Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Koliko bodova ćemo osvojiti u dvomeču sa Bjelorusima?

1. Šest
323
71%
2. Četiri
63
14%
3. Tri
39
9%
4. Dva
4
1%
5. Jedan
6
1%
6. Nijedan
20
4%
 
Ukupno glasova: 455

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Johnyx95 » 07 sep 2011, 14:47

Ne znam je li se preko TV-a primijetilo, ali navijanje i atmosfera na tribinama bili su daleko najslabiji u zadnjih 5-6 tekmi na Bilinom. Razloge mozete sami pretpostaviti. :|

Ima li kad reprize da na miru pogledam ?
Zola in, Zola passes, Zola scores !

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la fanatic » 07 sep 2011, 14:57

Johnyx95 je napisao/la:Ne znam je li se preko TV-a primijetilo, ali navijanje i atmosfera na tribinama bili su daleko najslabiji u zadnjih 5-6 tekmi na Bilinom. Razloge mozete sami pretpostaviti. :|

Ima li kad reprize da na miru pogledam ?
Dobra atmosfera 1 poluvrijeme, sto je vise odmicala tekma padala atmosfera...od 75min se onda opet navijalo punim kapacitetom :)

Ne znam sta oni iz komiteta za "normalizaciju" rade, osim sto natezu zelji...Nikad manji broj karti nije bio pusten u prodaju u Zenici, a i u Sa je bilo relativno malo . Zato i jes' na stadionu vecina raje bila mentalita selo . Dobro i inace to bude, al' sinoc su bas pretjerali :?

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 sep 2011, 15:00

losa utakmica sinoc, Bjelorusi su nam odigrali ono sto smo mi njima u Minsku. Da nije bilo kartona pitanje je bi li do kraja utakmice izvukli i bod. Godinama govorimo da i nas malo sreca pogleda, sinoc smo imali puno vise srece nego pameti, dok je u Minsku taj omjer bio negdje pola-pola. I prije smo mi jurili rezultat, davali golove pred kraj, ali sa jednom znacajnom razlikom, sinoc sam rekao da ne vidim nacin na koji mozemo dati gol dok smo protiv Albanije, Rumunije cekali gol ali se vidjelo da mozemo, da je samo pitanje vremena. Sinoc se to nije vidjelo.
Ljudi su dobili crveni karton, mi opet nismo uspjeli da uspostavimo dominaciju i neku igru. Drugi crveni da je dobio bilo ko osim onog Martinovica, mi opet ne bi dali gol, lik je stroj stvarno svaka mu cast na utakmici.
Bjelorusija se pokazala kao cvrsta ekipa, nije ni cudo sto primaju tako malo golova. U napadu su bezopasni, ali zato odbrana funkcionise odlicno i tesko je igrati protiv ovakvih ekipa, ali eto sreca i Misketova genijalnost i uspjeli smo. Ako nista, Bjelorusi su nam pokazali kako mi trebamo da odigramo u odbrambenom dijelu protiv Francuza.

ova formacija 4-5-1 nam je ocekivano donijela probleme u napadu, dok se malo ne uigra, ali je opet puno bolja od onih starih sistema. Prvi razlog je sto sad ulazimo u sistem utakmica gdje je sve dobro dokle god ne primis gol, gdje je bitno da igras odgovorno nazad a u napadu sta god se uradi, a drugo sto ce nam cijele naredne kvalifikacije protivnici biti takvi.

Begovic- ono malo posla sto je imao odradio sigurno, a ima jednu ogromnu prednost. Lijepo je vidjeti golmana koji moze ucestvovati u kreiranju kontranapada, koji moze asistirati, koji moze kad nas neko pritisne i satjera na nasu polovicu poslati loptu direktno do Dzeke i totalno preokrenuti situaciju. Kada imamo centarfora kao Dzeku za kojeg se lopte lijepe, imati golmana koji mu moze ispucati loptu pred protivnicki sesnaesterac je od neprocjenjivog znacaja za prenosenje tezista igre.
Mujdza- fantastican bek, momak radi svoj posao i u odbrani i u napadu. Jednostavno lik dominira cijelom desnom stranom. Sinoc jedan od najboljih.
Papac- maestralan, malo zaspao kod Begovicevog pasa, ali mu je to jedina greska, odlicno cita igru, ima super dugu loptu, pokazao da vise ne moramo strahovati za Spahica kao za clana uze porodice kad mu se nesto desi. Sa Papcem odbrana 200 % jaca.
Pandza- odradio svoj posao opet sigurno, kako on igra ne primamo golove. Za 2 klase bolji od Mravca, bar to je svima jasno.
Lulic- ponovo pokazao da puno vise daje kao bek, kontrolisao lijevu stranu, ubacivao se i u napad. Opcenito odbrana je sinoc bila bolji dio tima, ali hajd sto su radili svoj posao vec su i u ofanzivi bili bolji.
Rahimic- odradio svoj dio posla kao i uvijek, samo vec se vidi da je u duelima sve slabiji, nedostaje mu agresivnosti. Kako god, nezamjenjiv.
Zahirovic- od ove tri sto je igrao sinoc najlosiji. Par puta ispao, ali opet od momka se ne moze vise ocekivati, kako god uz Rahimica je sinoc bio najbolji igrac nase sredine terena, koja je kolektivno zakazala u presingu i zatvaranju, kao i u kreaciji, ali opet od njega se ne moze ni ocekivati da kreira igru tako da se moze reci da je on svoj dio posla odradio opet solidno. Momak ima buducnost i to je bitno.
Salihovic na beku ispada, Luliceva brzina nas mora spasavati, puno je bolje kad je Sejo na svom mjestu u veznom redu. Na beku su i Lulic i Papac ispred njega, a opet i Lulic je puno bolji kad je na beku nego na krilu tako da ne znam sto Pape nece vise da vidi to. Ali dobro on inace sporo uci :D
Ibricic- onako, solidan, imao dobar udarac, kod onog ponistenog gola majstorski odreagovao, ali je i on mogao biti malo agresivniji, vidi se da se ne snalazi desno.
Medunjanin- sinoc jako los, glavni krivac uz Stilica sto nismo imali nikakve igre. U odnosu na prosle utakmice gdje je bio jedan od najboljih sinoc se potpuno izgbio. Tek malo "progledao" kad se vratio na centralnog veznog. Ocigledno mu na ovom nivou vise lezi ta pozicija od ofanzivne.
Stilic- opet katastrofa, jednostavno momak nema ni talenta ni potencijala, ni znanja za ovaj nivo. Kad je Zahirovic debitovao rekli smo vidjet cemo ima li to nesto da moze igrati. Momak je pokazao da ima, ovaj je pokazao da nema. Za svaku jednu dobru stvar koju je uradio sinoc(ako ih je uopste i bilo), ja cu navesti 3 lose.
Dzeko- strasan opet, ali nema podrske, jedino da pripazi malo na ofsajde, ali par su i bili diskutabilni. Jendostavno uz onakvog Stilica i Medunjanina Dzeko tesko da je mogao vise.
Misimovic- istina da nije u formi, ali momak ima klasu, ima takvo znanje da rjesava ovakve utakmice, i mi bez njeg ne mozemo jednostavno u ovakvim mecevima. Da nije bilo njegove genijalnosti, bila bi dzaba sva ta trka sinoc, svi ti startovi, zelja, borbenost itd itd, tako da trebamo naci pravi balans. Od Misimovica ne ocekujemo da trci, presjeca lopte, nego da radi ono sto je uradio sinoc odlucuje utakmice bilo pasom bilo golom. I moramo napraviti sistem koji ce mu to omoguciti posebno u tekmama koje slijede, koje ce odlucivati jedan potez. A ako mu je susic reko tacno tako kako Miske kaze, bolje da sutim.
Zec- kao i Stilic , ne moze na ovom nivou i kraj svake price.

u utakmicama koje slijede morat cemo bolje igrati, bice tesko izabrati pravi tim, naci balans izmedju ove odbrambeno odgovrone taktike, koja je uvijek donosila vise rezultata nasoj reprezentaciji i napada koji trenutno ne funkcionise na najbolji nacin. Treba srediti i te odnose u reprezentaciji jer nam Miske definitivno treba.
Formacija koju bi volio vidjeti u Francuskoj, koja je ujedno mozda i nasa najjaca koju trenutno imamo:

Begovic
Mujdza-Spahic-Papac-Lulic
Rahimic kao korektor
Pjanic-Zahirovic-Medunjanin-Salihovic
Dzeko

a da Ibisevic i Miske traze i dobiju svoju priliku sa klupe kad budem isli po gol za pobjedu.

a kuci(sem protiv nosioca) i protiv slabijih ekipa vani:
odbrana ista
Pjanic-Rahimic/Zahirovic-Medunjanin-Salihovic
Dzeko-Ibisevic

jer evidetno da kuci DZeki treba jos jedan igrac u napadu. Opet naravno Miske sa klupe da rjesava ako zagusti.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Mikado
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 sep 2011, 15:23
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Mikado » 07 sep 2011, 15:12

fanatic je napisao/la:
Johnyx95 je napisao/la:Ne znam je li se preko TV-a primijetilo, ali navijanje i atmosfera na tribinama bili su daleko najslabiji u zadnjih 5-6 tekmi na Bilinom. Razloge mozete sami pretpostaviti. :|

Ima li kad reprize da na miru pogledam ?
Dobra atmosfera 1 poluvrijeme, sto je vise odmicala tekma padala atmosfera...od 75min se onda opet navijalo punim kapacitetom :)

Ne znam sta oni iz komiteta za "normalizaciju" rade, osim sto natezu zelji...Nikad manji broj karti nije bio pusten u prodaju u Zenici, a i u Sa je bilo relativno malo . Zato i jes' na stadionu vecina raje bila mentalita selo . Dobro i inace to bude, al' sinoc su bas pretjerali :?
U Zenici i Sarajevu, gospoda gradska raja ali eto..
Na Kosovu se ne moze skupiti 6,7 000 sarajlija, gradjani bez obzira kakva god je tekma..

Raja iz Sanskog Most, Bugojno, Bihac, Tuzla, Travnik, Cazina, Konjic itd sela ..

Avatar
avenija
Postovi: 13649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la avenija » 07 sep 2011, 15:23

sto se tice atmosfere da napisem jer mislim da sam kompetentan .
Odrastao sam uz stadion ali bukvalno tako da se sjecam i prvih utakmica na ovom stadionu sto se tice reprezentacije ..
Kako vrijeme promice i promice svakom utakmicom je sve losija atmosfera , pravi se teferic bruka i sramota unistili su duh onaj stari , janjad se okrecu na sred ulice zapisavaju i seru se sve okolne zgrade i objekti , ZNACI KORIDA , COBANIJADA , Ali BUKVALNO , kakav sportski dogadaj jest sportski korida na cevljanovicima jer je takav fond naroda koji dodje u zenicu taj dan ( izuzetaka ima ) , To se samo dodje da se nazdere napije ispisa potuce ..
nesto najzanimljivije 70 % nema prednjih zubi uopste ,Mislim sve je to moj narod ali nisu oni za ove dogadaje .
Prodje neka djevojka , sta se desi treba li vam tu sta napisati ..
Nadam se vec od iduce utakmice zabranu koride cevljanovice na i u okolici stadiona ..
cuj janjad se po ulici okrecu pilad to zar na ulici preko puta gimnazije hahha sta napraviste od sportskog dogadaja ..
naravno pijani umorni izbezumljeni nemogu da stoje na stadionu a kamoli da pruze podrsku
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la afa97 » 07 sep 2011, 15:26

Moze mi neko reci zasto je Bjelorusija dobila 2. crveni karton?Na snimku se vidi da je Panzda startovao na njihovog, i vadi sudija karton i prep'o sam se da nece Pandzi dat' kad ono Bjelorusiji, zasto?
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la neko_iz_mase » 07 sep 2011, 15:27

avenija je napisao/la:sto se tice atmosfere da napisem jer mislim da sam kompetentan .
Odrastao sam uz stadion ali bukvalno tako da se sjecam i prvih utakmica na ovom stadionu sto se tice reprezentacije ..
Kako vrijeme promice i promice svakom utakmicom je sve losija atmosfera , pravi se teferic bruka i sramota unistili su duh onaj stari , janjad se okrecu na sred ulice zapisavaju i seru se sve okolne zgrade i objekti , ZNACI KORIDA , COBANIJADA , Ali BUKVALNO , kakav sportski dogadaj jest sportski korida na cevljanovicima jer je takav fond naroda koji dodje u zenicu taj dan ( izuzetaka ima ) , To se samo dodje da se nazdere napije ispisa potuce ..
nesto najzanimljivije 70 % nema prednjih zubi uopste ,Mislim sve je to moj narod ali nisu oni za ove dogadaje .
Prodje neka djevojka , sta se desi treba li vam tu sta napisati ..
Nadam se vec od iduce utakmice zabranu koride cevljanovice na i u okolici stadiona ..
cuj janjad se po ulici okrecu pilad to zar na ulici preko puta gimnazije hahha sta napraviste od sportskog dogadaja ..
naravno pijani umorni izbezumljeni nemogu da stoje na stadionu a kamoli da pruze podrsku
Ma da, dođu raja sa strane i prave teferič :lol: Pa pođite prvo iz svoje avlije pa onda dalje. Rođeni Zeničanin vam okreće janje ispred stadiona, kao da je mevlud neki, i onda opet ispada da raja sa stranje prave karneval!!!
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la T-MAC » 07 sep 2011, 15:28

afa97 je napisao/la:Moze mi neko reci zasto je Bjelorusija dobila 2. crveni karton?Na snimku se vidi da je Panzda startovao na njihovog, i vadi sudija karton i prep'o sam se da nece Pandzi dat' kad ono Bjelorusiji, zasto?
mislis na prvi crveni.. :)

drugi zuti je dobio zbog simuliranja bjeloruskog igraca ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
marseille7
Postovi: 217
Pridružen/a: 31 avg 2011, 15:51
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la marseille7 » 07 sep 2011, 15:29

ultrasstyle_tz

Puno toga si zakljucio iz ove utakmice, naravno pogresno.

1) Papac maestralan? Fino, vidjet cemo to kad dodje Ekipa koja ce se suprostaviti u igri i prijetit nam. Papac je velika nesigurnost sto se tice Offsajd-zamke, generalno pokretljiv ko **** i spor ko pi***.

2) Zahirovic najlosije od ove 3 utk.? De ba, covjek jedini igro 90 Minuta fudbala.

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la 123456 » 07 sep 2011, 15:30

06.09.2003

http://www.youtube.com/results?search_q ... veska&aq=f" onclick="window.open(this.href);return false;

06.09.2011

" onclick="window.open(this.href);return false;

:roll: :roll: :roll: :D :D :D
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Mikado
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 sep 2011, 15:23
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Mikado » 07 sep 2011, 15:33

neko_iz_mase je napisao/la:
avenija je napisao/la:sto se tice atmosfere da napisem jer mislim da sam kompetentan .
Odrastao sam uz stadion ali bukvalno tako da se sjecam i prvih utakmica na ovom stadionu sto se tice reprezentacije ..
Kako vrijeme promice i promice svakom utakmicom je sve losija atmosfera , pravi se teferic bruka i sramota unistili su duh onaj stari , janjad se okrecu na sred ulice zapisavaju i seru se sve okolne zgrade i objekti , ZNACI KORIDA , COBANIJADA , Ali BUKVALNO , kakav sportski dogadaj jest sportski korida na cevljanovicima jer je takav fond naroda koji dodje u zenicu taj dan ( izuzetaka ima ) , To se samo dodje da se nazdere napije ispisa potuce ..
nesto najzanimljivije 70 % nema prednjih zubi uopste ,Mislim sve je to moj narod ali nisu oni za ove dogadaje .
Prodje neka djevojka , sta se desi treba li vam tu sta napisati ..
Nadam se vec od iduce utakmice zabranu koride cevljanovice na i u okolici stadiona ..
cuj janjad se po ulici okrecu pilad to zar na ulici preko puta gimnazije hahha sta napraviste od sportskog dogadaja ..
naravno pijani umorni izbezumljeni nemogu da stoje na stadionu a kamoli da pruze podrsku
Ma da, dođu raja sa strane i prave teferič :lol: Pa pođite prvo iz svoje avlije pa onda dalje. Rođeni Zeničanin vam okreće janje ispred stadiona, kao da je mevlud neki, i onda opet ispada da raja sa stranje prave karneval!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la spielführer_21 » 07 sep 2011, 15:33

neko_iz_mase je napisao/la:
avenija je napisao/la:sto se tice atmosfere da napisem jer mislim da sam kompetentan .
Odrastao sam uz stadion ali bukvalno tako da se sjecam i prvih utakmica na ovom stadionu sto se tice reprezentacije ..
Kako vrijeme promice i promice svakom utakmicom je sve losija atmosfera , pravi se teferic bruka i sramota unistili su duh onaj stari , janjad se okrecu na sred ulice zapisavaju i seru se sve okolne zgrade i objekti , ZNACI KORIDA , COBANIJADA , Ali BUKVALNO , kakav sportski dogadaj jest sportski korida na cevljanovicima jer je takav fond naroda koji dodje u zenicu taj dan ( izuzetaka ima ) , To se samo dodje da se nazdere napije ispisa potuce ..
nesto najzanimljivije 70 % nema prednjih zubi uopste ,Mislim sve je to moj narod ali nisu oni za ove dogadaje .
Prodje neka djevojka , sta se desi treba li vam tu sta napisati ..
Nadam se vec od iduce utakmice zabranu koride cevljanovice na i u okolici stadiona ..
cuj janjad se po ulici okrecu pilad to zar na ulici preko puta gimnazije hahha sta napraviste od sportskog dogadaja ..
naravno pijani umorni izbezumljeni nemogu da stoje na stadionu a kamoli da pruze podrsku
Ma da, dođu raja sa strane i prave teferič :lol: Pa pođite prvo iz svoje avlije pa onda dalje. Rođeni Zeničanin vam okreće janje ispred stadiona, kao da je mevlud neki, i onda opet ispada da raja sa stranje prave karneval!!!
kad su me pred uzvrat s Portugalom zvale 2 cure i pitale gdje mogu kupiti ulaznice, a znam da nisu sigurne je li lopta okrugla, totalno mi je splahnula želja da gledam repku uživo pogotovo u "važnim" utakmicama.. Gledao bih recimo protiv Luxemburga i to na Koševu da se igra..
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la neko_iz_mase » 07 sep 2011, 15:42

To stoji, i uvijek je tako kada se igra neka "odlučujuća utakmica", bio u pitanju nogomet, košarka a pogotovo rukomet. Većina, nažalost, hoće da bude "in" i da bude viđena. Al svak ima pravo da dođe na utakmicu, i to nije razlog da ih se nazivaju pogrdnim imenima.
Al jok, važno je naglasiti, da onaj koji prevali iz Bihaća ili Mostara po 500 kilometara u oba pravca, on ne valja jer je seljak, koji se vjerovatno i zadužio da dođe na utakmicu, i koji je samo onako, usput došao da podrži reprezentaciju, a ovaj kulturni građanih, koji na sred ceste okreće janje, on se emancipovao za te događaje i to je sasvim normalno.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

ensadek
Postovi: 501
Pridružen/a: 13 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la ensadek » 07 sep 2011, 15:43

Loša loša igra nasih sinoć.To se mora priznati.Na silu se sve pokušava nesto napraviti ili preko đeke,ali da mu ima ko uputiti pravi pas(kao nap.štilić).Mi se oslanjamo na individualni kvalitet đeke sto mora nekad doći do izražaja,ali u onakvim utakmicama kao što je ona sinoć doći će do izražaja samo kolektivna igra i zalaganjE.
Sušicevo je glupo razmišljanje-nisam htio misimovica staviti od prve minute zato sto ne igra dovoljno,.Pa kakav je to argument,to jedan ozbiljan trener kakav je sušić nije smio izjaviti.Možda ne igra dovoljno,ne igra ni pjanić dovoljno,pa odigra odlično za reprezentaciju,oni treniraju sa ekipom,održavaju kondiciju itd.A on izjavljuje još kako eto miske nema dovoljno kondicije.Pa zar bi uopšte i mogao igrati da nema dovoljno kondicije.Miske je igracina,i izvuko nas je sinoć,trebao ga je odmah uvesti čim su dobili prvi crveni karton,i to bi pomeni bio ispravan potez,a pobjeda bi bila i ubjedljivija,ali dobro je i ovako.
Drugo-ne možemo se mi smatrati još uvjek za neke super selekciju sve dok ne napravimo korak dalje i ne odemo na to evropsko ili svjetsko.Mi smo tek uspjeli stabilizovati reprezentaciju,što je svako dobro,ali treba tu još dosta uciniti da bi postali super kvalitetni,ipak bjelorusija nije pravo mjerilo snaga.Uzet francusku u parizu,e onda cu reći svaka cast nasim.

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Goldy » 07 sep 2011, 17:47

ensadek je napisao/la:Loša loša igra nasih sinoć.
ma druže moderni fudbal inače je loš ... tek svaka deseta utakmica na nešto liči....btw jesil gledo francusku sinoć?

NEPROCJENJIVO:
http://www.uefa.com/uefaeuro2012/standi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Goalgetter » 07 sep 2011, 18:29

Inace, susret izmedju BiH - Bjelorusije je bila utakmica sa najvise zutih kartona u ovim kvalifikacijama ..

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Claus » 07 sep 2011, 19:25

Bjelorusija je reprezentacija koja igra jedan od najboljih defanzivnih načina igre. U odbrani su bili disciplinovani (dobro, izuzev ova 2 crvena kartona sinoć), igrali od noge do noge i orijentirali se na kontre. Primaju vrlo malo golova zahvaljujući fantastičnom bunkeru, ali se ne mogu pohvaliti ni dobrom realizacijom (postižu gol, dva u slučaju njihove pobjede).

Stange je odlično posložio ekipu, napravio dobru taktiku i formaciju, te svakim igračima dodijelio uloge tako da se pojedinci/individualci ne ističu posebno. Alexander Hleb je (bio) jedini koji se isticao, koji je igra u jakim klubovima i iza kojeg je niz dobrih utakmica u dresu Barce, Arsenala, Stuttgarta,... Sada je posuđen Wolfsburgu i u tamošnjoj repki ne računaju na njega. Jedan od najvažnijih igrača je Sergey Kislyak, isti onaj koji je šokirao Stade de France na otvaranju kvalifikacija i donio Bjelorusima 3 važna boda u ovim kvalifikacijama. No, kao što već ranije rekoh, nema onih koji su posebni i neizostavni u ovom timu, svi za jednog - jedan za sve.

Uglavnom, nama je najbitnije da smo riješili susret u svoju korist, u 87. minuti kada je Zvjezdan Misimović poentirao i priredio nam veliko slavlje. Ovo je bila ključna utakmica kvalifikacija i uspješno smo je apsolvirali. Sada ostaje da nadigramo slabašni Luxemburg (dobro, nisu oni tako loši u zadnje vrijeme (pobjediše sinoć Albaniju 2:1, a prethodno su otkinuli bod Bjelorusiji), imaju oni nekog potencijala i mogu namučiti svaku, iole ozbiljnu reprezentaciju; ali, ne trebamo se previše zamarati, no isto tako ne podizati euforiju, još da njih ako Bog da nakantamo i to je to). Onda možemo sanjati, k'o što Pape reče. :mrgreen:

Avatar
Mikado
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 sep 2011, 15:23
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Mikado » 07 sep 2011, 20:01

Jesmo zabili gol :mrgreen: majkemi imao sam osjecaj da do sabaha necemo ugurati..a oni nama do podne :lol:

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la bavarian_bk » 07 sep 2011, 20:34

Jel ima gdje snimak a da nije ovaj sa yt jer je snimak stvarno slab , da se skine ili pogleda na netu ? :D

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bjelorusija-BiH / BiH - Bjelorusija

Post Postao/la Principatus » 07 sep 2011, 21:16

Stange: "Cestitamo bosanskoj ekipi. Napravili su veliki korak prema barazu. Jedina ekipa u citavoj grupi koja nas je dva puta porazila. On su sebi tu poziciju izborili i to su zasluzili. Zelimo vasoj reprezentaciji, da ovaj put prodje baraz."

Ostatak:
[youtube][/youtube]
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.