Sevilla FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la L_blancos » 15 jun 2013, 11:34

Rumun je ujedno bio i drugi asistent njihove lige ali opet nema mjesta u prvom timu reprezentacije.
Vidjet cemo koliko ce ubost sa ovim pojacanjem, sa posudbe se vracaju Luna, Guarente i Alexis. Kazu da su se ovog prvog odrekli na moju zalost.

Iduce sezone bi Campana trebao imati vecu minutazu u veznom redu.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 15 jun 2013, 11:48

Nisam siguran da ce za Gurantea biti mjesta . Jedino ako ode neko tipa Rakitic ili Kondogbia. Za sada su prebukirani igracima na sredini terena . Licno,mislim da bi bilo interesantno da mu pruze priliku ,u ono doba kada je prelazio iz Atalante vazio je za odlicnog igraca ,tada su ga trazili i najveci klubovi iz Italije . Sada kada je zaljecio tu povredu,ne bi bilo lose da racunaju na njega . Pogotovo ako ostanu bez jednog od pomenutog dvojica. Zivo me zanima kakav je taj Rabello . Jedva cekam da pocne ovo prvenstvo u Turskoj za igrace do 20 god. 8-) Tu ce on biti jedna od glavnih zvijezda .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 28 jun 2013, 22:09

Kakvog je samo Sevilla dobila igraca . Mozda Segunda nije neko mjerilo,ali dosta je primjera igraca koji su postali dosta poznati a da su prethodno igrali dobro u Segundi . Zadjn primjer je Aspas . Vitolo je dosta vjest s loptom , brz ,zna igrati s obje noge . U zadnje dvije sezone posebno se istaknuo u Las Palmasu gdje je postigao dosta golova za poziciju gdje igra ,a to je ljevo krilo . Valencia i Atletico su se takodje zanimali za njega .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Lillard
Postovi: 26302
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Lillard » 28 jun 2013, 22:27

Jel Marko Marin dosao na posudbu?

Ja osobno ne bih volio da Rakitic ostane u Sevilli. Cini mi se igrac za neki bolji klub.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Adi_Zepce » 28 jun 2013, 23:24

Dva odlicna transfera za Sevillu u samo jednom danu.Boga mi fina dva pojacanja ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 29 jun 2013, 10:42

Lillard je napisao/la:Jel Marko Marin dosao na posudbu?

Ja osobno ne bih volio da Rakitic ostane u Sevilli. Cini mi se igrac za neki bolji klub.
Je. Bez opcije da mu otkupe ugovor na kraju sezone.
Sevilla je gotovo obezbjedila transfer Carlos Bacce. Igracina koju sam prizeljkivao za Atletico ukoliko se zakomplicira transfer Negreda .

U slucaju da netko ne zna za ovog igraca , igra u Brugesu, a proglasen je za najboljeg igraca u belgijskoj Jupiler ligi. 31 golova u 50 utakmica ;) .

On dolazi da zamjeni Negreda koji ce naredne sedmice potpisati za Atletico . Dobar posao su napravili s obzirom da ce za njega uzeti 22 miliona plus ce dobiti Baptistaa na posudbu .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la L_blancos » 29 jun 2013, 12:27

Au bgm ovi ce biti materijal za Evropu dakako.
Perotti, Marin, Rakitic, Vitolo, Kondogbia, Medel...

Mada mislim da ce izgubiti Kondogbiu ali opet ce vjerovatno sa tim parama dovesti nekog veznjaka, na kraju krajeva Trochovski se vraca, ako vrati staru formu ponovo ce biti jedan od glavnih igraca Seville.

I da, taj Bacca pa Ruescu. Dva prva napadaca svojih liga, jedan je made in Colombia, a vala ne moze da ne valja kolumbijski napadac. :D

Potpisali su i Jaira, u20 reprezentativac.
Nisam ga bas puno gledao, ali ono sto sam vidio dovoljno je da mogu reci da ima dosta potencijala. Definitivno Sevilla radi dobar posao.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Adi_Zepce » 03 jul 2013, 15:25

Nico Pareja pred potpisom za Sevillu.Zamjena za Negreda ce biti Bacca ili Gameiro.Fino radi Sevilla ovog ljeta ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Dzoni » 03 jul 2013, 16:17

Adi_Zepce je napisao/la:Nico Pareja pred potpisom za Sevillu.Zamjena za Negreda ce biti Bacca ili Gameiro.Fino radi Sevilla ovog ljeta ;)
Gameiro iz Psg-a?

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Adi_Zepce » 03 jul 2013, 18:42

Dzoni je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:Nico Pareja pred potpisom za Sevillu.Zamjena za Negreda ce biti Bacca ili Gameiro.Fino radi Sevilla ovog ljeta ;)
Gameiro iz Psg-a?
Da,on :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Dzoni » 03 jul 2013, 20:24

Aha :D
Meni je on odlican napadac.
Nije sad neki svjetski superstar,gledao sam ga 5-6 puta i mislim da bi za Sevillu bio pravi pogodak.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la L_blancos » 04 jul 2013, 16:12

Doveli su Pareju, Del Nido kaze da je sljedeci Albiol i napadac.
Bacca ili Gameiro.

Beto
Coke-Albiol-Pareja-Moreno
Medel/Campana-Kondogbia/Trochowski
Marin/Jairo/Rabello-Rakitic/Reyes-Perotti/Vitolo
Bacca/Ruescu

Mislim da ce Sevilla biti glavni kandidat za 4. mjesto iduce sezone.

Avatar
neurofunk
Postovi: 3190
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la neurofunk » 04 jul 2013, 16:26

Jel moze neko da mi kaze nesto o Morenu, Liverpool je u pregovorima sa Sevillom oko transfera.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 10 jul 2013, 11:45

L_blancos je napisao/la:Doveli su Pareju, Del Nido kaze da je sljedeci Albiol i napadac.
Bacca ili Gameiro.

Beto
Coke-Albiol-Pareja-Moreno
Medel/Campana-Kondogbia/Trochowski
Marin/Jairo/Rabello-Rakitic/Reyes-Perotti/Vitolo
Bacca/Ruescu

Mislim da ce Sevilla biti glavni kandidat za 4. mjesto iduce sezone.
Pa dobro . Mislim da ce biti konkurentni za plasman u LP,ali tesko da su glavni kandidat za cetvrtu poziciju pored Valencie . Treba sacekati da se zavrsi prijelazni rok da vidimo ko ce sa kakvom plantilom raspolagati .
Ovako trenutno ,Valencia i dalje ima najbolju plantilu uz Atletico , mozda cak i bolju . Opet ponavljam...Valencia ne mora puno trgovati ,trebaju samo sacuvati postojeci kadar (pogotovo Banegu,Soldada pa i Ramia) na svim pozicijama su odlicno poslozeni, jedino ta pozicija zadnjeg veznog im je onako najtanja ,vidjecemo kako ce Javi Fuego odigrati ,spominje se i dolazak Romeua . Uz trenera kakav je Djukic (po meni bolji trener od Valverdea) mislim da su uz Atleti malo ispred ostalih .

Inace,sluzbeno Bacca potpisao petogodisnji ugovor za samo 7 miliona eura. Sta reci nego strasan posao .
Prvo...radi se o mnogo dobrom napadacu . U kojem god je takmicenju ucestvovao bio je najbolji strijelac .
Onako , tehnicki podkovan, brz, eksplozivan igrac. Nije mislim tipicna devetka kao Negredo,vise je napadac tipa Villa,ali u svakom slucaju , da je igrao u jacoj ligi od Jupiter Lige vrijedio bi trostruko vise .

Vidjecemo hoce li dovesti i Gameira :o 8-) on mi je vec nekako logicnija zamjena za Negreda . 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Bertrand » 18 jul 2013, 22:04

Al' ce Sevilla uci izmjenjeno u narednu sezonu... Od novih igraca mogu napraviti skoro jednu cijelu 11-orku.

Diogo, desni bek Pacos Ferreire, je izgleda nadomak Pizjuana. S obzirom na sjajnu sezonu tog kluba, pretpostavljam da bi on mogao biti pojacanje ala Antunes u Malagi.

Dogovorili su se sa PSGom oko Gameira ali moraju dovrsiti posao brzo s obzirom da se i Liverpool navodno dogovorio sa PSGom.

I to bi, uz mozda dolazak jednog veznjaka kao back-up Medelu, bilo to.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la L_blancos » 18 jul 2013, 22:37

Bertrand je napisao/la:Al' ce Sevilla uci izmjenjeno u narednu sezonu... Od novih igraca mogu napraviti skoro jednu cijelu 11-orku.

Diogo, desni bek Pacos Ferreire, je izgleda nadomak Pizjuana. S obzirom na sjajnu sezonu tog kluba, pretpostavljam da bi on mogao biti pojacanje ala Antunes u Malagi.

Dogovorili su se sa PSGom oko Gameira ali moraju dovrsiti posao brzo s obzirom da se i Liverpool navodno dogovorio sa PSGom.

I to bi, uz mozda dolazak jednog veznjaka kao back-up Medelu, bilo to.
Produzili sa Faziom i doveli stopera Readinga, Carrica.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la L_blancos » 21 jul 2013, 11:41

Sevillina nova ekipa me sinoc fascinirala.
Jairo je pokazao da se radi o velikom potencijalu.
Sljedece mete Seville su: Gameiro i Israel Puerto.
Dakle: Beto, Diogo, Carrico, Pareja, Bacca, Ruescu, Vitolo, Marin, Jairo...
Vjerovatno ce ostati Guarente i Acosta.
Dakle po svemu sudeci Sevilla ce u novu sezonu uci sa 11-13 novih igraca.

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Bertrand » 21 jul 2013, 13:05

L_blancos je napisao/la: Sljedece mete Seville su: Gameiro i Israel Puerto.
Puerto je Sevillino dijete i odavno je clan kluba. :D
Pogledah i ja malo sinoc utakmicu. Fina predstava. Pogotovo fascinira kako pritiscu protivnika na svim dijelovima terena, a prva je prijateljska u sezoni. Pred kraj je pocelo nevrijeme pa se neke propustene sanse, najvise Rusescua, mogu opravdati.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la L_blancos » 21 jul 2013, 14:50

Solidan je bio na u20 sp, nesto mi se ucinilo da je on Racingov.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la andro234 » 23 jul 2013, 11:43

Veliko priznanje zaradio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić. 25-godišnji veznjak naredne sezone nosit će kapetansku vrpcu španjolskog kluba u kojem je ostao ovog ljeta usprkos zanimanju nekoliko drugih klubova...


Ivan Rakitić dobio je veliko proznanje u Sevilli. Hrvatski reprezentativac prošle je sezone bio jedan od najboljih igrača španjolske momčadi, a u narednoj sezoni bit će njezim prvi kapetan.
Prošle sezone Rakitić je zabio 11 pogodaka za Sevillu, koja je ovog ljeta izgubila nekoliko glavnih igrača. Jesus Navas i Alvaro Negredo preselili su u Manchester City, Luis Alberto u Liverpool, a 40-godišnji vratar Andres Palop i Emir Spahić potpisali su za Bayer Leverkusen.
Rakitićevi zamjenici bit će Federico Fazio, Fernando Navarro i Jose Reyes.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.