Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jasmin10 » 09 okt 2019, 16:31

Jesi li ikada ti psovao cetnike, Karadzica, Mladica??? Ili samo muslimane, Aliju, Turke.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:32

jasmin10 je napisao/la:Jesi li ikada ti psovao cetnike, Karadzica, Mladica??? Ili samo muslimane, Aliju, Turke.
Ako sam psovao Aliju logično da sam psovao četnike, ipak im je on najbitnija pudlica.

Ko je igdje vjeru spomenuo, ja samo stavio članak o agresiji Turske i nazvao ih četnicima.

To što bečki intelektualac bilo koji napad na bilo kojeg muslimana automatski povezuje s vjerom, je njegov problem. Ja kad serem o vjeri ja to naglasim.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 09 okt 2019, 16:35

Sviuodbranu je napisao/la:
Heller je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/inva ... /191009100

Četnici

Mir **** materne, glavni cilj pobit što više Kurda.
Desetljecima PKK ubija Turske civile, i vrsi teroristicke napade kako unutar Turske tako i sa vana sa teritorije Sirije...Posljednjih godina sa sirijske teritorije je desetine raketnih napada izvedeno na pogranicne Turske gradove...stotine ranjenih desetine mrtvih.
Cuj cetnici :rol:
Pa koliko smo mi zla kao narod ucinili cetnicima, nula, pa redovno prelaze Drinu i kolju narod. Ti si bolestan druze, i opasno antiislamski nastrojen.
Ameri pobise stotine hiljada muslimana, i nisu cetnici, oni su "djeca cvjeca".
Koji si ti licemjer :sick:
Samo udri teroristicka **** i kurdske ubice, istrijebi ih Sultane, hajde Bismilah :!:
Tako treba, samo sa Zapada podržavati Turke, a pljuvati Ameriku i Izrael.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:36

ASD je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:
Heller je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/inva ... /191009100

Četnici

Mir **** materne, glavni cilj pobit što više Kurda.
Desetljecima PKK ubija Turske civile, i vrsi teroristicke napade kako unutar Turske tako i sa vana sa teritorije Sirije...Posljednjih godina sa sirijske teritorije je desetine raketnih napada izvedeno na pogranicne Turske gradove...stotine ranjenih desetine mrtvih.
Cuj cetnici :rol:
Pa koliko smo mi zla kao narod ucinili cetnicima, nula, pa redovno prelaze Drinu i kolju narod. Ti si bolestan druze, i opasno antiislamski nastrojen.
Ameri pobise stotine hiljada muslimana, i nisu cetnici, oni su "djeca cvjeca".
Koji si ti licemjer :sick:
Samo udri teroristicka **** i kurdske ubice, istrijebi ih Sultane, hajde Bismilah :!:
Tako treba, samo sa Zapada podržavati Turke, a pljuvati Ameriku i Izrael.
On da je pravi musliman išo bi u Stambol na Bosfor a ne kod zlih Austrijanaca.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 09 okt 2019, 16:37

Heller je napisao/la:
On da je pravi musliman išo bi u Stambol na Bosfor a ne kod zlih Austrijanaca.
Izdržao bi 10 dana, i to samo ako ode turistički, ne da radi tamo.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:40

ASD je napisao/la:
Heller je napisao/la:
On da je pravi musliman išo bi u Stambol na Bosfor a ne kod zlih Austrijanaca.
Izdržao bi 10 dana, i to samo ako ode turistički, ne da radi tamo.
Đe će u tom raju na zemlji više bit, pekla bi ga savjest. Među najboljim ljudima koji hode zemljom.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 09 okt 2019, 16:41

Heller je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Heller je napisao/la:
On da je pravi musliman išo bi u Stambol na Bosfor a ne kod zlih Austrijanaca.
Izdržao bi 10 dana, i to samo ako ode turistički, ne da radi tamo.
Đe će u tom raju na zemlji više bit, pekla bi ga savjest. Među najboljim ljudima koji hode zemljom.
Pa dobro, nisu baš najbolji, i oni se bave haramima.

Primjer, daju kredite MMF-u i uzimaju kamate.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 09 okt 2019, 16:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mokes
Postovi: 14897
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokes » 09 okt 2019, 16:42

Heller je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Heller je napisao/la:
On da je pravi musliman išo bi u Stambol na Bosfor a ne kod zlih Austrijanaca.
Izdržao bi 10 dana, i to samo ako ode turistički, ne da radi tamo.
Đe će u tom raju na zemlji više bit, pekla bi ga savjest. Među najboljim ljudima koji hode zemljom.
Je li ovo onaj što je nekome prijetio da će ga zaklati na kućnom pragu, to je ta matrica ponašanja.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sviuodbranu » 09 okt 2019, 16:45

Heller je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:
Heller je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/inva ... /191009100

Četnici

Mir **** materne, glavni cilj pobit što više Kurda.
Desetljecima PKK ubija Turske civile, i vrsi teroristicke napade kako unutar Turske tako i sa vana sa teritorije Sirije...Posljednjih godina sa sirijske teritorije je desetine raketnih napada izvedeno na pogranicne Turske gradove...stotine ranjenih desetine mrtvih.
Cuj cetnici :rol:
Pa koliko smo mi zla kao narod ucinili cetnicima, nula, pa redovno prelaze Drinu i kolju narod. Ti si bolestan druze, i opasno antiislamski nastrojen.
Ameri pobise stotine hiljada muslimana, i nisu cetnici, oni su "djeca cvjeca".
Koji si ti licemjer :sick:
Samo udri teroristicka **** i kurdske ubice, istrijebi ih Sultane, hajde Bismilah :!:
Kurdi i Bošnjaci bi se trebali solidarisati, jer znaju kako je kad te četnik i genocidaš kolje.

Stotinama godina Turci jebu Kurde kako stižu. Kad Palestinci prave pizdarije to je borba za slobodu, kad to Kurdi rade 3x gorim četnicima to je terorizam.

Usput i turski četalji i Kurdi su muslimani.

Turci su pračetnici uostalom, al Kurdi će ih satrat demografski.
Yebu ih kako stignu, a veca prava imaju Kurdi u Turskoj nego Bosnje u MATICNOJ DRZAVI.Kurdi imaju pravo da uce svoj jezik u Turskoj, Bosnjak nema na 49 posto svoje drzave :!:
Kurdski narod podrzava Erdogana u velikoj vecini a ne teroriste iz PKK.
Jer da je drugacije u Turskoj bi bjesnio gradjanski rat... ;)
Pa kurda ima preko 17 mil u Turskoj.
A sta treba,5-10 000 terorista da dobije "drzavu "u drzavi.
Znaci ti podrzavas isto nastojanje Dodika i njegovog PKK(cetnika).
Naravno kada nemas sta pametnije onda ide zapad austrija blabla kuknjava
Udri sultane sjeme im se zatrlo :salut:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 16:52

Ne znam brate što se osvrćeš na šizofrenog ateistu, tipičan troler bez mogućnosti civilizovane diskusije jer ne poznaje materiju. Vjerovatno su ga zlostavljali u osnovnoj, pa je ovdje došao da liječi komplekse.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 16:53

Zašto podržavaš teroriste iz Palestine, isti ko Dodik.

Kad smo kod prava:

Currently, it's illegal to use the Kurdish language as an instruction language in private and public schools, yet there are schools giving education in Kurdish.[15][16][17]
IlProfessore je napisao/la:Ne znam brate što se osvrćeš na šizofrenog ateistu, tipičan troler bez mogućnosti civilizovane diskusije jer ne poznaje materiju. Vjerovatno su ga zlostavljali u osnovnoj, pa je ovdje došao da liječi komplekse.
Pozajmljueš li ti pare MMFu.

Nekom kažeš da ne poznaje materiju a vamo držiš Grb Kotoromanića i drkaš na turke.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 16:57

Heller je napisao/la:Zašto podržavaš teroriste iz Palestine, isti ko Dodik.
Zato što je Palestina suverena država, sa svojim granicama, zastavom itd. i onda su dobili svoj rs na svom teritoriju i aparthejd identičan onome koji smo, i koji još uvijek preživljavamo. Al ne razumije to militantni tuzlanski ateista zaslijepljen mržnjom.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Blejzer10 » 09 okt 2019, 16:57

Heller je napisao/la: Nekom kažeš da ne poznaje materiju a vamo držiš Grb Kotoromanića i drkaš na turke.
:lol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jasmin10 » 09 okt 2019, 16:58

Heller je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Jesi li ikada ti psovao cetnike, Karadzica, Mladica??? Ili samo muslimane, Aliju, Turke.
Ako sam psovao Aliju logično da sam psovao četnike, ipak im je on najbitnija pudlica.

Ko je igdje vjeru spomenuo, ja samo stavio članak o agresiji Turske i nazvao ih četnicima.

To što bečki intelektualac bilo koji napad na bilo kojeg muslimana automatski povezuje s vjerom, je njegov problem. Ja kad serem o vjeri ja to naglasim.
Barem ja nisam nikada procitao da si psovao Karadzica i Mladica. A i ne cudi me.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 16:59

Blejzer10 je napisao/la:
Heller je napisao/la: Nekom kažeš da ne poznaje materiju a vamo držiš Grb Kotoromanića i drkaš na turke.
:lol:
Sad sam u frci, svakako sam na to namjeravao večeras odgovoriti Artetitisu, ti nisi relevantan sagovornik.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 17:03

jasmin10 je napisao/la:
Heller je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Jesi li ikada ti psovao cetnike, Karadzica, Mladica??? Ili samo muslimane, Aliju, Turke.
Ako sam psovao Aliju logično da sam psovao četnike, ipak im je on najbitnija pudlica.

Ko je igdje vjeru spomenuo, ja samo stavio članak o agresiji Turske i nazvao ih četnicima.

To što bečki intelektualac bilo koji napad na bilo kojeg muslimana automatski povezuje s vjerom, je njegov problem. Ja kad serem o vjeri ja to naglasim.
Barem ja nisam nikada procitao da si psovao Karadzica i Mladica. A i ne cudi me.
Nemam šta o njima ni pričat ni misliti. Nikakvog uticaja na mene nemaju, nit se spominju. Jebli te oni :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sviuodbranu » 09 okt 2019, 17:04

Heller je napisao/la:Zašto podržavaš teroriste iz Palestine, isti ko Dodik.

Kad smo kod prava:

Currently, it's illegal to use the Kurdish language as an instruction language in private and public schools, yet there are schools giving education in Kurdish.[15][16][17]
IlProfessore je napisao/la:Ne znam brate što se osvrćeš na šizofrenog ateistu, tipičan troler bez mogućnosti civilizovane diskusije jer ne poznaje materiju. Vjerovatno su ga zlostavljali u osnovnoj, pa je ovdje došao da liječi komplekse.
Pozajmljueš li ti pare MMFu.

Nekom kažeš da ne poznaje materiju a vamo držiš Grb Kotoromanića i drkaš na turke.
MeDjEde ,mozda zato sto im zemlja okupirana 70 godina,sto ih ubijaju, protjeruju, siluju, sto nemaju prava nikakva NA VLASTITOJ ZEMLJI, :think:
Naravno da je zvanicni jezik Turski, nece u skolama srbski predavat. :urnebes:
Sto se tice MMF, sama cinjenica da su uspjeli za 20 godina vratiti komplet dug, i izdignuti Tursku u status velesile(koji je izgubila u 1 sv.ratu)dovoljno je da im se covjek nakloni.
Terorizam ne poznaje vjeru, bez obzira sto su muslimani, PKK treba zbrisati sa lica zemlje kao i isil
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 09 okt 2019, 17:08

1
Sviuodbranu je napisao/la: Yebu ih kako stignu, a veca prava imaju Kurdi u Turskoj nego Bosnje u MATICNOJ DRZAVI.Kurdi imaju pravo da uce svoj jezik u Turskoj, Bosnjak nema na 49 posto svoje drzave :!:
Kurdski narod podrzava Erdogana u velikoj vecini a ne teroriste iz PKK.
2. Napišeš da je zabranjen u školama
Sviuodbranu je napisao/la: MeDjEde ,mozda zato sto im zemlja okupirana 70 godina,sto ih ubijaju, protjeruju, siluju, sto nemaju prava nikakva NA VLASTITOJ ZEMLJI, :think:
Naravno da je zvanicni jezik Turski, nece u skolama srbski predavat. :urnebes:


Sviuodbranu je napisao/la: Sto se tice MMF, sama cinjenica da su uspjeli za 20 godina vratiti komplet dug, i izdignuti Tursku u status velesile(koji je izgubila u 1 sv.ratu)dovoljno je da im se covjek nakloni.
Vratili **** ne lupaj gluposti.
Zadnja izmjena: Heller, dana/u 09 okt 2019, 17:11, ukupno mijenjano 1 put.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 09 okt 2019, 17:09

Sviuodbranu je napisao/la:
Heller je napisao/la:Zašto podržavaš teroriste iz Palestine, isti ko Dodik.

Kad smo kod prava:

Currently, it's illegal to use the Kurdish language as an instruction language in private and public schools, yet there are schools giving education in Kurdish.[15][16][17]
IlProfessore je napisao/la:Ne znam brate što se osvrćeš na šizofrenog ateistu, tipičan troler bez mogućnosti civilizovane diskusije jer ne poznaje materiju. Vjerovatno su ga zlostavljali u osnovnoj, pa je ovdje došao da liječi komplekse.
Pozajmljueš li ti pare MMFu.

Nekom kažeš da ne poznaje materiju a vamo držiš Grb Kotoromanića i drkaš na turke.
MeDjEde ,mozda zato sto im zemlja okupirana 70 godina,sto ih ubijaju, protjeruju, siluju, sto nemaju prava nikakva NA VLASTITOJ ZEMLJI, :think:
Naravno da je zvanicni jezik Turski, nece u skolama srbski predavat. :urnebes:
Sto se tice MMF, sama cinjenica da su uspjeli za 20 godina vratiti komplet dug, i izdignuti Tursku u status velesile(koji je izgubila u 1 sv.ratu)dovoljno je da im se covjek nakloni.
Terorizam ne poznaje vjeru, bez obzira sto su muslimani, PKK treba zbrisati sa lica zemlje kao i isil
Teroristi Hamasa, teroristi PLO-a?

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 09 okt 2019, 17:11

Heller je napisao/la:
Vratili **** ne lupaj gluposti.
Izvor, ilprofessore.
U sljedećem postu možda u fusnoti bude pisalo ibid.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.