Pro Evolution Soccer 2012

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 475
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la TZ_BoY » 27 jul 2011, 14:23

evo jos koji mjescec do izlaska novog PES-a 2012 , najvjerovatnije je da ce izaci krajem septembra tacan datum se jos uvijek nezna :)

slika
slika
slika
slika
slika
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: TZ_BoY, dana/u 29 jul 2011, 01:44, ukupno mijenjano 1 put.
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 475
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la TZ_BoY » 28 jul 2011, 14:12

http://www.famitsu.com" onclick="window.open(this.href);return false; je otkrio info o licencama koje je Konami osigurao za PES 2012, nadamo se da spisak nije konačan. Info je indentičan kao i prošlogodišnji, s tim što se sada pominje da će Liga BBVA tj. španska liga biti potpuno licencirana, nešto što je PES imao u prošlosti ali u predhodnih par godina je imao licencirane samo odabrane timove iz Španije.

Isto tako piše kao i prošle godine da su Manchester United i Tottenham Hotspur dva tima Premijer lige koja će biti potpuno licencirana.


[youtube][/youtube]
:)
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Goalgetter » 28 jul 2011, 14:15

Za sve ostalo, tu je patch :mrgreen: :lol:

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Dylan Dog » 28 jul 2011, 14:18

Nadam se da ce:

-konacno promjeniti nacin pucanja penala,tj.napraviti da se izvode kao i na play station 2
-da ne bude vise kada je igrac sam ispred gola a on pokusava makazicama i promasi
-da usklade razliku medju ekipama,tj.ja sa odbrambenim igracima Zenita mogu zaustaviti bio koga,ali zato sa napadacima ne mogu dati gol ni Vrbanjusi
-da ne bude vise da u jednoj utakmici par puta te protivnik pokosi kad ides sam prema golu i svaki put dobije samo zuti karton
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Plivadon » 28 jul 2011, 14:21

Dylan Dog je napisao/la:Nadam se da ce:

-konacno promjeniti nacin pucanja penala,tj.napraviti da se izvode kao i na play station 2
-da ne bude vise kada je igrac sam ispred gola a on pokusava makazicama i promasi
-da usklade razliku medju ekipama,tj.ja sa odbrambenim igracima Zenita mogu zaustaviti bio koga,ali zato sa napadacima ne mogu dati gol ni Vrbanjusi
-da ne bude vise da u jednoj utakmici par puta te protivnik pokosi kad ides sam prema golu i svaki put dobije samo zuti karton
sistem penala donekle promjenjen
razlika među ekipama će biti evidentna,kao i na PES 2011 default/ to sa zenitom si iskusio na nekom patchu ;
bice rigorozne sudije

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Bertrand » 28 jul 2011, 15:07

Nadam se da će promijeniti ono kada tvoj protivnik šuta iz nemoguće situacije, nakon nečijeg šuta. Dakle, umjesto da primi, 'razmisli' šta da uradi, on iz prve šuta, što naravno završi preko gola. Onda, baš to sa kartonima. Kada sam maltene 1 na 1 sa golmanom, pojavi se protivnički igrač, napravi prekršaj, i izvuče se sa žutim, ponekad i ništa ne dobije. Al' zato kada na sredini igrališta napraviš prekršaj, gdje nema nikakve opasnosti za gol, onda je to gotovo redovno crveni. I tako, uvijek ima nekih stvari koje se moraju popraviti, i za koje se mi nadamo popravku.

Hoće li biti oni komentatori po zemljama? Nedostaju mi Francuz i Njemac. :mrgreen:
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 28 jul 2011, 17:47

samo vi recite sta treba promjeniti, vase zelje, njihove zapovijedi :mrgreen:

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la ILoveLFC » 28 jul 2011, 18:00

E jedva cekam da izadje, jer mi je 2011 bas dosadio...
Uvijek izadje krajem septembra, pocetkom oktobra... :D
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 475
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la TZ_BoY » 28 jul 2011, 22:25

meni su ovi penali na 11 bas super oni prije bili bezzze sad lijepo svaki panal ide gdje ti hoces [ samo treba znati :D ]
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 475
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la TZ_BoY » 29 jul 2011, 01:44

AI: PES2012 pokušat će igru napraviti što "tečniom" kao pravu nogometnu predstavu, aktivni AI igra važnu ulogu u tome. Igrači od sada neče trčati na svaku loptu, umjesto toga pokušat će napraviti potez kojim će stvoriti slobodan prostor za nastavak igre.

Dueli: Fizička jačina je jedna od ključnih individualnih atributa u PES2012, i sada ima veliki značaj u duelima i osvajanju lopte. Igrači imaju nove animacije, što duele cini realnim.

Grafika: U ovom PES-u radilo se mnogo i na grafičkom aspektu. Izraz lica igrača, sada zavise od situacije. Svjetlosni efekti su poboljšani. A da bi se atmosfera podigla na veći nivo, radilo se na detaljima oko terena, pa su sada TV kamere i fotografi animirani.

Upravljanje bez lopte: Novi sistem daje mogućnost igraču da u bilo kojem trenutku sa lakoćom odabere nekog od igrača na terenu, što daje bolju kontrolu u odbrani i napadu.

Sudije: S obzirom da sudije imaju važnu ulogu u toku utakmice, mnogo posla je urađeno na tom polju. Sudije neće prekidat igru, osim ako stvarno nije potrebno. Tako se može desiti situacija da sudija pusti prednost, ali da naknadno pokaže žuti karton nekom od igrača.

Konami će u narednim mjesecima nastaviti sa "otkrivanjem" detalja novog Pro Evolution Soccer-a, PES 2012, pogotovo u toku E3 sajma (7. do 9. juna)

PES 2012 će se pojaviti za PlayStation 3, Xbox 360, Windows PC, Wii, PSP (PlayStation Portable) i PlayStation 2 na jesen ove godine.


Evo jos slika

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: TZ_BoY, dana/u 29 jul 2011, 01:52, ukupno mijenjano 1 put.
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Dylan Dog » 29 jul 2011, 01:45

I nek golmani malo ohane,Casillasu i Buffonu ne mozes dati gola :lol:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 29 jul 2011, 02:07

TZ_BoY je napisao/la:meni su ovi penali na 11 bas super oni prije bili bezzze sad lijepo svaki panal ide gdje ti hoces [ samo treba znati :D ]
e sao me interesuje kako sutas
ja kiad god opucam lopta ode u pm...ja sutnem i pritisnem strelicu dole, lopta ode iznad gola...sutam u satranu po pravilu ode par metara od stative...izveo sam 30 penala do sad dao 2 gola...
kako sutas samo mi objasni...

a iace 11 nije losa...igram cesto sa Twenteom...najjaci tim..heh
dobio Uniteda, Barcu, Intera, Reala...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la ILoveLFC » 29 jul 2011, 02:19

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
TZ_BoY je napisao/la:meni su ovi penali na 11 bas super oni prije bili bezzze sad lijepo svaki panal ide gdje ti hoces [ samo treba znati :D ]
e sao me interesuje kako sutas
ja kiad god opucam lopta ode u pm...ja sutnem i pritisnem strelicu dole, lopta ode iznad gola...sutam u satranu po pravilu ode par metara od stative...izveo sam 30 penala do sad dao 2 gola...
kako sutas samo mi objasni...

a iace 11 nije losa...igram cesto sa Twenteom...najjaci tim..heh
dobio Uniteda, Barcu, Intera, Reala...
Vidi, sve zavisi kako je kamera okrenuta, ako su penali poslije produzetaka, onda je gledas pravo u gol i kad hoces da sutas pritisnes kocku i onda sto duze drzis desno ili lijevo to ce lopta vise u stranu ici, nakon sto to pritines, ako hoces recimo u raslje onda moras malo, ali veoma malo drzati gore i lopta ce ici u raslje, a ako je penal u toku utakmice onda je kamera drugacije okrenuta i onda umjesto desno lijevo, pritisces gore dole....nadam se da sam ti uspio objasniti. :lol:
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
reds
Postovi: 8433
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la reds » 29 jul 2011, 17:13

Haj valjda će ovaj PES12 biti bolji jer sam sinoć čitavu noć sa jaranima igr'o 11-ke i umjesto da se zabavim više sam se nervir'o.Napravim bezveze faul na 40m od gola i dobijem crveni,kasnije ide mi jaran 1 na 1 i sa leđa ga "zakačim" i samo žuti. :lol:

Pa onda izađem 1 na 1 sa golmanom fulam,a zabijem gol poluškaricama sa 20m(da se pohvalim :mrgreen: ). :roll:
FK Pjetlovi

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 02 avg 2011, 02:35

Dylan Dog je napisao/la:I nek golmani malo ohane,Casillasu i Buffonu ne mozes dati gola :lol:
:mrgreen: Kasiljas i Buffon su nista kako su napravili Julio Cesara , svaki 20ti sut udje u gol...

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 475
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la TZ_BoY » 10 avg 2011, 17:45

http://pesblog.be" onclick="window.open(this.href);return false; je objavio hardverske zahteve koji će biti potrebni za PES 2012. Kao što vidite zahtevnost je ostala ista kao i za PES 2011, tako da ko je bez problema igrao prošlu verziju neće imati nikakvih problema ni sa PES 2012!

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4 GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1300 graphics card AMD)

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or equivalent processor
2GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (ATI Radeon 2600 AMD or NVidia GeForce 7900 or better)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konami je poslušao fanove koji su tražili da se promeni sistem za izvođenje penala pošto su bili previše komplikovani i teško ih je bilo kontrolisati, pogotovo što je pogled tokom izvođenja bio sa strane, a ne iza igrača kao ranije. U PES 2012 će kamera biti vraćena iza igrača koji izvodi penal, a kontrole su dosta uprošćene. Sada šut bar određuje visinu šuta, a na levi analog kontrolišete stranu. Kompletnu demonstraciju imate u videu ispod:
[youtube][/youtube]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Portugalska liga je dodata u PES 2012, neće biti potpuno licencirana, biće slično kao sa EPL gde će pored Benfike, Porta i Sportinga iz Lisabona ostale ekipe imati lažna imena i dresove. I pored toga vest je fantastična, imaćemo još jednu ligu u igri!

Druga dobra vest je za one kojima Top Player težina nije predstavljala neki problem, iako će igranje na top player težini ove godine biti pravi izazov, za one koji su uvek tražili više u PES 2012 ćete moći u PES šopu da otključate Superstar težinu.

[youtube][/youtube]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wwww.winningelevenblog.com je otkrio kompletnu listu od 30 licenciranih i nelicenciranih stadiona koji će biti u PES 2012

Lista stadiona:

Licencirani stadioni

Old Trafford
Wembley Stadium
Camp Nou
Santiago Bernabeu
Stade De France
Stade Lous II
Il Nuovo Stadio Della Juventus
San Siro
Giuseppe Meazza
Stadio Olimpico
Estadio Dragao
Estadio Jose Alvalade
Estadio Da Luz
Amsterdam Arena
El Monumental
Saitama Stadium 2002
Allianz Arena

Nelicencirani stadioni

Burg Stadion
Royal London Stadium
Rose Park Stadium
Bristol Mary Stadium
Estadio Del Nuevo Triunfo
Stade De Sagittaire
Stadio Orione
Ville Marie Stadium
Estadio De Escorpiao
Estadio Amazonas
Estadio De Palenque
Konami Stadium
Mohamed Lewis Stadium
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Han!$;Lfc » 10 avg 2011, 17:54

Ej g*vana neće Anfield da naprave. :mrgreen: Od osmice ili devetke ne prave više Anfield. Al' zato postoji patch ... Mislim da je ovo prvi put Alianz Arena na PES-u ?
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
reds
Postovi: 8433
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la reds » 10 avg 2011, 19:58

Han!$;Lfc je napisao/la:Ej g*vana neće Anfield da naprave. :mrgreen: Od osmice ili devetke ne prave više Anfield. Al' zato postoji patch ... Mislim da je ovo prvi put Alianz Arena na PES-u ?
Pa bez patcha i ne valja igrati. :roll:

Nego što nisu svi klubovi licencirani ? :mrgreen:
FK Pjetlovi

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la Senaid L.F.C » 10 avg 2011, 21:51

Ja imam comp konfiguracije
Procesor Dual Core 2 Ghz ,2GB rama i grafu. od 512 mb rama imali kakve sanse da mogu igrat PES 12
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Pro Evolution Soccer 2012

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 10 avg 2011, 22:07

Senaid L.F.C je napisao/la:Ja imam comp konfiguracije
Procesor Dual Core 2 Ghz ,2GB rama i grafu. od 512 mb rama imali kakve sanse da mogu igrat PES 12
Moze , samo taj procesor mjenjaj ...

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.