FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9944
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 08 apr 2018, 23:11

2 penala u dva kola = 4 boda= opstanak

opet se nama igranka sprema, kao i onda kad smo ispali. Bice svega do kraja, nisam htio da kukam nakon sto nismo dobili Celika ali vidi se da majmuni nece prezati ni od cega i da ova bodovna prednost nije dovoljna.

kako je nama Cuic sudio na Tusnju protiv Celika, ono se moze i smije samo u Tuzli.

al hajde nismo bolje mi ni zasluzili. Celik se MORA spasiti, a od svih ekipa samo Slobodu mozes povaliti, jedina ona nema ni kuceta ni maceta, ni navijaca, ni podrske ni lobija.

jedina nada ti je Borac koji je nikakav
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37605
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 apr 2018, 23:18

Ima tu raznih krivica ali sve polazi opet od naseg grada, nisu kod nas bezveze svi ispali osim Berbe. Odakle mi u ovoj LZO uopste? Pa jer je uprava bila napravila smece od ekipe. Ovo se odmah znalo 2016. da mi idemo u ove vode.

Lobija nemamo, izabrali pogresnu stranku koja je jaka samo lokalno, a Federalno i kada je dobijala gurala Veleza. Navijaca nema, ljudi se 100 puta razocarali, ko je navikao dolazi.

Ekipa je sada dobra, trebali su ovako prije. Ostajemo, narod pocinje da podrzava ovu ekipu bar u prici ako nista jer se bore. Valjda se lagano pocnu svi i vracati na stadion od Zeljeznicara pa do kraja sezone.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 08 apr 2018, 23:24, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 08 apr 2018, 23:23

Ljudi zna li neko sta je sa Lazevskim, jel povrijedjen i dalje i hoce li moci igrati sad u srijedu? Ako on ne bude, samo mali Beganovic ima onda? Nece valjda vracati Todora da igra beka na suprotnoj strani ponovo.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 09 apr 2018, 00:14

Mulalić gospodin! Mada oni će svakako pustiti Čeliku, to je sad milion posto.
Kakve mutne radnje protiv nas, evo dva kola nam pokušavaju podapet nogu al prc im.

Čeliče mrš u cvajtu više. :puke:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 09 apr 2018, 00:38

wobly92 je napisao/la:Mulalić gospodin! Mada oni će svakako pustiti Čeliku, to je sad milion posto.
Kakve mutne radnje protiv nas, evo dva kola nam pokušavaju podapet nogu al prc im.

Čeliče mrš u cvajtu više. :puke:
Ma brate samo dobiti Borac, Vitez, protiv Goska i bod dovoljan pa nek se onda bakcu sa Borcem, nek nas puste na miru vise. Stvorila se tolika hajka da je Celik ekipa sastavljena od nekih superstar-ova, od nekih igracina, a ne polovnjaca. Opet kazem da nemaju savez iza sebe i svu tu muljazu ne bi ih niko spomenuo vise nijednom.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 00:39

Napisao ja ima mjesec sta ce raditi pizde zenicke, pa me napadaju ovdje neki. Ali ispadaju jer su kanta ekipa. Nece oni ni Vitez dobiti sutra ako nisu kupili i sudije i Viteza. A kupili su Vitez u qurcu nemaju za kifle. Jedino savez kao prosle godine da ih gura ali i to nece uspjeti. Muljati ce smogovci dok god imaju sansu mutevelije su to postale nema vise tu hajra. Cast izuzecima.
Raduju se sto je sablja otisao kao da su osvojili ligu jbt koji sljam. Podrzavaju muljanje samo da ostanu, pravi lobotomci nadyebat ce strumfove.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 00:46

Svi protiv njih, kazu Vojvoda dogovara 3 za 3 da ih povalimo sa Borcem. Tacno treba dogovoriti i yebat ih jer su pizde ispali teske i uradit ce sve da nas syebu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Hitman22
Postovi: 2544
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 09 apr 2018, 00:47

Kako se onaj pošteni Turčin zove??? Sto su ga zdravog pravog vise puta pritvarali za namještanje utakmica. Pa mi smo za njega bebe to je bjelosvjetski prevarant koji jače lige namješta kamo li neki Mladost Gosk Itd. Jedino mu je kod nas otežavajući faktor da smo taj scenarij prošli ranije Gosk Leotar Velež.
Danas smo jači puno i u LZO garant ubjedljivo najjači tim.
I nemamo mi šta s nekim nekoga povaliti. Igramo za sebe. Niko ni na nas nije gledao nikad
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 00:49

Mogao bi njih Vitez sutra ugasit lagano. Puno su se uskurcile mutevelije.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 09 apr 2018, 00:49

bhpremierliga12 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Mulalić gospodin! Mada oni će svakako pustiti Čeliku, to je sad milion posto.
Kakve mutne radnje protiv nas, evo dva kola nam pokušavaju podapet nogu al prc im.

Čeliče mrš u cvajtu više. :puke:
Ma brate samo dobiti Borac, Vitez, protiv Goska i bod dovoljan pa nek se onda bakcu sa Borcem, nek nas puste na miru vise. Stvorila se tolika hajka da je Celik ekipa sastavljena od nekih superstar-ova, od nekih igracina, a ne polovnjaca. Opet kazem da nemaju savez iza sebe i svu tu muljazu ne bi ih niko spomenuo vise nijednom.
Nije tu stvar kakvu ekipu imaju, to kod nas nikad nije bio glavni faktor. Već ko stoji iza njih i koliko ih se gura, i koliko su sigurni u svoj opstanak. Ne govorim za forumaše njihove, već uopšteno, pa i gradonačelnik im je sav siguran i pun nekih tajanstvenih poruka da ostaju.

INES neće ispasti o tome brujim mjesecima, znači mi smo najbliži na tapeti. Nije ni Borac daleko ali imaju finu zalihu bodova, a i vidimo koga su već počeli valjati.
Kako su mi pali u očima...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
harry_90
Postovi: 19805
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 09 apr 2018, 00:53

Niste mi jasni nikako,zar je Celik ili neko treci kriv sto smo mi u borbi za opstanak,sto se vjerovalo da cemo igrat za prvaka,euro tekme,Jagodicu i njegovom sistemu,novim talentima kao Tandir,Kalezic ??

Eh ja lijepo pisao da ce sad svasta biti,ko ima vise ostace,ko nema leti u federalku i ne krivite nikog ako se ispadne,mada ima jos do kraja sve sami odlucujemo,ali niko nama nije kriv osim onih koji nas vode..

Trazili ste,gledajte.. mada je i ovo za mene katastrofa borba za opstanak .. :salut:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 00:56

harry_90 je napisao/la:Niste mi jasni nikako,zar je Celik ili neko treci kriv sto smo mi u borbi za opstanak,sto se vjerovalo da cemo igrat za prvaka,euro tekme,Jagodicu i njegovom sistemu,novim talentima kao Tandir,Kalezic ??

Eh ja lijepo pisao da ce sad svasta biti,ko ima vise ostace,ko nema leti u federalku i ne krivite nikog ako se ispadne,mada ima jos do kraja sve sami odlucujemo,ali niko nama nije kriv osim onih koji nas vode..

Trazili ste,gledajte.. mada je i ovo za mene katastrofa borba za opstanak .. :salut:
Sjedi 1. Promašio si temu druže totalno. Ako ćemo muljanjem ici do uspjeha nek se odmah ugasimo. Posteno i fer da jeste Celik nema sansu nikakvu o tome se pise trenutno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37605
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 apr 2018, 00:58



Ja se ne bojim sve dok je tu najljepsi igrac PL-a :kafa:

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 09 apr 2018, 01:00

harry_90 je napisao/la:Niste mi jasni nikako,zar je Celik ili neko treci kriv sto smo mi u borbi za opstanak,sto se vjerovalo da cemo igrat za prvaka,euro tekme,Jagodicu i njegovom sistemu,novim talentima kao Tandir,Kalezic ??

Eh ja lijepo pisao da ce sad svasta biti,ko ima vise ostace,ko nema leti u federalku i ne krivite nikog ako se ispadne,mada ima jos do kraja sve sami odlucujemo,ali niko nama nije kriv osim onih koji nas vode..

Trazili ste,gledajte.. mada je i ovo za mene katastrofa borba za opstanak .. :salut:
Pa niko ne kaze da ovo nije katastrofa, ali kako smo krenuli u sezonu i u prvih 7-8 kola imali 5 bodova ja msm, sta ces drugo ocekivati. Jedino nas kup moze izvuci ove sezone, a nikog ne bi ni krivili osim samih sebe kad bi ispali posteno, bez namjestanja i svega, ali ako je tako onda necemo ispasti sigurno. Najgore je sto imamo ubjedljivo najbolju ekipu od ovih 6, a da to nema nikakve veze, jer samo sad cekas kako ce te i ko zakinuti. Govoris ne treba nikoga kriviti, pa da se igra posteno, da se sudi posteno, da smo dobili onaj OCIGLEDAN penal koji se vidio sa tribina, a kamoli 3-4 metra od tog mjesta protiv Celika ne bi ovdje pisali vise o opstanku sigurno. Vec nema vise postenog, pogotovo sada na kraju, pogotovo sada kad znas odakle ce doci nepravda, odakle ce doci namjestanje i pokusaji da nas se unisti, a ne mozes nista uraditi. Samo dati punu podrsku momcima, sto vise gledalaca na utakmici, vrsiti pritisak na sudije i ne dati kradje makar na Tusnju.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 01:03

Mutevelije se sutra gase u Vitezu i cekiraju kartu u jednom smjeru.

Amin
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2018, 01:05

Harry je promasio vecerasnju temu totalno. Ok je post ali nije u ovom trenutnom kontekstu.

Penal je bio i na Bekicu juče u Kaknju cist penal. Onaj na Todoru protiv mutevelija je bio ocigledan sa Marsa.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 09 apr 2018, 01:12

Kako je stanje kod nas,gutavo haman :problem:
Ostacem u ligi,ali sa ovakvom upravom,i nacinom funkcionisanja kluba,jao nama....
Je li odblokiran racun,uplaceno onih 150 000 covjeku :?:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37605
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 apr 2018, 01:40

Odakle vam da cemo uopste izgubiti neku utakmicu do kraja? Nisu protiv Mladosti, Sarajeva, GOSK-a pa nece ni do kraja.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31079
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 09 apr 2018, 02:33

jao, dragi Osmanagicu, pa kako ono nisi zabio, ono bi bilo za pobjedu jbg

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 09 apr 2018, 07:05

Lazevski igra u srijedu
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.