FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la High » 21 avg 2008, 11:33

Ko je zateknut i iznenađen? Ne shvatih.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:12, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

slana_krv
Postovi: 1163
Pridružen/a: 10 apr 2008, 22:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slana_krv » 21 avg 2008, 11:52

ma to su sjebali velez i zrinski...velez je zahthjevao da igra utakmice pod bijelim brijegom a sa druge strane zrinski to nije dao pa tako su se dugo prepucavali.klubovi iz federacije su se solidarisali sa velezom-kao ako velez ne bude igrao pod bijelim brijegom nece se igradi doigravanje(play off)i na kraju tako je i bilo niti je bilo doigravanje niti je velez igao pod bijelim brijegom. Tako je sarajevo zasluzeno osvojilo titulu jer su bili prvi na tabeli.

slana_krv
Postovi: 1163
Pridružen/a: 10 apr 2008, 22:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slana_krv » 21 avg 2008, 12:08

:D znam care..zmaj od bosne-sloboda 5-5 (enes mesanovic da svih pet golova za slobodu)utakmica je bila bez ikakvog rezultatskog znacaja.ali opet nije bio najbolji dijelio je prvo mjesto sa nerminom vazdom iz zelje.
taces bilo je i tada namjestanja i kriminala ali nije bilo kao danas, danas je to gore 10 puta.

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zeher-Mali » 21 avg 2008, 12:16

Gerrard je napisao/la:
TZ_hooligan je napisao/la:Dokazali smo da se moze kad se hoce. Uskoro imamo iz 4 utakmice 10 bodova, to jos niko nije uspio u historiji naseg fudbala.
Sad je samo bitna utakmica sa Celikom. Pitam se samo kakva ce bit situacija na tribini, jer stvarno seru sa clanskim kartama. Do iduce utakmice pola tribine nece stic izvadit clansku kartu.
Samo da ne bude da nas bude 100-injak sto smo stigli na vrijeme da rijesimo.

Bilo kako bilo, Slobodo Fukare su uz tebe.
:lol: :lol: :lol: cuj niko nije uspio u historiji naseg fudbala :lol: :lol: :lol:
daj dokaz,ali poslije ratnog perioda!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 21 avg 2008, 14:21

Imao je zeljo niz 2000/01 od jedanest tekmi bez poraza ali tada nisu bili klubovi iz RS ,kada smo izgubili od veleza 2 0 tada je dino dobio otkaz a amar dosao i ovako ide:
Zeljeznicar-Krajina 8:0
Travnik-Zeljeznicar 1:1
Zeljeznicar-Olimpik 2:1
Dzerzelez Z.-Zeljeznicar 0:6
Zeljeznicar-Orasje 2:0
Sarajevo-Zeljeznicar 0:3
Zeljeznicar-Buducnost 6:0
Rudar-Zeljeznicar 2:3
Zeljeznicar-Capljina 4:0
Posusje-Zeljeznicar 1:3
Zeljeznicar-Zrinjski 3:1
I onda smo zijanili od jedinstva i do kraja opet bez poraza.Tada je amar imao skor plus kup 14-3-1.
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 21 avg 2008, 14:24

A ne znam ima li ko upucen ali jedne godine buducnost iz banovica je imala strasan skor ja mislim da i sada njihov golman mislim da se prezivao mujkic drzi rekord o ne primljenom golu.Mogu pogledati po tabelama iz novina koje imam pa ako nadjem napisat cu.Zna li iko o ovome vise
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 21 avg 2008, 14:41

Ne nije ovo je od sestog kola,i poraza u vrapcicima ja sam samo niz naceo nije od pocetka.
AMAR OSIM!!!

cantona
Postovi: 26
Pridružen/a: 02 jun 2008, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cantona » 21 avg 2008, 14:46

Gerrard je napisao/la:
csh je napisao/la:Imao je zeljo niz 2000/01 od jedanest tekmi bez poraza ali tada nisu bili klubovi iz RS ,kada smo izgubili od veleza 2 0 tada je dino dobio otkaz a amar dosao i ovako ide:
Zeljeznicar-Krajina 8:0
Travnik-Zeljeznicar 1:1
Zeljeznicar-Olimpik 2:1
Dzerzelez Z.-Zeljeznicar 0:6
Zeljeznicar-Orasje 2:0
Sarajevo-Zeljeznicar 0:3
Zeljeznicar-Buducnost 6:0
Rudar-Zeljeznicar 2:3
Zeljeznicar-Capljina 4:0
Posusje-Zeljeznicar 1:3
Zeljeznicar-Zrinjski 3:1
I onda smo zijanili od jedinstva i do kraja opet bez poraza.Tada je amar imao skor plus kup 14-3-1.
Buraz posto navijam za Sarajevo , samo sam nasao podatak da su oni daleko ispod ovog (JEDINOG U HISTORIJI KOJI JE U 4 KOLA OSVOJIO 10 BODOVA :D ) , tako da sam imao neku suhu da je i zeljo to mogao jer je u to vrijeme oko Osimovog dolaska bio najbolji klub u drzavi igraci ...samo me zanima jeli ovo jarane od prvog do 11 kola ili je ovo iz sredine sezone , jer mi ovdje pricamo o pocetku prvenstva ?? :D
Pitaru..opet ti..naporan si..
ljubomora te hebe pravo..
:D

Slobodi sve cestitke..zaista imate dobru ekipu..
Okanovic, mali Kasapovic (po meni najperspektivniji napadac u ligi) Tosunovic,
Sarajlic, Lamesic, Prodanovic, nas Mikelini ;) (pravo mi je zao sto je otisao iz Celika
jer je strasan odbrambeni igrac, srcan i borben) pa golman Mujkic (zao mi je sto nije
dobio sinoc sansu u repki) itd. strasno dobra ekipa..definitivno sposobna osvojiti titulu..
Pozdrav Tuzli iz Zenice..

I DOK SPAVAM; TEBE SANJAM

VOLIM TE CELIK

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 21 avg 2008, 14:50

Evo sezona 2002/03 od prvog kola proljetni dio kada smo od 19 utakmica izgubili samo zadnju i to onu u sirokom.
da ne nabrajam uglavnom imali smo skor 13-5-1 i taj jedan poraz nas je kostao titule
AMAR OSIM!!!

faba
Postovi: 150
Pridružen/a: 07 jun 2008, 11:41
Lokacija: Aheršenjo RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la faba » 21 avg 2008, 14:53

Gerrard je napisao/la:sezoni 2006/07

1.kolo : Sarajevo - Jedinstvo 2 : 0
2.kolo : Sarajevo - Zrinjski 1 : 0
3.kolo : Zepce - Sarajevo 2 : 3
4.kolo : Sarajevo - Sloboda 1 : 1
5.kolo : Celik - Sarajevo 0 : 0
6.kolo : Sarajevo-Borac 3 : 1
7.kolo : Orasje - Sarajevo 0 : 1
8.kolo : Sarajevo - Posusje 2 : 1
9.kolo : Zeljo - Sarajevo 0 : 1
10.kolo : Sarajevo - Velez 2 : 1

Dakle tek smo u 11 kolu u Modrici dozivjeli prvi poraz , i onda meni dodje neki neupucen navijac Slobode i tvrdi da su oni jedini uspjeli nakon 4 kola osvojiti 10 bodova , sto je uspjelo i Sarajevo , ali imate novu zadacu a to je 10 kola bez poraza e to je najveci uspjeh poslije rata , statistika je ZAKON :D
TAko je ovo je dakle pred prosla sezona kad smo bili prvaci.
Takodje i Sezona prije ove, dakle 2005/06.Sarajevo ima jos bolji start, u prvih 5 kola uzimamo 13 bodova.I prvi poraz dozivljavamo opet od Modrice(2-0) ,samo sto sto se sada taj poraz dogodio u 12.kolu a ne u 11.
1.kolo Slavija-Sarajevo 1-1
2.kolo Posusje-Sarajevo 0-1
3.kolo Sarajevo-Zepce 2-0
4.kolo Radnik-Sarajevo 0-3
5.kolo Sarajevo-Zrinjski 1-0
U totalo=13 bodova u 5 kola
Al mozetel misliti opet nismo bili prvi jer Modrica je u prvih 5 kola imala 100% ůcinak tj.15 bodova,ali su oni kasnije dozivjeli pad.
Sve u svemu, Sarajevo na kraju zavrsava drugo, zahvaljujuci malo je reci cudnim pobjedama sirokobrijezana.
:mrgreen:

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 21 avg 2008, 14:55

Bio je jedan niz od 4 tekme na pocetku ali smo prve dvije igrali kuci pa gostovali pa kuci ali to ne brojim jer ipak kakav je niz ako si igrao tri kuci,nije to neki uspjeh.
AMAR OSIM!!!

faba
Postovi: 150
Pridružen/a: 07 jun 2008, 11:41
Lokacija: Aheršenjo RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la faba » 21 avg 2008, 14:58

cantona je napisao/la:
Pitaru..opet ti..naporan si..
ljubomora te hebe pravo..
:D

Slobodi sve cestitke..zaista imate dobru ekipu..
Okanovic, mali Kasapovic (po meni najperspektivniji napadac u ligi) Tosunovic,
Sarajlic, Lamesic, Prodanovic, nas Mikelini ;) (pravo mi je zao sto je otisao iz Celika
jer je strasan odbrambeni igrac, srcan i borben) pa golman Mujkic (zao mi je sto nije
dobio sinoc sansu u repki) itd. strasno dobra ekipa..definitivno sposobna osvojiti titulu..
Pozdrav Tuzli iz Zenice..

I DOK SPAVAM; TEBE SANJAM

VOLIM TE CELIK
Gdje cemo mi biti ljubomorni na tim, koji je od svog nastanka vise godina bio nizeligas nego prvoligas. ;)

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 21 avg 2008, 15:00

Procitao sam i ja onaj komentar njegov,nije se trebao zalijetati i onako izjaviti,jest da je sloboda fakat dobro startala
i nije mala stvar donijeti 4 boda sa gostovanja ali neka malo razmisli prije pisanja ;)
AMAR OSIM!!!

cantona
Postovi: 26
Pridružen/a: 02 jun 2008, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cantona » 21 avg 2008, 15:16

Gdje cemo mi biti ljubomorni na tim, koji je od svog nastanka vise godina bio nizeligas nego prvoligas. ;)[/quote]

A vi ste kao igrali neku bitnu ulogu u toj prvoj ligi
Bili i ostali hebena provincija i u fudbalskom i u
svakom drugom pogledu u jugoslovenskim okvirima :P
al necemo sad u proslost

Zadnja utakmica
Bilino polje
gledelaca 12.000 (skupite li vi toliko tokom citave sezone?) :)

CELIK-sarajevo 3-1

:D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la High » 21 avg 2008, 16:35

Zar ti nije dosta? Čovjek ti je napisao statistiku i argumentirao navedeno. Al' ti kao budala opleo po uvredama i glupostima koje pišeš konstantno. Neupućen si.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:11, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Fukare tz » 21 avg 2008, 17:10

halo ba navijaci celika i sarajeva uz svo postovanje prema vama prepucavajte se medjusobno na svom topicu a ne od Fk "Sloboda" Tuzla.


Hvala
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la High » 21 avg 2008, 17:24

Fukare tz je napisao/la:halo ba navijaci celika i sarajeva uz svo postovanje prema vama prepucavajte se medjusobno na svom topicu a ne od Fk "Sloboda" Tuzla.


Hvala
Moderacija je zadužena za navedeno.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:10, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

slana_krv
Postovi: 1163
Pridružen/a: 10 apr 2008, 22:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slana_krv » 22 avg 2008, 17:32

pozdrav svima...sutra se igra crveno crni derbi..utakmice ova dva kluba su uvjek bile zanimljive i pune pozitivnog naboja...meni se duboko urezale dvije utakmice ova dva tima kada je moja sloboda izgubila odlucujucu utakmicu za prvaka bih.Na tusnju je bilo 4-1 za celik i sjecam se kada smo mi celik pobjedili sa 5-0 (strelci su bili: alen mesanovic,enes mesanovic i tri gola je dao kavazovic):)
celik je prosle u sezone u zenici pobjedio slobodu na neregularan nacin,tada sam bio iznenaden ponasanjem sudije i igraca celika...sutra se nadam da nece biti toga i da ce pobjediti aBd sloboda, a ja bi bio i zadovoljan i sa 1-0..
pozz

TZ_hooligan
Postovi: 11
Pridružen/a: 06 avg 2008, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TZ_hooligan » 24 avg 2008, 02:14

lagano 2:0

extra atmosfera i od nas i od robova

pocetak utakmice smo mi zabiljezili sjajnom bakljadom i sa nekoliko stotina rolna koje su zavrsile na terenu i atletskoj stazi

Avatar
Krdzza
Postovi: 5
Pridružen/a: 22 mar 2008, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Krdzza » 25 avg 2008, 00:36

slika

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.