FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Kakav rezultat očekujete u duelu sa Borcem?

Anketa je završila: 07 dec 2019, 09:32.

Pobjeda
2
7%
Remi
7
23%
Poraz
21
70%

Ukupno glasova: 30

MakabiTuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 jul 2019, 23:19

Sariel1987 je napisao/la:Hu iz ju ba pricas o ljudima koje ja licno znam i kazem i tebi i ostalim neznalicama pitajte ih sta misle.( bar ovima koji su jos zivi a spomimju se )
Lako je srat uprazno. Bujrum argumentovano.. Pitaj te legende kluba sta misle o stanju u i oko kluba..
Mozete ovoj djeci kenjat i bacat bombe.

Sada se vec pocinjem pitati jesi li ti stvarno glup ili te pice uhvatilo. Pokusaj napraviti razliku izmedju trenutnog stanja u klubu i istorije. Zato sto ti danas nemas nikakvog ideala i vjere u klub, ne znaci da nabrojani nisu imali prije 50 godina. Ko si ti da pljujes te ljude.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2019, 23:21

Sariel1987 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Pa Sariele mislim da je u ovom slucaju problem u tebi, a ne u 99% navijaca na stadionu i drustvenim mrezama koji su zadovoljni i pozitivni.

Naravno da je problem u meni nisam noj da zabijam glavu u pijesak i da mi drugi formiraju misljenje..
Evo pricaju o pljuvacini i spominju neke stvari a ne znaju.
Nasa tuzna svakodnevnica..
100 godina sportskog drustva pa grohotom se smijem. :lol: pocevs od toga

Sta je tacno problem sa sklapanjem ekipe? Smajic je pokazao da zna procjeniti igrace, neki su dosli pa otisli. Nisu otisli zbog Slobode vec jer ne znaju i jer nisu zadovoljili. Izvrsila se dobra selekcija igraca za ono cime je Sloboda raspolagala i sto je najvaznije atmosfera u ekipi je dobra i bore se prva dva kola.
Uz to vecinski dio simpatizera Slobode je zadovoljan igrom i zalaganjem, kaze da ima napretka. Sportski radnici hvale igru Slobode, navijaci drugih ekipa su rekli da Sloboda dobro igra prva dva kola.

Ono bas me boli briga jel neko potpisao pa otisao ili dosao pa otisao, to je do njega. Nasi su u konacnici pokazali da su sastavili borbenu ekipu i to je jedino sto se moze garantovati u ovoj sezoni. Imamo komsije koji su sastavili dream team kao neki i eto izgubise 3:0 od Radnika. S obzirom na kolicinu negative u toku prelaznog roka od pesimista i novinara, raznih managera i lobija pokazalo se upravo suprotno do sada od onog sto se ocekivalo (pricalo).

Sta ce biti za 10 dana, mjesec dana, nismo proroci. Za ovo sada se nema sta kome prigovoriti i nije ovo nista losije i manje profesionalno nego u drugim ekipama.

Sasvim bespotrebna negativa, treba ovo sa tribina pogurati da ide na jos bolje. A publika je veceras aplauzom rekla igracima sta misli o zalaganju i igri. Isto tako rijetko koji tim Slobode je pokazao karakter da se 2 puta vraca nakon sto gubi.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 27 jul 2019, 23:23, ukupno mijenjano 1 put.

MakabiTuzla
Kontakt:

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 jul 2019, 23:22

Pa samo kod nas, u Slobodi, navijaci pljuju istoriju kluba jer ima ne odgovara nesto danas, princezama na zrnu graska. U najmanju ruku je jako bezobrazno ismijavati ideale ljudi od prije 100 godina, idiotski ih dovodeci u savremeni kontekst. Dajte ukljucite mozak.
Jebote, Hukic i ostali glavom branili klub od SDA i Zmaja da bi Sariel srao o ideji i idealima.
Zadnja izmjena: MakabiTuzla, dana/u 27 jul 2019, 23:24, ukupno mijenjano 1 put.

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2019, 23:23

Hahaha ja ih pljujem? Auuu sad sumnjam da je bevba iduci predjsjednik skupscine to je ta prica ko o 100 god sd :rol: meni smeta sto njih koristite u ovoj prici.
Cuk ovog borca sta je tacno problem sa sklapanjem ekipe.nista ko i zadnjih 15 20 godina :lol: :tokralju:
Imal vas jos :lol:

MakabiTuzla
Kontakt:

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 jul 2019, 23:24

Sariel1987 je napisao/la:Hahaha ja ih pljujem? Auuu sad sumnjam da je bevba iduci predjsjednik skupscine to je ta prica ko o 100 god sd :rol: meni smeta sto njih koristite u ovoj prici.
Cuk ovog borca sta je tacno problem sa sklapanjem ekipe.nista ko i zadnjih 15 20 godina :lol: :tokralju:

Sariele, idi spavaj. Bolje ti je.

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2019, 23:25

Sariel1987 je napisao/la:Hahaha ja ih pljujem? Auuu sad sumnjam da je bevba iduci predjsjednik skupscine to je ta prica ko o 100 god sd :rol: meni smeta sto njih koristite u ovoj prici.

Nemamo nikakav problem sa sklapanjem ekipe ako debeli covjek potrosi neka 3-4 miliona i bude isti sa bodovima kao mi. S obzirom da je debeli covjek mjerilo uspjeha u Tuzli, Smajic i Kozlic su se pokazali sposobnijim.

Tako da ovo sada se ne moze porediti sa drugim sezonama, sada je odradjen bolji posao.

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2019, 23:26

Necu sta je? :lol:
Tacno jos ovo malo da se rszjebe sporta u gradu i rahat prec na ribolov :lol: :facepalm:

sviunapad1010
Kontakt:

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 jul 2019, 23:28

Bod ko kuća. Nije ovo dobro. U odbrani smo pretanki. Sale i Uzelac ne zna se koji je gori. Kod drugog gola reakcija saleta katastrofa. Stoper nam treba hitno i da igra drugog stopera Ivetic koji je večeras dobio neku ulogu do izlaska Uzelca da se nije sastavio s loptom.
Livancic veceras loš skroz nista nije napravio a isto i Ristić. Maksimovic se u dvije utakmice nije vidio i veceras dao gol ali po meni je skroz tanak i slab te ne ulazi u duel.
Bekric je majstor cim je u igri svasta se dešava. Mujagic isto treba igrati u prvih 11. Svaka čast za Amera Bekica koji se u ove dvije utakmice trudi maksimalno a Almir puno grešaka. Pršeš solidan.
Ne znam sta su pokusali veceras ali nije izgledalo dobro. Nakon ulaska Mujagica i Bekrica smo počeli igrati. Rastoka opet nula bodova loš igrač po meni.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2019, 23:30

Real Madrid primi 7 golova, a kod nas negativa kada remiziramo. Ovo je do nas i mentalnog sklopa u BIH. Svi misle da je dobro samo ako protivnika pobjedis 3 gola razlike. A i kada to radis onda smeta sto nije izgradjen istok. Kada se izgradi istok smetati ce sto nema grijanja ispod stolica. Itd. Laku noc.

MakabiTuzla
Kontakt:

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 jul 2019, 23:33

Sariel1987 je napisao/la:Necu sta je? :lol:
Tacno jos ovo malo da se rszjebe sporta u gradu i rahat prec na ribolov :lol: :facepalm:

Kako hoces, mozes spavati ili ovdje ispadati budala, na tebi je

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2019, 23:35

Jes nas to upravo uporedio sa jbenim real madridom? :rol:
Braco moja po klupskim bojama, drugovi, koji krqc nije u redu s vama ili pak sa mnom :rol:
E sa real madridom i kaje sta je sta hocete sto kukate mentalitet :lol: :facepalm:
I ja budala :lol: pa jel moguce :lol:
Kao sto rekoh i bod je odlican uzimajuci u obzir sve ostalo...
Respekt sirokom na momackoj igri..
Tuzlak mi ne dobijemo protivnika sa tri gola razlike ( obicmo jos i izgubimo)mi ne dobijemo predvidjeni istok mi ne dobijemo ekipu na stogodisnjicu spremnu na fajt za trofeje one iste trofeje koje nikad nismo osvojili, obicno svasta obecaju a onda slijedi grcevita borba ni za sta.i pitate se u cemu je problem?
U cemu nije

Skojevska
Kontakt:

Post Postao/la Skojevska » 27 jul 2019, 23:40

Kako su neki nerealni, bod protiv širokog koji je top 4 ekipa u ligi je za mene top.

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2019, 23:41

U tome je ljepota fudbala, uvijek se radujes onom sto imas. Mi znamo na cemu smo i koliko mozemo zato nam je drag ovaj gol Maksimovica kao sto je nekom draga titula. Imamo koliko imamo. Da smo peta liga opet bi se radovali nekom manjem uspjehu. Treba prihvatiti gdje si i stati iza kluba, a ne traziti nesto sto ocito trenutno bar ne mozemo.
Sto se tice ekipe spremna je na fajt pa sada do kojeg dometa vidjeti cemo. Ne mozemo zamjeriti nekom sto ne zna dok gine za dres.

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2019, 23:43

Kaze ristic idemo na pobjedu protiv sarajeva hu iz ristic jel igro veceras?
I onda ja nerealan. Pamtim mu izjavu jel jos jedna u nizu pupahava izjava..

desperados
Kontakt:

Post Postao/la desperados » 27 jul 2019, 23:46

Sariel1987 je napisao/la:Jes nas to upravo uporedio sa jbenim real madridom? :rol:
Braco moja po klupskim bojama, drugovi, koji krqc nije u redu s vama ili pak sa mnom :rol:
E sa real madridom i kaje sta je sta hocete sto kukate mentalitet :lol: :facepalm:
I ja budala :lol: pa jel moguce :lol:
Kao sto rekoh i bod je odlican uzimajuci u obzir sve ostalo...
Respekt sirokom na momackoj igri..
Tuzlak mi ne dobijemo protivnika sa tri gola razlike ( obicmo jos i izgubimo)mi ne dobijemo predvidjeni istok mi ne dobijemo ekipu na stogodisnjicu spremnu na fajt za trofeje one iste trofeje koje nikad nismo osvojili, obicno svasta obecaju a onda slijedi grcevita borba ni za sta.i pitate se u cemu je problem?
U cemu nije

Mislim da nisi razumio poentu uporedbe, malo si se pogubio
FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2019, 23:55

Ma ja nisam ja to dobro razumio
Real jbeni madrid :lol:
Doduse nikad ih nisam gotivio centralisti mrtvi :beba:
Al evo benefit of doubt da mi se pojasni ko laiku..
Evo bujrum ukazite al argumentovano. Imal koji "spacan"?

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 28 jul 2019, 00:29

sviunapad1010 je napisao/la:Bod ko kuća. Nije ovo dobro. U odbrani smo pretanki. Sale i Uzelac ne zna se koji je gori. Kod drugog gola reakcija saleta katastrofa. Stoper nam treba hitno i da igra drugog stopera Ivetic koji je večeras dobio neku ulogu do izlaska Uzelca da se nije sastavio s loptom.
Livancic veceras loš skroz nista nije napravio a isto i Ristić. Maksimovic se u dvije utakmice nije vidio i veceras dao gol ali po meni je skroz tanak i slab te ne ulazi u duel.
Bekric je majstor cim je u igri svasta se dešava. Mujagic isto treba igrati u prvih 11. Svaka čast za Amera Bekica koji se u ove dvije utakmice trudi maksimalno a Almir puno grešaka. Pršeš solidan.
Ne znam sta su pokusali veceras ali nije izgledalo dobro. Nakon ulaska Mujagica i Bekrica smo počeli igrati. Rastoka opet nula bodova loš igrač po meni.

Za vecinu stvari dijelim misljenje, ali je meni veceras Prses bio los, tek je proigrao kad je Perica se vratio na beka, a uz sebe dobio Bekrica.
Po meni je veceras 3 boda izgubio nas trener sa ovim pokusajem Ivetica na zadnjeg veznog i da koristi svoju trku na sredini terena, ali on nije presjekao niti jedan protivnicki napad a trpila je i sredina i odbrana. Prses nije imao s kim igrati i organizovati napad. Bekric mora igrati barem 60-65min.

Almir Bekic steta sto ne igra na krilu, a Ivetic na beku pod pretpostavkom da imamo dobre odbrambene igrace, ali i kao CB je Ivetic odlican uz jednog Ignjatovica ili slicnog.
Nesto me nije impresionirao ni Abid veceras, ne znam zasto, previse trke i onda okret nazad pa prema sredini pokusaj driblinga, treba brze to sve ici.

Cak i Maksimovic mi je veceras daleko bolji, nego proslu tekmu. Stalno je na lopti, trazi je, samo da se jos uigra sa ostatkom ekipe i da se oslobodi te pocne ofanzivnije igrati prema golu.

Fejzic je mozda i bolji golman, samo ne znam kakav je u igri nogom jer se ocito pokusava igrati ta pas igra i cesto vracati golmanu lopta i graditi napad od njega.

Siroki duuugo losiji nije bio i ovakav Siroki nije tesko bilo dobiti.
Posjeta nije losa, Zapad pun, Sjever i dalje ocajan, Fukare malobrojne ali se trude i hvala im i na tome.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

zlajci
Kontakt:

Post Postao/la zlajci » 28 jul 2019, 00:31

Siroki se odlicno postavio od 1.minute pa je onda od 4. minute Prses promijenio svoju pocet u poziciju i vecinu vremena provodio povezujuci stopere. Taj eksperiment sa Pericom na zadnjem veznom nikako nije dobro izgledao te kad se nakon 2.gola Sirokog vratio na halfa dobili smo igraca vise u sredini.
Po meni je nas igrac utakmice Maksimovic jer je trkom odradio krvav posao na sredini, a gol je dosao kao nagrada.
Ekipa je pokazala karakter. Najrealniji remi, Siroki nije zasluzio pobjedu onim bunkerom zadnjih 20minuta.

I protiv Radnika se igralo sa golmanom pa se niko nije zalio. Ne bi ni veceras da smo mi prvi zabili. Smajic to forsira, nema veze sa igracima.
tuzlanska Sloboda

Brcanskamalta
Kontakt:

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 jul 2019, 00:35

Nezadovoljan sam jer smo suplji ko sir na momente se gube ali uopsteno gledano nije lose...Pa Siroki nas tanbura redovno ovo je sasvim pristojno s obzirom na tradiciju sa njima. Mali smo mi klub u BiH okvirima i ovo je sasvim pristojan rezultat.
Drago mi je zbog Sase jos jednom dokazuje neke stvari ali ne bih pocinjao diskusiju....pogotovo oko stopera i jos nekih stvari....bice prilike.
Dobar start svaki bod nam zlata vrijedi u borbi za opstanak.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

katarakta

Post Postao/la katarakta » 28 jul 2019, 00:46

Salihovic svako dodavanje kriticno. Ne moze samo on ostat opcija kao desni stoper. I Uzelac veceras los, spor...Livancic isto tanak. Ostali su ok. Konacno i mi na ovakav nacin da dodjemo do bodova. Cini mi se da ce Mujagic bit dobar. Ristica bas i nesto nisam zapazio, al nisam puno ni ocekivao jer se puno o njemu govori a niko ga ranije nije ni gledao.
Niko, niko, samo Sloboda

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: WestSideTz i 11 gostiju.