OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

2sb1996
Postovi: 294
Pridružen/a: 27 avg 2021, 09:55
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 2sb1996 » 21 feb 2024, 12:38

Koja 2-3 pojacanja stizu u Slobodu?

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 21 feb 2024, 13:01

Ima li kakvih novosti oko ulaska Binga u Slobudu, pričalo se da će sve biti riješeno na skupštini 14.02, pa onda pomjerili na 15.02., koliko znam skupština još nije bila, nadam se da Senad nije odustao i da će se naći kompromis da uđe u klub.Ovo sa Berbićem dalje nema nikakvog smisla.Bosna i Široki su trenutno u ozbiljnoj prednosti i ako se želi išta učiniti u ovoj sezoni u pogledu ulaska u ABA 2 krajnje je vrijeme da se ekipa pojača.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 feb 2024, 13:05

Ako neko zna nesto vise, nek u pp napise, ako nece ovdje. Ja zadnjih 10 dana kao na iglama u iscekivanju makar neke informacije. Do cega se stiglo, kako, sta?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 21 feb 2024, 13:19

Ja nigdje nista nisam vidio o tome, osim ovdje na ovom podforumu. Sumnjam da ima ista oko toga.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 feb 2024, 13:25

Sportske i Sport centar su pisali o svemu ovome. Cak su oni i rekli da je skupstina 14 februara, a da ce gost na njoj biti Terrel Castle.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DaVinci » 21 feb 2024, 15:34

DamirT je napisao/la:
21 feb 2024, 13:25
Sportske i Sport centar su pisali o svemu ovome. Cak su oni i rekli da je skupstina 14 februara, a da ce gost na njoj biti Terrel Castle.
Jel' se jos nadamo Senadu i pogledamo Bingo iz prikrajka ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 feb 2024, 15:38

DaVinci je napisao/la:
21 feb 2024, 15:34
DamirT je napisao/la:
21 feb 2024, 13:25
Sportske i Sport centar su pisali o svemu ovome. Cak su oni i rekli da je skupstina 14 februara, a da ce gost na njoj biti Terrel Castle.
Jel' se jos nadamo Senadu i pogledamo Bingo iz prikrajka ... :hmmmmm:
Ja se nadam. Svakako smo hiljadu puta ostali popisani sto se tice sporta u Tuzli. Sta mi znaci jedna nada vise :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 21 feb 2024, 15:39

2sb1996 je napisao/la:
21 feb 2024, 12:38
Koja 2-3 pojacanja stizu u Slobodu?
Puno jača nego u konkurente
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

2sb1996
Postovi: 294
Pridružen/a: 27 avg 2021, 09:55
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 2sb1996 » 21 feb 2024, 15:49

Hitman22 je napisao/la:
21 feb 2024, 15:39
2sb1996 je napisao/la:
21 feb 2024, 12:38
Koja 2-3 pojacanja stizu u Slobodu?
Puno jača nego u konkurente
Cuj to? :)

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DaVinci » 21 feb 2024, 15:52

DamirT je napisao/la:
21 feb 2024, 15:38
DaVinci je napisao/la:
21 feb 2024, 15:34
DamirT je napisao/la:
21 feb 2024, 13:25
Sportske i Sport centar su pisali o svemu ovome. Cak su oni i rekli da je skupstina 14 februara, a da ce gost na njoj biti Terrel Castle.
Jel' se jos nadamo Senadu i pogledamo Bingo iz prikrajka ... :hmmmmm:
Ja se nadam. Svakako smo hiljadu puta ostali popisani sto se tice sporta u Tuzli. Sta mi znaci jedna nada vise :urnebes:
To si upravu ... onda nastavljamo igrokaz 'jedna Nada meni a dvije tebi' ... :mrgreen:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 21 feb 2024, 16:20

2sb1996 je napisao/la:
21 feb 2024, 15:49
Hitman22 je napisao/la:
21 feb 2024, 15:39
2sb1996 je napisao/la:
21 feb 2024, 12:38
Koja 2-3 pojacanja stizu u Slobodu?
Puno jača nego u konkurente
Cuj to? :)
Pa neće slabija valjda , ne bore se za opstanak
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 feb 2024, 15:45

Kako nam je potvrđeno, postoji interes kompanije "Dita", koja je dio grupacije "Bingo" da ponovo stane uz slavni tuzlanski kolektiv, a to bi značilo i ulazak najbogatijeg čovjeka Bosne i Hercegovine, Senada Džambića, u OKK Sloboda.

Pregovori idu u tom pravcu, a očekuje se da se u narednim mjesecima održi i Skupština kluba na kojoj će sve biti definitivno potvrđeno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 28 feb 2024, 15:53

Tresla se gora

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 feb 2024, 19:16

DamirT je napisao/la:
28 feb 2024, 15:45
Kako nam je potvrđeno, postoji interes kompanije "Dita", koja je dio grupacije "Bingo" da ponovo stane uz slavni tuzlanski kolektiv, a to bi značilo i ulazak najbogatijeg čovjeka Bosne i Hercegovine, Senada Džambića, u OKK Sloboda.

Pregovori idu u tom pravcu, a očekuje se da se u narednim mjesecima održi i Skupština kluba na kojoj će sve biti definitivno potvrđeno.
Znaci Aidova prcija, a ne pokretanje nase Slobode.
Znaci ku rcina.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 feb 2024, 19:22

FKBilder je napisao/la:
28 feb 2024, 19:16
DamirT je napisao/la:
28 feb 2024, 15:45
Kako nam je potvrđeno, postoji interes kompanije "Dita", koja je dio grupacije "Bingo" da ponovo stane uz slavni tuzlanski kolektiv, a to bi značilo i ulazak najbogatijeg čovjeka Bosne i Hercegovine, Senada Džambića, u OKK Sloboda.

Pregovori idu u tom pravcu, a očekuje se da se u narednim mjesecima održi i Skupština kluba na kojoj će sve biti definitivno potvrđeno.
Znaci Aidova prcija, a ne pokretanje nase Slobode.
Znaci ku rcina.
Dok nasu Slobodu ozive, pa prodju nize rangove, proci ce nekoliko godina. Da mi je samo bevbi vidjeti ledja, pa makar bio i ovaj klub.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 feb 2024, 19:33

Dugoočekivana Skupština OKK Sloboda na kojoj bi se trebalo razmatrati ulazak Senada Džambića najbogatijeg Bosanca u klub sa svojim kompanijama Bingo i fabrika detrdženata Dita koja je dio korporacije ovog biznismena, otkazana je zbog nedostatka kvoruma.

Zašto? Prema saznanjima interes postoji i sa jedne i druge strane, svima je u cilju da Mejdan bude ispunjen do posljednjeg mjesta, da igra Sloboda Dita za koju su mnogi ljubitelji košarke vezani, igra značajnu ulogu u prvenstvu BiH, bori se za trofeje, te se na koncu okuša i kao ABA ligaš. Jer, Džambićevi epiteti i njegovih saradnika su najveći mogući…

Prema saznanjima kočnica u svemu su još lokalni moćnik i prvi čovjek njegove tvorevine-igračke OKK Sloboda Aid Berbić i satelit SDP-a Slađan Ilić.

Navodno, u svemu tome ne vide sebe? Dakle, dvojcu bez kormilara nije stalo do razvoja sporta u Tuzli, koji je zadnjih nekoliko godina u velikom padu, jer oni znaju da sa ulaskom privatnog kapitala klub neće biti igračka, prvi redovi rezervisani za stranačke poslušnike i jurišnike iz Javnih preduzeća.
:puke: :puke:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 feb 2024, 19:42

DamirT je napisao/la:
28 feb 2024, 19:22
FKBilder je napisao/la:
28 feb 2024, 19:16
DamirT je napisao/la:
28 feb 2024, 15:45
Znaci Aidova prcija, a ne pokretanje nase Slobode.
Znaci ku rcina.
Dok nasu Slobodu ozive, pa prodju nize rangove, proci ce nekoliko godina. Da mi je samo bevbi vidjeti ledja, pa makar bio i ovaj klub.
Pa neka prodju sta, imas jedan brend kao sto je Sloboda i jedan od trofejnijih klubova ne samo u BiH. Do trenutka gasenja nsjtrofejniji u BiH(Kosarkaski).
Ja ovo necu pratiti tamam i otisao Aid i igrali Euroligu.
Necu gadi mi se. Mozda je do mene, nismo svi isti jbg.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 feb 2024, 19:43

FKBilder je napisao/la:
28 feb 2024, 19:42
DamirT je napisao/la:
28 feb 2024, 19:22
FKBilder je napisao/la:
28 feb 2024, 19:16

Znaci Aidova prcija, a ne pokretanje nase Slobode.
Znaci ku rcina.
Dok nasu Slobodu ozive, pa prodju nize rangove, proci ce nekoliko godina. Da mi je samo bevbi vidjeti ledja, pa makar bio i ovaj klub.
Pa neka prodju sta, imas jedan brend kao sto je Sloboda i jedan od trofejnijih klubova ne samo u BiH. Do trenutka gasenja nsjtrofejniji u BiH(Kosarkaski).
Ja ovo necu pratiti tamam i otisao Aid i igrali Euroligu.
Necu gadi mi se. Mozda je do mene, nismo svi isti jbg.
Nije problem ni u tim nizim rangovima. Covjek jednostavno nece da gubi vrijeme dok ne udje u prvu ligu. A i veca je procedura da ozivi taj klub nazalost.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 29 feb 2024, 09:41

SENAD DŽAMBIĆ I DITA ŽELE JAKU KK SLOBODU: BERBIĆ I ILIĆ SE PROTIVE JER IH NEMA U “TALU”?

Dolaze li bolji dani za košarku u Tuzli? Hoće li Sloboda izaći na šampionski put? Ovo su pitanja na koje odgovor traže ljubitelji košarke u gradu soli.

Dugoočekivana Skupština OKK Sloboda na kojoj bi se trebalo razmatrati ulazak Senada Džambića najbogatijeg Bosanca u klub sa svojim kompanijama Bingo i fabrika detrdženata Dita koja je dio korporacije ovog biznismena, otkazana je zbog nedostatka kvoruma.

Zašto? Tuzlanski Vidi portal piše da interes postoji i sa jedne i druge strane, svima je u cilju da Mejdan bude ispunjen do posljednjeg mjesta, da Sloboda Dita za koju su mnogi ljubitelji košarke vezani, igra značajnu ulogu u prvenstvu BiH, bori se za trofeje, te se na koncu okuša i kao ABA ligaš. Jer, Džambićevi epiteti i njegovih saradnika su najveći moguć…

– Prema saznanjima kočnica u svemu su još lokalni moćnik i prvi čovjek njegove tvorevine-igračke OKK Sloboda Aid Berbić i satelit SDP-a Slađan Ilić.

Navodno, u svemu tome ne vide sebe? Dakle, dvojcu bez kormilara nije stalo do razvoja sporta u Tuzli, koji je zadnjih nekoliko godina u velikom padu, jer oni znaju da sa ulaskom privatnog kapitala klub neće biti igračka, prvi redovi rezervisani za stranačke poslušnike i jurišnike iz Javnih preduzeća – piše Vidi portal.

Šta je Džambić rekao 2023. godine?

Znate, dovoljno je da mene neko vidi na tribinama, kao što je nedavno bilo na utakmici Fudbalskog kluba Sloboda, pa da kaže: “Evo, hoće da kupi Slobodu”.

To nije tačno, kao ni informacija da želim kupiti Košarkaški klub Sloboda Dita”, kaže Džambić.
Dodaje da to odavno nije aktuelno, pogotovo zbog nesređenog finansijskog stanja u KK Sloboda Dita.
“Dubinski kad se uđe u to, vidi se da ima mnogo problema, da su veliki dugovi, čujem da se mnogo duguje i za poreze…”, rekao je Džambić za...
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Sunderland
Postovi: 1123
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sunderland » 29 feb 2024, 10:33

Ljudi od ove OKK hoce samo licencu Aid i ovaj jazavac nisu za to jer OKK se gasi i vraca se KK Sloboda Dira ako Bingo preuzme.
Sloboda je moja nacija

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.