Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Belmin6 » 09 okt 2017, 22:23

Koliko zutih je na tekmi Srbija-Gruzija?

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Evolution87 » 09 okt 2017, 22:24

Hajde kakav belaj u cardiffu jedino tako mogu kartone proci :urnebes:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23136
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 09 okt 2017, 22:49

Belmin6 je napisao/la:Koliko zutih je na tekmi Srbija-Gruzija?
5
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

rope777
Postovi: 254
Pridružen/a: 15 jun 2016, 13:05
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la rope777 » 09 okt 2017, 23:01

Evolution87 je napisao/la:Hajde kakav belaj u cardiffu jedino tako mogu kartone proci :urnebes:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dosloooo :rol:
BBB 86'

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la adnan_nanda » 09 okt 2017, 23:11

:angel:
slika
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la RedBullSA » 10 okt 2017, 10:59

Dugo nisam pisao na forumu ali imam potrebu nesto da napisem :) Sinoc igram tiket samo utakmica vels-irska, pogadjam sve osim strijelca Shane Long, prije tekme amaterski nisam gledao sastave i upratio da lik nije uopste u kombinacijama povrijedjen..Kasnije u igru ulazi Kevin Long,ali jasno naznaceno S.Long u ponudi tako da nista okej kv1 taj Kevin nije ni spic..I ocekujem isplatu nekog sitnog dobitka reko nema veze ajde, kad obracunava premier pad na tom paru, izgleda da je u velsu bio neki long nasli bi ga samo da bude pad..Saljem ja na fejsu zalbu u inbox, ispravljaju mi gresku u roku od par minuta, reko dobro je svakome se desi greska bas su profesionalni, jutros ulazim opet mi odbijen dobitak i kao isplacen listic 0 km..saljem ponovo poruku ne odgovaraju naravno, radi se o stinom dobitku samo sto je smijesno da prave ljude budalama znaci ovo je vec namjerno ako je sinoc slucajno bilo..Samo pokazuju da su postali bas bezobrazni i da su sve upropastili sto je valjalo u premieru nekad i jos su poceli varati ljude, ocito se kod njih vise ne treba ni kladiti.cisto da se pripazi da se nekom ne desi ovakvo nesto na vecem dobitku.a ja cu vec danas traziti broj da nazovem pa vidimo i to.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LjumanM95 » 10 okt 2017, 11:23

RedBullSA je napisao/la:Dugo nisam pisao na forumu ali imam potrebu nesto da napisem :) Sinoc igram tiket samo utakmica vels-irska, pogadjam sve osim strijelca Shane Long, prije tekme amaterski nisam gledao sastave i upratio da lik nije uopste u kombinacijama povrijedjen..Kasnije u igru ulazi Kevin Long,ali jasno naznaceno S.Long u ponudi tako da nista okej kv1 taj Kevin nije ni spic..I ocekujem isplatu nekog sitnog dobitka reko nema veze ajde, kad obracunava premier pad na tom paru, izgleda da je u velsu bio neki long nasli bi ga samo da bude pad..Saljem ja na fejsu zalbu u inbox, ispravljaju mi gresku u roku od par minuta, reko dobro je svakome se desi greska bas su profesionalni, jutros ulazim opet mi odbijen dobitak i kao isplacen listic 0 km..saljem ponovo poruku ne odgovaraju naravno, radi se o stinom dobitku samo sto je smijesno da prave ljude budalama znaci ovo je vec namjerno ako je sinoc slucajno bilo..Samo pokazuju da su postali bas bezobrazni i da su sve upropastili sto je valjalo u premieru nekad i jos su poceli varati ljude, ocito se kod njih vise ne treba ni kladiti.cisto da se pripazi da se nekom ne desi ovakvo nesto na vecem dobitku.a ja cu vec danas traziti broj da nazovem pa vidimo i to.
Ispraviće ljudi grešku i isplatiće ti. Što možete i srat, ne treba igrat ovdje ondje pa gdje ćemo igrat onda, u pekarama grob te yebo?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la RedBullSA » 10 okt 2017, 11:52

LjumanM95 je napisao/la:
RedBullSA je napisao/la:Dugo nisam pisao na forumu ali imam potrebu nesto da napisem :) Sinoc igram tiket samo utakmica vels-irska, pogadjam sve osim strijelca Shane Long, prije tekme amaterski nisam gledao sastave i upratio da lik nije uopste u kombinacijama povrijedjen..Kasnije u igru ulazi Kevin Long,ali jasno naznaceno S.Long u ponudi tako da nista okej kv1 taj Kevin nije ni spic..I ocekujem isplatu nekog sitnog dobitka reko nema veze ajde, kad obracunava premier pad na tom paru, izgleda da je u velsu bio neki long nasli bi ga samo da bude pad..Saljem ja na fejsu zalbu u inbox, ispravljaju mi gresku u roku od par minuta, reko dobro je svakome se desi greska bas su profesionalni, jutros ulazim opet mi odbijen dobitak i kao isplacen listic 0 km..saljem ponovo poruku ne odgovaraju naravno, radi se o stinom dobitku samo sto je smijesno da prave ljude budalama znaci ovo je vec namjerno ako je sinoc slucajno bilo..Samo pokazuju da su postali bas bezobrazni i da su sve upropastili sto je valjalo u premieru nekad i jos su poceli varati ljude, ocito se kod njih vise ne treba ni kladiti.cisto da se pripazi da se nekom ne desi ovakvo nesto na vecem dobitku.a ja cu vec danas traziti broj da nazovem pa vidimo i to.
Ispraviće ljudi grešku i isplatiće ti. Što možete i srat, ne treba igrat ovdje ondje pa gdje ćemo igrat onda, u pekarama grob te yebo?
Ocito nisi procitao kako treba, ispravljeno mi je jednom nakon moje zalbe i danas ponovo ukinuto ima ljudi koji nebi ni primjetili da se radi o drugom igracu znaci oni bi trebali to prvo fino provjeriti pa onda oznaciti taj par kao kv 1 ili pad, da je obrnuta situacija sigurno nebi doslo do takve greske, ti igraj gdje oces ja samo kazem da je vrlo neprofesionalno od navodno najbolje klad u bih, moras se 5 puta zaliti da dobijes novac :) I da naravno da ce isplatitì, sta bi trebalo da ne isplate?

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 10 okt 2017, 19:33

RedBullSA, jesi uspio naplatiti tiket? Meni se par puta desavalo sa zutim kartonima, ali ispravili su uvijek. Dobra stvar kod Premier kladionice je sto mozes izvrsiti isplatu tiketa odmah nakon zavrsenih meceva, a i sa rezervacijom sa racuna je slicno, bukvalno mozes odmah, jos jedna prednost je preko racuna kladjenje bez poreza na uplatu i dobitak. U principu, izbor kladionice je stvar navike, a sve je to tu negdje. Sinoc npr. Bet365 nije imao razradu kartona za Ukrajina-hrvatska, a daju kartone na 3 englesku ligu ili kup neki. Meni licno draze uzeti papir i ispunjavati, ali vise sad koristim preko racuna, da ne placam porez na uplatu, a i da ne nosim u dzepu pet tiketa zbog poreza, itd.
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
harden
Postovi: 23600
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la harden » 10 okt 2017, 20:01

Ima li neka dobra dusa da mi prebaci dvicu u premieru, nisam u mogucnosti da odem do kladionice?
Vracam sutra oko podne... PP ako neko zeli.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 10 okt 2017, 20:02

ajde AEK
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la RedBullSA » 10 okt 2017, 21:52

stulic89 je napisao/la:RedBullSA, jesi uspio naplatiti tiket? Meni se par puta desavalo sa zutim kartonima, ali ispravili su uvijek. Dobra stvar kod Premier kladionice je sto mozes izvrsiti isplatu tiketa odmah nakon zavrsenih meceva, a i sa rezervacijom sa racuna je slicno, bukvalno mozes odmah, jos jedna prednost je preko racuna kladjenje bez poreza na uplatu i dobitak. U principu, izbor kladionice je stvar navike, a sve je to tu negdje. Sinoc npr. Bet365 nije imao razradu kartona za Ukrajina-hrvatska, a daju kartone na 3 englesku ligu ili kup neki. Meni licno draze uzeti papir i ispunjavati, ali vise sad koristim preko racuna, da ne placam porez na uplatu, a i da ne nosim u dzepu pet tiketa zbog poreza, itd.
Da, na kraju sam isplatio nakon sto sam se drugi put zalio,radilo se o online kladjenju. Mene je samo izrevoltiralo sto su navecer to ispravili i isplaceno je bilo pa su ujtru ponovo odbili iz ne znam kojeg razloga.I da u pravu si to je stvar izbora i ne kazem da je premier losiji od drugih, ovo je cisto i drugima savjet posebno kod tih kombinacija sto ti kazes kartoni,strijelci da se pripazi i ne uzima zdravo za gotovo njihov obracun vec da se dobro sve provjeri, ima ljudi samo tiket u kantu pa eto zato :)

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Wandelanoite » 10 okt 2017, 22:05

Ajde Madjari šugavi
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la CROtorious » 10 okt 2017, 22:54

slika
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

risingforce
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la risingforce » 10 okt 2017, 23:01

Igrajte zute i crvene na Juznoamerikance, bice krvi do koljena :rol:

Tu prije svega mislim na mec Peru-Kolumbija, gdje timovi medjusobno odlucuju ko ce dalje a ko ne

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 11 okt 2017, 00:53

CROtorious je napisao/la:slika
Sretno.

Mene zayebaše korneri, netko ovdje napisa da je to sigurica. Francuzi šest kornera u prvom, točnije do negdje 33., 34. minute, već sam zaokružio, završi s osam. :rol: Na kurtzu ih onakve odvratne pronosam.
Hayley <3

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la camparinho » 11 okt 2017, 01:33

e nek padnem sve al nek sam sugave gaucose preskocio i to hendikep kontaao majke prevarantske
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa » 11 okt 2017, 02:04

Urugvajci braca :ljepota:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Wandelanoite » 11 okt 2017, 18:05

Thiem Dabogda pogino yebem ti mater usta, ovaj tenis treba ukinuti, a ovaj ljudski šljam koji ga igra i prati zapaliti kolektivno.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
harden
Postovi: 23600
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la harden » 11 okt 2017, 18:39

Wandelanoite je napisao/la:Thiem Dabogda pogino yebem ti mater usta, ovaj tenis treba ukinuti, a ovaj ljudski šljam koji ga igra i prati zapaliti kolektivno.
Mene je dva puta srusio samo on i vise on ne ide na moj tiket nikada :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.