Fergie vam kaže

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 27 feb 2012, 21:03

Pacijentov engleski

Evo da i ja štogod šarnem svidjelo se to vama ili ne.

Nisam od onih koji umiru u ljepoti pisanja, meni su dovoljne dvi-tri riječi, samo ako su pametne. Pisao bih o sebi i svome odrastanju, barem započetak, nadam se da će kasnije biti svega i svačega. Odrastao sam u skromnoj i tradicionalnoj hercegovačkoj obitelji koja je prije svega bila ponosna. Oca nisam upoznao jer je poginuo od neprijateljske granate, o njemu samo znam sa slika, iz priča svojih sestara koju su me uz moju majku odgojile. Bio sam dosta problematično dijete, sestre su me morale slušati iako su od mene starije 5 odnosno 7 godina, i sada im se ovom prigodom zahvaljujem na svemu što su za mene učinile. Uvijek sam bio u problemima, mislim sada problemi, ljutio sam svoje kući jer sam znao otići od kuće ujutro u 8 a vraćati se tek oko 10 navečer, majka bi čitavo susjedstvo okupila i počela me tražiti. Bio sam dobar đak, što više odličan, prolazio sam sve s 5 i na tome sam ponosan. Nikad se nisam bavio sportom, ali volim ga pratiti, obožavam sve sportove ali najviše nogomet i košarku. Osim lokalnih klubova NK Širok Brijeg i HKK Široki najviše volim Dinamo i Manchester United te LeBrona i Rafu Nadalu koji su imali teško djetinjstvo, odgojeni su u dobrome duhu i dobri su sportaši.
Što se cura tiče, tu se ne mogu požaliti. One ljubavi u osnovnjaku ne priznam, tamo je svaka ljubav velika, svaka obećaje ali na kraju ništa od toga. Prelaskom u srednju školu upoznao sam jednu prekrasnu curu, bila je sa mnom u razredu i čitavo polugodište sam skupljao hrabrost da joj priđem. Za to vrijeme sam skupljao informacije o njoj, što voli i što ne voli a zaista me iznenadilo to što obožava pratiti i gledati trke formule 1, što sam i ja uz nju zavolio. I nakon što sam je konačno upoznao sa situacijom da mi se sviđa ona mi je rekla da isto to osjeća prema meni. Bio sam u sedmome, ma šta sedmom, devetom nebu. Tih dana sam bio izvan sebe od sreće. Nakon što smo već hodali oko 20 mjeseci a nikakve dodatne akcije nije bilo, počeli su razgovori i o tome, napočetku je ona rekla kako bi se čuvala za brak, šta ako zatrudni ovo pa ono. Ja sam joj samo rekao kako mislim da je vrijeme za to jer smo već zreli a nakon nekog vremena rekla mi je: Bit će ako Kimi osvoji.
Naime u to vrijeme odvijala se prava trilerska završnica u prvenstvu f1. Hamilton i Alonso su tada vozili za McLaren i bili su glavni favoriti za naslov ispred Kimia prije zadnje utrke u Brazilu, kojem su davane male šanse za pobjedu a samim time i meni za nešto više. Međutim, utrka se počela odvijati baš onako kako sam ja očekivao, sve se Kimiu poklopilo i postao je svjetski prvak. Samo ću reći da je obećanje izvršeno.
I sada sam s tom istom curom, ušli smo u 7.godinu hodanja, studiramo i tako. Već se čuju i svadbena zvona, zar ne?

Nadam se da vas nisam previše udušio svojom pričom, i da ćete biti barem više zadovoljni ili nezadovoljni, mada su sve kritike dobrodošlo. Kasnije će biti sve više pisanja o sportu, samo sam se htio predstaviti
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1718
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la NeToBoLa » 28 feb 2012, 15:01

Skeniraj i postavi rodni list, knjižicu i svjedočanstva. :lol:
Who dares, wins !

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la IlPrincipe » 29 feb 2012, 20:16

de nastavi :mrgreen:

dobar si
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la M. Scofield » 01 mar 2012, 14:07

sreća da Kimi osvoji tko zna kad bi bilo inače :lol:
Audere est Facere

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 01 mar 2012, 20:57

Pacijentov engleski

Što i kako dalje?

Zvonio mi je mobitel usred noći i prekinuo me u spavanju. Koji qurac uspio sam reći i javiti se a nisam ni pogledao tko zove. S druge strane čuo sam glas koji govori: Dolazi odmah, počni se spremati, prošao si. Ništa mi nije bilo jasno, samo sam u sebi mislio koja budala sada zove i zayebaje ljude, zašto ne mogu spavati kao ostali normalni ljudi. Opet se čuo glas: Prošao si, odmah da si došao. Tek sada mi je bilo jasno da me zove rođak iz Amerike i da sam upao u košarkaški klub Miami Heat.
Naime tijekom ljeta sam otišao rođaku u posjeti u Miami, a bio je nekakav kamp Heata na koji sam otišao radi reda da se mogu hvaliti kada se vratim kući. Tamo sam došao a glavni je bio onaj Eric Spolstra koji je raspoređivao igrače u ekipe. Organiziran je turnir između prijavljenih igrača, bilo je 8 ekipa po 10 igrača i na ispadanje.Ja sam stavljen u ekipu s nekim Američkim šminkerima, mislio sam da igram u AJ Milanu kakvi su to šminkeri bili, a mogli smo se tako i nazvati. Svi su bili bijelci u ekipi a ja sam bio jedini koji nije Amer, tako da jasno nisam počeo u petorci. Utakmica je loše počela po naše i već nakon 1/4 bili smo u zaostatku -12. Niko mi nije tio izać i ja sam već izgubio svaku nadu u vezi ovoga kampa. Na poluvremenu smo gubili 22 razlike a meni je bilo svejedno. Tada je Spolstra rekao kako mora svako igrati i ja sam na startu 2.poluvremena ušao u igru. Rekao sam u sebi: Ovo ti je jedina šansa, sada se dokaži. Čim sam prvi put primio loptu opalio sam tricu i ona je ušla. U sebi sam osjetio neku radost, sljedeći napad opet trica. Oni zovu time-out i svađaju se, a ja sam samo rekao svojima da meni daju loptu ako hoće pobjedu. Dobrom obranom spustili smo prednost na -10 prije zadnje. Vjerovao sam u sebi za preokret jer me je šut išao mada nikada nisam ozbiljnije igrao košarku. Na početku zadnje zabijam 2 trice i stižemo ih.
Utakmica je do kraja bila izjednačena. Mi držimo minimalni nedostatak i 30sec do kraja imamo zaostatak -2 ali je lopta za protivnika. Dogovorimo se da ćemo se braniti i uspijemo se obraniti i ostaje nam za napad 5sec. Šminkeri na sebe preuzimaju odgovornost i dogovore akciju na nekoga levata a meni dadnu izvođenje lopte. U sebi bijesnem, ljut sam i ogorčen i govorim si da ja ovo moram završiti.
Sudac mi daje loptu za izvođenje u dubini njihove polovice, vidim da je igrač ispred mene okrenuo leđa, ni ne obraća pažnju na mene. Ja odlučim ispasti heroj i odbijem loptu od njegova leđa, lopta mi se vrati u ruke i ostanem sam na šutu za pobjedu. U glavi mi milijun misli a opet ispustim loptu prema košu, u glavi mi milijun misli. Mislim si ako promašim, jesam ispo budala i glup, nesmotren. Na moju radost lopta upada u koš i mi pobjeđujemo.


Međutim moja ekipa ne slavi, nije mi jasno šta je. Dođem i pitam šta je a ovaj što je igro centra me udari šakom tako jako da sam vidio sve zvijezde u svemiru a i šire. Kada sam došao sebi shvatio sam da sam izbačen iz ekipe. Bez mene to nije bilo to i u 1/2 finalu Šminkeri gube 30 razlike i ispadaju. Kako je kamp završio a meni i svima je bilo jasno da neću zaigrati za Heat jer je za MVP turnira izabran neki Mutombov rođak i njemu su bile davane najbolje šanse za ulazak u Heat vratio sam se kući.

Međutim, kako mi je rođak ispričao, uprava je bila veoma zadovoljna mnome, a i igrači jer je James rekao neka on uzima zadnji šut a ne ja, da mene novinari više ne zayebavaju. Tako da sam upao u Heat, sada sam u Miamiu, kada malo steknem popularnost popit ću piće i s Horatiom, ali o tom po tom
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la legenda reala » 01 mar 2012, 23:02

:lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Analitični jesi to ti :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 02 mar 2012, 00:00

legenda reala je napisao/la::lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Analitični jesi to ti :lol: :lol:
Ma nije on, ali sam ga čitao i dobio inspiraciju
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Edinho992
Postovi: 701
Pridružen/a: 09 feb 2012, 19:15
Lokacija: Medina ♥

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la Edinho992 » 02 mar 2012, 18:47

legenda reala je napisao/la::lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Analitični jesi to ti :lol: :lol:
:lol: :lol: (YY)

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la MaGiCa » 02 mar 2012, 23:14

SirAlexFerguson je napisao/la:
Ma nije on, ali sam ga čitao i dobio inspiraciju

Pre bi se reklo da kupujete gandzu kod istog dilera. :lol: :lol: :lol:

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 09 jun 2012, 00:54

U Heatu mi je bilo idealno. Prvi dan sam morao u Rileyev ured potpisati ugovor, on mi je govorio o nekom jedinstvu ali ja sam se samo pravio da slušam, gledao sam mu stvari po uredu, bilo je tu dosta pehara i medalja te osobnih priznanja, tu je bila i fotografija njegove obitelji, ima yebozovnu kćerku. Nakon toga poslao me je u Spoelstrin ured niz hodnik. U njegovu uredu je bilo znatno drukčije, bila su dva mala spomenika Jamesu i Wadeu te fotografija njegove žene i obitelji te psa. On mi je prepričavao svoje trenerske uspjehe (možete misliti), i on je spominjao jedinstvo tima. Nakon razgovora sam otišao u svlačionicu pripremiti se za trening. Svlačionica je već bila puna igračima koji su se spremali za trening. Ja sam ušao i odjednom je nastao muk, svi su se zagledali u mene. Ja sam samo prozborio Hi i otišao do svog ormarića. Čuo sam kako me Spoekstra predstavlja ekipi, a svi su me gledali ispod oka, pogotovo Wade i James. James m je prvi prišao i rekao kako mu moram pomoći osvojiti prsten inače će puknuti od bijesa na Bryanta koji ih ima dosta, pa i na Wadea jer ga on ima. Svi su me lijepo pozdravili i bilo mi je polako sve ugodnije.
Nakon treninga trener nas je podijelio po sobama, kako ćemo spavati u sobama kada budemo u hotelu, mene je zapao Miller, zanimljivo uz mene jedini bijelac. Kada sam iz dvorane izašao ispred me je čekala limuzina i vozač. Pokazivao mi je da uđem u limuzinu i poslušao sam ga. Nakon nekih 10-tak minuta vožnje odjednom smo stali, shvatio sam da mi je ovo klub osigurao smještaj. To je bila neka prostrana kuća van grada, vozač mi je objasnio da će mi uvijek biti na usluzi i da će doći ujutro po mene u 8 i da se spremim jer se ide na zapadnu turneju.

Sletjeli smo u Sacramento, bila je velika sila novinara na aerodromu, čak su i mene upitali kako se osjećam te hoću li igrati. Samo sam promrmljao OK. Bili smo smješteni u neki hotel s 4 zvjezdice, oko hotela su šetali paparazzi a u sobi mi je Miller objašnjavao da ćemo večeras poslije utakmice produžiti u LA u provod, u kurave. To mi se sviđalo.
Uslijedio je popodnevni odmor i oko 5 popodne smo krenuli prema dvorani. Na zagrijavanju me odjednom uhvatila velika trema, samo sam stao i problijedio, LeBron je to primijetio, odvukao me u stranu i samo mi je rekao: Be cool.
Utakmicu smo otvorili dosta dobro, Wade, Bosh i James su držali stvari pod kontrolom i pobjeda je bila na vidiku. U nastavku Kingsi su zbili redove i vratili se ispod 10 razlike, Bosh je dobio petu, Haslem četvrtu a Spolstra se ne odlučuje mene ubaciti nego ubacuje Juwana Howarda. Nakon što je usrao 2 napada, vadi njega i uvodi Bosha. Bosh odmah u obrani dobiva šestu, Haslem pravi faul u napadu i u zadnje 4min se ulazi u egalu. Haslem u roku 2 napadu dobiva šestu i Spolstra poziva mene.
Da samo znate kako sam se osjećao tada, trnci su me prošli kroz cijelo tijelo, osjećao sam slabost, bio sam problijedio pravo a komentatori na TNT-u su me ismijavali. Kingsi zabijaju bacanja i vode. Nakon toga James mi kaže da mu napravim blok, što sam i uradio ali kako su na njemu bila 3 igrača on vraća meni loptu, ostao sam sam kao duh, nisam znao što trebam s loptom uraditi. Tek tada se otrijeznjujem i skontam da prema meni idu dvije crnčuge, te ispuštam loptu iz ruku. Ona para mrežicu i upada, to su moji prvi NBA poeni. Još pod dojmom Kingsi preko mene zabiju koš, u napadu LeBron zabija tricu i mi vodimo 20sec do kraja. Time-out je. Trener nam govori da se obranimo, da ne pravimo faul. Posebno se obratio meni i rekao mi je da će vjerojatno ići na mene i da sve učinim da koš ne primimo.
Moramo se obraniti, mislim se u sebi, moramo.
Lopta se izbacuje s centra, loptu dobiva igrač kojega ja čuvam, što je bilo i logično. Ide leđnom tehnikom, vrijeme polako istječe, na 4sec do kraja se okreće, pravi fintu i puca. Ja instinktivno dižem ruku i blokiram ga, vrijeme istječe i mi slavimo.
Svi su me igrači okružili i hvale me, ESPN me poziva na presicu poslije utakmice, Sport Illustride me kontaktira za interwiev za magazin, yebote koji sam hit postao
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la Saurman » 15 jun 2012, 14:00

legenda reala je napisao/la::lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Analitični jesi to ti :lol: :lol:
Ovo ti je @Mosby koji voli častiti uvredama forumaše preko pp.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 15 jun 2012, 14:01

Kao i ostali forumaši mene
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 06 sep 2012, 21:10

Netko je pokucao na vrata, otvajar brže se čule s druge strane. Ni sam ne znam ko bi to mogao biti. Navukao sam bokserica brže bolje da ne izađem gol pred neznanca. Otvorim vrata kad mi tamo nepoznata osoba daje paketić i govori: Ovo ti šalju, ne pitaj ništa i bit će OK. Malo promotrih paketić i odlučih ga otvoriti. Imao sam što i vidjeti. Šalju mi kokain najfinije kvalitete. Kakav samo miris ima. Jedno povlačenje linije i sav lebdim po sobi.
- Što to izvodiš, vrati se u krevet.
Okrenem se kad tamo dvije ljepotice potpuno gole u mome krevetu, dvije plavuše, blizanke. Vjerojatno sam s njima imao ugodnu večer jer se ničega ne sjećam. -Što je to, daj i nama malo, reče jedna a druga mi samo skide bokserice i poče se igrati, što je prihvatila i ova druga.

- Ustaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, ustaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.
Trgnuo sam se, neko je lupao po vratima a ja sam samo instinktivno rekao: Eto me za 1min. Sunce mi je udaralo u glavu, već se probilo odavno kroz oblake. Ovo je na vratima trener lupo i morao sam se što prije spremiti. Za 2min sam bio spreman, cura nije bilo u sobi pa sam pretpostavio da su se nekako iskrale. Sav sam zadihan izletio iz sobe i krenuo prema predvorju hotela gdje su me ostali igrači spremno čekali i krenuli smo prema busu koji je bio parkiran ispred hotela. Sjeo sam na svoje mjesto i krenuo spavati.
Iznenada neko poika: POLICIJA
Otvorih oči kad imam što vidjeti, u busu je bilo 5-6 policajaca u punoj opremi. Svi su se zaletili prema meni i mome mjestu, bacili su me na pod i opkolili. Ništa mi nije bilo jasno. Mislio sam: Koji im je???
Strpali su me u marici, govorili su nešto nerazgovjetno, brzo. Klonuo sam duhom i utonuo sam u san.

-Nisu mu dale i on ih je zaklao, šta ti je vaj svijet. Otvorio sam oči, bio sam u nekoj sobici a ispred mene su bila 2 policajca. Pitao sam ih gdje se nalazim i kako sam dospio ovdje. Rekli su mu da sam u bolnici i da su mi u krvi našli opojnih sredstava. Pitao sam ih što oni ovdje rade. Odgovorili su me da me čuvaju kako ne bih pobjegao. Naime,na hotelskoj kameri su me vidjeli kako ulazim u svoju hotelsku sobu s dvije plavuše, nije snimljeno kako izlaze a te iste plavuše su nađene zakane i silovane, pretpostavlja se da sam ih ubio i bacio s balkona hotelske sobe.
Nisam mogao vjerovati što slušam, zar sam učinio takvu glupost, tako naudio svojoj obitelji, ekipi, gradu, ma svima. Policajci su rekli kako ima zabilježen poziv iz moje sobe na recepciju kako neki muški glas naručuje drogu.
U tom trenutku se otvoriše vrata bolničke sobe, ulazi Ashton Kucher i zadera se: JESMO TE
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 06 sep 2012, 21:19

Udrite slobodno po meni ako ne valja
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la BeyKopites » 06 sep 2012, 21:35

Ma samo nastavi :lol: :lol: :lol:
Prošlo je i nekih 13 god. otkad sam zadnji put čitao bajke :lol: :lol: :lol:
Svaka čast na maštovitosti ! ;)
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
LarryDavid
Postovi: 631
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la LarryDavid » 20 sep 2012, 15:02

kaće novi nastavak?...imaš sjajnu pripovjedačku tehniku...jedva čekam još...
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'

The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 21 sep 2012, 02:05

Škola je za mnoge bila gnjavaža, meni osobno nije bila. Dobro barem malo je bila. Kako mi je mama predavala u osnovnoj tamo nisam imao problema, mada sam morao biti miran ko bubica, jer je ona imala uvid u sve ocjene i na sve primjedbe za ponašanje.
U srednjoj je to bila druga priča. Ne znam zašto ali od strane profesorica sam bio zavoljen, uvijek su prema meni bile popustljive. Ovom prigodom, ako čitaju, im se zahvaljujem na tome. Recimo, kemija mi je bila mrzak predmet, dosadan, ma strašno. Vjerojatno me razumijete. Još se išlo u kabinet, sjedalo u klupe posebne, to mi je od početka bilo strašno. Još je profesorica bila starija i pomalo senilna, nije više među živima pokoj joj duši, pa je to još više pridavalo strahoti prema kemiji.
No, profesorica me zavolila, a kemija mi je danas najdraži predmet. Naime, u kabinetu sam sjeo u prvu klupu točno ispred profesorice(ŠTREBER, ZNAM), a sa mnom u klupu je sjela jedna prijateljica iz razreda s kojom sam odmah stupio u kontakt. Malo kasnije smo prohodali a veza traje i danas, evo skoro 7.godina. Sjećam se jednom pred kraj školovanja u 4.razredu bude kontrolni iz kemije, ja dobijem jedinicu. Meni ta profesorica kaže: Ma ne možeš ti dobiti 1, evo tebi 3 jer sjediš tu ispred mene 4 godine. Cura mi je dobila 1(prepisivala od mene) i bila je ljuta na mene 2-3 dana, nije mi se ni na mobitel javljala. Tako je to sa ženama moji momci, ponekad nešto ne razume najbolje.
Recimo, izlazio sam s curom srijedu, četvrtak, petak i subotu. Zove me ona u nedjelju da izađemo a ne možeš joj reći NE, uvijek izlazimo a u to vrijeme rijetko davala(sad se popravila) pa joj ja kažem da me boli. Ona meni čuvaj se, ovo, ono. Nisam važna ja, ozdravi ti meni, i ja ću jednu večer ostat kući, malo ću i učit jer sutra pita ta i ta profesorica. Ja zovnem prijatelja i odemo mi na pivu, ja u kafić kad tamo ona s rodicom. A brzo ozdravi, to me je dočekalo. Šta ću, samo sam rukama mavao.
Ili kad je treba voziti negdje, to je avantura. Šta ga puštaš, što nisi ti prije njega, ajde priđi ga više. A ja namjerno da ona što više prigovara. Najdraže mi je snjom ići na more :D

Svi su se muški u mome razredu ložili na moje sestre. Po njima, to su bile najbolje cure u gradu, one su od mene starije jedna 5 a druga 7 godina. Ovi drkadžije iz razreda su čak tražili da ih nekako uslikam dok se tuširaju ili presvlače pa da dilamo slike po školi. Mislite da mi to nije bilo na pameti kad me jednom oborio Juventus za 230kmali ipak sam si rekao sestre su ti to idiotu. Sada su obje već udane, završile fakultete, mama čeka po dikoje unuče i tako. A ja moram priznat da su se jednom obje presvlačile u donje rublje ispred mene u sobi, ja sam bio 6.razred, ova jedna je bila 3.srednje ova druga već na fakuletu. Ne moram dalje ni pisat. Samo ću reći da volim svoje seke i drago mi je da su uspjele u životu jer su se brinule o meni kad je bilo teško, dovoljno je reći da su me kupale, umivale redovito sve dok nisam pošao u školu. Samo jedno sebi zamjeram, što sam ih izdo materi da puše, ja jednom kući iz škole a nje dvi divane

Toliko za ovu priliku, javit ću se opet ubrzo. Mogu ovako pisati cijelu noć, ali suviše je kasno
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
LarryDavid
Postovi: 631
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la LarryDavid » 21 sep 2012, 21:53

doobar nastavak, pricas niocemu , al opet zanimljivo ehehhehe :mrgreen:
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'

The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la SirAlexFerguson » 01 okt 2012, 16:38

Vrijeme odrastanja je najbolji dio života, šta se sve tu proživi. Odeš od kuće i boli te briga, živiš svoj život. Nedaleko od moje kuće nalazi se šuma u koju dolaze mladi parovi kako bi "se opustili". Ja i moja ekipa smo petkom i subotom redovito se sakrivali i gledali te parove.
Jedne večeri smo otišli u nadi da će biti akcije. Došao je jedan par, poznali smo muškarca koji je bio iz našega sela. Taman smo svi očekivali akciju kad tamo ćorak. Momak je napao curu, svađali su se 45min. On je njoj kupio bon od 10km i sad je on pita na kog si ga potrošila ako nisi na mene. Cura se doslovno usrala, priznala je da ga vara i da ne zna način kako mu reći da je gotovo i da je ovo idealan trenutak. Momak se rasplakao a cura je hladnokrno otišla. Eto kakve su cure.

Nekako se saznalo da mi promatramo parove, pa je jedan stariji momak se odlučio našaliti s nama. Pozvao je jednog svog poznanika i odlučili su nas izigrati. Taj njegov znanac je došao, ugasio auto ali je svjetla ostavio upaljena. Mi smo komentirali da čeka curu. Tako je prošlo jedno 10min. Mi smo bili sve nervozniji i nervozniji. Koji qurac više čeka, di je više bili su komentari. U tom trenutku frajer izlazi iz auta, odlazi do gepeka gdje nešto šupa, uzima nešto. Dolazi do mjesta koje je osvjetljeno svjetlom i stavla taj predmet koji je izvadio. Pištolj. Pištolj. Jesmo se usrali, koji qurac, pa zašto, samo čuješ glasove. U tom trenutku okreće pištolj prema nebu i počnje pucati. Jesmo se razbježali, tada sam se bio usrao kao niad u životu.

Zato sam ja bio pametniji, uvijek curu(cure) odvodim na jedno skrovito mjesto gdje sam siguran da me nitko ne vidi. Mada nikad ne znaš. Jednom je bilo knap ali ne bih o tome.


Najzanimljivije je ipak bilo kad smo jednu večer otišli gledati a jednom prijatelju došla sestra i to s dvojicom, on se samo okrenuo i otišao. Samo 2 puta sam gledao trojac, dosta je zanimljiv :lol:

Do drugog puta...
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Sportfanatik
Postovi: 3271
Pridružen/a: 03 dec 2012, 22:56
Kontakt:

Re: Fergie vam kaže

Post Postao/la Sportfanatik » 23 feb 2013, 14:32

LeBron James

Trenutno najbolji košarkaš svijeta. Bez premca. Toliko puta osporavan, začepio je usta kritičarima u lipnju 2012.godine kada je osvojio svoj prvi prsten, prvi od mnogih tako mogu zapisati. Napokon je zablistao, premda je imao tešku godinu. Visili su u PO-u protiv Indiane, dobrano su visili. 2-1 u pobjedama je vodila Indiana i +10 sredinom 3/4. Gotovo? Još jednom predmet sprdnje? Ipak ne. Ukazao se LBJ, te uz pomoć Wadea okrenuo utakmicu a zatim i seriju.
U finalu istoka čekali su ga Kelti, Kelti koji su bili maksimalno napaljeni i motivirani skinuti Heat. Činilo se da će biti tako, Kelti su u Bostonu imali meč loptu za finale. Imali su ali s druge strane bio je James, koji je napunio koš Kelta i osigurao Heatu majstoricu. Sve ostalo je povijest.

Vjerojatno najteže razdoblje u karijeri James je imao u ljeto 2011.godine nakon poraza u finalu od Mavsa 4-2. 2 tjedna nije izlazio iz kuće, nije gledao tv. Tako priča. Skupio je svu svoju gorčinu i uz pomoć Hakeema počeo trenirati i spremati se za novu sezonu koja je bila pod znakom pitanja zbog lockouta. Ipak će se igrati, napisao je na twiteru, jedva je to dočekao. Postao je skroman, brojke je popravio značajno, osim toga prestao je sa zayebancijom, počeo je čitati više, na svako gostovanje nosio je Bibliju. Sve mu se vratilo s prstenom.

Početak mu je bio težak, sam s mamom, samo mu je košarka bila na pameti. Igrao je po cijele dane samo to, samo je ubacivao loptu kroz obuč, samo da ne mora učiti. U 3.srednju njegov tim St.Vincent-St.Mary je otišao na f4 Ohio okruga, a LeBron je optužen za uživanje marihuane. Tim mu nije obranio titulu prvaka, do koje ju je on doveo godinu ranije i u 4.razredu se vratio još jači i osvojio svoju 3 titulu u 4.godine. Mami je kupio Hamerra, totalno se uživio u ulogu superstara.

Prva godina u NBA ligi je bila jako dobra, statistike su mu bile odlične a igrao je za Cavse, klub koji ga je izabrao kao 1. izbor drafta te 2003.godine.
U 2.sezoni uvodi ih u PO gdje u svojoj 1.utakmici u PO dolazi do triple-doublea.
U Cavsima je bio BOG. Mogao je sve, međutim loši potezi uprave, loš trener i suigrači doveli su do toga da mora tražiti drugo rješenje do titule. Cleveland mu to nikad nije oprostio, pitanje je hoće li ikad. Zato James uvijek odigra extra partiju u Q Areni gdje ga dočeka neprijateljska atmosfera.

U ovoj sezoni James igra najbolje u životu, juri prema svojoj 4 tituli MVP-a, 2.naslovu i mnogim ostalim rekordima koje ruši usput
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.