NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 07 feb 2020, 16:22

Pa Manu s vrhunca nije nista losiji igrac od Paua. Druga stvar je sto nije imao neke nadnaravne brojke.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15731
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 07 feb 2020, 16:27

Epidaurus je napisao/la:
07 feb 2020, 16:22
Pa Manu s vrhunca nije nista losiji igrac od Paua. Druga stvar je sto nije imao neke nadnaravne brojke.

Vidi sto je kod pisca autizam uzeo maha.
ŠBBKBB sta ces,mozda i jest istina ko zna ali to historija nece pamtiti tako a ni cinjenice tako ne govore.Pau Gasol je ipak doktor,da je Marc pa hajd
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 07 feb 2020, 16:33

Pa i Manu je itekakav doktor. Parker je druga prica, on jeste losiji igrac od Paua svakako al Manu je sigurno rang Paua. Ko sto je Pau mogao dobiti FMVP 2010., tako je i Manu mogao dobiti FMVP 2005. Stavi prime Manua danas u ligu i imao bi 25-8-8 brojke bez ikakvih problema.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la GOAT » 07 feb 2020, 16:35

Epidaurus je napisao/la:
07 feb 2020, 16:22

Vidi sto je kod pisca autizam uzeo maha.
Sve je dobro dok ne pocnem covjeka nazivat Bogom.To kad pocnem radit onda cu znat da sam totalno skrenuo.
23

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15731
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 07 feb 2020, 16:37

Epidaurus je napisao/la:
07 feb 2020, 16:33
Pa i Manu je itekakav doktor. Parker je druga prica, on jeste losiji igrac od Paua svakako al Manu je sigurno rang Paua. Ko sto je Pau mogao dobiti FMVP 2010., tako je i Manu mogao dobiti FMVP 2005. Stavi prime Manua danas u ligu i imao bi 25-8-8 brojke bez ikakvih problema.
Ne mogu se sad raspravljat o Parkeru i Manuu,ali nije bez razloga pop stavio ovog da starta a ovog da izlazi sa klupe.

I Parker bi danas postavljao kudikamo bolje brojke pogotovo da je clan neke osrednje ekipe.Morant djeli dosta slicnosti s njim recimo
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 07 feb 2020, 18:23

BosniaBoston je napisao/la:
07 feb 2020, 16:37
Epidaurus je napisao/la:
07 feb 2020, 16:33
Pa i Manu je itekakav doktor. Parker je druga prica, on jeste losiji igrac od Paua svakako al Manu je sigurno rang Paua. Ko sto je Pau mogao dobiti FMVP 2010., tako je i Manu mogao dobiti FMVP 2005. Stavi prime Manua danas u ligu i imao bi 25-8-8 brojke bez ikakvih problema.
Ne mogu se sad raspravljat o Parkeru i Manuu,ali nije bez razloga pop stavio ovog da starta a ovog da izlazi sa klupe.

I Parker bi danas postavljao kudikamo bolje brojke pogotovo da je clan neke osrednje ekipe.Morant djeli dosta slicnosti s njim recimo
Nemamo mi sta raspravljati ako ti je argument da je Parker bolji od Manua to sto je jedan startao, a drugi ulazio s klupe.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15731
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 07 feb 2020, 19:13

Epidaurus je napisao/la:
07 feb 2020, 18:23
BosniaBoston je napisao/la:
07 feb 2020, 16:37
Epidaurus je napisao/la:
07 feb 2020, 16:33
Pa i Manu je itekakav doktor. Parker je druga prica, on jeste losiji igrac od Paua svakako al Manu je sigurno rang Paua. Ko sto je Pau mogao dobiti FMVP 2010., tako je i Manu mogao dobiti FMVP 2005. Stavi prime Manua danas u ligu i imao bi 25-8-8 brojke bez ikakvih problema.
Ne mogu se sad raspravljat o Parkeru i Manuu,ali nije bez razloga pop stavio ovog da starta a ovog da izlazi sa klupe.

I Parker bi danas postavljao kudikamo bolje brojke pogotovo da je clan neke osrednje ekipe.Morant djeli dosta slicnosti s njim recimo
Nemamo mi sta raspravljati ako ti je argument da je Parker bolji od Manua to sto je jedan startao, a drugi ulazio s klupe.
Nije meni to argument nije mi to ionako bitno tu su negdje igracki(tebi je Manu bolji i to je tvoje licjo misljenje)samo kazem da je moguce da je Pop tim svojim potezom pokazao za koga misli da je bolji
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 07 feb 2020, 19:27

Bukvalno nista ne govori. Havlicek svojevremeno u Celticsima bio 6th man ko Manu u Spursima pa bio vjerovatno i najbolji igrac ekipe poslije odlaska Russella. McHale dva puta bio SMOY u Birdovim Celticsima pa bio drugi igrac ekipe. Lou Will prosle godine u Clippersima vjerovatno kljucni igrac ekipe pa ulazio s klupe. Imas onda i u Europi primjer Papaloukasa koji je preferirao pocet utakmicu s klupe, a bio godinama medju par najboljih igraca Eurolige.

filip13
Postovi: 38085
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 07 feb 2020, 19:32

a niti su parker i ginobili jedan drugom konkurencija pa da nisu mogli istovremeni biti starteri

Avatar
kiM.
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 jun 2011, 17:52
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la kiM. » 08 feb 2020, 15:16

Kakav smash Adebaya kontra Kingsa :clap:

All-star mode aktiviran :opaopa:
#BILDNOTWELCOME

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Edviin » 10 feb 2020, 19:32

Izbrisali post sa IG....

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 12 feb 2020, 17:09

alemsa je napisao/la:
12 feb 2020, 15:02
Ma liberizam je najveca opasnost za ljudski rod, mentalno i bukvalno. Dvije najvece religije, kojim pripada vecina ljudskog zivlja su vec odredile kako postupat :kafa:
Liberalizam u pravom smislu je najbolja stvar koja se moze dseit ljudskom rodu. Pustis svakog da radi od sebe sta zeli sve dok njegovo ponasanje ne ugrozava druge. Ljudi koji se deklarisu liberalima i nametali bi drugima kako da zive su jednako zlo kao i vjernici koji bi isli okolo i tjerali ljude da vjeruju u razne bajke, lincovali ateiste i slicni idiotizmi.

Zasto bi mene bolio ku.rac kako ces ti svoje dijete odgajat il tebe kako cu ja svoje ? Ako nekom okej da mu dijete bude transseksualac, gej il bilo sta drugo, onda tu nijedna osoba niti organizacija nema pravo da se petlja sve dok to dijete ne trpi nikakvu torturu od strane roditelja.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la dscile » 12 feb 2020, 17:17

Epidaurus je napisao/la:
12 feb 2020, 17:09
alemsa je napisao/la:
12 feb 2020, 15:02
Ma liberizam je najveca opasnost za ljudski rod, mentalno i bukvalno. Dvije najvece religije, kojim pripada vecina ljudskog zivlja su vec odredile kako postupat :kafa:
Liberalizam u pravom smislu je najbolja stvar koja se moze dseit ljudskom rodu. Pustis svakog da radi od sebe sta zeli sve dok njegovo ponasanje ne ugrozava druge. Ljudi koji se deklarisu liberalima i nametali bi drugima kako da zive su jednako zlo kao i vjernici koji bi isli okolo i tjerali ljude da vjeruju u razne bajke, lincovali ateiste i slicni idiotizmi.

Zasto bi mene bolio ku.rac kako ces ti svoje dijete odgajat il tebe kako cu ja svoje ? Ako nekom okej da mu dijete bude transseksualac, gej il bilo sta drugo, onda tu nijedna osoba niti organizacija nema pravo da se petlja sve dok to dijete ne trpi nikakvu torturu od strane roditelja.
Nemam ni ja nista protiv da neko bude gej, trandza ili sta vec, ali imam problem sa nametanjem istog kroz parade, umjetnost i slicno. Generalno sa nametanjem, a ne mora nuzno biti u pitanju lgbt populacija.. najsvjeziji primer ovih godina su vegani. Nemam nista protiv toga da ne jedu zivotinje i proizvode od istih, ali nemoj biti nametljiv sa tim, isto kao sto nisam ni ja nametljiv povodom toga sto jedem meso.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 12 feb 2020, 17:26

Pa ja to ne vidim kao nametanje bilo cega. Ako te ne zanima ne gledas i kraj price. Ja nemam nista protiv toga.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la dscile » 12 feb 2020, 17:31

Ne vidis kao nametanje sto zatvore pola grada da bi se odrzala parada povodom njihove seksualne orijentacije? Ili sto vegani organizuju neke skupove na trgovima gdje su svi goli ili polugoli da bi ukazali na nesto sto je jasno svima, a to je da se zivotinje ubijaju radi hrane?

Kao sto su mi debilna ta dva "eventa" i kao sto ih smatram nametanjem, isto bih smatrao i da sutra nego organizuje heteroseksualnu paradu ili skup podrske jedenju animalnih proizvoda.

Avatar
alemsa
Postovi: 23961
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 12 feb 2020, 17:52

Epidaurus je napisao/la:
12 feb 2020, 17:09
alemsa je napisao/la:
12 feb 2020, 15:02
Ma liberizam je najveca opasnost za ljudski rod, mentalno i bukvalno. Dvije najvece religije, kojim pripada vecina ljudskog zivlja su vec odredile kako postupat :kafa:
Liberalizam u pravom smislu je najbolja stvar koja se moze dseit ljudskom rodu. Pustis svakog da radi od sebe sta zeli sve dok njegovo ponasanje ne ugrozava druge. Ljudi koji se deklarisu liberalima i nametali bi drugima kako da zive su jednako zlo kao i vjernici koji bi isli okolo i tjerali ljude da vjeruju u razne bajke, lincovali ateiste i slicni idiotizmi.

Zasto bi mene bolio ku.rac kako ces ti svoje dijete odgajat il tebe kako cu ja svoje ? Ako nekom okej da mu dijete bude transseksualac, gej il bilo sta drugo, onda tu nijedna osoba niti organizacija nema pravo da se petlja sve dok to dijete ne trpi nikakvu torturu od strane roditelja.
Liberizam u konceptu mozda, ok, dok je u praksi druga stvar. Evo recimo svako jutro od prvog do 12og razreda u Usa moras ustat prije nego sto nastava pocne i odat postovanje/pocast/zahvalnost (kako hos nazovi ) zastavi i drzavi, a u Texasu i Texasu (jedini state koji to radi, jer je bio drzava prije ulaska u uniju), stoji jedan pasus koji kaze "with liberty and justice for all". A onda imas dobar dio populacije koji se osjecaja da sevto ne odnosni na njih (bez obzira sto ti mislio, ili peti, 10i. Znaci taj pasus kao koncept je dobar a u praksi neki kazu da je drugacije, tako ti je i liberizam koncept ok, u praksi se radi on90% licimjera, hipokrata itd.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 12 feb 2020, 18:02

dscile je napisao/la:
12 feb 2020, 17:31
Ne vidis kao nametanje sto zatvore pola grada da bi se odrzala parada povodom njihove seksualne orijentacije? Ili sto vegani organizuju neke skupove na trgovima gdje su svi goli ili polugoli da bi ukazali na nesto sto je jasno svima, a to je da se zivotinje ubijaju radi hrane?

Kao sto su mi debilna ta dva "eventa" i kao sto ih smatram nametanjem, isto bih smatrao i da sutra nego organizuje heteroseksualnu paradu ili skup podrske jedenju animalnih proizvoda.
Pa na gej paradama se ljudi bore za svoja prava. Nemoj mi molim te price da imaju ista prava kao i svi ostali. Pa 90% drzave bi ubilo dva momka da ih vide da se vodaju za ruku il nesto tako. Parade su njihov vid borbe za ljudska prava i u potpunosti ih podrzavam. Dakle neuporedivo sa nekom teoretskom paradom heteroseksualaca. Kod nas se mora pola grada blokirat da se odrzi parada jer smo bolesno drustvo. U europskim zemljama parade prodju bez ikakvih posebnih blokada, tek gradski saobracaj ima drugaciji red voznje i to je to.

Ne vidim sto bi mi smetalo sto vegani povremeno drze te neke skupove gdje promoviraju taj nacin zivota i prehrane. Sve dok mi se ne unose u lice i ne tjeraju me da se ponasam kao i oni nemam apsolutno nista protiv.

Avatar
L-Train
Postovi: 18379
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la L-Train » 12 feb 2020, 18:05

Pa u evropi imaju veca prava nego hetero,ne vidim potrebu za daljim paradiranjem tamo.U Parizu se vodaju za ruke i niko ziv ih ne registruje,sta onda i dalje paradiras?
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25274
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 feb 2020, 18:25

Nikad se o vecoj gluposti nije raspravljalo na sportskom forumu!!

filip13
Postovi: 38085
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 12 feb 2020, 18:57

NEZALAGANJE je napisao/la:
12 feb 2020, 18:25
Nikad se o vecoj gluposti nije raspravljalo na sportskom forumu!!
:thumbup:

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.