OI London 2012 - Rukomet

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Tko će biti novi olimpijski pobjednik?

Francuska
36
33%
Danska
16
15%
Hrvatska
38
35%
Španjolska
6
5%
Srbija
9
8%
Island
2
2%
Mađarska
0
Nema glasova.
Švedska
0
Nema glasova.
ostali
3
3%

Ukupno glasova: 110

limenka

PostPostao/la limenka » 11 avg 2012, 21:51

Španjolke nakon produžetaka uzele broncu protiv Južno-Korejki.

Finale je počelo i za sada Crna Gora ima prednost od 4:2.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 11 avg 2012, 22:48

Crnogorke samo na -1 protiv favorizovanih Norvežanki, na 16 minuta do kraja 8-)
Kaća na 9 golova 8-)
Idemo cure možete vi ovo ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

limenka

PostPostao/la limenka » 11 avg 2012, 23:12

Norveška - zlato
Crna Gora - srebro
Španjolska - bronca

Prva medalja za Crnu Goru u povijesti, ovo su im druge OI.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Livnjak
Kontakt:

PostPostao/la Livnjak » 11 avg 2012, 23:13

zadnji gol norveske im neide na cast, crnogorke posle da im cestitaju, ona uze loptu i zaleti se za +3

nanek

PostPostao/la nanek » 11 avg 2012, 23:14

Ma ne moze ovim norvezankama niko nista, dobile bi pola nasa premijer lige :D Tu su negdje bara bara sa borcem :D

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 11 avg 2012, 23:17

nanek WroteColonMa ne moze ovim norvezankama niko nista, dobile bi pola nasa premijer lige :D Tu su negdje bara bara sa borcem :D

Jesi siguran? Da nisu bekovi veceras dobro sutirali lose bi se proveli jer je Loke zaustavljena bila a krila su ionako slabo koristili.
Cestitke za rukometasice, prve OI i srebro 8-) .
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

Rukomet do smrti
Kontakt:

PostPostao/la Rukomet do smrti » 11 avg 2012, 23:19

Koliko su samo Crnogorke imale iskljucenja i ni u jednom trenutku nisu odustajale svaka im cast ovo srebro im je ko zlato
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova." (Lino Červar)

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 11 avg 2012, 23:20

Predivne slike na kraju, slave Norvežanke, ali slave i Crnogorke, možda i više od pobjednica, jer znaju da su napravile nešto fantastično, donijele su toj maloj (po površini) zemlji iz našeg komšiluka veliku medalju :D

Nakon ove tekme zbogom aktivno bavljenju rukometu će nažalost reći Bojana i Maja :(
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 11 avg 2012, 23:23

Ponovo "rukomet" i onda se mnogi pitaju zbog toga je taj tako divan i plemenit sport u klincu. Svako veliko takmicenje obiljeze sudije, ovaj put zene, doista sramotno. Ne bih komentarisao igru jer je mnogo prije pocetka finala odluceno da Norveska mora pobijediti.
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

nanek

PostPostao/la nanek » 11 avg 2012, 23:32

Pa dragi nas Aco i ja bi volio da su crnogorke pobjedile, ali da su se igrala jos 2 poluvremena ne bi one ovo dobile. Izvukle su maksimum ali da je bilo ko bio sa druge strane imale bi neke sanse da dobiju, ali ovako nikakve.

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 11 avg 2012, 23:37

nanek WroteColonPa dragi nas Aco i ja bi volio da su crnogorke pobjedile, ali da su se igrala jos 2 poluvremena ne bi one ovo dobile. Izvukle su maksimum ali da je bilo ko bio sa druge strane imale bi neke sanse da dobiju, ali ovako nikakve.

Uz ovako kriminalno sudjenje u finalu Igara ne bi Crnogorke pobijedile da se igralo do jutra. Malo iskljucis, malo ponistis koji gol, malo sviras faul na prvom kontaktu i slicno...

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 11 avg 2012, 23:41

Svaka cast Crnogorkama na osvojenom srebru. Nadao sam se da mogu pobjediti Norvezanke ali sta je tu je. I ovo je odlican rezultat za crnogorski rukomet :D
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 11 avg 2012, 23:45

Sad da su odlučile utakmicu nisu, ali da su pretjerivale u nekim stvarima jesu ;)
Ali bože moj to je rukomet, u njemu sudije igraju glavnu ulogu i zato je rukomet tu gdje jeste :x
Crnogorke su imale ove Norvežanke, igrale su njihovu igru cijelo drugo poluvrijeme umrtvile su Norvežanke i itekako su imale šansi i sa ovakvim "suđenjem"(olahko se daju dva minuta, obje ekipe su igrale čvrsto pozadi jedni imaju 7-8 isključenja drugi 3 isključenja, razlika je očigledna), falilo je malo sreće i hladne glave u odlučujućim momentima ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

nanek

PostPostao/la nanek » 11 avg 2012, 23:51

To vam je isto ko da kazes na maksimiru da Real i Dinamo imaju isto sudjenje. To ti je isto BIH -SPanija pa 7 minuta, to ti je isto Felix sturm u Las Vegasu, to ti je isto Zeljo-Rudar na Grbavici. Pa stani malo treba malo pure ne mozes ti odmah doci i sad ocekivati eh hajmo ravnopravno sudit Norvezankama i nekim novim Crnogorkama koje prvi put vide. Moras malo trajati, a jos nisi domacin ko Srbija sad kod sebe pa naguzove do medalje.Pa napadi po 3 minute ovdje malo bolje sudjenje i odmah ispadanje.A ovog slusam sa crnogorske televizije pa frajer kudi sudije ko da su eto bas ONE glavni krivac za poraz.

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 11 avg 2012, 23:52

Ma nema sta legendo da se prica, kad god bi CG dosla do izjednacenja ili na 1 razlike odma' ide iskljucenje, probijanje, i sta ti sve ne :!: Meni je to sumnjivo itekako.
Ali treba im odati priznanje jer su sa igracicom manje na primjer stigli 4 razlike i zaustavili krila :lol:. Dodaj i agresivnu odbranu u 2.poluvremenu i Sonju dolazimo do odlicne odbrane. Ali sta da se radi, napad nije najbolje funkcionisao, ponovo krila i pivoti neke zicere nisu iskoristili, Popovic nije forsirala sut jer je nije islo, a drugi bek ne moze sve sam.
Uglavnom, nema im se sta prigovoriti, srcano su odigrale i namucile najvece. Ma sta namucile, preznojile ih.
Ova medalja je u rangu Malage 2008 i vaterpola, i ako sada rukomet ne postane popularniji u CG nikad nece. Ovo se mora iskoristiti.
Mada mi nekako vise vuce da ce se sjetiti rukometa samo kada su prvenstva, kao sto je bilo i biva sa vaterpolom.
Jednu medalju imamo, vidjecemo moze li doci i druga.
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 11 avg 2012, 23:54

Ma ovo je bila klasicna kradja, tu nije bilo malo na ime, nego kradja, a najbolji dio je onaj kada kod kontre i minus jedan ili dva, svira faul u napadu, a ova Jonanovic zabija gol. Cirkus Colorado.

DANTES

PostPostao/la DANTES » 12 avg 2012, 01:02

MaGiCa WroteColon@leyenda de Royal

Za mene je V.Rivera najveci trener svih vremena, uz Costantinija i Stenzela, ali drzim da bi ovo neki bolji trener na klupi Hrvata dobio. Nemoj me loziti da Hrvati nisu trenutno igracki jaci od Francuza, kad jesu. ;)

Ali nisu bolji... Čovjek je u pravu... Jedino su bolji pivotu, ali i to je klimavo.... Treba pratiti igre igrača i u timovima.... Balić, čovjek genije ništa u klupskom rukometu nije napravio ni pružio... Lacković budimo iskreni dobar kao rezervna opcija i to najviše u odbrani.... Kopljar možda za koju godinu.... Buntić ne kontam kako im on igra..... Krila su najbolji dio tima, strašni su... Golmani prosjek malo bolji od našeg Stanića... Duvnjak i Vuković vjeciti talenti.... Za Draga čak mislim da je bolji, ali svi nešto guraju Duvnjaka.... Nema Pera koji je bio ono super top bek u oba pravca na svim nivoima... Mirza takođe super top krilo.... Ova ekipa ima snažan pobjednički mentalitet, koji izgradio Lino, a koji će ova naci paljevina skroz uništiti.... U rukometu rutina i navika pobjeđivanjaje stvar koja često ide iznad i prije kvaliteta.... Npr mi, Španci, Svedi zadnjih godina imamo kvalitet, ali ne u rutinu pobjeđivanja... To je teško steći, a kad se izgubi teško se vraćA... Švedska najbolji primjer toga...Udaljio sam se od teme, ali poenta svega je da Hrvati manjak kvaliteta nadoknađuju inteligencijom, mentalitetom... Kad naiđu na tim kvalitetniji, jači fizički i psihički, plus tim kojeg se užasno boje, razlika u klasi dođe do izražaja.... Tj nedostatak iste....nedostatAk klase....
Sad bih čestitao sestrama Bonaventura na zlatnoj medalji koju su osvojile uz malu pomoć Norvežanki :oops:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Admir_Sa
Kontakt:

PostPostao/la Admir_Sa » 12 avg 2012, 11:05

sinoc od bjesa nisam mogao ni komp ukljuciti familiju im sestrinsku francusku ebem, kad se treba namjestiti samo odredis bracu/sestre da sudi i nema šanse da se ikad raskrinka. pa ono je kriminalno šta su im sinoc radili, kad god crnogorke dodju do prilike oni im iskljuce igraca il sviraju faul u napadu. pa ubile su sinoc norvezanke, ove nisu u drugom pol sedmerca imale ja mislim, kakva odbrana sa 5 igraca konstantno :roll: al ne možeš protiv sudija pleme im ebem usrano. jebote u napadu bojanu polomiše startom na kojim bi im pozavidjeli svi odbrambeni u americkom fudbalu, al nema 2min, dok tamo u cistoj kontri gdje norveznaka daje gol i noktom je dotakla ova i 2min. da ne pricam o onom smješnom faulu u napadu kada su gol dali

iznerviro sam se samo tako :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
nema potpisa

limenka

PostPostao/la limenka » 12 avg 2012, 13:37

Rutinski sa +7 do bronce! Realno smo zaslužili srebro ali kad je sistem natjecanja sjeban... Šveđani su ove Mađare jedva prošli sa +1.

Sada je i službeno. OI u Londonu su najuspješnije za Hrvatsku od njene samostalnosti! Vaterpolisti će kasnije uzeti nadam se zlato (najmanje srebro), te će to biti šesta medalja na ovim OI. Da je tu još Blanka, i da su jedriličari i Ude imali malo više sreće mogli smo barem do 8-9 medalja.

dubrava
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la dubrava » 12 avg 2012, 13:41

Bravo dečki!! 8-) Mađari osim Nagya i onog momka sa krila nisu imali nikog tko bi potegnuo.
Naša krila fantastična, kao i inače 8-)
Ostaje žal zbog finala, ali nema veze, doći će i nama 5 minuta protiv Francuza :)
Nadam se da će Ćupić ostati najbolji strijelac :) meni se čini da ih je dao 50, prvi iza njega neki Šveđanin sa 44..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.