FIFA 13

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la MirsoNi » 21 jun 2013, 15:03

Pitanje..
Kada sam otisao na stranicu "Can you run it" da mi pokaze da li moj racunar podrzava fifu 13 i njene specifikacije, pisalo mi je sve ok, tj. da podrzava i sve normala, ali kad sam ja instaliro igricu i probao igrati exibition match, to je pocelo nenormalno stopati, pogotovu kada se lopta krece brzim tempom pa kad kamera ona mora brze reagovati ugl tu najvise stopa.. e sad ja mislim da je to do procesora, moj procesor je: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHz, al opet mi nije jasno jer i ovo ja msm podrzava minimalnu specifikaciju fife ako nista, i opet stopa u toku igranja, pa eto ako neko zna neki nacin da probam ovo napravit nek se javi, stvarno biste mi pomogli..
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la delko » 21 jun 2013, 15:05

MirsoNi je napisao/la:Pitanje..
Kada sam otisao na stranicu "Can you run it" da mi pokaze da li moj racunar podrzava fifu 13 i njene specifikacije, pisalo mi je sve ok, tj. da podrzava i sve normala, ali kad sam ja instaliro igricu i probao igrati exibition match, to je pocelo nenormalno stopati, pogotovu kada se lopta krece brzim tempom pa kad kamera ona mora brze reagovati ugl tu najvise stopa.. e sad ja mislim da je to do procesora, moj procesor je: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHz, al opet mi nije jasno jer i ovo ja msm podrzava minimalnu specifikaciju fife ako nista, i opet stopa u toku igranja, pa eto ako neko zna neki nacin da probam ovo napravit nek se javi, stvarno biste mi pomogli..
sve na LOW pa probaj :D pa polako pojacavaj ako ide :) ako ne, onda novi racunar :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la Frankie » 21 jun 2013, 15:08

Nisam igro neko vrijeme FIFU i sad kad idem ukoso sa igracem ne mogu ni dodati ni sutati samo kad idem pravo mogu dodati ? Nez do cega je prije mi bilo normalno !

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la xinxee » 21 jun 2013, 15:26

MirsoNi je napisao/la:Pitanje..
Kada sam otisao na stranicu "Can you run it" da mi pokaze da li moj racunar podrzava fifu 13 i njene specifikacije, pisalo mi je sve ok, tj. da podrzava i sve normala, ali kad sam ja instaliro igricu i probao igrati exibition match, to je pocelo nenormalno stopati, pogotovu kada se lopta krece brzim tempom pa kad kamera ona mora brze reagovati ugl tu najvise stopa.. e sad ja mislim da je to do procesora, moj procesor je: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHz, al opet mi nije jasno jer i ovo ja msm podrzava minimalnu specifikaciju fife ako nista, i opet stopa u toku igranja, pa eto ako neko zna neki nacin da probam ovo napravit nek se javi, stvarno biste mi pomogli..
Koja ti je graficka ? Ona je cesto uzrok nekih smetnji unutar igre....
I napisi svoju RAM memoriju....
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la MirsoNi » 21 jun 2013, 21:40

xinxee je napisao/la:
MirsoNi je napisao/la:Pitanje..
Kada sam otisao na stranicu "Can you run it" da mi pokaze da li moj racunar podrzava fifu 13 i njene specifikacije, pisalo mi je sve ok, tj. da podrzava i sve normala, ali kad sam ja instaliro igricu i probao igrati exibition match, to je pocelo nenormalno stopati, pogotovu kada se lopta krece brzim tempom pa kad kamera ona mora brze reagovati ugl tu najvise stopa.. e sad ja mislim da je to do procesora, moj procesor je: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHz, al opet mi nije jasno jer i ovo ja msm podrzava minimalnu specifikaciju fife ako nista, i opet stopa u toku igranja, pa eto ako neko zna neki nacin da probam ovo napravit nek se javi, stvarno biste mi pomogli..
Koja ti je graficka ? Ona je cesto uzrok nekih smetnji unutar igre....
I napisi svoju RAM memoriju....
Graficka: ATI Radeon HD 4300/4500 Series ( i tu sam dobio prolaznu ocjenu na onom can you run it)
a rama imam 2 gige
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la xinxee » 22 jun 2013, 00:35

MirsoNi je napisao/la:
xinxee je napisao/la:
MirsoNi je napisao/la:Pitanje..
Kada sam otisao na stranicu "Can you run it" da mi pokaze da li moj racunar podrzava fifu 13 i njene specifikacije, pisalo mi je sve ok, tj. da podrzava i sve normala, ali kad sam ja instaliro igricu i probao igrati exibition match, to je pocelo nenormalno stopati, pogotovu kada se lopta krece brzim tempom pa kad kamera ona mora brze reagovati ugl tu najvise stopa.. e sad ja mislim da je to do procesora, moj procesor je: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHz, al opet mi nije jasno jer i ovo ja msm podrzava minimalnu specifikaciju fife ako nista, i opet stopa u toku igranja, pa eto ako neko zna neki nacin da probam ovo napravit nek se javi, stvarno biste mi pomogli..
Koja ti je graficka ? Ona je cesto uzrok nekih smetnji unutar igre....
I napisi svoju RAM memoriju....
Graficka: ATI Radeon HD 4300/4500 Series ( i tu sam dobio prolaznu ocjenu na onom can you run it)
a rama imam 2 gige
Can i run it zna pravit greske,meni je znalo pisat da mi je graficka slabija,al opet sam pokrecao igre bez problema...nisam siguran sta bi moglo biti u pitanju,stavi grafiku na low..pa probaj onda
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la treci » 24 jun 2013, 15:43

zna li ko kako mogu da kupim fifu 13, ili savjet za 14 kad izadje,
znaci i dvd opcija a moze i download opcija kako god posto nisam upucen u to, hvala puno

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la Ponos Torina » 24 jun 2013, 15:59

treci je napisao/la:zna li ko kako mogu da kupim fifu 13, ili savjet za 14 kad izadje,
znaci i dvd opcija a moze i download opcija kako god posto nisam upucen u to, hvala puno
Moj savjet ti je da ne kupujes 13 posto je ona pri kraju,ima raje dosta igra ali zbog ultimate team se ne isplati kupovati posto su cijene igraca sve spale itd.... Sacekaj da izadje 14 pa u kupi..Inace digitalna kupovina ti je najbrza i najbolja preko PayPal platis dobijes kod na mail koji upises u Origin(reedem code) i tako skines igru i instaliras....
Sta odlucisji pa cu ti reci gdje ces kupiti..
poz
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
hanniz
Postovi: 1125
Pridružen/a: 14 maj 2009, 11:59
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la hanniz » 26 jun 2013, 15:11

KSIOlajidebt

slika

Inače momak je legenda mislim na KSIO
you'll never walk alone!

NIHAD ĐEDOVIĆ!

Avatar
hanniz
Postovi: 1125
Pridružen/a: 14 maj 2009, 11:59
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la hanniz » 27 jun 2013, 19:16

radi li vama origin?? meni neće da otvori fifu jer mi ne radi :?
you'll never walk alone!

NIHAD ĐEDOVIĆ!

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la Unknown Genius » 29 jun 2013, 17:41

Je li neko instalirao ove apdejte od moddingway-a, ja sam to prije sve sebi naštimao i nakon ponovnog podizanja sistema ne znam, sve me stid. :mrgreen: Ako neko može malo pomoći skinuo sam 1.8.2 AIO i raspakujem sve u glavni folder tamo i instaliram ono, uđem u igru sve isto k'o i prije. :oops:
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la delko » 29 jun 2013, 18:11

Unknown Genius je napisao/la:Je li neko instalirao ove apdejte od moddingway-a, ja sam to prije sve sebi naštimao i nakon ponovnog podizanja sistema ne znam, sve me stid. :mrgreen: Ako neko može malo pomoći skinuo sam 1.8.2 AIO i raspakujem sve u glavni folder tamo i instaliram ono, uđem u igru sve isto k'o i prije. :oops:
kad raspajzhes 1.8.2. u fifa main folder, pokrenes modyng instalaciju ali obavezno kao ADMINISTRATOR :) i trebalo bi biti sve uredu ) potom otidji u GAME/DATA i promijeni LOC folder u loc-original a loc-licensed u loc i nebi trebalo biti problema ;) eh da nakon sto sve zavrsis otidji MWM SELECTOR i izaberi DATEBASE 4.0 sto se tice scoreboarda izaberi NO ESPN i tako vidi ostala podesavanja kako ti odgovaraju ;)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la Unknown Genius » 29 jun 2013, 18:40

delko je napisao/la:kad raspajzhes 1.8.2. u fifa main folder, pokrenes modyng instalaciju ali obavezno kao ADMINISTRATOR :) i trebalo bi biti sve uredu ) potom otidji u GAME/DATA i promijeni LOC folder u loc-original a loc-licensed u loc i nebi trebalo biti problema ;) eh da nakon sto sve zavrsis otidji MWM SELECTOR i izaberi DATEBASE 4.0 sto se tice scoreboarda izaberi NO ESPN i tako vidi ostala podesavanja kako ti odgovaraju ;)
Instalirao sam i igricu i sve ovo ponovo i sada kada uđem u igru oni uvodni screenovi su mi od moddingway-a kao i prije dok mi je moglo. Ali nema ni transfera novih, ni novih timova, nije mi jasno što neće nikako.
Evo i slike, možda sam napravio neku grešku, ali sve sam radio po uputama. :x
http://pokit.org/get/img/35f0bab6a8f133 ... 615349.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://pokit.org/get/img/bf062a0e9a91de ... 2c166a.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://pokit.org/get/img/4b3cfd3031dae1 ... a16bb2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
arelinho
Postovi: 16437
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la arelinho » 29 jun 2013, 18:52

Ima li neko ko igra fifu 13 na ps3 da ga pitam nesto ?

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la Head » 10 jul 2013, 11:20

Ima li ko save file ili neki patch sa novijim transferima,recimo barem od zime. :mrgreen:
Ramazan,dosadno pa se opet pocelo igrat.
1946

Avatar
vtdgeca
Postovi: 316
Pridružen/a: 15 jan 2012, 01:59
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la vtdgeca » 10 jul 2013, 11:28

Head je napisao/la:Ima li ko save file ili neki patch sa novijim transferima,recimo barem od zime. :mrgreen:
Ramazan,dosadno pa se opet pocelo igrat.
Imas na ModdingWay za Fifu razno-raznih patcheva, pa vjerujem da ces naci nesto.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la enobarca » 10 jul 2013, 11:56

Poceo sam prije nekoliko mjeseci igrati trenersku karijeru, pa sam nastavio sad kad je ramazan, ionako nemam sto pametnije raditi.Vec sam preko 5-6 sezona u Arsenalu, trazio bi novi klub, ali mi zao ostaviti ove igrace koje sam doveo :mrgreen: evo mog sastava:

_______________Guaita___________________
Montoya____Boateng_______Badstuber_______Gibbs
__________________Busquets________________
__________Gotze____________Pjanic___________
Gabiadini___________Lewandowski___________Reus

Klupa:Bartra, Danilo, Alex O.C., Subotic, Frimpong, Witsel, Thiago, Podolski, Rotela, Aldair, Schenikov(ili nesto slicno) i Martinez.
Uprava Arsenala je kao i u stvarnom zivotu skrta da Bog sacuva, u zadnjoj sezoni sam osvojio i englesku ligu i Ligu prvaka i zatrazim jos 10 miliona za pojacanja i ne daju vise od dva miliona :mrgreen: Real, kao i zapravo kupuje sve zivo, ja im prod'o Llorisa za 75 miliona, jeste imao ocjenu 94, ali ipak za golmana dati 75 miliona, pa to moze samo Real :mrgreen: (za Reusa su poslali ponudu od 104 miliona, naravno odbio sam).Sto se tice mene najskuplji transfer je Goetze, platio sam ga 55 miliona.
Bas sam sinoc dosao do prelaznog roka i poslao sam ponudu za Balea od 35 miliona i Podolskog.Prije toga sam probao dovesti nekog Alaina iz Bilbaa, lik ima ocjenu 92, ali traze ljudi 93 miliona, ja mogu ponuditi najvise 70, ko ih **** :mrgreen:
Eh ode sad vidjeti jesu li prihvatili ponudu za Balea, zarazio sam se opet sa ovim :mrgreen:

Avatar
hanniz
Postovi: 1125
Pridružen/a: 14 maj 2009, 11:59
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la hanniz » 21 jul 2013, 17:03

Ja igram trenutno s Liverpoolom, tek sam došao do oktobra 2012. :mrgreen: Znači, sve ispočetka. Do sad sam prvi na tabeli, 5 pobjeda i 1 remi. Doveo sam Bentekea (7.5m) i Luiza (9.5m). Prodao Borinia (7.5m), Kellya (7.5m) i Wisdoma (3m). Za naredne sezone imam planove dovesti Balea, Hazarda, Albu, De Geu, Benzemu, Alonsa.
you'll never walk alone!

NIHAD ĐEDOVIĆ!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la enobarca » 21 jul 2013, 18:13

hanniz je napisao/la:Ja igram trenutno s Liverpoolom, tek sam došao do oktobra 2012. :mrgreen: Znači, sve ispočetka. Do sad sam prvi na tabeli, 5 pobjeda i 1 remi. Doveo sam Bentekea (7.5m) i Luiza (9.5m). Prodao Borinia (7.5m), Kellya (7.5m) i Wisdoma (3m). Za naredne sezone imam planove dovesti Balea, Hazarda, Albu, De Geu, Benzemu, Alonsa.
Druze primjetio sam da Alainu Eizmendiju(ili je nesto slicno) iz Bilbaa ocjena raste veoma velikom brzinom, lapi njega sto prije :) ja sam to primjetio vec kasno kad mu je cjena skocila na 90miliona, nema sanse da ga dovedem, ali vjerovatno mu je cijena manja na pocetku.Takodjer ti preporucujem Gabbiadinija iz Juventusa, Witsela te Pjanica.Ocjena im raste brzo i nakon par sezona ce postati pravo dobri, kod mene Witsel sad ima 92, Pjanic 88 kao i Gabiadini.

bolesnik s juga
Postovi: 125
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:14
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post Postao/la bolesnik s juga » 21 jul 2013, 18:37

Haveri da vas nešto pitam ako neko zna kad će biti na fif13 ljetni update za transfere

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.