Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la kerimatomic1921 » 18 mar 2020, 14:18

Ne mogu da vjerujem sta lupeta ovaj Karabeg. Koga li on pokusava slagati da mi je znati. Zukanovic uredno obilazi Sarajevo sa suprugom, uzduz i poprijeko. Prekjucer hoda po importanneu. Strasno.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Evander » 18 mar 2020, 14:26

kerimatomic1921 je napisao/la:
18 mar 2020, 14:18
Ne mogu da vjerujem sta lupeta ovaj Karabeg. Koga li on pokusava slagati da mi je znati. Zukanovic uredno obilazi Sarajevo sa suprugom, uzduz i poprijeko. Prekjucer hoda po importanneu. Strasno.
Nakon sto je par medija objavilo ovaj slucaj, moguce da se jeste sklonio. Ali malo se kasno sjetio.
I lafo "imao napismeno da je zdrav". Imao da ne kazem sta. Takva potvrda ne postoji.
Neka moli Boga da njegova glupost prodje samo kao glupost, bez poslijedica na one sa kojima je imao kontakt.

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Tili » 18 mar 2020, 16:11

Donnie Darko je napisao/la:
18 mar 2020, 14:17
kerimatomic1921 je napisao/la:
17 mar 2020, 16:06
Vidio sam covjeka bas jucer, seta sa ljepsom polovicom koja je u drugom stanju. Zar mislis da bi to sebi i svojoj porodici uradio? Babi i materi koji vjerovatno imaju preko 55 godina? Nemojte biti ludi...
https://sportsport.ba/fudbal/karabeg-da ... iji/355449

Interesantna metoda samoizolacije.
Samoizolacije bosnje iz dijaspore svaki dan hajmo domacini tetka tetak ujna itd :kafa:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la ReX » 18 mar 2020, 16:17

Sad postade i Ervin dijasporac. Grob te yebo kakav kompleks ljudi neki imaju. :facepalm: :facepalm: Da se razumijemo, ne svidjami se uopste Ervinovo ponasanje. Ali ovo dijasporac tamo, dijasporac vamo. Al kad para treba onda su najbolji na svijetu. :bih:

Izvinjavam se na offu.
@igrajlopte 🐦

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 mar 2020, 16:26

Zar nije Zukanović Sarajlija 1/1 ?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Evander » 18 mar 2020, 16:46

ReX je napisao/la:
18 mar 2020, 16:17
Sad postade i Ervin dijasporac. Grob te yebo kakav kompleks ljudi neki imaju. :facepalm: :facepalm: Da se razumijemo, ne svidjami se uopste Ervinovo ponasanje. Ali ovo dijasporac tamo, dijasporac vamo. Al kad para treba onda su najbolji na svijetu. :bih:

Izvinjavam se na offu.
Kome salju pare?
Meni ne, drzavi ne. To sto salju svojim porodicama, sta ja imam konkretno sa tim?

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la babino » 18 mar 2020, 18:19

ovaj evander se natovario zuki na grbacu, yebo ono sto wanda radi visci:-)

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Tili » 18 mar 2020, 18:36

babino je napisao/la:
18 mar 2020, 18:19
ovaj evander se natovario zuki na grbacu, yebo ono sto wanda radi visci:-)
Sve po zaslugama :kafa:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Evander » 18 mar 2020, 18:49

babino je napisao/la:
18 mar 2020, 18:19
ovaj evander se natovario zuki na grbacu, yebo ono sto wanda radi visci:-)
Da je kako treba, tuzilastvo nase bi mu se natovarilo, kao i svima koji se neodgovorno ponasaju.

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la harixs » 19 mar 2020, 04:08

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
18 mar 2020, 16:26
Zar nije Zukanović Sarajlija 1/1 ?
Kskve to ima veze sa gluposcu Zukanovica? Mozda pokusaj sarkazma, evo hahaha

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DrFilgud » 19 mar 2020, 07:49

Ako je dosao iz Italije i hoda okolo, a hodao je, to je za sankcije.
Te price kako se javio domu zdravlja, kako ima ovaj, onaj papir...moze macku o rep okacit.
Jos ga i DOKTOR Karabeg amnestira. Bezobrazluk i javasluk.

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1467
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Jadnimi » 19 mar 2020, 08:38

Kabadahija je bezobrazan i neodgovoran. Njega mali boli za sve ostale, neka sam ja faca a svi se vi razbolite, je njegova logika.
Veći problem od njega su Karabeg(popiša se bena po medicinskoj etici) i kvazinovinari, koji neodgovorno(zrelo za zakonsku odgovornost) prate i brane IDIOTA. Prvi članak na ovome portalu su privremeno skinuli, kada su shvatili da je to bila nedgovorna glupost(kvazinovinara i onoga koji mu je odobrio članak) dok nisu objavili drugi pun bajki o IDITOVIM "odgovornim" postupcima. I na drugim portalima, su plasirane laži o tome kako IDIOT "savjesno" poštuje svoje zakonske obaveze. 20 eura graničar da pusti IDIOTE preko granice, 20KM da se pusti članak o IDIOTU.

Abd ćemo svi pregurati, ovo frku i vratiti se diskusijama o sportu.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DrFilgud » 19 mar 2020, 08:56

Tako to hoda kod primitivnih i propalih naroda. Sve pada radi pacova koji hoce da zarade 20 eura, da im neki "Dzeko" plati rucak, avionsku kartu. Radi
familijarnih, jaranskih veza, doktora poput ovog Karabega i onog u Mostaru :puke:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Osim13 » 19 mar 2020, 09:01

Što neko reče kad ga nisu zatvorski gonili za kriminalne partije u kvalama ne moraju ni sad :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Evander » 19 mar 2020, 13:47

Protiv Jovica u Srbiji pokrenuta krivicna prijava za istu stvar. A nasi mediji stite Zulanovica.
Po cemu je onaj kamiondzija vise kriv, pa njega javno lincovase i naplatise mu kaznu?

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Drape » 19 mar 2020, 14:11

SRPSKI REPREZENTATIVAC DOVEO U OPASNOST ŽIVOTE BROJNIH LJUDI! Policija HAPSI JOVIĆA ako ga nađe na ulici

- Jović je došao iz područja u kojem je žarište zaraze i zbog toga je morao da ide u samoizolaciju. On očigledno nije dobro razumeo koliko je situacija ozbiljna. Ako ga organi reda vide na ulici, legitimisaće ga i u najmanju ruku će ga sprovesti kući. Kako je na snazi vanredno stanje u zemlji, za nepoštovanje obavezne samoizolacije moguća je i zatvorska kazna od tri meseca do tri godine - objašnjava naš sagovornik.

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la harixs » 19 mar 2020, 14:37

Kako bjese ona Papetova izjava za ovog drvosjecu..

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 mar 2020, 14:10

Drape je napisao/la:
19 mar 2020, 14:11
SRPSKI REPREZENTATIVAC DOVEO U OPASNOST ŽIVOTE BROJNIH LJUDI! Policija HAPSI JOVIĆA ako ga nađe na ulici

- Jović je došao iz područja u kojem je žarište zaraze i zbog toga je morao da ide u samoizolaciju. On očigledno nije dobro razumeo koliko je situacija ozbiljna. Ako ga organi reda vide na ulici, legitimisaće ga i u najmanju ruku će ga sprovesti kući. Kako je na snazi vanredno stanje u zemlji, za nepoštovanje obavezne samoizolacije moguća je i zatvorska kazna od tri meseca do tri godine - objašnjava naš sagovornik.
Ovaj Bosanski pravoslavac iz Bijeljine se može zahvaliti Sebastianu Halleru što mu je osigurao transfer u Real Madrid. Jer on kao mali zdepasti špic nema tehniku jednog Aguera kako bi sam vodio napad. Već mu treba centarfor sa tehničkim sposobnostima, poput Hallera, Firmina kako bi mogao nešto napraviti. Nije ni čudo da je ispred njega jedan Mitrović (koji je solidan napadac) i Aleksandar Prijović, jer ovi napadači su u stanju da proigraju krila i povuku vezni red sa sobom u napad, i na njima se dobije i skok igra.

Jović je obični poacher bez tehnike, hold up igre i brzine. Ne kažem da je loš igrač, ali dosta mahanast i samo može igrati uz još jednog napadača.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la marconato » 21 mar 2020, 12:13

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
20 mar 2020, 14:10

Ovaj Bosanski pravoslavac iz Bijeljine se može zahvaliti Sebastianu Halleru što mu je osigurao transfer u Real Madrid. Jer on kao mali zdepasti špic nema tehniku jednog Aguera kako bi sam vodio napad. Već mu treba centarfor sa tehničkim sposobnostima, poput Hallera, Firmina kako bi mogao nešto napraviti. Nije ni čudo da je ispred njega jedan Mitrović (koji je solidan napadac) i Aleksandar Prijović, jer ovi napadači su u stanju da proigraju krila i povuku vezni red sa sobom u napad, i na njima se dobije i skok igra.

Jović je obični poacher bez tehnike, hold up igre i brzine. Ne kažem da je loš igrač, ali dosta mahanast i samo može igrati uz još jednog napadača.
Najveca "mahana" :roll: mu je sto je zaljubljen i propuh u glavi, a sve ostalo je daleko manje problematicno...

Dalje, Prijović s reprezentacijom nema nista vec skoro 2 god. Pored Mitrovića, Vlahović je taj koji po svim parametrima sada ima ili bi trebao da ima prednost u odnosu na Jovića...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Tili » 22 mar 2020, 00:36

marconato je napisao/la:
21 mar 2020, 12:13
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
20 mar 2020, 14:10

Ovaj Bosanski pravoslavac iz Bijeljine se može zahvaliti Sebastianu Halleru što mu je osigurao transfer u Real Madrid. Jer on kao mali zdepasti špic nema tehniku jednog Aguera kako bi sam vodio napad. Već mu treba centarfor sa tehničkim sposobnostima, poput Hallera, Firmina kako bi mogao nešto napraviti. Nije ni čudo da je ispred njega jedan Mitrović (koji je solidan napadac) i Aleksandar Prijović, jer ovi napadači su u stanju da proigraju krila i povuku vezni red sa sobom u napad, i na njima se dobije i skok igra.

Jović je obični poacher bez tehnike, hold up igre i brzine. Ne kažem da je loš igrač, ali dosta mahanast i samo može igrati uz još jednog napadača.
Najveca "mahana" :roll: mu je sto je zaljubljen i propuh u glavi, a sve ostalo je daleko manje problematicno...

Dalje, Prijović s reprezentacijom nema nista vec skoro 2 god. Pored Mitrovića, Vlahović je taj koji po svim parametrima sada ima ili bi trebao da ima prednost u odnosu na Jovića...
Vrpski napad dvs ri spica il ni jedan..koga boli xurac... neka im igra mikatovic ili jobic boli me xurac :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dinomerlin123 i 29 gostiju.