AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

alem 95
Postovi: 92
Pridružen/a: 23 jan 2009, 17:05
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la alem 95 » 16 feb 2009, 17:11

meni je MILAN druga najdraza ekipa uvijek za njih navijam kad igraju protiv nekog osim protiv liverpoola uz postovanje svima, nismo imali srece adriano dade rukom al mislim da smo bili bolji, i zasluzili pobjedu. al mislim da bi bilo pravedno da su nam priznali go pipa, ili da su svirali penal ronaldinhu jer su adrianu priznali gol rukom, al mi je nekako drago sto je pipo dao gol makar i iz opsajda, al ga je majstorski uvalio sto nikad niko iz intera nece znati..............................

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Fukare tz » 16 feb 2009, 17:52

steta sto milan nije uspio bar bod izvuci, mislim da je u ekipi milana jedini visak anceloti, treba jedan trener koji gaji napadacki fudbal FORZA MILAN
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

gdje,sta,kako?
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 okt 2008, 22:31
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la gdje,sta,kako? » 16 feb 2009, 19:23

Evo da i ja nesto napisem o tekmi.Prvo,bez Kake i sa Kakom smo skroz druga ekipa,to sam vec pisao i to je bezbroj puta dokazano.Druga stvar,citam ove komentare navijaca Intera,kazu 70 % tekme su nas poderali,jesu al u kurcu,da ne bi onog debila od sudije nisam nesto siguran da bi Inter pobijedio jer do gola u najmanju ruku Milan je bio ravnopravan.Poslije gola Adriana Milan nije uspio da poveze redove i to je Inter iskoristio i postigao drugi gol.U drugom poluvremenu smo bili mnogo bolji iako je Inter do 60 minute stvorio 2-3 100% prilike koje nije iskoristio,Milan je onda napao svim snagama al lopta jednostavno nije htjela u gol.Treca stvar,linijski sudija je svirao 5-6 nedozvoljenih pozicija Inzagiju,Patu i ostalim,realno svi su i bili, al zato nije uspio da vidi Adrianovo igranje rukom,sto li?Iako svi govore da je prvenstvo gotovo,ja mislim da nije jos jer je ostalo 14 kola i mnogo bodova je u igri,tako da uz Kaku do kraja je sve moguce.
P.S.Izgleda da Bekam ostaje
http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/beckha ... 21629.aspx

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 16 feb 2009, 20:48

:lol: Kako ste vi meni nerealni...
Svatko ziv je vidio koliko je Inter bio dominantniji i koliko je prilika imao na 2:0. Da je Adriano zabio gol rukom, jest, iako NIKAKVE fame ja nisam vidio oko toga u talijanskim medijima, ni na njihovim portalima, ni tv medijima, uglavnom su misljenja podijeljena jer ju je ipak prvo udario glavom, a tek onda nenamjerno rukom. Ukratko, nikakve fame tu nema, a lijepo ''zaboravljate'' kakav ste gol dali u prvoj utakmici, ako je problem sjetiti se, podsjetim vas ja, nije problem. E ono je neregularno gospodo moja, malo realnosti vam skodilo ne bi pa da usput kazete to kad bi se vec zalili.
Inter je bio bolji, konkretniji, rastrcaniji. 2-3 100postotne prilike? Ne budi smijesan. Sam Adriano je imao 3 stopostotne, da ne govorim o Stankovicu, Ibrahimovicu i sl. Milan je povezao svoje redove nakon pogotka, i tu je Inter kriv iskljucivo jer je trebao i MORAO dovrsiti tu utakmicu ranije s obzirom kakve je sve prilike promasio na 2:0, to je nesto strasno bilo. Milan moze biti JAKO zadovoljan sto je uopce dosao u situaciju da se bori za izjednacenje, ni kriv ni duzan prakticki. Al, to je naravno Milan, i zato ga postujem. E tu je pak bilo prilika na obje strane ponovno i moglo je zavrsiti i povecanjem vodstva, ali i izjednacenja. No, to je bila zavrsnica utakmice, Inter je vec prije toga odigrao sjajno, Adriano i Ibra su se doslovno poigravali sa Milanovom obranom. A sad, koja ti je pak logika navodjenja koliko je svirano Inzaghiju zaledja kad su svi bili?! Ne kuzim sekunde...

Al, to je sve nebitno.

-9
-11

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la 19TM87 » 16 feb 2009, 21:33

BRT je napisao/la::lol: Kako ste vi meni nerealni...
Svatko ziv je vidio koliko je Inter bio dominantniji i koliko je prilika imao na 2:0. Da je Adriano zabio gol rukom, jest, iako NIKAKVE fame ja nisam vidio oko toga u talijanskim medijima, ni na njihovim portalima, ni tv medijima, uglavnom su misljenja podijeljena jer ju je ipak prvo udario glavom, a tek onda nenamjerno rukom. Ukratko, nikakve fame tu nema, a lijepo ''zaboravljate'' kakav ste gol dali u prvoj utakmici, ako je problem sjetiti se, podsjetim vas ja, nije problem. E ono je neregularno gospodo moja, malo realnosti vam skodilo ne bi pa da usput kazete to kad bi se vec zalili.
Inter je bio bolji, konkretniji, rastrcaniji. 2-3 100postotne prilike? Ne budi smijesan. Sam Adriano je imao 3 stopostotne, da ne govorim o Stankovicu, Ibrahimovicu i sl. Milan je povezao svoje redove nakon pogotka, i tu je Inter kriv iskljucivo jer je trebao i MORAO dovrsiti tu utakmicu ranije s obzirom kakve je sve prilike promasio na 2:0, to je nesto strasno bilo. Milan moze biti JAKO zadovoljan sto je uopce dosao u situaciju da se bori za izjednacenje, ni kriv ni duzan prakticki. Al, to je naravno Milan, i zato ga postujem. E tu je pak bilo prilika na obje strane ponovno i moglo je zavrsiti i povecanjem vodstva, ali i izjednacenja. No, to je bila zavrsnica utakmice, Inter je vec prije toga odigrao sjajno, Adriano i Ibra su se doslovno poigravali sa Milanovom obranom. A sad, koja ti je pak logika navodjenja koliko je svirano Inzaghiju zaledja kad su svi bili?! Ne kuzim sekunde...



Al, to je sve nebitno.

-9
-11
ja sam veliki navijac milana...ali sa ovim gore navedenim se moram slozit...u jesenjem djelu mi dali neregularan go za pobjdu, oni sad neregularan jedan gol koji se ispostavio pobjedonosnim...
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

gdje,sta,kako?
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 okt 2008, 22:31
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la gdje,sta,kako? » 16 feb 2009, 21:35

BRT Nisi ti mene razumio,ustvari nisam dobro napisao,rekao sam 2-3 100% sanse od 45-60 e onda je Milan preuzeo inicijativu i izvrsio totalnu opsadu gola Intera a ovo za Inzagija i opsajde,isti pomocni fenomenalno vidi sve moguce situacije kada treba svirati protiv Milana opsajde al "ne vidi" Adrianovo igranje rukom,malo smijesno,zar nije?

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 16 feb 2009, 21:47

Aha, a dobro, u tom razdoblju stoji.
Al, budimo realni, i Chievo i bilo tko deseti bi stvorio pritisak pred kraj utakmice s obzirom da im je svejedno izgubili 5:1 iil 2:1, zar ne, a kamoli ne netko u svom gradskom derbiju. Hocu da kazem da je Inter bio dominantan na svakom dijelu terena, osim recimo u veznom redu gdje je situacija izjednacena, iako to Cambiasso nadoknadi sve s obzirom da igra covjek za dvojicu, i da je mogao daleko prije rijesiti taj susret, ali, nije, i dopustio je Milanu da se vrati u susret, a naravno da ce jedan Milan to iskoristiti. E sad, od tog momenta se situacija mijenja, i jeste svasta moglo biti, ali mislim da nitko ne moze reci da Inter nije bio bolja, organiziranija, opasnija i rastrcanija momcad i da je u ovom momentu bolji i da su zasluzeno slavili.

A sto se tice tog vidi offside, ali ne vidi igranje rukom. Cuj, nije vidio ni to da je Ambrosini trebao letjeti vani, zar ne? Mislim, recimo Vieira i Burdisso su za apsolutnu glupost dobili zuti, jos na polovici Milana, za najobicniji sitni prekrsaj, nerealno, a ovaj na rubu 16m klizecim rusi Maicona u izglednom prodoru izmedju dvojice i ovaj mu progledava kroz prste... Mislim, kriterij neujednacen u najmanju ruku. Ja priznajem da je gol Adriana vrlo kontroverzan (iako, kazem, nikakve fame kod Talijana nisam vidio, misljenja su cisto podijeljena jer, igrao je glavom prvo ipak, pa onda nenamjerno rukom, a ovaj to ili nije vidio ili je prosudio da je nenamjerno, nije bitno, gol je priznat), ali isto tako nije sad fer da se potencira kad je jasno kako je Milan dobio prvu utakmicu (gdje nije bilo nikakvih podijeljenih misljenja u vezi neregularnosti istog), ili recimo tog neujednacenog kriterija i postede Ambrosini-a samim time.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la A_d_0 » 16 feb 2009, 22:03

jeste imali 2 100% sanse i to adriano al i to iz kontri gurne loptu muntari kaladze ko da kliker ganja fuli loptu adriano pokupi i et sanse...a nama je svaki ofsajd vidio a vama gol rukom ne...a u jesenjem djelu budimo realni onaj ofsajd je bilo tesko primjetit a i sta nije kaka dao gol dok je ova ruka bila tolko ocigledna da je bruka da nisu svirali.i da nismo primili onaj 1. gol mi bi dobili...jer smo pali nakon tog goal i onda stankovic samo dokrajcio...vjerujte mi ja sam pola jastuka pojeo dok sam gledo..

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 17 feb 2009, 01:00

Bilo ih je i vise, no eto, ovisi o necijoj definiciji, ocito. U svakom slucaju, Imperatore je odigrao jako dobru utakmicu ponovno, vraca se pomalo, a sta bi tek bilo da je namjestio bio nisanske rasprave, pa 'ladno je mogao i morao zabiti tri komada... A da je usao onaj poluvolej kojeg je Abbiati samo ispratio pogledom, uff, bio bi gol sezone, ono je prkosilo zakonima fizike...
Nije poanta jel tesko primijetiti ili ne pogodak u jesenjskom dijelu, poanta je da je neregularan pogodak bio, a ne da li je vidljivo ili ne. Sad, ja opet vas ne kontam kako se mozete zaliti na to sto je, zaboga, sudac vidio sva zaledja koja su bila. Ok, Adrianov gol je vjerojatno previd, no, opet cu reci da su misljenja u vezi toga podijeljena u Italiji i nikakva se buka oko toga ne dize jer su svi svjesni koliko su ove godine suci se Interu bojali suditi, a i ne mora znaciti da sudac to i nije vidio, nego da je i jednostavno prosudio da je nenamjerno igranje s obzirom da je na loptu isao glavom i prvo je i jeste udario glavom i tek onda pogodio sam sebe u ruku, no evo meni je samo zao sto pobjeda nije bila izrazena vecom razlikom kao sto je i trebala biti po vidjenom tako da se o ovome ne bi uopce ni raspravljalo. A na kraju krajeva, mozda je i sportska pravda za ono u prvom susretu.

gdje,sta,kako?
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 okt 2008, 22:31
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la gdje,sta,kako? » 17 feb 2009, 10:23

BRT Citao sam nesto po netu o Adrianovom golu i sad se ocekuje izvjestaj Rosetija u vezi utakmice,ako on kaze da je vidio igranje rukom onda Adriana nece naknadno suspendovati a ako kaze da nije vidio dobice 2-3 utakmice zabrane kao i Gilardino protiv,mislim,Palerma,sve ce se znati za koji dan.Pozdrav

alem 95
Postovi: 92
Pridružen/a: 23 jan 2009, 17:05
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la alem 95 » 17 feb 2009, 14:03

realno gledano do prvog gola intera, oni su bili bolji, al poslije tog su stvarali prilike samo zbog gresaka kaldazea, jer da je bi senderos bilo bi nerijeseno il bi milan pobijedio, al kad je priznat go rukom Adriana, mogli su i svirati penal ronaldinhu

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 17 feb 2009, 19:27

Hehe, pa, cuj ti logike, samo zbog gresaka Kaladzea. Pa dobro, a Milan nije gubio nekih 4 razlike samo zbog promasaja Adriana. Ista stvar, ista logika. Sta bi bilo kad bi bilo, da je ovaj tu, da je onaj tu, me stvaaarno ne zanima... Mou je naucio dosta iz prvog susreta, i to odlicno primijenio.

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la majestic » 17 feb 2009, 23:22

Realno gledajuci,Milan je i dobro prosao. Oni nisu ni 1% zasluzili nerijeseno,a kamoli sta vise. Stankovic je gotovo nemoguce "promasio",pa onda pocetkom drugog poluvremena prilike adriana i ibrahimovica,pa da im nije bilo onog golmana,Bog zna kako bi prosli. Sto se tice Adrianovog gola,glupo je oko toga polemisati. Sigurno nije namjerno igrao rukom,drugo,ako bi i trebalo ponistiti gol,to je trebalo uraditi na utakmici,najveca glupost bi bila sad da se to uradi,trece,kazna adrianu bi fakat bila smijesna. Pa drugi su igraci "namjerno" postizali golove rukom,neki su od njih bili i priznati,a nisu dobili kazne.

Alexandre Pato
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 feb 2009, 00:04
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Alexandre Pato » 24 feb 2009, 00:25

Vozdra svim navijačima Milana, zna li neko hoće li ko prenositi u četvrtak Milan-Werder.
FORZA MILAN :)

Torres_9
Postovi: 13477
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Torres_9 » 26 feb 2009, 23:48

Vec ispali zaista jadno.Dotakli ste dno dna :D :D :D :D :D
PS:Bit ce nesto od vas za 10 godina hahahhaha

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la hammers » 26 feb 2009, 23:52

FORZZZZAAAAA MILANN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

gdje,sta,kako?
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 okt 2008, 22:31
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la gdje,sta,kako? » 27 feb 2009, 11:22

Propade sezona,ostali smo jos u igri za prvenstvo(teoretski) al i to je nemoguca misija.Za kraj treba samo reci Anceloti odlazi

Neutral
Postovi: 37827
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Neutral » 27 feb 2009, 11:25

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 23 avg 2013, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Mirza_Hordas » 27 feb 2009, 21:02

ćaoooo milan ćaoooo kup uefa i vi ste se naložili kao i bayern prošle sezone u kup uefa i to obično završi ispadanjem
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la CRNI_SA » 27 feb 2009, 21:32

milan trazi gigsa daju 100 miliona kazu da bi se idealno uklopio :D
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.