NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
TonySosa
Postovi: 7222
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la TonySosa » 12 feb 2024, 23:32

San Francisco nece nikad osvojiti dok im je ovaj trener glavni. Pa i one sezone kad Ramsi osvojiše ispustili su veliku prednost u zadnjoj cetvrtini.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37578
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 feb 2024, 23:50

TonySosa je napisao/la:
12 feb 2024, 23:32
San Francisco nece nikad osvojiti dok im je ovaj trener glavni. Pa i one sezone kad Ramsi osvojiše ispustili su veliku prednost u zadnjoj cetvrtini.
Mozda nece ali ne znaci ni da ce sa nekim drugim osvojiti. On je dobar HC u smislu da ako ode u neku drugu ekipu napraviti ce PO tim od njih. Kod njega se znalo desiti da peti RB istrci 150 jardi i ima 3 TD kada su svi povrijedjeni, da treci QB igra na nivou prvog QB. Ima dobar sistem sigurno, ko mu utegne odbranu moze imati PO tim.

Nema on od 2019 kada su igrali SB 7-8 startera da je ostalo i dosao je opet do SB. Po meni je bolje imati tu konstantu nego jednu sezonu pa onda niz losih godina.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 13 feb 2024, 00:46

Winters je napisao/la:
12 feb 2024, 21:46
jestamaji je napisao/la:
12 feb 2024, 20:44
boli svakog fana cheatera i sama pomisao da bi neko mogao ugroziti svetog im tomicu ko upaljen zub :mrgreen:

FYI: jednom je popio batine jer je igrao sa third string OL i bježao da spasi živu glavu od suha, jpp-a i ostalih tampinih zvijeri i opet je bacao passeve ko lud ali su mu WR sve dropali, a drugi puta mu se maloumni linebacker pocalio offside na 4th down kada je već bio dobio utakmicu :wave:
Strašno koliko su i sami nesigurni u ovo što pišu, nedao Bog da netko samo posmisli da je netko bolji od Toma. :rol:

I ovo "popio batine" kao da je bio u ringu sa Alijem, onda je i Brady dva puta "popio batine" od Elija i jednom od Folesa što je još veći cringe i mrlja na karijeri. :mrgreen:

O ovom degradiranju Billa kao da je riječ o Brandonu Staleyu neću ni komentirati, još je žalosnije ako je ovo iznad fan Patriotsa. :crazy:
Pa Eli nije u GOAT diskusij uopste, da jeste igralo bi ulogu da je tukao Toma dva puta.

A i ovo sto Jesta kaze tipa OL, pa tamo neki bio u offside, ovaj linebacker kiksao tu itd. Ma koga briga bolan ja vec zaboravio ko je jucer kiksao na strani 9ersa, koga je pogodio Punt u nogu dok TB hejteri znaju ko je kad bio u ofsajdu na Mahominu stetu :D

Kao da je tata Tom znao da ce bit bitno za diskusij narednih 10ak, pa je djecaka sa svojih 42 i 45 namlatio.

Avatar
Winters
Postovi: 2202
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 feb 2024, 10:43

rio_Ferdy88 je napisao/la:
12 feb 2024, 23:17
Problem sa BBom je sto on hoce i dalje potpunu kontrolu tima u svojim rukama, da bude i GM i trener a to je prevazidjeno danas u NFLu, nema vise takvih timova koji ce rizikovati toliko zarad par godina njega na klupi, to je bio problem i u Patsima nakon odlaska Bradya, previse moci u rukama jednog covjeka. Nije on za timova koji trebaju krenuti ispocetka sada, samo sto ni on to jos tako ne vidi i ocekuje da sve bude po njegovom.
Pregazilo ga je vrijeme i činjenica da se zadnjih godina okružio se yes-manima koji mu nemaju hrabrosti proturječiti bilo u vezi drafta bilo u vezi gameplaya i strukture igre ali osporavati ono što je napravio 15 godina prije toga je blasfemija. Barem Tom ima dovoljno mozga pa sam priznaje da bez Billa nema i njega.
TonySosa je napisao/la:
12 feb 2024, 23:32
San Francisco nece nikad osvojiti dok im je ovaj trener glavni. Pa i one sezone kad Ramsi osvojiše ispustili su veliku prednost u zadnjoj cetvrtini.


Sada zamisli komentare da su socijalne mreže postojale 2004. na ove Reidove tri sezone.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
alemsa
Postovi: 23959
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 13 feb 2024, 13:24

Winters je napisao/la:
13 feb 2024, 10:43
rio_Ferdy88 je napisao/la:
12 feb 2024, 23:17
Problem sa BBom je sto on hoce i dalje potpunu kontrolu tima u svojim rukama, da bude i GM i trener a to je prevazidjeno danas u NFLu, nema vise takvih timova koji ce rizikovati toliko zarad par godina njega na klupi, to je bio problem i u Patsima nakon odlaska Bradya, previse moci u rukama jednog covjeka. Nije on za timova koji trebaju krenuti ispocetka sada, samo sto ni on to jos tako ne vidi i ocekuje da sve bude po njegovom.
Pregazilo ga je vrijeme i činjenica da se zadnjih godina okružio se yes-manima koji mu nemaju hrabrosti proturječiti bilo u vezi drafta bilo u vezi gameplaya i strukture igre ali osporavati ono što je napravio 15 godina prije toga je blasfemija. Barem Tom ima dovoljno mozga pa sam priznaje da bez Billa nema i njega.
TonySosa je napisao/la:
12 feb 2024, 23:32
San Francisco nece nikad osvojiti dok im je ovaj trener glavni. Pa i one sezone kad Ramsi osvojiše ispustili su veliku prednost u zadnjoj cetvrtini.


Sada zamisli komentare da su socijalne mreže postojale 2004. na ove Reidove tri sezone.
Tog SB se sjecam, McNabb prvi crnac QB u SB. Kyle je extra coach i po meni.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
jestamaji
Postovi: 16531
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 feb 2024, 15:12

malo istorije za alema: doug williams je bio prvi crnac u SB i odma je osvojio sa washingtonom i to je igrao povrijeđen. prije toga je sa tampom došao do nfc finala ali se isto povrijedio i skoro da nije mogao bacati u toj tekmi, pokušao, imao 2/13 i izašao, ramsi dobili 9:0 na sombreru, vjerovatno najgore nfc finale ikada

Avatar
Winters
Postovi: 2202
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 feb 2024, 15:17



I onda jesta nešto spominje komentatore a ispada da ni Ninersi nisu znali pravila. :roll:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
alemsa
Postovi: 23959
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 13 feb 2024, 15:30

jestamaji je napisao/la:
13 feb 2024, 15:12
malo istorije za alema: doug williams je bio prvi crnac u SB i odma je osvojio sa washingtonom i to je igrao povrijeđen. prije toga je sa tampom došao do nfc finala ali se isto povrijedio i skoro da nije mogao bacati u toj tekmi, pokušao, imao 2/13 i izašao, ramsi dobili 9:0 na sombreru, vjerovatno najgore nfc finale ikada
Jebga onda sam zaboravio ili je jednostavno bio hype sto je crni Qb u SB, jer ih nije bilo u ligi puno na QB poziciji (Vick je bio pa je otiso u zatvor) ebga 20 godina je proslo.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
jestamaji
Postovi: 16531
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 feb 2024, 19:44

Winters je napisao/la:
13 feb 2024, 15:17


I onda jesta nešto spominje komentatore a ispada da ni Ninersi nisu znali pravila. :roll:
igrači su crnci iz geta, komentatori su obrazovani “stručnjaci“ i ne bi smjeli takve stvari ne znati.

sa naših prostora nema nijedan dobar live komentator, ima par prihvatljivih tipa mihajla iz srbije ili bulića iz hrvatske a skoro svima ostalima treba dekretom zabraniti da prenose. nek prave svoje podcaste za one koji imaju vremena na bacanje, tu su zabavni ali uživo jednostavno uvrh glave mogu proći i to je to. ko je jednom gledao prijenos sa originalnim komentatorima taj nikad više ne želi upaliti sportklub, arenu, rtl itd

Avatar
Winters
Postovi: 2202
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 feb 2024, 20:23

Neke stvari na ovoj temi se nikad ne mjenjaju - onaj fan Bearsa koji svake godine ima potrebu reći da je college football sranje i ti koji melješ jedne te iste stvari o komentatorima više nego o samoj NFL sezoni, shvatili smo i prvih deset puta čovječe. :rol:

Ja osobno nisam nikad doživio i gledao nova pravila o produžetku u playoffu tako da uopće ne zamjeram komentatorima. NFL rulebook ima skoro 300 stranica tako da je nemoguće da svi sve znaju.
Zadnja izmjena: Winters, dana/u 13 feb 2024, 20:28, ukupno mijenjano 3 puta.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
phillies
Postovi: 2619
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la phillies » 13 feb 2024, 20:24

A konkretno sta nisu znali u vezi OT-a? Da je zavrsena utakmica nakon TD-a? Nije valjda da su mislili da imaju jos igrati. Po kojem osnovu?

Ja koliko sam shvatio, jedina razlika izmedju ovog i OT u regularnom dijelu je da nakon postizanja TD u prvom napadu (i samo prvom napadu), protivnih ima pravo da odgovori, pa ako postigne TD onda se igra do slijedecih poena i to je to. Ili sam i ja u krivu.
Zadnja izmjena: phillies, dana/u 13 feb 2024, 20:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Winters
Postovi: 2202
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 feb 2024, 20:26

phillies je napisao/la:
13 feb 2024, 20:24
A konkretno sta nisu znali u vezi OT-a? Da je zavrsena utakmica nakon TD-a? Nije valjda da su mislili da imaju jos igrati. Po kojem osnovu?
Mislili su da je produžetak gotov kada istekne vrijeme dok su Chiefsi bili u redzoneu na kraju.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37578
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 feb 2024, 20:34

Hajd sto oni nisu znali da su izgubili vec na prvu nisu znali ni neki igraci Chiefsa da su pobjedili.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16531
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 feb 2024, 20:50

priča se i da kadarius toney očekuje da u slijedećoj utakmici doigravanja u nedjelju bude aktivan

Avatar
jestamaji
Postovi: 16531
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 feb 2024, 20:52

Winters je napisao/la:
13 feb 2024, 20:23
Neke stvari na ovoj temi se nikad ne mjenjaju - onaj fan Bearsa koji svake godine ima potrebu reći da je college football sranje i ti koji melješ jedne te iste stvari o komentatorima više nego o samoj NFL sezoni, shvatili smo i prvih deset puta čovječe. :rol:

Ja osobno nisam nikad doživio i gledao nova pravila o produžetku u playoffu tako da uopće ne zamjeram komentatorima. NFL rulebook ima skoro 300 stranica tako da je nemoguće da svi sve znaju.
zaboravio si spomenuti i još češću tvrdnju da ko navija za eaglese njemu nema pomoći :D :mrgreen: :wave:

Avatar
Winters
Postovi: 2202
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 feb 2024, 21:32

jestamaji je napisao/la:
13 feb 2024, 20:52
Winters je napisao/la:
13 feb 2024, 20:23
Neke stvari na ovoj temi se nikad ne mjenjaju - onaj fan Bearsa koji svake godine ima potrebu reći da je college football sranje i ti koji melješ jedne te iste stvari o komentatorima više nego o samoj NFL sezoni, shvatili smo i prvih deset puta čovječe. :rol:

Ja osobno nisam nikad doživio i gledao nova pravila o produžetku u playoffu tako da uopće ne zamjeram komentatorima. NFL rulebook ima skoro 300 stranica tako da je nemoguće da svi sve znaju.
zaboravio si spomenuti i još češću tvrdnju da ko navija za eaglese njemu nema pomoći :D :mrgreen: :wave:
Zato si ti tu kao protuteža koji ne navija za nikoga. :mrgreen:
tuzlak1987 je napisao/la:
13 feb 2024, 20:34
Hajd sto oni nisu znali da su izgubili vec na prvu nisu znali ni neki igraci Chiefsa da su pobjedili.
Zamisli samo scenarij u kojem 49ersi u produžetku imaju prvi loptu, postignu TD i krenu se veseliti jer misle da su osvojili Super Bowl. :rol:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16531
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 feb 2024, 21:44

to nije istina, ja navijam za želju, za reprezentaciju i protiv ne tako malo njih :mrgreen:

BigZlatan
Postovi: 68
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BigZlatan » 14 feb 2024, 22:06


Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 29 feb 2024, 15:58

Tabela nakon Superbowla:

1. Mig_mig 14,5
2. Edin TM87 14,5
3. Muhamedhulk 14
4. Manuel 13* (prvo kolo minimum bodovi)
5. qaa18 11,5
6. FKSzuti 11
7. FoxMulder 11
8. jestamaji 10,5
9. Maestro 10,5
10. philies 8
11. šljivo 6,5* (prvo kolo minimum bodovi)
12. Dave 5
13. scholsey 3
14. alemsa 3*

Malo kasnim sa konačnom, ali strašno zanimljiv tipping ove godine. Sa osmog mjesta prije superbowla sam skočio na podjelu titule sa maksimalnih 5/5 poena (pobjednik, razlika u poenima, MVP), ali ipak sam odlučio prepustiti šampionsku titulu Migu prognoze ispod koja je čak i tačnija od moje, iako po pravilu nije dobio 5/5 jer OT-Win nije bilo u kombinaciji za bodovanje.
Mig_Mig je napisao/la:
12 feb 2024, 00:55
Chiefs/OT -Win/Mahomes
Svejedno nije mogao tačnije pogoditi ishod SB od ovog i čestitke za Miga :clap: :tokralju:
Coltsi su bar najjači tipseri na forumu :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
phillies
Postovi: 2619
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la phillies » 01 mar 2024, 19:19

LoL


Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.