Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la zgembo89 » 20 feb 2023, 00:19

Samo je poenta zasto ovakva igracica koja rastura seniorsku kosarku u Banovicima nije dobila poziv nikad u A tim..Ovaj Colan gen.sekretar nimalo ne ulijeva povjerenje svojim izjavama jer je 100% izjavio beke stvari ,a potpuno se drukcije desilo da ne kazemo da Luka Garza Amar Alibegovic i dalje nemaju nase sportsko drzavljanstvo

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 20 feb 2023, 09:35

Rasturati seniorsku zensku košarku u BIH i nije tesko sa 16 godina ako imalo znaš košarke. Nivo kvaliteta je u rangu kadetkinja iz ozbiljniji evropskih ženskih liga vidjecemo tu malu na većim levelima. Ali svakako da je trebala dobiti poziv preventivno da se obezbjedi status. Kiks saveza, mada opet mala fura ćirilicu, a tata joj slavi 9. januar svake godine na svom profilu, pitanje je da li bi se mala kasnije odazivala i zalagala se kao Marica u rep.

Kako god neću u depresiju pada zbog neke curice koja želi za drugu rep igrati.

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 20 feb 2023, 11:19

Kako je svojevremeno izjavila za lokalne medije košarku je Milica počela da trenira slučajno, kao sedmogodišnja djevojčica, kada je sa drugom došla na trening.
- Svidjelo mi se i sada ne propuštam nijedan trening, a košarku sam puno zavoljela, pa i posle treninga redovno igram sa drugaricama basket. Do sada sam nastupala na nekoliko turnira sa dvije godine starijim djevojčicama u Tuzli, Bijeljini, Beogradu, a na turniru ,,Rajko Žižić“ sam igrala sa svojim vršnjakinjama i prikazala odlične partije. Želja mi je da jednog dana obučem dres Crvene Zvezde i nastupim za reprezentaciju Srbije, zbog čega svakog dana i vrijedno treniram – u jednom dahu nam je rekla Milica koja je odličan učenik.

hayden
Postovi: 396
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la hayden » 20 feb 2023, 13:45

Milica je moja sugradjanka, jedno divno dijete.
Ima pravo da bira kao i sva druga djeca.
U gradu u kojem zivi cinjenicno je da 90 odsto ljudi navija za Srbiju i razumijem da he i sa te strane njena odluka bila ocekivana, a drugo ipak ce puno lskse sa Srbijom doci do velikog rezultata bego sa Bih.

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2039
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la marlostanf1eld » 20 feb 2023, 16:12

Ne vjerujem da se tolika buka dize oko djevojcice koja je na EP B divizije imala prosjek od 5 poena. Ja kontam nova verzije Sonje Petrovic.

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2039
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la marlostanf1eld » 20 feb 2023, 16:14

zgembo89 je napisao/la:
20 feb 2023, 00:19
Samo je poenta zasto ovakva igracica koja rastura seniorsku kosarku u Banovicima nije dobila poziv nikad u A tim..Ovaj Colan gen.sekretar nimalo ne ulijeva povjerenje svojim izjavama jer je 100% izjavio beke stvari ,a potpuno se drukcije desilo da ne kazemo da Luka Garza Amar Alibegovic i dalje nemaju nase sportsko drzavljanstvo
Koliko je smece ta liga dovoljno govori da je ta ista djevojcica ispodrosjecna igracica bila na EP u16 B divizije

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la bombaysaphire » 20 feb 2023, 23:04

BIHpatriota je napisao/la:
20 feb 2023, 09:35
Rasturati seniorsku zensku košarku u BIH i nije tesko sa 16 godina ako imalo znaš košarke. Nivo kvaliteta je u rangu kadetkinja iz ozbiljniji evropskih ženskih liga vidjecemo tu malu na većim levelima. Ali svakako da je trebala dobiti poziv preventivno da se obezbjedi status. Kiks saveza, mada opet mala fura ćirilicu, a tata joj slavi 9. januar svake godine na svom profilu, pitanje je da li bi se mala kasnije odazivala i zalagala se kao Marica u rep.

Kako god neću u depresiju pada zbog neke curice koja želi za drugu rep igrati.
Pa ćirilica je i naše bosansko pismo , utuvite to više u glavu .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 20 feb 2023, 23:29

Ne bih na ovoj temi sad pokretao ta dublja pitanja.

Jeste ćirilica naša, ali nije poenta u tome. Srbi misle da je ćirilica dio njihovog srpskog identiteta i kad žele istaći da su ponosni na njega onda koriste ćirilicu. Zar mislis da Srbi u BIH koristi ćirilici jer žele istaći da su ponosni na bosanstvo koje integriše ćirilicu ili srpstvo koje integrise ćirilicu kao faktor identiteta?

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la bombaysaphire » 21 feb 2023, 09:16

BIHpatriota je napisao/la:
20 feb 2023, 23:29
Ne bih na ovoj temi sad pokretao ta dublja pitanja.

Jeste ćirilica naša, ali nije poenta u tome. Srbi misle da je ćirilica dio njihovog srpskog identiteta i kad žele istaći da su ponosni na njega onda koriste ćirilicu. Zar mislis da Srbi u BIH koristi ćirilici jer žele istaći da su ponosni na bosanstvo koje integriše ćirilicu ili srpstvo koje integrise ćirilicu kao faktor identiteta?
Pa to mene upravo i nervira , zato što su srbi kao uzeli "ekskluzivno" pravo na ćirilicu . Isto tako u tvome postu piše da otac slavi 9 januar , pa trebamo biti realni da je Republika Srpska kao entitet sastavni dio Bosne i Hercegovine . Kako je nastala i zašto , ko je kriv i slično možemo naširoko ali tako je kako je ...
Moje mišljenje je da 90% njih slavi taj dan radi komšija , kao što idu u crkvu ili kod nas na džumu , sve radi šta će komšija reći .

Slično je imam druga koji skija i kaže nikad neću na Jahorinu otići , pa bolan to je bosanskohercegovačka planina , to je naša planina tako treba da razmišljamo :bih:

Uglavnom da više ne idemo van teme , čekamo da vidimo šta će biti na kraju , da li će opet naš savez ispušiti ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 feb 2023, 06:07

bombaysaphire je napisao/la:
21 feb 2023, 09:16
BIHpatriota je napisao/la:
20 feb 2023, 23:29
Ne bih na ovoj temi sad pokretao ta dublja pitanja.

Jeste ćirilica naša, ali nije poenta u tome. Srbi misle da je ćirilica dio njihovog srpskog identiteta i kad žele istaći da su ponosni na njega onda koriste ćirilicu. Zar mislis da Srbi u BIH koristi ćirilici jer žele istaći da su ponosni na bosanstvo koje integriše ćirilicu ili srpstvo koje integrise ćirilicu kao faktor identiteta?
Pa to mene upravo i nervira , zato što su srbi kao uzeli "ekskluzivno" pravo na ćirilicu . Isto tako u tvome postu piše da otac slavi 9 januar , pa trebamo biti realni da je Republika Srpska kao entitet sastavni dio Bosne i Hercegovine . Kako je nastala i zašto , ko je kriv i slično možemo naširoko ali tako je kako je ...
Moje mišljenje je da 90% njih slavi taj dan radi komšija , kao što idu u crkvu ili kod nas na džumu , sve radi šta će komšija reći .

Slično je imam druga koji skija i kaže nikad neću na Jahorinu otići , pa bolan to je bosanskohercegovačka planina , to je naša planina tako treba da razmišljamo :bih:

Uglavnom da više ne idemo van teme , čekamo da vidimo šta će biti na kraju , da li će opet naš savez ispušiti ...
To je vec sve riješeno, a razlog pravi se još nije nigdje naveo, ali polako...
Anfernee "Penny" Hardaway #1

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 22 feb 2023, 21:47

Tracy3McGrady je napisao/la:
22 feb 2023, 06:07
bombaysaphire je napisao/la:
21 feb 2023, 09:16
BIHpatriota je napisao/la:
20 feb 2023, 23:29
Ne bih na ovoj temi sad pokretao ta dublja pitanja.

Jeste ćirilica naša, ali nije poenta u tome. Srbi misle da je ćirilica dio njihovog srpskog identiteta i kad žele istaći da su ponosni na njega onda koriste ćirilicu. Zar mislis da Srbi u BIH koristi ćirilici jer žele istaći da su ponosni na bosanstvo koje integriše ćirilicu ili srpstvo koje integrise ćirilicu kao faktor identiteta?
Pa to mene upravo i nervira , zato što su srbi kao uzeli "ekskluzivno" pravo na ćirilicu . Isto tako u tvome postu piše da otac slavi 9 januar , pa trebamo biti realni da je Republika Srpska kao entitet sastavni dio Bosne i Hercegovine . Kako je nastala i zašto , ko je kriv i slično možemo naširoko ali tako je kako je ...
Moje mišljenje je da 90% njih slavi taj dan radi komšija , kao što idu u crkvu ili kod nas na džumu , sve radi šta će komšija reći .

Slično je imam druga koji skija i kaže nikad neću na Jahorinu otići , pa bolan to je bosanskohercegovačka planina , to je naša planina tako treba da razmišljamo :bih:

Uglavnom da više ne idemo van teme , čekamo da vidimo šta će biti na kraju , da li će opet naš savez ispušiti ...
To je vec sve riješeno, a razlog pravi se još nije nigdje naveo, ali polako...

Imaš pouzdanu info da je nas savez dao odobrenje?

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 23 feb 2023, 00:44

Jel ova Jasna Slisko ona budala sto je izjavljivala da ce braniti igracicama da dignu tri prsta kada ubace trojku?
Eto joj sada, kakav epski suk od strane sopstvene igracice :mrgreen:
Kakve sve budale ulaze u sport da rade :kafa: Uspjela je bas u namjeri, samo izazvala kontraefekat. S razlogom.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Ethel » 23 feb 2023, 01:08

MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 00:44
Jel ova Jasna Slisko ona budala sto je izjavljivala da ce braniti igracicama da dignu tri prsta kada ubace trojku?
Eto joj sada, kakav epski suk od strane sopstvene igracice :mrgreen:
Kakve sve budale ulaze u sport da rade :kafa: Uspjela je bas u namjeri, samo izazvala kontraefekat. S razlogom.
Jasna Sliško jeste, to se odnosilo na tri prsta tokom intoniranja himne. Naravno moralne gromade iz Feniksa i pogotovo Mladog Krajišnika su odmah plasirali bolesne priče kako im ne da da se krste, kako im je puštala film o Srebrenici što bi možda i imalo neku vrijednost da to plasira neko drugi a ne ljudi poput Čovičkovića koji objavljuje slike ratnih zločinaca na profilu. Kakav je trener itd. nemam pojma jer ne pratim žensku košarku, ali je jedina sa stavom, ako ti nije BiH na prvom mjestu nemoj ni igrati za nju i kraj priče, ni prvi/ni prva a ni zadnji/zadnja.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 feb 2023, 10:07

BIHpatriota je napisao/la:
22 feb 2023, 21:47

Imaš pouzdanu info da je nas savez dao odobrenje?
Imam pouzdanu informaciju da je sve riješeno, radi se o tome ako se dvije strane ne dogovore da fiba odlučuje i naravno uvijek u korist igrača.
Neću previše da pričam, jer me ne zanima iskreno ali ona bi ostala da igra za nas ali savez nije htio da pristane na neke uslove koji nisu realni za dijete od 16 godina, a kakvi su uslovi pročitajte između redova, nije moje da iznosim.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 23 feb 2023, 10:16

Ethel je napisao/la:
23 feb 2023, 01:08
MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 00:44
Jel ova Jasna Slisko ona budala sto je izjavljivala da ce braniti igracicama da dignu tri prsta kada ubace trojku?
Eto joj sada, kakav epski suk od strane sopstvene igracice :mrgreen:
Kakve sve budale ulaze u sport da rade :kafa: Uspjela je bas u namjeri, samo izazvala kontraefekat. S razlogom.
Jasna Sliško jeste, to se odnosilo na tri prsta tokom intoniranja himne. Naravno moralne gromade iz Feniksa i pogotovo Mladog Krajišnika su odmah plasirali bolesne priče kako im ne da da se krste, kako im je puštala film o Srebrenici što bi možda i imalo neku vrijednost da to plasira neko drugi a ne ljudi poput Čovičkovića koji objavljuje slike ratnih zločinaca na profilu. Kakav je trener itd. nemam pojma jer ne pratim žensku košarku, ali je jedina sa stavom, ako ti nije BiH na prvom mjestu nemoj ni igrati za nju i kraj priče, ni prvi/ni prva a ni zadnji/zadnja.
Znaci da je mala kosarkasica bila u pravu. Doslo dijete da trenira kosarku, a nit ima pravo glasa, nit djevojcicu te gluposti interesuju. Drugi su promasili svoja zanimanja i zivote, pocevsi od pomenute Slisko pa nadalje :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
L-Train
Postovi: 18376
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la L-Train » 23 feb 2023, 11:59

Znaci da si glup.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
DamirT
Postovi: 14013
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la DamirT » 23 feb 2023, 12:06

MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 10:16
Ethel je napisao/la:
23 feb 2023, 01:08
MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 00:44
Jel ova Jasna Slisko ona budala sto je izjavljivala da ce braniti igracicama da dignu tri prsta kada ubace trojku?
Eto joj sada, kakav epski suk od strane sopstvene igracice :mrgreen:
Kakve sve budale ulaze u sport da rade :kafa: Uspjela je bas u namjeri, samo izazvala kontraefekat. S razlogom.
Jasna Sliško jeste, to se odnosilo na tri prsta tokom intoniranja himne. Naravno moralne gromade iz Feniksa i pogotovo Mladog Krajišnika su odmah plasirali bolesne priče kako im ne da da se krste, kako im je puštala film o Srebrenici što bi možda i imalo neku vrijednost da to plasira neko drugi a ne ljudi poput Čovičkovića koji objavljuje slike ratnih zločinaca na profilu. Kakav je trener itd. nemam pojma jer ne pratim žensku košarku, ali je jedina sa stavom, ako ti nije BiH na prvom mjestu nemoj ni igrati za nju i kraj priče, ni prvi/ni prva a ni zadnji/zadnja.
Znaci da je mala kosarkasica bila u pravu. Doslo dijete da trenira kosarku, a nit ima pravo glasa, nit djevojcicu te gluposti interesuju. Drugi su promasili svoja zanimanja i zivote, pocevsi od pomenute Slisko pa nadalje :kafa:
Sto je onda ta mala dizala 3 prsta uz ostale "srpkinje" tokom intoniranja himne Bosne i Hercegovine?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 23 feb 2023, 13:53

Gdje snimak da vidim?
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Arvid
Postovi: 17212
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Arvid » 23 feb 2023, 13:55

Joj i vi ulazite u diskusiju sa svakim.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 23 feb 2023, 14:04

Znaci nema snimka...
Luda koja je promasila zanat, izivljavala se nad djecom bez ikakvih dokaza svojih tvrdnji, osim onog jedinog hvalite me i branite usta moja. Uci u sukobe sa roditeljima vise djevojcica i svi su oni ludi, ma ja sta su. Kazem, kakvi sve poluproizvodi ulaze u sport i pedagoski rad s djecom, zalosno.
Arvid je napisao/la:
23 feb 2023, 13:55
Joj i vi ulazite u diskusiju sa svakim.
Tacno. Sa nekim ko poznaje neke mlade sportiste i mnogo bolje njihove roditelje o kojima na ovom forumu pojedinci/djecica/balavurdija u dvadesetima lupetaju, lijece svoju nehebicu iz srednje skole ili s faksa. Po sistemu sta se babi snilo. Tako da dalje od foruma i lupetanja na istom ni neces biti kadar dalje u zivotu dobaciti :kafa:
Zadnja izmjena: MunjirkaPFC, dana/u 23 feb 2023, 14:22, ukupno mijenjano 1 put.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.