Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la terra » 26 avg 2023, 21:54

Bit će to borba između Zrinjskog i Bosne, jedni i drugi se pojačavaju i ne žele još dvije godine trunuti u Federalki

Avatar
Bistrik
Postovi: 1468
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la Bistrik » 29 avg 2023, 21:30

Bit će zanimljivo pratiti ovu sezonu uživo.

Mahmurluk
Postovi: 253
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la Mahmurluk » 30 avg 2023, 10:12

Ja ne znam šta je tu zanimljivo, kada bi sve i jednu ekipu pobijedila neka veteranska ekipa kluba iz Premijer lige. Hem su igračice karine, hem sudije, a o trenerima i ne treba trošiti riječi.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1468
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la Bistrik » 04 sep 2023, 21:55

Mahmurluk je napisao/la:
30 avg 2023, 10:12
Ja ne znam šta je tu zanimljivo, kada bi sve i jednu ekipu pobijedila neka veteranska ekipa kluba iz Premijer lige. Hem su igračice karine, hem sudije, a o trenerima i ne treba trošiti riječi.
meni jest zanimjivo pratiti u dvorani, užvo. eto tebi nije i to je to.

fantom3d
Postovi: 102
Pridružen/a: 04 maj 2016, 16:58
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la fantom3d » 27 sep 2023, 09:58

Bistrik je napisao/la:
29 avg 2023, 21:30
Bit će zanimljivo pratiti ovu sezonu uživo.
Nadam se da si uzivao u Petak ,nije losa utakmica bila .
U četvrtak igra Bosna sa Velezom u istoj dvorani.
Nažalost na sportdc nema više rezultata fedralni liga tako da je malo teze pratiti
Od ovog sto znam Respect pobjedio Briješće,Livno pobjedilo Kiseljak,Radnički Međugorje a Zrinjski i Bosna Visoko neriješeno,kao što sam rekao Bosna S i Velež igraju u četvrtak.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1468
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la Bistrik » 27 sep 2023, 19:15

fantom3d je napisao/la:
27 sep 2023, 09:58
Bistrik je napisao/la:
29 avg 2023, 21:30
Bit će zanimljivo pratiti ovu sezonu uživo.
Nadam se da si uzivao u Petak ,nije losa utakmica bila .
U četvrtak igra Bosna sa Velezom u istoj dvorani.
Nažalost na sportdc nema više rezultata fedralni liga tako da je malo teze pratiti
Od ovog sto znam Respect pobjedio Briješće,Livno pobjedilo Kiseljak,Radnički Međugorje a Zrinjski i Bosna Visoko neriješeno,kao što sam rekao Bosna S i Velež igraju u četvrtak.
jesam fina i neizvejsna utakmica. Briejšče vodilo 1-2 razlike pa prekoret. i onda je na -6 Briješče stiglo na -3 i tako. odkud u četvrtak, zar nije trebalo za dvije sedmice po rasporedu?

Avatar
Bistrik
Postovi: 1468
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la Bistrik » 27 sep 2023, 20:38

Greška. Kontao sam da Bosna igra u Skenderija a Respect na Mojmilo, kad ono i Bosna igra na Mojmilo.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1468
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la Bistrik » 28 sep 2023, 21:14

Odlična Bosna danas. 7-8 razlike čitavu utakmicu, na kraju 12 razlike čini mi se. Tanak Velež. Vidjeti ćemo Bosnu protiv jačih kako to izgleda

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la MrAmarOsim » 10 okt 2023, 17:25

Po dosad prikazanom, mada je naravno još uvijek rano za neke ozbiljne kalkulacije i predviđanja, ali obje Bosne i Zrinjski iz juga mi djeluju kao najveći pretendenti za Premijer ligu.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

ljevak
Postovi: 641
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la ljevak » 10 okt 2023, 22:40

MrAmarOsim je napisao/la:
10 okt 2023, 17:25
Po dosad prikazanom, mada je naravno još uvijek rano za neke ozbiljne kalkulacije i predviđanja, ali obje Bosne i Zrinjski iz juga mi djeluju kao najveći pretendenti za Premijer ligu.
Bosna V prvenstveno ne zeli, a i da zeli nema kvalitet. Pola tima kadeti. Da nije Jamakovica ne bi 10 golova postigli po utakmici.
Ulazi ORK Bosna, ostalo je teska talasika

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11367
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 okt 2023, 22:47

MrAmarOsim je napisao/la:
10 okt 2023, 17:25
Po dosad prikazanom, mada je naravno još uvijek rano za neke ozbiljne kalkulacije i predviđanja, ali obje Bosne i Zrinjski iz juga mi djeluju kao najveći pretendenti za Premijer ligu.
Zrinjski?

Ok ekipa, poceli su jako lose. Tri utakmice bez pobjede ali su mogli svaku pobjediti, imaju gol razliku "samo" -8.

Bosna je najbolja ekipa u ligi i to se odmah vidi

Sto se nas tice, mislim da cemo biti u top 3-4. Imamo novu upravu i evo odmah dvije pobjede. Mi kada nismo usli prije dvije sezone necemo nikada :crazy: Tad smo se mi i Gorazde borili za prvo mjesto, mi smo cak pobjedili njih ali onda standardno kiksamo protiv najlosijih ekipa.

Sloga je isto dobra ekipa

Drago mi je da ima tema i da jos neko prati ovu ligu :thumbup: :bih:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11367
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 okt 2023, 22:49

ljevak je napisao/la:
10 okt 2023, 22:40
MrAmarOsim je napisao/la:
10 okt 2023, 17:25
Po dosad prikazanom, mada je naravno još uvijek rano za neke ozbiljne kalkulacije i predviđanja, ali obje Bosne i Zrinjski iz juga mi djeluju kao najveći pretendenti za Premijer ligu.
Bosna V prvenstveno ne zeli, a i da zeli nema kvalitet. Pola tima kadeti. Da nije Jamakovica ne bi 10 golova postigli po utakmici.
Ulazi ORK Bosna, ostalo je teska talasika
Bosna S je najbolja ekipa i to se odmah vidi, nas su pobjedili sa meni se cini 13 razlike. Ali evo smo i mi pobjedili zadnje dvije utakmice. Bosna V nema kvalitet za prvo mjesto
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la MrAmarOsim » 10 okt 2023, 22:56

@ljevak
@rođakizolova :D
Ma dobro, ne kažem da su nivo iznad, ali na osnovu odigranoga je Zrinjski tu, malo iznad tog prosjeka, ali opet daleko od Bosni. Ovo ostalo je nažalost sve u 5 deka po nekvaliteti. Visočku sam gledao na dvije utakmice, i moram priznati da su jako jako kvalitetna i baš ona školska ekipa, što se vidi i po igračima, ono su sve njihovi juniori i omladinci. Jedino šta im fali je povratak u formu Sirće, jer mali Herić ruku na srce ne može nositi ekipu kao srednji bek. I fali im sigurno golman, šta bi sa Kurtovićem, znam da je napustio sarajevsku Bosnu jer su se ovi opako pojačali. Ali koji je kriminalac onaj Zuhdija to je za ne povjerovati. Čovjek dobio od grada 400 hiljada, vjerovatno kroz sponzorstva još više, uzeo pola od toga za sebe, i samo ispario iz kluba.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11367
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 okt 2023, 23:01

MrAmarOsim je napisao/la:
10 okt 2023, 22:56
@ljevak
@rođakizolova :D
Ma dobro, ne kažem da su nivo iznad, ali na osnovu odigranoga je Zrinjski tu, malo iznad tog prosjeka, ali opet daleko od Bosni. Ovo ostalo je nažalost sve u 5 deka po nekvaliteti. Visočku sam gledao na dvije utakmice, i moram priznati da su jako jako kvalitetna i baš ona školska ekipa, što se vidi i po igračima, ono su sve njihovi juniori i omladinci. Jedino šta im fali je povratak u formu Sirće, jer mali Herić ruku na srce ne može nositi ekipu kao srednji bek. I fali im sigurno golman, šta bi sa Kurtovićem, znam da je napustio sarajevsku Bosnu jer su se ovi opako pojačali. Ali koji je kriminalac onaj Zuhdija to je za ne povjerovati. Čovjek dobio od grada 400 hiljada, vjerovatno kroz sponzorstva još više, uzeo pola od toga za sebe, i samo ispario iz kluba.
Slazem se. Ma Zrinjski ce biti u vrhu, top 3 vjerovatno. Ali ja licno mislim da ce Bosna zavrsiti na prvom mjestu i to sa velikom bodovnom razlikom.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la MrAmarOsim » 10 okt 2023, 23:20

Tu nema dileme. Sramota bi bila sa tolikim budžetom ne ući u PL. Problem nastaje već iduće sezone kada uđu kako i šta dalje. Ono što me raduje je relativno balansirana ekipa Goražda u PL, koja će nadam se i ostati tamo.
Uz to, načuo sam da bi se mogla barem na nivou Federacije praviti zajednička liga, pa da postoje dvije federalne lige. Po meni bi to odlično bilo, ove ekipe što imaju finansija za 2 ekipu, mogu malcima dati još veći takmičarski motiv, prije svega Izviđač, a ove ekipe iz lige Jug bi bile natjerane da krenu malo bolje i organizovanije raditi na svojim klubovima, da li kroz "plaćenike" ili kroz omladinu, to je na njima.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

zrinjskimo
Postovi: 209
Pridružen/a: 27 jul 2021, 09:31
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la zrinjskimo » 11 okt 2023, 09:20

dobro sve na stranu, ali golemo da ekipu Sloge GV nitko nije spomenuo... definitivno glavni kandidat uz bosnu s. za prvo mjesto po meni :)
.....nisam te presto voljeti.....

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11367
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la OnlyLeft22 » 11 okt 2023, 09:58

zrinjskimo je napisao/la:
11 okt 2023, 09:20
dobro sve na stranu, ali golemo da ekipu Sloge GV nitko nije spomenuo... definitivno glavni kandidat uz bosnu s. za prvo mjesto po meni :)
Ja sam napisao da je Sloga dobra ekipa

Bosna S, Sloga, Zrinjski i nadam se mi da ćemo biti u vrhu. Bosna Visoko je isto dobra ekipa
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la MrAmarOsim » 11 okt 2023, 18:32

zrinjskimo je napisao/la:
11 okt 2023, 09:20
dobro sve na stranu, ali golemo da ekipu Sloge GV nitko nije spomenuo... definitivno glavni kandidat uz bosnu s. za prvo mjesto po meni :)
Ekipa po imenima ništa nije jača od Veleža npr. a do sad imali 2 lagane utakmice, protiv Respecta kući i protiv Rvatske u gostima, ekipa koje će biti fenjeraši. Vidjet ćemo ih protiv baš protiv Veleža kakvi će se pokazati.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

CAZIN
Postovi: 178
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la CAZIN » 11 okt 2023, 19:08

Sta mislite ko je najveci favorit iz Prve Federacije Sjever (po mom misljenju Celik Junior i Kakanj) inace Nova Bila napustila ligu.

zrinjskimo
Postovi: 209
Pridružen/a: 27 jul 2021, 09:31
Kontakt:

Re: Prva ruk.liga-FBiH-J/S;Liga RS

Post Postao/la zrinjskimo » 12 okt 2023, 08:19

MrAmarOsim je napisao/la:
11 okt 2023, 18:32
zrinjskimo je napisao/la:
11 okt 2023, 09:20
dobro sve na stranu, ali golemo da ekipu Sloge GV nitko nije spomenuo... definitivno glavni kandidat uz bosnu s. za prvo mjesto po meni :)
Ekipa po imenima ništa nije jača od Veleža npr. a do sad imali 2 lagane utakmice, protiv Respecta kući i protiv Rvatske u gostima, ekipa koje će biti fenjeraši. Vidjet ćemo ih protiv baš protiv Veleža kakvi će se pokazati.
Slična im ekipa kao prošle godine, odličan spoj mlađih i starijih igrača, ja sam bas uvjeren da ce biti jako dobri.... a sto ti govoris taj respect lagan oni su veleza dobili obe utakmice prosle sezone, kao i sloga... al dobro vidit cemo mozda i budes upravu :)
.....nisam te presto voljeti.....

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.