FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 feb 2018, 01:57

Asimetric je napisao/la:Kad dovodiš igraca u klub mozes pogoditi mozes se debelo zajebati, pa tako sada u Sarajevu igra igrac po imenu Pavlovic Bojan, to je zalosno koliko je on los golman ali iz nekog razloga i dalje brani, pratim ovaj forum odavno ali slabo ga kritikujete, znaci slaba tacka broj 1. Broj 2. Stanojevic, kari.a obicna on treba da igra u Kozari po svojoj kvakiteti promasen transfer, zatim Velkoski nije to onaj stari igrac kari.a broj 3, Hebibovic je ublehas zestoki pa taj samo moze dati gol nekom levatskom klubu, Sofranac i Crepulja veliki upitnik za njih dvoje vrijeme ce pokazati ali mislim da su promasaji zestoki jedino Halilovic moze biti pojacanje. Obratitr paznju poslije gola sirokog Corica kako Sofranac ceska muda toliko o tome koliko ga zanima. U Sirokom igraju djeca kluba koji ginu za taj klub nema zajebancije kod njih zato i jesu tako konstantno dobro tamo se igra srcem a u Sarajevu se dovode polovnjaci i igraci koji ceskaju muda i briga ih za klub
Šališ se za Miloša je l' de? Pokušavaš nam malo popravit noć, ubacujući najboljeg igrača u ekipi među ove amatere?
Brate dragi frajer rastura, kida na sredini, najbolji CMF lige, od Marciana do sad smo imali samo Jajala i Cimirota za koje mogu reć da su bolji. Miloš je babuka za nekakve Petrake na koje se drk.alo na ovom pdf-u. Mislim, poštujem tvoje mišljenje, al očito da gledamo različit fudbal. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Asimetric » 19 feb 2018, 02:02

skoroalen je napisao/la:
Asimetric je napisao/la:Kad dovodiš igraca u klub mozes pogoditi mozes se debelo zajebati, pa tako sada u Sarajevu igra igrac po imenu Pavlovic Bojan, to je zalosno koliko je on los golman ali iz nekog razloga i dalje brani, pratim ovaj forum odavno ali slabo ga kritikujete, znaci slaba tacka broj 1. Broj 2. Stanojevic, kari.a obicna on treba da igra u Kozari po svojoj kvakiteti promasen transfer, zatim Velkoski nije to onaj stari igrac kari.a broj 3, Hebibovic je ublehas zestoki pa taj samo moze dati gol nekom levatskom klubu, Sofranac i Crepulja veliki upitnik za njih dvoje vrijeme ce pokazati ali mislim da su promasaji zestoki jedino Halilovic moze biti pojacanje. Obratitr paznju poslije gola sirokog Corica kako Sofranac ceska muda toliko o tome koliko ga zanima. U Sirokom igraju djeca kluba koji ginu za taj klub nema zajebancije kod njih zato i jesu tako konstantno dobro tamo se igra srcem a u Sarajevu se dovode polovnjaci i igraci koji ceskaju muda i briga ih za klub
Šališ se za Miloša je l' de? Pokušavaš nam malo popravit noć, ubacujući najboljeg igrača u ekipi među ove amatere?
Brate dragi frajer rastura, kida na sredini, najbolji CMF lige, od Marciana do sad smo imali samo Jajala i Cimirota za koje mogu reć da su bolji. Miloš je babuka za nekakve Petrake na koje se drk.alo na ovom pdf-u. Mislim, poštujem tvoje mišljenje, al očito da gledamo različit fudbal. :thumbup:
Meni je ponekad dovoljna samo jedna utakmica da procijenim kakav je ko igrac, a Stanojevic je kar.ina i jos jedan koji je tu samo zbog para, da ima dobre fizcke predispozicije ali je los, nije za vrhunski fudbal kakav je potreban Sarajevu.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3490
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 19 feb 2018, 02:31

Asimetric je napisao/la:Kad dovodiš igraca u klub mozes pogoditi mozes se debelo zajebati, pa tako sada u Sarajevu igra igrac po imenu Pavlovic Bojan, to je zalosno koliko je on los golman ali iz nekog razloga i dalje brani, pratim ovaj forum odavno ali slabo ga kritikujete, znaci slaba tacka broj 1. Broj 2. Stanojevic, kari.a obicna on treba da igra u Kozari po svojoj kvakiteti promasen transfer, zatim Velkoski nije to onaj stari igrac kari.a broj 3, Hebibovic je ublehas zestoki pa taj samo moze dati gol nekom levatskom klubu, Sofranac i Crepulja veliki upitnik za njih dvoje vrijeme ce pokazati ali mislim da su promasaji zestoki jedino Halilovic moze biti pojacanje. Obratitr paznju poslije gola sirokog Corica kako Sofranac ceska muda toliko o tome koliko ga zanima. U Sirokom igraju djeca kluba koji ginu za taj klub nema zajebancije kod njih zato i jesu tako konstantno dobro tamo se igra srcem a u Sarajevu se dovode polovnjaci i igraci koji ceskaju muda i briga ih za klub
Moze neko BAN ovog frajera s nase teme, jer prije svega nije nas navijac, a i iznosi lazi i neistine, koje su u najmanju ruku toliko glupe, da mi je zao sto ga uopste citiram i sto mu dajemo paznju, ali mislim da se treba ukloniti s nase teme, jer je ocigledno trol u pitanju!
1946~

admin
Site Admin
Postovi: 12017
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 19 feb 2018, 03:35

Asimetric o klubu kojeg simpatises misljenje mozes iznijeti na temi FK Sarajevo opste diskusije.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5865
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 feb 2018, 03:50

Koliko god uprava bila kriva, krivice ima al za ovu bar polusezonu odnosno ovih zadnji 14 utakmica( vidicemo koji cemo bit u ovih zadnjih 14 utakmica) nije kriva nista. Ako ima ikakvu krivicu to je onda sto kadusic nisu produzili.
Otjerat od strane trenera ivetic, novakovic,

Hadzic, sadiku i veladzic jednostavno trener procjenio da nemaju kvaliteta za ovaj dio sezone,

Doveden; sofranac, antipaakovski, crepulja, golman i halil

Marko prodat dobra lova uzeta.

Da se razumijemo ja sam za HUSREFA 100% i kad bude napusto klub on treba da ima zagarantovanu funkciju u klubu, al nemozemo reci da je uprava kriva ako trener na zimu dovede 5 igraca i dva svoje voljno otjera (jednom od njih klub i dalje daje platu).

Ako novakovic nije htio da ode niti da raskine ugovor, mogo se koristit (recimo danas da je bio na klupi mogo je uc u 65 minuti kad smo dali go a da aduktora prebacimo u sredinu umjesto sarica)

Da umjesto crepulje se dovede lijevi bek za pare koje njemu daju valjda su mogli nac beka, znaci para je bilo i ako cemo posteno i pripreme su bile obezbjedzene i svi uslovi sto je do uprave. Sto mi nismo krpili rupe koje su suplje to je do struke.

Golman koji primi go sa 50m od ekipe kao sto je zarija nemoze bit golman FK SARAJEVO

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5865
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 feb 2018, 04:00

I kad imas nakvu igru, gubis na svakom djelu terena bitku i povedes i pored takve igre a znas da nasi igrac dolazi do pada koncentracije trener treba da naredi nekom od igraca da legne da trazi medecinsku pomoc ili da vrsi izmjenu ili nesto da se patuljcima malo stras smiri i da malo iz provocira protivnika. Ovo govorim posto ovo nije prvi put da se desava vec 4 puta ga pusimo.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 feb 2018, 04:16

Malo se ohladio i opet ne znam šta bih više rekao. Kao da je bilo "Hebib i Halilovic su dobri, šteta da neko od njih sjedi na klupi, haj da izmislimo Hebiba na desnom beku". Koliko god taj Hodžić bio loš, mislim da igračima ne treba izmišljati pozicije. Halilović najbolje desno krilo? - izvoli Hebibe na klupu, nisi Douglas Costa! Uostalom, šta je problem klupirati poneku utakmicu Ahmetovića, kao što su ove utakmice gdje je beskoristan i jedini kontakt s loptom ima 30m od gola okrenut leđima i ne zna sačuvati loptu kad ga se pritisne u mjestu. Stavi onda Krstu na špica, Halilovića lijevo, Hebiba desno. Adukor je ubjedljivo najhladniji i najsmireniji igrač u rizičnim situacijama, šteta stvarno da je na stoperu jer može biti zadnji vezni koji zna igrati lopte poput Busquetsa, a ne klasični destruktivac. Bolje da Mujakić igra stopera, biće mu lakše kad ispred sebe ima 2 dobra zadnja vezna. Što se Sarića tiče, pomiriti se s tim da može odigrati kao Luka Modrić i iduću tekmu se pretvoriti u Rustema. Ne znam da li je dobar igrač koji nekad igra loše, ili loš koji nekad igra dobro. Rahmanović mi izgleda kao glup igrač koji je nekad lucidan, kartoni koje on dobija su definicija najglupljih kartona ikad. Lik je light verzija Ikandea. Tattoo fana ne želim ni komentarisati. Život ide dalje, nemaš više ambiciju trofeja ni u najluđem optimizmu, mislim da je u nastavku najvažnije da pobjeđujemo što više utakmica na svom terenu i sljedeću bih Volio vidjeti Mujakića na stoperu, Adukor, Miloš i Crepulja na sredini. I Šabanovića malog naravno!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 19 feb 2018, 04:53

A sta se to desilo sa Hericem ? Jesmol to odlucili da je bolje podizat karijere ovim "strasnim" pojacanjima ?

Momak je odigrao odlicno kad god je dobio priliku, ima slifa. U ovoj situaciji on i ostala djeca treba da imaju prednost. Sa njima bar postoji nada za nekim napretkom.

Ove zvijezde nek igraju srijedom, opusteno bez pritiska, da ih vise ne gledamo, uopste nam ovakvi ne trebaju..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 19 feb 2018, 06:23

Tako je to kad ti je gostovanje u Sirokom utakmica na sve ili nista...
Sami smo krivi, od toliko utakmica protiv slabijih ekipa, mi se dovedemo da se moramo vaditi na Sirokom u gostima..

Ni to nije problem da imas igrace koji imaju MUDA, koji nisu pickice...

Pa ja da igram jbte, i da cujem nako pogrdno navijanje... Pa pogino bi ma terenu... A oni, kako se meni ucinilo, su jedva trcali...

Jbga, idemo dalje...

Sve je i dalje otvoreno, samo vise ne odlucujemo sami.. Cekaj kiks i suti, i moli boga da se picke na u seruu opet i iskoriste priliku.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2540
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 19 feb 2018, 08:14

simidobar je napisao/la:A sta se to desilo sa Hericem ? Jesmol to odlucili da je bolje podizat karijere ovim "strasnim" pojacanjima ?

Momak je odigrao odlicno kad god je dobio priliku, ima slifa. U ovoj situaciji on i ostala djeca treba da imaju prednost. Sa njima bar postoji nada za nekim napretkom.

Ove zvijezde nek igraju srijedom, opusteno bez pritiska, da ih vise ne gledamo, uopste nam ovakvi ne trebaju..
Đaba je to ovdje pričati, ovdje su se uvijek više cijenili razni polovnjaci tipa ovog Crepulja (lik promijenio više klubova u karijeri nego takmičarskih utakmica što je odigrao) ili Stanojević kojeg ovdje kuju u zvijezde, najbolji centralni vezni lige i slično, a niti jedan niti drugi nisu ništa bolji od Herića. Najgore u svemu je što i Husref isto tako razmišlja.
Iskreno ja nisam vidio ništa posebno kod tog Stanojevića, a mnogi ga hvale. Nas Mladost DK pojede na sredini terena, o konama da ne govorim, a kao imamo najboljeg centralnog veznog lige, al hajde svako ima pravo na mišljenje.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 19 feb 2018, 08:33

Ne serite.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 feb 2018, 09:00

Ma joj, sad nakon poraza sve izlazi 'na vidjelo'. Ovdje smo se nedavno svi (il barem 95% forumaša) složili da ne možemo naći boljeg golmana od Pavlovića, da imamo najbolji vezni red u ligi itd. Izgubili, sad ne valja niko. Prava je šteta što nam je prva utakmica u nastavku bila tradicionalno najteža utakmica u sezoni. Da smo uzeli, ovdje bi se počelo spremat slavlje za vječnu vatru, budimo realni, znamo kakvi smo. Ja prvi sam govorio da, ako uzmemo dole, imamo finih šansi za titulu.
Onaj je najjači, kae dovoljna mi je jedna tekma. Care, zamisli da ti je prva utakmica Barselone koju si pregled'o ona na Nou Kampu protiv Čelsija 2012. kad Mesi nije meda mog'o, znači Mesi je kanta od igrača i level Alaveša jer se u jednoj tekmi nije pokaz'o?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 19 feb 2018, 09:25

Pitar6785 je napisao/la:I kad imas nakvu igru, gubis na svakom djelu terena bitku i povedes i pored takve igre a znas da nasi igrac dolazi do pada koncentracije trener treba da naredi nekom od igraca da legne da trazi medecinsku pomoc ili da vrsi izmjenu ili nesto da se patuljcima malo stras smiri i da malo iz provocira protivnika. Ovo govorim posto ovo nije prvi put da se desava vec 4 puta ga pusimo.
Potpuno si u pravu, potpisujem svaku riječ!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 19 feb 2018, 09:29

Gledam juce derbi izmedju Dinama u Hajduka u ljudi ako nemaju pojacanje , al stvarno pojacanje na nekoj od pozicija( usput imamo milajrdera vlasnika a mozemo sanjat igraca poput Ohandze-e u Hajduka koji prezivljaba godinama) pnda ihra ihrac iz akademije. I Dinamu imaju prostora da igraju djeca , Olmo , Coric da ne nabrajam al u nas ja be znam sta Bekic onaj treba utadit da ga se posadi na klupu. Akademci bi ginuli juce . al jok daj ti nama Hebiba i Bekica . Dok god Hebob nije neka ispomoc u zadnjim minutama za kontru , nemas dobar tim. I nema ba bajdalije majstora, al ako vec ne mozemo kupit Husrefe dragi pa valjda ima neko da valja pd te akademije, jok mi mjesto da ih guramo u prvi tim da tamo ekspčodiraju iz zelje da se dokazu , mi im kazemo e kraj puta sad mrs igrat za nekog drugog. Sta Bekic i Saric imaju dokazat, onako igrat , ne znam zalost.Klub nam vode idioti koji ga vode kao firmu a ne sportski kolektiv, moze doc Guardiola al kad ti ko nakav satro najveci klub dovodis pojacanje is Litvanije pffffff......
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 19 feb 2018, 09:32

Jos jedna stvar onaj Menalo bi mogao dogurat do liga petice i oni daju sansu mladjima.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

zagorski
Postovi: 7708
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 feb 2018, 09:42

Sad bi bas trebalo dati sansu 'djeci':Sabanovicu,Hericu,Mujakicu i ostalima,jer titula je izgubljena,a i Evropa je upitna,sa ovim momcima u ekipi ne vjerujem da bi bili ista slabiji u odnosu na ekipu u kojoj igraju Bekic,Saric,Hebibovic i jos neki,a mogli bi puno dobiti.
Ali bojim se da sa ovakvom politikom kluba 'prodaj akademca cim neko nesto ponudi' i sa Husrefom koji 'ne vjeruje mladima' od toga nema nista.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2540
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 19 feb 2018, 09:43

Odakle tebi to škoro da je sve izašlo na vidjelo nakon jedne utakmice. Šta je to ova ekipa uradila u ovoj sezoni, kao da je ovo prvi kiks. Ispali iz Evrope od amatera, ispali iz kupa u prvom kolu, izgubili oba derbija, za prvim zaostajemo 9 bodova. Jel ovo to "izašlo na vidjelo nakon jedne utkamice". Stvarno mi ovi optimisti nisu jasni. Čemu to toliko dizanje ekipe u nebesa bez bilo kakvog osnova. Kakva je to vadiona "šteta što je sa Širokom bila prva tekma". Šta da smo igali prvu sa Vitezom pa dobili, još više bi poletjeli, pa bi nas opet Široki prizemljio, samo još bolnije. Ovkao je bolje, odmah znaš na čemu si. Ovaj trenutni plasman je naša relanost, i to trebamo prihvatiti, a ne letiti u nebesa najbolja ekipa lige, nabolji napadač, najbolji vezni lige, sve nama najbolje.

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 19 feb 2018, 09:52

poslije 4,5 kola ide noga husrefu,onda dolazi "mali dzeno" i nakon par prvih kola naredne sezone eto ti i čale,možda se u medjuvremenu i dzakma uvali u ovaj začarani krug


VVVBK

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 19 feb 2018, 09:57

zagorski je napisao/la:Sad bi bas trebalo dati sansu 'djeci':Sabanovicu,Hericu,Mujakicu i ostalima,jer titula je izgubljena,a i Evropa je upitna,sa ovim momcima u ekipi ne vjerujem da bi bili ista slabiji u odnosu na ekipu u kojoj igraju Bekic,Saric,Hebibovic i jos neki,a mogli bi puno dobiti.
Ali bojim se da sa ovakvom politikom kluba 'prodaj akademca cim neko nesto ponudi' i sa Husrefom koji 'ne vjeruje mladima' od toga nema nista.
Brate ja ne razumijem , nikakav rezon nema uprava ovaj Makedonac sto su ga doveli , koji ce ti , stavi akademca na drugog spica radije pa prodje prodje , ako nemas istinsko pojacanje za dovest , sto ce ti , samo zato sto je stariji. Pa radije daj sansu nekom ko trenira od malih nogu tu ako nista poginuce od trcanja. Imas akademiju a konstantno dovodis pojacanja koja ne bi mjesta imali u Cibaliji. Onaj iz Istre , njega se isplatilo dovest i samo igrace koji ti daju ocitu prednost a ne nekog ko je samo stariji od neke nade. Ponavljam Dinamo daje kamaru minuta mladima. Olmo mali vec izgleda ko igracina
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3490
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 19 feb 2018, 10:18

paulus je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Sad bi bas trebalo dati sansu 'djeci':Sabanovicu,Hericu,Mujakicu i ostalima,jer titula je izgubljena,a i Evropa je upitna,sa ovim momcima u ekipi ne vjerujem da bi bili ista slabiji u odnosu na ekipu u kojoj igraju Bekic,Saric,Hebibovic i jos neki,a mogli bi puno dobiti.
Ali bojim se da sa ovakvom politikom kluba 'prodaj akademca cim neko nesto ponudi' i sa Husrefom koji 'ne vjeruje mladima' od toga nema nista.
Brate ja ne razumijem , nikakav rezon nema uprava ovaj Makedonac sto su ga doveli , koji ce ti , stavi akademca na drugog spica radije pa prodje prodje , ako nemas istinsko pojacanje za dovest , sto ce ti , samo zato sto je stariji. Pa radije daj sansu nekom ko trenira od malih nogu tu ako nista poginuce od trcanja. Imas akademiju a konstantno dovodis pojacanja koja ne bi mjesta imali u Cibaliji. Onaj iz Istre , njega se isplatilo dovest i samo igrace koji ti daju ocitu prednost a ne nekog ko je samo stariji od neke nade. Ponavljam Dinamo daje kamaru minuta mladima. Olmo mali vec izgleda ko igracina
Olmo doveden iz Barselone u jeb.eni dinamo, a mi ne mozemo dovest u Sarajevo ni najbolje igrace iz nase lige... Ne razumijem zasto je tesko stavit akademca u prvih 11, pa ljudi su poceli u svijetu gurat djecu od 15-16 godina u prvih 11, a nama je igrac od 20 godina i dalje mlad i ne dobija sansu. Bolje Adukoru izmislit poziciju, nek Mujakic sjedi na klupi. Bolje Bekica na beku iako je covjek vec 2 godine najslabija karika, nek mali Sabanovic koji je prosao pripreme i odigrao pripremne tekme sjedi na klupi...
1946~

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, Amidzaa, AVNOJ, Lecler, ovisnik, Vanja8 i 53 gosta.