FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

DV1989
Postovi: 83
Pridružen/a: 13 jul 2018, 21:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DV1989 » 18 feb 2019, 12:31

Poslije ovog duela ce se znati ko uzima ligu,a ko kup nazalost takva nam drzava .LP

Dadox
Postovi: 1128
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 18 feb 2019, 12:31

Ako se prodje sa sirokim natezanje..jer taman posla da ce borac u dvije tekme proci sirokog

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 feb 2019, 12:32

Al opet, pazi ovo. Ove sezone smo ih razbili na Koševu 4:2, doduše s igračem više većinu utakmice al inače smo protiv njih kući redovno dobri. A na strani potpuno desetkovani, brutalno pokradeni za pobjedu. Sve je otvoreno, muški u obje utakmice i možemo proć. Imamo dovoljno širok roster.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 18 feb 2019, 12:32

Dadox je napisao/la:Pa nmg uvijek drugoligaši jbg..hebo kuknjavu
Naravno, imali smo Rudar K., pa Velez, pa jbg najbolje sad da nam daju Klis, pa Tosk :D
Nema kukanja win win situacija, ma koliko ludo bilo ja sam prizeljkivao i cak se juce kladio sa svojom rajom da ce protivnik biti Široki, ali evo moze i Zrinjski, nema umora, nema kartona, nema povrijednih, idemo se pofajtat pa sta bude.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 18 feb 2019, 12:32

Neka Srinjski , da ih izbijemo odma i ko ostaje da ima sanse ?
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 12:33

svakako je bolje sad ih sresti nego kad uđu u formu naravno problem je što ni mi nismo u nekoj formi specijalnoj

kako je dalje? ko ide na koga? pobjednici parova? bilo bi dobro da ove tarabice idu jedni na druge i da tako dobiješ nekog od njih u finalu

navijat za ubice pa pokušat dobit ih dole jbg
joj Mokes :twisted: :thumbdown: :nene:
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 18 feb 2019, 12:35, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 18 feb 2019, 12:35

Prve utakmice na rasporedu su 27. februara, dok se revanš mečevi igraju 13. marta.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 12:36

benko21 je napisao/la:Prve utakmice na rasporedu su 27. februara, dok se revanš mečevi igraju 13. marta.
ko ne kupi sudiju lud je :!: :!: :!:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Dadox
Postovi: 1128
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 18 feb 2019, 12:36

Osttribine je napisao/la:
Dadox je napisao/la:Pa nmg uvijek drugoligaši jbg..hebo kuknjavu
Naravno, imali smo Rudar K., pa Velez, pa jbg najbolje sad da nam daju Klis, pa Tosk :D
Nema kukanja win win situacija, ma koliko ludo bilo ja sam prizeljkivao i cak se juce kladio sa svojom rajom da ce protivnik biti Široki, ali evo moze i Zrinjski, nema umora, nema kartona, nema povrijednih, idemo se pofajtat pa sta bude.
Pa to ti kazem hahaha

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 18 feb 2019, 12:38

Odlicno.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Dadox
Postovi: 1128
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 18 feb 2019, 12:39

Hebo kup mene brine pritisak i mentalitet nas..velikog grada i pritisak koji nosi..i naravno krupa,radnik,pa cak i celik i sloboda koji ce igrati za Zrinjski..i gosk sam zab ..kup mi je najmanja briga

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 18 feb 2019, 12:41

Samo je gore bilo da smo dobili Siroki, ali hajde, koliko mi nismo imali sreće, toliko nisu ni oni...nisu ni oni sigurno zadovoljni sto moraju igrati sa nama, pogotovo sad kad tek trebaju vidjeti kakvu su bez pola Bilbije i Todora...

Na kraju ako prodjemo ostane jos samo siroki koji može sa nama igrati, a ako ne prodjemo jedini rival za titulu do kraja sezone igra na oba fronta...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 18 feb 2019, 12:42

Šteta, volio bih da je Zrinjski dobio lakšeg protivnika, da doguraju do kraja, i u finalu da igramo ako je moguće. Čisto da imaju i oni više utakmica, više umora, kartona i slično. Uticalo bi im to na kvalitet i u ligi. Jer mislim da imamo mi širi roster.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 18 feb 2019, 12:44

Ne treba puno razmišljati o Zirnjskom u ovom trenutku, treba se fokusorati na subotu i utakmicu protiv Tuzle..
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 18 feb 2019, 12:45

Denchi je napisao/la:svakako je bolje sad ih sresti nego kad uđu u formu naravno problem je što ni mi nismo u nekoj formi specijalnoj

kako je dalje? ko ide na koga? pobjednici parova? bilo bi dobro da ove tarabice idu jedni na druge i da tako dobiješ nekog od njih u finalu

navijat za ubice pa pokušat dobit ih dole jbg
joj Mokes :twisted: :thumbdown: :nene:
Cire :think:

Realno dobra stvar. Ili ćemo ispasti, pa će Zrinjski imati još makar 2 dodatne utakmice ili proći i imati bukvalno samo pobjednika duela ŠB-Borac od ozbiljnijih timova. Mislim da ovi niželigaši nemaju šanse u 2 utakmice. Da se igra jedna onda bi itekako imali šanse.

I ne treba pretjerano forsirati. Ne znam sad raspored, ali kombinovati u kupu ako budemo imali neke teške utakmice u ligi.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 feb 2019, 12:47

Win win al bas. Potuc se sa svima, imamo siri roster mozemo do duple aBd. Hello odmoris cijelu odbrambenu liniju i na teren opet posaljes Dzafica, Sabana, Bekica, Dupovca i Sofranca. Odmoris krila i na teren posaljes Halila i Sisica. Odmoris napadaca i na teren posaljes Handzeta. Odmoris dva vezna posaljes Mustafica i Kapica. Hello ko to jos ima??? No sikiriki !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 18 feb 2019, 12:48

Vidim puno vas potencira, da je dobro i ako prodje zrinjski, da ce imati jos najmanje 2 tekme, ali sta ako im tad dodju neki nizeligasi koje ce glat proci? Nista tu nema puno razlike, samo sto ce im biti gutav ovaj pocetbi raspored ko i nama, pa ko to prevazidje do kraja ce glat
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 18 feb 2019, 12:50

Ovi iz saveza će mislim sve učiniti da se u finalu kupa sastanu Široki brijeg - Zrinjski.Ne smije se zaboraviti da je jedan od glavnih ljudi u Zrinjskom, ujedno i drugi čovjek saveza - Ivan Beus.Moramo se do duple krune potuči sa mnogo neprijatelja i savladati mnoge prepreke.
Zadnja izmjena: Historicar, dana/u 18 feb 2019, 12:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 feb 2019, 12:52

Pa imat ćeš minimalno 2 niželigaša u polufinalu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 18 feb 2019, 12:54

Mislim da smo u malo laksoj situaciji, igramo u subotu 23. protiv Tuzle a oni u nedeju proti Širokog, a u srijedu nas cekaju oni.
S obzirom da je tek pocetak, mislim da ce vise umora biti u njihovim redovima... tako da, idjet cemo... Svaka pobjeda bez primljenog gola je pemija, cak i 0:0 je dobar rezultat...

Samo, najveci problem je nas pocetak proljetnog dijela, gdje bukvalno Mart mjesec smo uvijek u negativnom omjeru sto se tice pobjeda i poraza...

Al idemo dalje aBd... za 10 dana utakmica na kosevu protiv aktuelnog praka, iskreno moramo Kosevo ispuniti, bar 8k da bude...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Uvijeknapravojstrani i 21 gost.