FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5832
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 20 avg 2019, 13:47

Husrefa niko nebrani zivotom, vec mu se daje podrzka dok osvaja prvenstvo kup i dobre rezultate, cim budu losi rezovi napolje i dovodi se drugi trener i to je to.

Kovacevic donio 2 boda to dovoljno govori
Letic odigro prosjecno u veoma slaboj utakmici
Lazic dobar
Serbedzic igrac tekme
Saban solidan
Mustafic dobar
Krste dobar
Ahmet trudi se ni blizu forme iz prosle sezone (povreda)
Habib ok
Sisic corak
Dzokanovic dobar
Handzic dobar cinimi se da je drugi go pola njegov
Tarar ok

Radnik je bio bolji citavu utakmicu izgledali su mnogo uigrani i u mementu od 50 do 75 minute su izgledali mnogo opasno i mogli su nam uzet sva tri boda.

Ako budemo igrali ovako protiv veleza uzece nas mostarci

Sta je sa limenim, kad bi on mogo ozdravit
Za stanoju su rekli da ce polovinom avgusta ici na kontrolu i da ce se tad znat kad se vraca evo sad je skoro septembar niko nista ne govori

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 avg 2019, 13:53

Objavila stranica kluba na fejsu "hvala svim navijačima koji su bodrili klub protiv Radnika", i slike istoka i zapada. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 avg 2019, 14:02

Pogresno prenosis poruku.
Za sve vas Husref Musemic je Sarajevo. To je tvojom namjerom ili slucajno izbrisan dio. Ne ulazim dalje u raspravu vasu. Samo da nek on pravi sta hoce, dok god uzima pehare od mene mu je podraka i ogroman kredit vec ima.
Ovo zvizdanje, samo cete navuci gnjev raje sa sjevera i ljudi koji su po zapadu i istoku, a pristalice su sjevera, pa kad bude batinanje. Sreca sinic niko nije krenuo na zapadu, a bilo nas je 50 - 100. Nego eto pusteno je raji, moglo je ovih zvizdaca biti u terenu vrlo lako.
Bezveze zvizdite izazvali ste kontra efekat. Ako ih na sjeveru ima 500 ne znaci da ih je to sve. Imaju ledja i pristalice i na istoku i na zapadu. Bezveze provocirate, a niste spremni stati iza toga. Navijaj za Sarajevo i pusti sjever da navija na svoj nacin koji je takav od kad postoji.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Samozdravlje
Postovi: 7755
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 20 avg 2019, 14:03

Stroj1946 je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Do kraja prvenstva cemo slusati...Umorni smo od evrope mislio sam da smo se osvjezili... Dobro je da sa Besimom nije ozbiljno to je najvaznije.
Svega mi budu li se zalili protiv Veleza na umor, onda su lose pripremljeni. Do Veleza ima 4 dana, ako se ne odmore dotad, onda dovest 3 kondiciona pa nek ih polome iz inata, al zato ima da lete kasnije.
Ako sef nastavi forsirati uvijek iste igrace i izmjene onda cemo osjecati taj umor do kraja prvenstva... Pa nikako ne mogu da skontam cime ga je Sisic zaduzio da igra prije Cruza, ili nekoga iz akademije. Sto je najgore dobio je priliku ove sezone i vise nego sto treba ali lik samo pravo trci... Boze ti mene sacuvaj.[/quote]

Neam pojma. Ja sam samo davno skonto da Husref ima losu procjenu igraca, sreca pa imamo Hadzica pa zna dovest kako treba. Evo doveli su mu Guzinu i Milanovica, pa... Sisic isto njegova zelja bila :thumbdown:[/quote]

Hahaha , nisam vjerovao da cu doci u situaciju da branim Husrefa. Stvarno vas ne kontam , naravno da su potroseni u odnosu na Radnik ,Velez ,Listicu i Zelju . Malo realnosti osakacena ekipa sa renomiranim protivnikom igrala 2 ravnopravne utakmice i to u Bresovu , Bjelorusija. Za sve te 4 utakmice imaju pravo reci da su u mnogo nepovoljnijoj situaciji . Bili biste u pravu da smo kompletni . Ko je na klupi Kurdic,Salcin,Cruz(?) . Velez igrao u subotu , a mi cetvrtak i ponedeljak 2 jako teske utakmice . Dudic vec od nedelje priprema ekipu za nas . Hvala Bogu , pa ne pogodih da ce biti 1:1 , a zamalo . Isto me tako strah Dudica i Veleza . Dudic nam je znao praviti probleme na Kosevu . Izuzetno bitna utakmica u subotu . 5 bodova iz ove 3 narede utakmice bi bilo ok .Najsretniji bih bio da to bude ovako(1+1+ 3 ) Poslije pauze nema alibija za umor , a o rosteru cemo znati poslije pauze . Ekipa i Husref su izvukli max. iz ovih 8 utakmica . :bow:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 14:06

Laznjak je napisao/la:Pogresno prenosis poruku.
Za sve vas Husref Musemic je Sarajevo. To je tvojom namjerom ili slucajno izbrisan dio. Ne ulazim dalje u raspravu vasu. Samo da nek on pravi sta hoce, dok god uzima pehare od mene mu je podraka i ogroman kredit vec ima.
Ovo zvizdanje, samo cete navuci gnjev raje sa sjevera i ljudi koji su po zapadu i istoku, a pristalice su sjevera, pa kad bude batinanje. Sreca sinic niko nije krenuo na zapadu, a bilo nas je 50 - 100. Nego eto pusteno je raji, moglo je ovih zvizdaca biti u terenu vrlo lako.
Bezveze zvizdite izazvali ste kontra efekat. Ako ih na sjeveru ima 500 ne znaci da ih je to sve. Imaju ledja i pristalice i na istoku i na zapadu. Bezveze provocirate, a niste spremni stati iza toga. Navijaj za Sarajevo i pusti sjever da navija na svoj nacin koji je takav od kad postoji.
Oni toga nisu svjesni pogotovo da je zapad sad vecinom ekipa koja je prosla sjever i baklje im uopste ne smetaju... Ovi toga nisu svjesni ako nastave da zvizde ce bas izazvati kontra efekat. Nije lijepo ali ta ekipa je vec pocela po zapadu da im zadaje strah sto smo vidjeli na tekmi protiv slobode... Pa ovi sto im odjednom smetaju baklje mozda budu na jug presli pa neka zvizde.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54379
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 avg 2019, 14:10

tm01hzne je napisao/la::) :opaopa:
slika
Jedva čekam :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 20 avg 2019, 14:15

Dobit prijatelje iz Mostara kako znamo i umijemo ! Poslije toga sta bude nek bude, evidentno je da ekipa dise na skrge i nek nam je Bog na pomoci

Ne znam mogu li nasi trazit da se derbi bar za nedjelju prebaci, nemoguce je odigrat protiv listice u srijedu pa derbi subotu
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 14:17

ako se **** pitaju oko te odgode, u subotu igramo
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23136
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 avg 2019, 14:19

Pa mogao bi se derbi komotno za nedelju pomjeriti,i njihova je sa Sirokim pomjerena sa nedelje na subotu da bi Široki imao dan vise odmora pred nasu utakmicu u srijedu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 avg 2019, 14:21

Laznjak je napisao/la:Pogresno prenosis poruku.
Za sve vas Husref Musemic je Sarajevo. To je tvojom namjerom ili slucajno izbrisan dio. Ne ulazim dalje u raspravu vasu. Samo da nek on pravi sta hoce, dok god uzima pehare od mene mu je podraka i ogroman kredit vec ima.
Ovo zvizdanje, samo cete navuci gnjev raje sa sjevera i ljudi koji su po zapadu i istoku, a pristalice su sjevera, pa kad bude batinanje. Sreca sinic niko nije krenuo na zapadu, a bilo nas je 50 - 100. Nego eto pusteno je raji, moglo je ovih zvizdaca biti u terenu vrlo lako.
Bezveze zvizdite izazvali ste kontra efekat. Ako ih na sjeveru ima 500 ne znaci da ih je to sve. Imaju ledja i pristalice i na istoku i na zapadu. Bezveze provocirate, a niste spremni stati iza toga. Navijaj za Sarajevo i pusti sjever da navija na svoj nacin koji je takav od kad postoji.
A odkud tebi i tebi slicnim pravo da prijetite navijavima koji ispoljavaju svoje nezadovoljstvo zvozdanjem na paljenje baklje?

Zar ne mislis da to nije uredu ? Jel vi stvarno mislite da ste toliko zasticeni da vas niko ne smije pogledati?
Ja ako sam platio kartu, imam pravo da zvizdim ili aplauz dam na nesta sto mi se svidja ili ne svidja.

Razlika je zvizdati i yebavati...

fera
Postovi: 12814
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 20 avg 2019, 14:27

Benkara21 je napisao/la:Ma ne trebamo se svađati međusobno sunce ti poljubim za isti klub navijamo. Imamo različits mišljenja i svako treba poštovati to. A ne da psujemo jedan drugom, prijetimo u pp i lažemo na račun jedan drugog.
To je to al vecini ego ne moze da podnese da neko ne razmislja na isti nacin i da nekad nisu u pravu.
Razumijem ja da je nekom husref antipatican al covjek za sad ima rezultate, ne bih nikog da prozivam al navijaci su tu da podrze klub a bojim se da je vecini husref ispred kluba ne samo onima koji ga brane jer kad ti ne mozes sa uzivanjem pratiti klub koji osvaja trofeje i ima dobre rezultate nego se stalno unosi neki nemir i pljuje trener ili uprava (jahic) tesko da je tu ikome klub na prvom mjestu. Ako je husref veci od kluba onda su za to obje strane krive.
Pa ovo između tribina necu ni da komentarisem sto se desava...
Sta bi tek trebali raditi i pisati navijeci drugih klubova a skoro je na svakoj temi bolja atmosfera nego ovdje.
Ne trebamo svi isto razmisljati i pisati al malo vise postovanja i kulture nam ne bi škodilo, vrijeđaju se drugi forumasi, treneri, igraci, uprava i navijaci na stadionu. Volim i ja uci u raspravu ali se ni s kim ne mislim prepucavati ko dijete po cijeli dan a ovdje se skoro svako neslaganje u misljenju na to svede.
Meni je bas smetao ibrakovic kad je bio u klubu pa razumijem da nekom tako smeta i husref al to sto ce neko provesti sate dnevno nervirajuci se i tjerajuci ga ili braneci po forumu nece apsolutno nista promijeniti to je samo gubljenje vremena jer rezultati su jedino mjerilo.
You are someone else I am still right here

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 20 avg 2019, 14:33

Branit cu svakoga ko osvoji duplu i ima rezultate kakve ima za klub za koji navijam, odvajam vrijeme, novac, ljubav, emociju. Pogotovo od ovih padobranaca sto ne prate klub ni preko rezultata uzivu vec preko novina vide rezultat. U vremenu kad krupnim koracima gazimo naprijed da se izdignemo iznad ovog jada i cemera. Sto bi Inas reko "MRS"!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 20 avg 2019, 14:46

Pojedinci baš padaju na neke nove, dosad nepoznate niske grane. :facepalm:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 avg 2019, 14:48

Sto ne mogu price da su samo momci sa sjevera navijaci FKS.
A kad uzmes statistiku, da kad igramo i najlosij, doje nas izmedju dvije ili tri hiljade. Od toga na sjeveru bude macimum do 300-500 ljudi(ovo ono najoptimisticnije sto moze biti). Sto znaci da nikako ne mozes reci "kad dodju losi rezultati, samo sjever ostaje uz klub" jer nije tacno.

Mislim da je dosta price ciji je veci qurac, sjevera ili istoka i zapada skupa.

Mi smo isti ****, svidjalo se to nekome ili ne. Kome god nije primarni cilj FKS, on moze da odyebe od kluba, tribine.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 avg 2019, 14:48

Zip je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Pogresno prenosis poruku.
Za sve vas Husref Musemic je Sarajevo. To je tvojom namjerom ili slucajno izbrisan dio. Ne ulazim dalje u raspravu vasu. Samo da nek on pravi sta hoce, dok god uzima pehare od mene mu je podraka i ogroman kredit vec ima.
Ovo zvizdanje, samo cete navuci gnjev raje sa sjevera i ljudi koji su po zapadu i istoku, a pristalice su sjevera, pa kad bude batinanje. Sreca sinic niko nije krenuo na zapadu, a bilo nas je 50 - 100. Nego eto pusteno je raji, moglo je ovih zvizdaca biti u terenu vrlo lako.
Bezveze zvizdite izazvali ste kontra efekat. Ako ih na sjeveru ima 500 ne znaci da ih je to sve. Imaju ledja i pristalice i na istoku i na zapadu. Bezveze provocirate, a niste spremni stati iza toga. Navijaj za Sarajevo i pusti sjever da navija na svoj nacin koji je takav od kad postoji.
A odkud tebi i tebi slicnim pravo da prijetite navijavima koji ispoljavaju svoje nezadovoljstvo zvozdanjem na paljenje baklje?

Zar ne mislis da to nije uredu ? Jel vi stvarno mislite da ste toliko zasticeni da vas niko ne smije pogledati?
Ja ako sam platio kartu, imam pravo da zvizdim ili aplauz dam na nesta sto mi se svidja ili ne svidja.

Razlika je zvizdati i yebavati...
Da razlika je. Bas zbog toga nisu sake letile. Ne znam jesi li bio za titulu na zapadu kad lik dobi vaspitnu preko usta jer je opsovo raji na sjeveru sto sto dosli do terena. Pa sto ga niko nije odbranio vec ga ispljuvase.
Zasticeni smo jer stitimo jedan drugog, tako smo zastuceni i imamo prvo koje smo sami sebi dali, jer idemo i u goste kad igra Sarajevo. Tamo nema zvizdanja? A da nema jer zvizdaci gledaju u nebo i razmatraju hoce li ici na tekmu ili nece. Sinic da je kisa bila sumnjam da bi ko zvizdukno.
Stvorili ste kontra efekat i to je to. Imaju prava ogromna u odnosu na vas i oni su kupili karte i ja sam i sta sad?
Sta cemo za gadjanje sa istoka? Koliko vas kupuje baklje u udruzenju, kad je titula ili derbi? Dodjose igraci i Hus nama na rodjendan, provedose se fino. Sta ces ne psujeno im majke.
Ima nas i na zapadu i na istoku za panteliju dusebriznika. Gledamo tekmu i uz sjever smo. Godine jbg.
Tako su i zeljovci pricali nema vas, vise se raje skupi kad neko auto udari, pa belaj i odjednom bilo ih 1000 nas 30 hahahaah.
Nastavite sa zvizdanjem... I da prodjose pored zapada isti momci koji su palili, nisam vidio da im je ko sta rekao?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Vaha1946
Postovi: 282
Pridružen/a: 12 nov 2014, 21:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vaha1946 » 20 avg 2019, 14:50

Zapaljena baklja razlog lose posjete na stadionu :urnebes: kakvi spin majstori, a kad je na proslavi titule planulo na sve tri tribine tad se mobiteli vadili da se snima. kakvi licemjeri!! Zasto se klub ne oglasava o dobijenim automobilima ipak dobiti onakve limuzine i to 35, pa to je za sazvati pressicu i na sav glas pricati o tome.

Momci odu u Bjelorusiju da budu uz klub, oni se ne udostoje da uslikaju grupicu nasih navijaca u fotoizvjestaju sa utakmice. JADOVI odvratni :puke:
Kada su transparentni sto se tice kazni, hocemo tu transparentnost do kraja! Evo mene zanima koliku platu imaju clanovi uprave, administracije, hocu transparentnost pri zaposljavalju ljudi u klub, hocu javni konkurs, hocu da znam ko je zaposlio u klub strucnjaka kojem je engleski na niovu bake sliskovica, mada baka je za ono gigant sto se toga tice. Lahko su se odrekli sjeverne tribine koja je mnogo vise od krezubih, neskolovanih narkomana kako vecina vas a vidim i ovih iz uprave vidi.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 avg 2019, 14:51

miky_hz je napisao/la:Pa mogao bi se derbi komotno za nedelju pomjeriti,i njihova je sa Sirokim pomjerena sa nedelje na subotu da bi Široki imao dan vise odmora pred nasu utakmicu u srijedu.
Ne pomjeraj nista Bgt. Isplaniro put neki u nedelju ujutro.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 14:53

Sjeverjecudo je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Jesu ovi sjevernjaci zajebani, jbt sad se prijetnje upucuju raji sa istoka i zapada koji zvizde kada se pale baklje i iste bacaju na atletsku. I onda se neko pita sto nam je posjeta sve slabija i sto se normalni, porodicni ljudi sve rjede odlucuju da dolaze na utakmice sa djecom.
Ma cinjenica je da dok je rezultata dolaze i ti istok navijaci,a cim.se upadne u krizu sjever ostane,I daje podrsku klubu ili akp treba tjera uprave,tako je oduvjek bilo,ima stalne raje na istoku Al vecina je je tu kad su rezultati dobri.
ko ostane, ovih 300 ljudi? eo ja na zapadu svaku utakmicu nebitno kakvi su rezultati, na svakoj tribini ima onih sto ostanu, a ti sto su tjerali uprave su medju njima samo sto ih vecina vise nije na sjeveru.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 14:56

Vaha1946 je napisao/la:Zapaljena baklja razlog lose posjete na stadionu :urnebes: kakvi spin majstori, a kad je na proslavi titule planulo na sve tri tribine tad se mobiteli vadili da se snima. kakvi licemjeri!! Zasto se klub ne oglasava o dobijenim automobilima ipak dobiti onakve limuzine i to 35, pa to je za sazvati pressicu i na sav glas pricati o tome.

Momci odu u Bjelorusiju da budu uz klub, oni se ne udostoje da uslikaju grupicu nasih navijaca u fotoizvjestaju sa utakmice. JADOVI odvratni :puke:
Kada su transparentni sto se tice kazni, hocemo tu transparentnost do kraja! Evo mene zanima koliku platu imaju clanovi uprave, administracije, hocu transparentnost pri zaposljavalju ljudi u klub, hocu javni konkurs, hocu da znam ko je zaposlio u klub strucnjaka kojem je engleski na niovu bake sliskovica, mada baka je za ono gigant sto se toga tice. Lahko su se odrekli sjeverne tribine koja je mnogo vise od krezubih, neskolovanih narkomana kako vecina vas a vidim i ovih iz uprave vidi.
kako ne moze niko shvatiti da uprava odgovara Namu, a ne nama. I mene zanima sve to, ali nije na meni da znam. Po meni ne treba zvizdati da ne dizemo bespotrebne tenzije, ali nisu zvizdali clanovi uprave nego navijaci FKS - nista manji od navijaca sa sjevera.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 14:56

Zip je napisao/la:Sto ne mogu price da su samo momci sa sjevera navijaci FKS.
A kad uzmes statistiku, da kad igramo i najlosij, doje nas izmedju dvije ili tri hiljade. Od toga na sjeveru bude macimum do 300-500 ljudi(ovo ono najoptimisticnije sto moze biti). Sto znaci da nikako ne mozes reci "kad dodju losi rezultati, samo sjever ostaje uz klub" jer nije tacno.

Mislim da je dosta price ciji je veci qurac, sjevera ili istoka i zapada skupa.

Mi smo isti ****, svidjalo se to nekome ili ne. Kome god nije primarni cilj FKS, on moze da odyebe od kluba, tribine.
Bude zadnjih 2-3 godine,a od 2008 do 2015 prosjek sjevera je bio 1500-2000 ljudi minimalno,imas slike iz tih sezona pa.pogledaj.A slazem se da je dosta vise ove price,Al istok je poceo sa tim nazivanjem sebe ,,vecim" navijacima i nazivanjem hordi debilima i rak ranom kluba.
A slazem se i to da smo valjda tu svi zbog jednog cilja a to je FKS,I mislim da trebada uzivamo u ovim rezultatima I damo jos vecu podrsku I krila SS i momcima na terenu da gazimo sve redom i dalje
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.