FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pantelija
Postovi: 12909
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 feb 2018, 21:07

maltahz je napisao/la:Nemamo mi ni blizu najbolju ekipu, to su farse. Mi smo na ovoj poziciji samo zbog Husrefa, da on nije tu tukli bi se sa Borcem, Mladosti i Radnikom za LZP
Austrijska druga liga, hebibovic, bekic, Rahmanovic i da ne nabrajam dalje ne mogu osvojiti titulu... To da vam bude jasno
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 18 feb 2018, 21:09

Joj da sam trener j... bi im rod i preporod,Pavlovic,Saric,Hebibovic,Ahmetovic,Bekic i Rahmanovic mi ocima vise nebi prvog tima vidjeli i ako citaju sjetim im se najmilijih. Daj Husrefe djeci priliku vrijeme je vise ne filozofiraj ne moramo se nigdje plasirati

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12693
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mig_Mig » 18 feb 2018, 21:09

Musemic 2mjeseca pal.mudi kako se na pripremama dobro radi i onda dodje prvo kolo u kojem on nije zadovoljan zalaganjem igraca? Zamisljam situaciju u kojoj Pep izjavljuje da nije zadovoljan zalaganjem? Pa moj Musemicu samo si na to trebao dodat da se stidis sto je tako i da dajes otkaz jer nisi u stanju pshicki pripremit ekipu za gostovanje na kojem je prije par godina ubijen Vedran. A ove pripremne u Turskoj zabranit, svake godine sa njih dodjemo kao prvaci evrope i tako do prvog kola. Fuj!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
emir79
Postovi: 8767
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 18 feb 2018, 21:10

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Kad počinje izgradnja Bordo Arene?
Imam neki osjećaj da će u roku od 3 sedmice objaviti na FB neke projekte i gluposti. :D
:mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 18 feb 2018, 21:20

Turska nam prodaje igrace, kakve pripreme ne ide se tamo zbog toga. To je izlog igraca, plus se uhljebi na racun kluba izgotive. Ende

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 18 feb 2018, 21:22

Ekipa nam je dobra to kazem i posle ovog poraza, nama problem predstavlja psiha, evo recimo i danas dok smo poveli odmah je Siroki izjednacio, jer su se nasi prepali vodstva kao, da je Real na suprotnoj strani.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 18 feb 2018, 21:26

Meni se čini da klubu treba rekonstrukcija od krova do poda.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 18 feb 2018, 21:41

ThrillerHz je napisao/la:
simidobar je napisao/la:Sad bi bilo pravo vrijeme da se forsiraju oni talenti kojih smo se olako rijesili... Pokazace vrijeme kako su "dobar" posao napravili..
Puna ih akademija, a od prodatih imas procente, pa eto pojasni kako nije “dobar” posao uradjen :hmmmmm:
Ja ba i to sto kazes, nek idu... Samo promijenit u Farmerski umjesto Fudbalski... Zelio sam da gledam i Catakovica i Hadzica, Resica i jos neke momke, duboko vjerujem da su bolji i da bi sa njima sad u ekipi imali veoma svijetlu buducnost i mogli bi duplu hladno ganjat sljedece sezone, sa nasim igracima... Pogledaj Menola samo, on nije bio medju najboljih 60 prema Guardianu...

Uostalom je*o ovo nek nam daju priprema i prijateljskih utakmica sto vise, da se vidi ko su sampioni...

Ne znam kako ti gledas al mene iskreno boli ki*a za njihovu individualnu karijeru, meni je bitno Sarajevo i rezultati na terenu a ne na transfermarketu, ako navijamo ko je vise zaradio ja navijam za Bakira a u fudbalu samo Sarajevo....
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 18 feb 2018, 22:14

Upotpunosti smo podbacili sa postavkom igre za ovu utakmicu. Igra sa Hebibovićem i Bekićem na bekovima je ravna samoubistvu i prava je sreća što nismo još u prvom poluvremenu imali punu mrežu. Pavloviću skidam kapu na silnim degažiranjima u nezavidnim pozicijama u koje su ga doveli saigrači.
Također Adukora na stoperu nikako ne mirišem, šteta ga je gušiti na stoperu a zbog nedostatka visine lako može ući u probleme sa visokim loptima. Vezni red veoma loša utakmica, svi odreda. Krle na onoj poziciji također neupotrebljiv, kao i Ahmetović u ovom sistemu igre.
Husrefa smatram najvećim krivcem za ovaj poraz jer ga je Sabljić pojeo taktički, iako su golovi došli iz neizrađenih situacija, vidjelo se da je samo pitanje vremena kad ćemo kapitulirat.
Sa druge strane mislim da stanje i dalje nije alarmantno. Imamo 13 utakmica i ostaje nam borba za europu. Ekipa nije loše selektirana, izuzev odbrane koja ima određeni kvalitet, ali je problem izrazito kratka klupa i nemogućnost zamjene onakvih igrača kao što je Bekić od kojeg mi se povraća kad ga vidim u kadru, mada danas nije bio ništa lošiji od ostatka ekipe.
I za kraj, jedan od težih poraza u zadnje vrijeme, protiv najodvratnije ekipe u ligi i najgorih i najljigavijih ljudi na tribinama, i to sve preokretom..

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8167
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 18 feb 2018, 22:25

Ma mi smo dole maleri teški. Ne leže nam i to je to. Samo naš najveći problem uopšte je što mi nikako ovih zadnjih sezona da stvorimo jaku odbranu, ona je krucijalna za sve. Od golmana, preko stopera pa do bekova. Odbrana ne može primiti, koliko navala može dati golova. Vazda kuburimo ili sa bekovima ili sa stoperima ili sa golmanom. I stalno primamo te golove iz kornera ili slobodnjaka. Isto sve u krug.

zagorski
Postovi: 7694
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 feb 2018, 22:31

I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 18 feb 2018, 22:35

zagorski je napisao/la:I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!
Bravo, bukvalno iskasapili odbranu pred nastavak sezone..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 18 feb 2018, 22:45

zagorski je napisao/la:I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!
Uh...
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 feb 2018, 22:49

Nekad je čovjeku pametnije da prešuti. Pripreme kao da nismo ni odigrali, kao da smo u ovaj meč ušli neposredno nakon Viteza. Sarić opet izgubljen (hajd, temperatura je opravdanje al što je onda igrao koji qrac?), Bekić opet kanta, propuh u odbrani, Rahmanović ostao hajvan koji se ne zna kontrolisat, Velkoski pod kočnicom k'o na Grbavici... ništa, yebaji ga, ja sam se danas poselamio s nadama za trofej. Imamo mi još 13 utakmica, al tu su još tri gostovanja na Grbavicu, Bijeli Brijeg i Pecaru, a iz tih utakmica imamo tri boda i to onda kad su baš svi očekivali da uzmemo. Ako ne promijenimo pristup u tim utakmicama, jbg. Liga se nekad mogla uzet na malim utakmicama, više ne može, sad moraš bit dobar i u prvom i u drugom dijelu sezone. Rekao sam da neću pljuvat, mislio sam i odmorit 20ak dana jer sam trebao dobit Željin grb na avatar pa da ne trujem temu s tim al eto, počastiše me "anam oni". Na Koševo aBd protiv Radnika pa valjda se dozovemo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 18 feb 2018, 22:58

BordoSarajevo je napisao/la:
zagorski je napisao/la:I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!
Uh...
Najveci problem je vracanje Adukora na stopera,imali smo tu cvrstinu sa njim i Stanojevicem,Saric nema tu cvrstinu.Jbg i Husref treba pokazati sad muda,pa gurnuti malog Sabanovica,svakako nemamo sta izgubiti,mozemo samo profitirati.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 18 feb 2018, 23:02

Daj u srijedu Vrbanjušu da je Said i ekipa iskandžijaju.

Avatar
Oerde
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 18 feb 2018, 23:02

Kad se podvuce crta, skontam da su nas reprezentativci zestoko unazadili po pitanju igre i tecnosti. Smatram herojem svakog ko igra stopera iza Sarica. Koliko upratih najvise smo pasova imali na Pavlovica...

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8167
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 18 feb 2018, 23:10

zagorski je napisao/la:I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!
I dalje fali stoper i lijevi bek. Oni ko da namjerno ne dovode evo već drugu sezonu lijevog beka da nedo Bog bude konkurencija Bekiću. Desna strana propuh kao i lijeva, Hodžić je ogromna fula, a nema konkurencije, Šabanovića ubaciti pa nek se uči, ne može biti gori sigurno.

zagorski
Postovi: 7694
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 feb 2018, 23:14

Stroj1946 je napisao/la:
zagorski je napisao/la:I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!
I dalje fali stoper i lijevi bek. Oni ko da namjerno ne dovode evo već drugu sezonu lijevog beka da nedo Bog bude konkurencija Bekiću. Desna strana propuh kao i lijeva, Hodžić je ogromna fula, a nema konkurencije, Šabanovića ubaciti pa nek se uči, ne može biti gori sigurno.
I jos mu ugovor produzise jbt.

zagorski
Postovi: 7694
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 feb 2018, 23:19

joker90 je napisao/la:
zagorski je napisao/la:I onako slabu odbrambenu liniju naspustise dva startna stopera,jedan prodat drugi otpisan. Jos dodaj odlazak dva beka Kadusica i Ivetica te prodaju akademca Sadikua koji je vazio za perspektivnog stooera.
I onda dovedes u tu odbrambenu liniju JEDNOG igraca,za kojeg niko nije siguran u kakvoj je formi!
I sta ocekivati!?
Pa hajd sad recite kako se igraci dovode planski,kako nije cilj gomilanje igraca.
Odbrana tanka i jos je otanjis dodatno,a jacas sredinu gdje najbolje stojimo i napad koji nije bio los!
Bravo, bukvalno iskasapili odbranu pred nastavak sezone..
I onda nam danas stopera igra vezni,a beka krilo.
Toliko o tome kako se pojacanja dovode planski.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.