NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
laudrop
Postovi: 1340
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la laudrop » 05 okt 2023, 20:46

HeliosIzDomzala je napisao/la:
05 okt 2023, 20:37
laudrop je napisao/la:
05 okt 2023, 20:28
Helem, pitanje mimo ovog gore.

Jel istina da se na kraju niste uspjeli organizovati da dođete u Zenicu? Vidim komentar na Fb da se niko nije javio za gostovanje.
Netacna informacija. Dolazimo.
Odlično, dobro nam došli!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 05 okt 2023, 20:51

laudrop je napisao/la:
05 okt 2023, 20:46
HeliosIzDomzala je napisao/la:
05 okt 2023, 20:37
laudrop je napisao/la:
05 okt 2023, 20:28
Helem, pitanje mimo ovog gore.

Jel istina da se na kraju niste uspjeli organizovati da dođete u Zenicu? Vidim komentar na Fb da se niko nije javio za gostovanje.
Netacna informacija. Dolazimo.
Odlično, dobro nam došli!
Vjerujem da nas vise dolazi privatno, ali se nadam da cemo svi zajedno na tribinu.

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 05 okt 2023, 20:52

tribinetosk je napisao/la:
05 okt 2023, 18:29
Nije sam otišao, dobro znate zbog koga je otišao, ko je osoba koja je prodavala utakmice TOSKOVE kad je bio trener u TOSKU. Zašto šutite? Svaka čast Harunu pa ga nije javno oblatio, on će bit tu samo kad ima para a Strile je bio tu i kad nije bilo para. **** vas on ako ga se bojite a od njega koristi nikakve nemate, šta je on? Ko je on? Seoska varalica bez obraza. HARUNE VRATI SE U INAT !
Jos da znamo ko je?

Avatar
laudrop
Postovi: 1340
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la laudrop » 05 okt 2023, 20:54

Flufy je napisao/la:
05 okt 2023, 20:51
laudrop je napisao/la:
05 okt 2023, 20:46
HeliosIzDomzala je napisao/la:
05 okt 2023, 20:37


Netacna informacija. Dolazimo.
Odlično, dobro nam došli!
Vjerujem da nas vise dolazi privatno, ali se nadam da cemo svi zajedno na tribinu.
Bit će lijepo vrijeme, bilo bi super kada biste se svi stacionirali na sjevernu tribinu koja će biti rezervisana samo za vas. Svakako, dobrodošli ste i na zapad i na istok. :salut:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Tzv987
Postovi: 297
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 05 okt 2023, 21:02

Sve u svemu nije nam ovo trebalo u ovom trenutku jer smo ipak počeli dosta bolje igrati. Također nadam se da ovo neće ostaviti traga na ekipu i da u Zenici odigramo muški.

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 07 okt 2023, 20:42

Kakav cirkus od sudjenja.. nisam htio prije utakmice, al Celik je nidje veze ekipa. S ovakvim sudjenjem prolaze samo.
Cestitke momcima, Ognjene s pravom si utripovo da si Roberto Carlos
Bravooooo

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 okt 2023, 20:47

Isakovic i dalje šetat po Bilinom i šutka tešanjsku publiku.

Bravo momci, uzeti bod na suđenje 80 - 20, vrijedi 10 bodova.

Tzv987
Postovi: 297
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 07 okt 2023, 20:55

HeliosIzDomzala je napisao/la:
07 okt 2023, 20:47
Isakovic i dalje šetat po Bilinom i šutka tešanjsku publiku.

Bravo momci, uzeti bod na suđenje 80 - 20, vrijedi 10 bodova.
Upravo tako. Brz oporavak Dini.

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la IceTea » 07 okt 2023, 20:56

Čestitke momci. Ako Bog da još ovako dobrih rezultata za vas.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

denimb
Postovi: 757
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la denimb » 07 okt 2023, 21:18

Svaka cast, bukvalno ovo mi je najdrazi gol TOSK-a ikad.

Ovo od jednog Celika nisam ocekivao.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la prisonbreak » 07 okt 2023, 21:33

Cestitke na zasluzenom bodu.

Fina brojka za gostujuce navijace.

Izvinjenje za seljacko ponasanje Isakovica.

Slazem se da je suđenje bilo lose, i sami znamo kako je kad sudije karaju. Cijelu nas sezonu karaju.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 okt 2023, 21:40

prisonbreak je napisao/la:
07 okt 2023, 21:33
Cestitke na zasluzenom bodu.

Fina brojka za gostujuce navijace.

Izvinjenje za seljacko ponasanje Isakovica.

Slazem se da je suđenje bilo lose, i sami znamo kako je kad sudije karaju. Cijelu nas sezonu karaju.
Mnogo si realan momak. Veliko poštovanje za tebe. :salut:

Avatar
avenija
Postovi: 13646
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la avenija » 07 okt 2023, 21:46

Dini brz oporavak, nije bilo zaista namjere, nesretan slucaj.
Ono sto je Isakovic radio nakon gola me vise iznerviralo nego gol. Mene je stid iskreno.
Da svi klubovi u ovoj ligi rade taj seljakluk i provokacije Čelik sebi to ne smije dozvoliti i mora biti predvodnik kulture i velicine a ne sramote.

Bod zasluzen to je to.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la IceTea » 07 okt 2023, 22:05

avenija je napisao/la:
07 okt 2023, 21:46
Dini brz oporavak, nije bilo zaista namjere, nesretan slucaj.
Ono sto je Isakovic radio nakon gola me vise iznerviralo nego gol. Mene je stid iskreno.
Da svi klubovi u ovoj ligi rade taj seljakluk i provokacije Čelik sebi to ne smije dozvoliti i mora biti predvodnik kulture i velicine a ne sramote.

Bod zasluzen to je to.
Kakve kulture psujete gostujućim navijačima mater i komplet familiju haman pa svaku utakmicu. Od Radnika, onog zviždanja i psovanja u nadoknadi + bacanja predmeta, flaša i ostalog na teren i gađanja gostujućih igrača pa sve do večeras i utakmice sa TOŠK-om. Bukvalno nikoga to nije zaobišlo.

Furate šatro kulturicu, a nema većih seljačina na kugli zemaljskoj. Da bude stvar još gora, ni igrači vam nisu ništa bolji. Onaj jedan kreten ruku slomi čovjeku, sudija kojeg ste platili da sudi po zadatku kao i svaku utakmicu na Bilinom, ni da se okrene, kamoli faul da svira. I šlag na tortu, umjesto da pokažete poštovanje gostima, zbog fer i korektne borbe, te zbog ove povrede koju ste skrivili, onaj vaš parmak nakon gola trči do gostujućih navijača da ih provocira i ponižava. Zato vas niko ne voli. Jer ste najveći šljam ove države.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 07 okt 2023, 22:23

Svaka ti je na mjestu. Svaka cast na komentaru. A Isakovic je ljudski sljam kojem samo mozemo pozeliti sve najgore u zivotu. A sto je najgore, treba doci u Tesanj na proljece...

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 okt 2023, 22:36

avenija je napisao/la:
07 okt 2023, 21:46
Dini brz oporavak, nije bilo zaista namjere, nesretan slucaj.
Ono sto je Isakovic radio nakon gola me vise iznerviralo nego gol. Mene je stid iskreno.
Da svi klubovi u ovoj ligi rade taj seljakluk i provokacije Čelik sebi to ne smije dozvoliti i mora biti predvodnik kulture i velicine a ne sramote.

Bod zasluzen to je to.
Nekoliko mi stvari u vezi vas nije jasno. Prvo, ove sezone ne ulazite sigurno, umjesto da odigramo normalnu tekmu pa ko dobije, dobije...Čelik nam napakuje sudije. Pa sljedeće godine cete htjeti ući, ili za 3 godine, je li bolje da imate prijatelje u Tesnju ili neprijatelje. Itekako vam TOŠK moze trebati.

Prije kraja ukatkmice stize poziv policajcu koji naređuje da se gostujući navijači istjeraju.

A o rohanskom ponašanju Isakovica necu pisati, sve smo vidjeli. Kako mu se fino vrati, prvo skrivio korner, pa u skoku ponižen od pola metra manjeg igraca.

Avatar
avenija
Postovi: 13646
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la avenija » 08 okt 2023, 01:02

HeliosIzDomzala je napisao/la:
07 okt 2023, 22:36
avenija je napisao/la:
07 okt 2023, 21:46
Dini brz oporavak, nije bilo zaista namjere, nesretan slucaj.
Ono sto je Isakovic radio nakon gola me vise iznerviralo nego gol. Mene je stid iskreno.
Da svi klubovi u ovoj ligi rade taj seljakluk i provokacije Čelik sebi to ne smije dozvoliti i mora biti predvodnik kulture i velicine a ne sramote.

Bod zasluzen to je to.
Nekoliko mi stvari u vezi vas nije jasno. Prvo, ove sezone ne ulazite sigurno, umjesto da odigramo normalnu tekmu pa ko dobije, dobije...Čelik nam napakuje sudije. Pa sljedeće godine cete htjeti ući, ili za 3 godine, je li bolje da imate prijatelje u Tesnju ili neprijatelje. Itekako vam TOŠK moze trebati.

Prije kraja ukatkmice stize poziv policajcu koji naređuje da se gostujući navijači istjeraju.

A o rohanskom ponašanju Isakovica necu pisati, sve smo vidjeli. Kako mu se fino vrati, prvo skrivio korner, pa u skoku ponižen od pola metra manjeg igraca.
Sudjenje je generalno loše i nema sa tim Čelik veze, nas pretuku na svakom gostovanju, danas mi navedi jedan ostriji start osim ovog na Dinom. Ni njega niko ne bi spominjao da se nije nezgodno docekao na ruku i tako je slomio. Nama lome ruke od pripremnih utakmica(golman) do Kaknja gdje Horicu slomljeno koljeno, pauza 8 mjeseci. Kapiten, kljucni igrac. Da ne spominjemo Gračanicu i udaranje bez lopte i nema kartona. Klasicni nokaut u Rahicu doduse sa crvenim kartonom. Ali to su sve sudjenja losija od danasnjeg za gostujuću ekipu ili jednaka.

Bili ste na tribini od 1 do 97 minuta, to je danas rijetka premija za gostujuće navijace u BiH. Ljudi putuju po 8 sati u PL pa gledaju svako kolo samo 45 minuta utakmice. Uvede ih policija u 35 a izvede u 80 minuti.

Što se tiče povrede Dine, iskreno mi je zao, sam znas da je nesretan slucaj. Momak mu je usao u noge za zutog kartona ali eto dočeka se ruzno na ruku i lom. Brz oporavak.

O Isakovicu sam sve napisao, bacio je mrlju na sve nas onim ponasanjem nakon gola. Nije mi jasno sta trazi na ogradi sjevera ni sada evo.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 okt 2023, 01:11

Pa i odigrali smo normalnu utakmicu. Start jeste bio zesci, ali je ishod starta u potpunosti splet nesretnih okolnosti. I nama je igrac povrijedjen kao i vama.

A to za sudije, izlazak ranije i ostalo, nije odgovornost Celika. Losije sudjenje definitivno je veliki problem ove lige. Pisao sam i na temi Celika, ne vjerujem da je u pitanju neka namjera, vec jednostavno ne znaju bolje.

Odbrana vam je odigrala fantasticnu utakmicu, sve su pokupili.
Celik!3,2,2.

denimb
Postovi: 757
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la denimb » 08 okt 2023, 01:18

avenija je napisao/la:
08 okt 2023, 01:02
HeliosIzDomzala je napisao/la:
07 okt 2023, 22:36
avenija je napisao/la:
07 okt 2023, 21:46
Dini brz oporavak, nije bilo zaista namjere, nesretan slucaj.
Ono sto je Isakovic radio nakon gola me vise iznerviralo nego gol. Mene je stid iskreno.
Da svi klubovi u ovoj ligi rade taj seljakluk i provokacije Čelik sebi to ne smije dozvoliti i mora biti predvodnik kulture i velicine a ne sramote.

Bod zasluzen to je to.
Nekoliko mi stvari u vezi vas nije jasno. Prvo, ove sezone ne ulazite sigurno, umjesto da odigramo normalnu tekmu pa ko dobije, dobije...Čelik nam napakuje sudije. Pa sljedeće godine cete htjeti ući, ili za 3 godine, je li bolje da imate prijatelje u Tesnju ili neprijatelje. Itekako vam TOŠK moze trebati.

Prije kraja ukatkmice stize poziv policajcu koji naređuje da se gostujući navijači istjeraju.

A o rohanskom ponašanju Isakovica necu pisati, sve smo vidjeli. Kako mu se fino vrati, prvo skrivio korner, pa u skoku ponižen od pola metra manjeg igraca.
Sudjenje je generalno loše i nema sa tim Čelik veze, nas pretuku na svakom gostovanju, danas mi navedi jedan ostriji start osim ovog na Dinom. Ni njega niko ne bi spominjao da se nije nezgodno docekao na ruku i tako je slomio. Nama lome ruke od pripremnih utakmica(golman) do Kaknja gdje Horicu slomljeno koljeno, pauza 8 mjeseci. Kapiten, kljucni igrac. Da ne spominjemo Gračanicu i udaranje bez lopte i nema kartona. Klasicni nokaut u Rahicu doduse sa crvenim kartonom. Ali to su sve sudjenja losija od danasnjeg za gostujuću ekipu ili jednaka.

Bili ste na tribini od 1 do 97 minuta, to je danas rijetka premija za gostujuće navijace u BiH. Ljudi putuju po 8 sati u PL pa gledaju svako kolo samo 45 minuta utakmice. Uvede ih policija u 35 a izvede u 80 minuti.

Što se tiče povrede Dine, iskreno mi je zao, sam znas da je nesretan slucaj. Momak mu je usao u noge za zutog kartona ali eto dočeka se ruzno na ruku i lom. Brz oporavak.

O Isakovicu sam sve napisao, bacio je mrlju na sve nas onim ponasanjem nakon gola. Nije mi jasno sta trazi na ogradi sjevera ni sada evo.


Liku ba sta pricas ti, mater nam psujete cijelo vrijeme...svaka cast

Stelite sebi sudije, top situacija da udjete u pl neke 2034.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la redbull93 » 08 okt 2023, 02:11

Imamo sta i steliti u pm
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.