NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 02 okt 2023, 06:58

HeliosIzDomzala je napisao/la:
01 okt 2023, 23:36
Flufy je napisao/la:
01 okt 2023, 21:47
Tzv987 je napisao/la:
01 okt 2023, 18:50
Dobra utakmica danas. Mi kad pobjeđujemo četiri komada zabijamo :D
Red je pohvalit :stop:
Kompletna ekipa se digla nakon odlaska Beganovica. Cestitke svima, Nuhanovic napokon. Ovaj put svaka cast, unio je zivost svojim ulaskom. Durakovic eurogol, cestitke al de roki, probaj nekad vise od dva dodira s loptom prije nego je nabijes “nekom” u prostor. :rol:
Bez straha u Zenicu, s mudima, i rezultat nece izostat.
Ti koga popljujes, on narednu tekmu bar 2 zabije 😂

A uderas i po Durakovicu, htio ti priznati ili ne, on je uz Dinu trenutno ponajbolji igrac TOŠK-a. Jedini vezni koji zna dati loptu. Da nemamo njega i Čabrića boda mi ne bi imali.
Hahaha neka, samo nek zabijaju 😂
Za Durakovica cu se slozit da ima zadnji pas, al sta je pokazao osim u Gorazdu i jucer slobodnjak? Forsira taj pas koji dovodi do nervnog sloma na tribini.
Nuhanoviceva prva utakmica kako treba. Al neka ih samo nek trpaju 😂

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 02 okt 2023, 16:35

Ako stručni štab i kapiten tvrdi da bi bez njeg bili tanki kao baslija, onda je valjda tako. Mi s tribina nismo realni po dosta pitanja, volimo ovog, ne volimo onog, pa i kada neko razvali, mi kazemo posrecilo mu se. A realnost je sasvim drugacija.

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 02 okt 2023, 17:05

HeliosIzDomzala je napisao/la:
02 okt 2023, 16:35
Ako stručni štab i kapiten tvrdi da bi bez njeg bili tanki kao baslija, onda je valjda tako. Mi s tribina nismo realni po dosta pitanja, volimo ovog, ne volimo onog, pa i kada neko razvali, mi kazemo posrecilo mu se. A realnost je sasvim drugacija.
Ne znam ko iz struke, al nije to ni bitno sad. Zadnje dvije utakmice su put kojim treba da idemo, pogotovo jucerasnja utakmica. Momci su imali podrsku do sad, al treba nekad i reci kad nesto ne valja a ne samo tapšat.

Sto se tice pomenutog, ni u jednom momentu nisam napisao da nema kvalitet, ali ga ne pokazuje. Za Cabrica se nema sta reci, odlican. Protiv Durakovica nemam nista protiv, nadam se da ce s ovim golom malo unijeti života na terenu, treba pousavat, al ono njegovo u zadnjih par utakmica ne znam kako da nazovem. Vidimo se u Zenici, da upisemo prva tri boda u gostima ove sezone 🫡

Avatar
avenija
Postovi: 13646
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la avenija » 02 okt 2023, 17:08

jel istina da dolazi 18 autobusa atomaca u Zenicu ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Convicts » 02 okt 2023, 17:50

avenija je napisao/la:
02 okt 2023, 17:08
jel istina da dolazi 18 autobusa atomaca u Zenicu ?
:urnebes: :urnebes:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 02 okt 2023, 17:58

avenija je napisao/la:
02 okt 2023, 17:08
jel istina da dolazi 18 autobusa atomaca u Zenicu ?
Nepotreban komentar. Vama sretno al do skoro ste bodove skupljali po selima nase drage domovine, nema potrebe da se bahatis. Nek bolji pobijedi i u subotu, bes sudijske lakrdije i domacinskog sudjenja. :salut:

Avatar
avenija
Postovi: 13646
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la avenija » 02 okt 2023, 18:11

Flufy je napisao/la:
02 okt 2023, 17:58
avenija je napisao/la:
02 okt 2023, 17:08
jel istina da dolazi 18 autobusa atomaca u Zenicu ?
Nepotreban komentar. Vama sretno al do skoro ste bodove skupljali po selima nase drage domovine, nema potrebe da se bahatis. Nek bolji pobijedi i u subotu, bes sudijske lakrdije i domacinskog sudjenja. :salut:
Šalim se sta se odmah ljutis, da vas sto vise dodje, 7 KM je ulaznica pa bujrum :kafa:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Truhlo » 02 okt 2023, 18:18

Za atomce je prema propozicijama rezervisano 1390 ulaznica na sjevernoj tribini. Bujrum :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
laudrop
Postovi: 1339
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la laudrop » 02 okt 2023, 22:46

Truhlo je napisao/la:
02 okt 2023, 18:18
Za atomce je prema propozicijama rezervisano 1390 ulaznica na sjevernoj tribini. Bujrum :bih:
Stupčanica se ne slaže s ovom konstatacijom. Zapadna tribina nije u funkciji, a istočna nije prošla građevinske dozvole, dok su sektor A/B i E/F na jugu i dalje u izgradnji.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
nightz
Postovi: 13
Pridružen/a: 25 sep 2023, 10:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nightz » 03 okt 2023, 10:09

Drago nam je sto ce konacno neka grupa organizovano doci. Dobro dosli u Zenicu i na Bilino polje!
Zenica je Bosne zjenica

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Convicts » 05 okt 2023, 08:35

Koliko vas dolazi u Zenicu?
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 05 okt 2023, 15:08

I zvanicno, nazalost. Harune hvala za sve, svako dobro u buducnosti.

tribinetosk
Postovi: 2
Pridružen/a: 16 okt 2022, 19:11

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tribinetosk » 05 okt 2023, 18:29

Nije sam otišao, dobro znate zbog koga je otišao, ko je osoba koja je prodavala utakmice TOSKOVE kad je bio trener u TOSKU. Zašto šutite? Svaka čast Harunu pa ga nije javno oblatio, on će bit tu samo kad ima para a Strile je bio tu i kad nije bilo para. **** vas on ako ga se bojite a od njega koristi nikakve nemate, šta je on? Ko je on? Seoska varalica bez obraza. HARUNE VRATI SE U INAT !

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 05 okt 2023, 19:01

tribinetosk je napisao/la:
05 okt 2023, 18:29
Nije sam otišao, dobro znate zbog koga je otišao, ko je osoba koja je prodavala utakmice TOSKOVE kad je bio trener u TOSKU. Zašto šutite? Svaka čast Harunu pa ga nije javno oblatio, on će bit tu samo kad ima para a Strile je bio tu i kad nije bilo para. **** vas on ako ga se bojite a od njega koristi nikakve nemate, šta je on? Ko je on? Seoska varalica bez obraza. HARUNE VRATI SE U INAT !
Zar se treba nekoga bojati? Nisi ga brate ni ti spomenuo?
Harun momak cista desetka, nije uredu na ovakav nacin zavrsit “karijeru” u tosku, moja iskrena zelja je da ostane, nebitno na kojoj poziciji. Nekima je TOSK igrica menadzer.

Sta god bilo, nadam se boljim danima za nas klub.

tribinetosk
Postovi: 2
Pridružen/a: 16 okt 2022, 19:11

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tribinetosk » 05 okt 2023, 19:12

Ne želim spomenuti to prljavo ime dovoljno je reći “ponudio protivničkom igraču 200 KM da povuče ručnu” .. ko prati fudbal znat će o kome je riječ, a Harun je ljudska gromada pa mu je lakše napisati da zbog operacija želi da odmori, nego da dolazi do javnog prepucavanja. Momak koji je tu kad su svi odustali, koji je sigurno sebe davao 100%tno , čudi me da nije prije otišao jer su ga davno htjeli maketi odavde. Samo što cips nema naš, ostalo je sve čarsijsko, momak živi za klub i dalje vjerujte. Neznalice nek se odmaknu od kluba, a vi vjerni ostanite! TŽV
Zadnja izmjena: tribinetosk, dana/u 05 okt 2023, 20:00, ukupno mijenjano 2 puta.

Tzv987
Postovi: 296
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 05 okt 2023, 19:19

tribinetosk je napisao/la:
05 okt 2023, 19:12
Ne želim spomenuti to prljavo ime dovoljno je reći “ponudio protivničkom igraču 200 KM da povuče ručnu” .. ko prati fudbal znat će o kome je riječ, a Harun je ljudska gromada pa mu je lakše napisati da zbog operacija želi da odmori, nego da dolazi do javnog prepucavanja. Momak koji je tu kad su svi odustali, koji je sigurno sebe davao 100%tno , čudi me da nije prije otišao jer su ga davno htjeli maketi odavde. Samo što cips nema naš, ostalo je sve čarsijsko, momak živi za klub i dalje vjerujte. Neznalice nek se odmaknu od kluba, a vi vjerni ostanite! TŽV
Pa hajde reci ko je?

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 05 okt 2023, 19:24

tribinetosk je napisao/la:
05 okt 2023, 19:12
Ne želim spomenuti to prljavo ime dovoljno je reći “ponudio protivničkom igraču 200 KM da povuče ručnu” .. ko prati fudbal znat će o kome je riječ, a Harun je ljudska gromada pa mu je lakše napisati da zbog operacija želi da odmori, nego da dolazi do javnog prepucavanja. Momak koji je tu kad su svi odustali, koji je sigurno sebe davao 100%tno , čudi me da nije prije otišao jer su ga davno htjeli maketi odavde. Samo što cips nema naš, ostalo je sve čarsijsko, momak živi za klub i dalje vjerujte. Neznalice nek se odmaknu od kluba, a vi vjerni ostanite! TŽV
Svako je dao doprinos na svoj nacin, pa i taj o kome pljujes.
Ne branim nikoga, ali ne treba nikoga tjerati ko moze pomoci, a u ovom slucaju obojica mogu, nego treba neko s mudima da preuzme brod koji tone. A to iziskuje dosta odricanja.

Odredjene radnje ni ja ne odobravam, ali krajnje je vrijeme da se il ugasimo, il da se zna u klubu sta je cija pozicija, i ko se za sta pita, ko je za sta odgovoran itd itd.
Mi umjesto da se ujedinimo svi, jer nas ima šaka jada, mi uvijek podmecemo kuke jedni drugim zarad svog ega. Tzv ;)

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 05 okt 2023, 20:20

Napravio profil da bi nekog popljuvao e to smo mi. A mi kao sve znamo a ustvari ništa ne znamo ili ne želimo da znamo. Malo zaboravljate da je taj ručna kao predsjednik uveo TOŠK-a u Prvu ligu. Da je ta ručna ostvario historijski uspjeh u TOŠK-u. Da je taj ručna uvijek uskakao kad je gorilo da pomogne. Još od druge lige kad je znao biti sve u klubu. Ružno je tako pričat o čovjeku koji je toliko dao pa sigurno više i od Strike kojeg izuzetno cijenim zbog odnosa prema klubu. Na taj način smo i ostali bez svih ljudi jer smo svakog zagrnili a posebno naše domaće. Uvijek je stranac bio bolji u Tešnju njegovo dijete koje je prvi korake napravilo na tom stadionu. Malo se zapitajte šta ste vi pojedinačno dali klubu pa da uporedimo s Ručnom. Pustite više nekog ne volim lično pa pljujem po njemu, treba nekad realno stvari postavit.

Avatar
laudrop
Postovi: 1339
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la laudrop » 05 okt 2023, 20:28

Helem, pitanje mimo ovog gore.

Jel istina da se na kraju niste uspjeli organizovati da dođete u Zenicu? Vidim komentar na Fb da se niko nije javio za gostovanje.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 05 okt 2023, 20:37

laudrop je napisao/la:
05 okt 2023, 20:28
Helem, pitanje mimo ovog gore.

Jel istina da se na kraju niste uspjeli organizovati da dođete u Zenicu? Vidim komentar na Fb da se niko nije javio za gostovanje.
Netacna informacija. Dolazimo.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 17 gostiju.