EP Francuska 2016 - Grupa B

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
soxx
Postovi: 13596
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la soxx » 23 feb 2014, 13:35

ebat ce avdija hazarda

Eagles_OldSchool
Postovi: 180
Pridružen/a: 07 sep 2010, 23:33
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Eagles_OldSchool » 23 feb 2014, 13:36

Citizen-X je napisao/la:heheheheheeh gledam kako neki misle da smo kvaliteta :lol: :lol: :lol: :lol:

u Slovackoj do 70 minute nismo znali za Brazil...

u Litvaniji nas je do 70 minute cekao baraz sa vjerovatno Portugalom....

ima jedan crtani 'dje Dusko kaze Semiti Semu - "Leti kokoš a letiš i ti - za kokoš zna se a što ćeš ti" :lol:

mislite vi i dalje da imamo kvalitet.... SaMfet nas je yebo par puta - promaklo to narodu zbog 2-3 bljeska ljudi na terenu a ne zbog igre a bice rokenrol kad popušimo kvale za euro...

jedino što sa Safetom mozda ide je nafaka - jer smo nafakaški prošli u Brazil.... pa ga mozda zbog nafake treba zadrzat :mrgreen:
Ovo da smo srece imali u kvalifikacijama za SP to stoji mozda i previse srece ako cemo gledati na zadnje tri partije gdje smo odigrali pravo ocajnicki ... Ja se licno bojim utakmica sa Welsom kako kuci tako i vani a sa Izraelom kod njih jer protiv ove dvije repke nesmijemo vani izgubiti da bi sebi osigurali prolaz ... dalje i Kipar zna nekada iznenaditi tokom kvalifikacija nadam se da to nece biti protiv nas ... Nama trebaju jos 3 a 4 osjvjezenja u timu tj pojacanja a ne da popunimo klupu ...
Anti Nakarada

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Goalgetter » 23 feb 2014, 13:37

Head je napisao/la:Presudice im njihov covjek.Tin Sven Susic zabija gol al' se nece radovati.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Amar Dzeko » 23 feb 2014, 13:37

Odlicna je grupa iz razloga sto su 3 reprezentacije (Izrael, Vels, Kipar) manje vise izjednacene te ce tu svako pobjediti svakoga, ili jos bolje bice dosta nerijesenih rezultata, sto nama svakako pase i mislim da mi ovdje necemo imati velikih problema ugrabiti 2. mjesto, a ako odigramo kvalifikacije onako kako znamo i mozemo, ukljuciti se i u borbu za 1. mjesto sa Belgijom.

10 000 Bosanaca u Parizu 8-)
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la BigDaddy » 23 feb 2014, 13:38

ja ne vidim nijedan scenarij po kome bi izrael ili vels mogli biti ispred nas nakon 10 kola, dakle ceep calm and stedi za francusku ;)
samo jes mi muhamed konjic iso na zivce tokom prenosa. covjek je bar 10 puta naglasio kako je grcka u padu a svako malo je masturbirao na crnu goru. ostale ekipe nije ni pomenuo :mrgreen:

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la NoName » 23 feb 2014, 13:39

I Belgija igra protiv istih protivnika kao i mi, ako mi možemo rasuti bodove mogu i oni. Sa druge strane sa Belgijom se može igrati, za razliku od Španjolske, Nizozemske ili Njemačke. Da nam je došla još i Madjarska, grupa bi bila pravo dosadna.

Na stranu što idu dvije najbolje, pa najbolji treći pa baraz sa nekom tankom ekipom. Plasman nije nikako upitan.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la samoposmatram » 23 feb 2014, 13:39

BiH, dolazi do zasicenja, odbrana ce biti najveca slabost, jer je ovisna od dobre odbrane ofenzivnih igraca, koji su siti Dzeko/Misimovic.
Belgija, favorit spremni za borbu za finale na EP.
Izrael, bomba, velika nepoznanica.
Wales, gladni uspjeha, moguce podcijenjivanje drugih ekipa, pogotovo BiH.
Kipar, gladni uspjeha, nezgodni.
Andorra, vazno je ucestvovati.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61456
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 13:40

Amar Dzeko je napisao/la:Odlicna je grupa iz razloga sto su 3 reprezentacije (Izrael, Vels, Kipar) manje vise izjednacene te ce tu svako pobjediti svakoga, ili jos bolje bice dosta nerijesenih rezultata, sto nama svakako pase
Upravo to. Krljat će se oni između sebe, sumnjam da će se jedna od njih izdvojiti sa pobjedama kući na strani. Još bitnije je da i Belgija odradi posao protiv njih.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la STEVIE » 23 feb 2014, 13:45

odlicna grupa za nas. samo treba biti oprezan protiv izraela, nisu oni tako slabi kako neki misle dovoljno je vidjeti samo kakve su probleme zadali portugalcima prosli put. dvomec protiv belgije me najvise interesuje, biti ce gusto! ostale timove iz grupe(wales, kipar i andorru) trebamo dobiti u obje utakmice.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Head » 23 feb 2014, 13:47

Sad bez zayebancija moramo privoliti malog Arslanagica da igra za nas.Prvo sto ce vjerovatno Spahic nakon Brazila otici iz repke a drugo sto je Arslanagic beton betona i njihov je igrac trenutno.Zna igrati protiv njih.
1946

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la drummer » 23 feb 2014, 13:48

Dobra grupa,Belgija mozda najaca iz drugog sesira ali zato ovi iz ostalih jedni od najslabijih,jbg ne moze sve.
Nase je da opravdamo ulogu favorita,nista drugo.

Avatar
Nakamura
Postovi: 329
Pridružen/a: 08 jun 2013, 15:09
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Nakamura » 23 feb 2014, 13:49

Eldin Adilovic
Uhh bi'ce veselo sa Belgijom se ganjati :D :D ! 8-)

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Amar Dzeko » 23 feb 2014, 13:49

Head je napisao/la:Presudice im njihov covjek.Tin Sven Susic zabija gol al' se nece radovati.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la barca_87 » 23 feb 2014, 13:50

slika
slika

ovo treba biti opomena susicu i ekipi,znaci jedan portugal ih nije uspio dobiti u proslim kvalama
imaju cvrstu ekipu i dobrog strijelca hemeda
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la drummer » 23 feb 2014, 13:51

Iskreno se ja ni te Belgije ne bojim,pod uslovom da Susic pocne raditi kako treba ili ako nas bude vodio neki bolji selektor :mrgreen:
Samopouzdanje i postavljanje ce sad bit najvaznije,bez samopotcjenjivanja u izjavama.
Je li selektor vec dao izjavu i sto ga opet nema na izvlacenju? :D

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Chinaglia » 23 feb 2014, 13:51

bega_afc je napisao/la:Jedini belaj u utakmicama bi nam mogla predstavljat nasa desna strana. Kako igramo bez desnog krila, ako se tu nesto ne promijeni, Bejlu i Azaru ce biti ostavljano puno prostora.
Bale igra na kontra strani zbog šuta, ulazi u teren i šutira, jer ljudi nemaju golgetere :D tako da Bale ide na momčiluku, ako smije naravno 8-)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61456
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 13:56

barca_87 je napisao/la:ovo treba biti opomena susicu i ekipi,znaci jedan portugal ih nije uspio dobiti u proslim kvalama
imaju cvrstu ekipu i dobrog strijelca hemeda
Duga je lista ekipa koje Portugal nije uspijevao dobiti u kvalama, mislim da je i Kipar jedna od njih. Portugalci su poznati po lošim igrama u kvalifikacijama, ali kad je najbitnije, oni su pravi... mi smo to najbolje osjetili na svojoj koži.

Igrao je i Vels u Belgiji neriješeno u prošlim kvalifikacijama, ali tada je sve bilo riješeno, što ne umanjuje uspjeh Velšana.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Claus » 23 feb 2014, 13:57

Vidim da mnogi (previše) respektuju Belgiju. Dobro, znam i razloga, reprezentacija koja se prošetala pored Srbije i Hrvatske zaslužuje ozbiljan pristup, ali ponekad matchup zna biti poguban. Dobili smo ih 2005. kada smo počeli u sljedećem sastavu:
slika
Onda ne zaboravimo silovanje u Briselu s Ćirom, vjerovatno najsjajnija gostujuća pobjeda, uz onu protiv Danske naravno. Onda lagano rješavanje u Zenici, gdje su oni uspjeli doći do počasnog gola tek na kraju susreta.

Slažem se da nikad prije nisu imali individualce kao sada, koje je Marc Wilmost savršeno uklopio u tim (podsjećaju me na Cholov Atletico :mrgreen: ). Mignolet, Courtois, Vermaelen, Vertonghen, Kompany, Fellaini, Hazard, Mirallas, Defour, Witsel, Nainggolan, De Bruyne, Mertens, Benteke i Lukaku izgledaju strahovito moćno, možda čak po imenima i najjači tim na svijetu po trenutnoj formi glavnih igrača. Na papiru su sigurno jači od nas, ali želim reći da to ne mora igrati presudnu ulogu. Hrvati su im uzeli bod na njihovom stadionu, Vels ne računam jer je tad sve bilo odlučeno, tako da uz dobru igru možemo postići nešto protiv njih. Lakše reći nego učiniti, znam, ali nema smisla predavati se, koliko nema smisla ni stavljati imperativ da moramo biti prvi. Idemo rasterećeno, ipak smo u mi nosioci.

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Sarajlijc@ » 23 feb 2014, 13:57

Jedino nam je Belgija konkurent, iz Izraela znam dva-tri igraca da su dobri: Refaelov, Basat i Hemed ali on je ove sezone propao totalno.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la bosnas_ » 23 feb 2014, 13:59

dobra grupa,mozemo biti medju prve dvije ekipe! Belgija je favorit,ali daleko od toga da su nepobjedivi! Vels,Izrael i Kipar du ipak kvalitetom iza nas i mislim da ce se oni boriti za 3 poziciju i baraz! Mogli smo proci puno gore,i po meni grupa je ok,za nijansu teza nego u kvalifikacijama za SP,ali zato je ovdje prednost sto prve dvije ekipe idu direktno na EP,a i najbolje treceplasirane ekipe...sto nije mala stvar! samo naprijed Zmajevi!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.