BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexico

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la JackTheStripper » 07 mar 2014, 21:12

Format je napisao/la:Mexico je cirkus jedan,oni imaju ogromne probleme unutar repke,neki igraci nece da igraju ,Chicharito nikako ne igra za United,sve u svemu slabasna ekipa,ali sta za nas pricat ...

Obala ce nas pojest,joj kad pomislim Yaya vs Tinki,mene jeze hvata,nije da oni imaju 10WC igraca ,ali sigurno da su mocni .

Ja ocekujem da otresemo ovaj Mexico a minimalan poraz od Obale bi bilo prihvatljiv :)


Ako Bog da, i ako Susic odbaci svoju arogantnu tvrdoglavost i nepotizam, Yayi ce se suprotstaviti Muhamed Besic.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la Format » 07 mar 2014, 21:14

Dobro da se lazemo ne moze 6 Besica nista Yayi :D Ali opet bice bolje ako on bude igrao,stavit 3zadnja vezna pa nek ga lome hahah :D
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la JackTheStripper » 07 mar 2014, 21:18

Format je napisao/la:Dobro da se lazemo ne moze 6 Besica nista Yayi :D Ali opet bice bolje ako on bude igrao,stavit 3zadnja vezna pa nek ga lome hahah :D


Neka Besicu pripomogne Seo Rusitelj. :lol:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la voltron30 » 07 mar 2014, 21:38

Prerano je meni komentarisati ove dvije utakmice s obzirom da pojma nemamo ko će igrati za nas. Ako se po jutru, čitaj Egiptu, dan poznaje, nayebali smo k'o žuti, osim (može i Ivica) :D ako se nešto drastično ne promjeni, od pristupa igrača, pa do selektorovih poziva i smišljanja taktike. Pesmista sam, al' ko ne bi bio nakon one čimburijade u Austriji.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13503
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la QUARTERBACK » 07 mar 2014, 22:13

[youtube][/youtube]

3.30 oplakah :lol: :lol: :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la Consigliere » 08 mar 2014, 00:33

Head je napisao/la:Ocekujem Midhat show.
Kriv je svako, osim Papeta :roll:

Inace, covjek nam je u stilu Nostradamusa vec upisao dva poraza, pa eto ko se kladi...
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la soccerfan » 08 mar 2014, 04:09

Mi sa ove dvije tekme fakticki otvaramo nase ucesce na svijetskom prvenstvu po meni :) Ove dvije kako odigramo i kakvu formu uhvatimo, tako cemo se i na prvenstvu pokazati :) Jeste da je ova tekma protiv Egipta ostavila gorak ukus u ustima i stvarno je puno nezadovoljnih, ali smirite malo strasti. Ovo su ipak oni isti momci koji su do juce za nasu repku ostavljali srce na terenu i davali ne 100 nego 200% svojih mogucnosti da nas usrece. Ovo su isti momci koji su nas odveli na to dugoocekivano SP. Znate i sami da kad nam je najteze, tad smo najbolji. Uvjeren sam da ce nasi Zmajevi opet dati 200% sebe i svoje snage i obradovati nas i u ove dvije tekme a i na SP. Vjerujte u njih. :) Vole oni svoju Bosnu vise nego sto mozete i zamisliti. Sto se tice tekme protiv Egipta, Boze moj desava se. Jeste da se desila u najgore moguce vrijeme, ali bolje i sad nego na SP. Sabura raja. Sve ce ovo doci na svoje. Kad je covjek ljut i iznerviran svasta kaze pa zacas proguta vlastite rijeci. Ja sa uvijek bio, jesam, i uvijek cu biti uz ove momke.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la ZutiMrav » 08 mar 2014, 04:39

STEVIE je napisao/la:
Rios je napisao/la:ko ce zaustaviti Yayu..
tinky winky ce ga pojest.
:lol: :lol:
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la treci » 08 mar 2014, 05:40

budu li igrali ko u innsbrucku obala ce nam uvaliti petardu, a meksiko u kolikom god raxdoru bio imaju iskustva vise nego mi i mislim da oni prolaze grupnu fazu, a vjerovatno i nas na ovoj tekmi, naravno ako se nadi uozbilje druga slika do tad je tako

Sent from my MB860 using Tapatalk 2

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la ZutiMrav » 08 mar 2014, 06:18

slika
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

andaluz01
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 jan 2014, 17:10
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la andaluz01 » 08 mar 2014, 12:16

Ne znam za vas, ali meni su stvari jasne. Sve do jedne utakmice koju smo izgubili ili zamalo izgubili, izgubili smo na taktickom planu. Skoro svi golovi koje smo dobili dosli su iz kontre sto znaci da u ODBRANI NEMAMO ZADNJEG VEZNOG DA TO PRESJECE. Protiv Francuza u Parizu smo igrali sa dva zadnja vezna I cim je jedan izasao primili smo taj nesretni gol.

Dakle sve tekme koje gubimu su rezultat pogreski u taktici I za to je najvise kriv Susic. Plus interesna povezanost sa bratovom agencijom (Avdija, Mravac, Tin I td).

Licno mislim da je Pape radio sve ove eksperimente kako bi obezbjedio stalno mjesto Tinu u repki. Momak nije los ali nacin kako ga je Pape zelio ubaciti, po cjenu nepozivanja sazrelih igraca ili provjerenih nije prihvatljiv.

Zato Pape mora dati ostavku SADA, prije Brazila. Dokazao je da je tvrdoglav I da su mu licni inteersi vazniji od interesa reprezentacije. Papetu svaka cast kao fudbaleru ali kao trener on nije dokazao da je dovoljno strucan. Ima zestoke kiksove u TAKTICI protiv: Rumunije, Amerike, Slovacke, Argenitne, Egipta. Samo jedan primjer. Kada je u utakmici protiv Slovacke ubacio Zahirovica kao zadnjeg veznog, napad je dobio krila I samopouzdanje I dali smo dva gola. I takav Zahirovic koji ne igra u klubu je bolje rjesenje nego da nemamo nikakvog zadnjeg veznog. To su sve katastrofalne Papetove greske koje cak I navijaci I novinari veoma dobro prepoznaju, samo Pape dosljedan nekim svojim licnim ineteresima nece da vidi. Pape hvala za plasman u Brazilu, ali sa tobom tamo cemo primiti deset golova a necemo dati ni jedan I samo cemo se obrukati. Ako imas I malo postenja daj ostavku sada. Ako to ne uradis sada I ovo malo dobrih igraca ce biti rastureno a mi cemo otici na dno FIFA ljestvice.

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la revan » 09 mar 2014, 11:27

andaluz01 je napisao/la:Ne znam za vas, ali meni su stvari jasne. Sve do jedne utakmice koju smo izgubili ili zamalo izgubili, izgubili smo na taktickom planu. Skoro svi golovi koje smo dobili dosli su iz kontre sto znaci da u ODBRANI NEMAMO ZADNJEG VEZNOG DA TO PRESJECE. Protiv Francuza u Parizu smo igrali sa dva zadnja vezna I cim je jedan izasao primili smo taj nesretni gol.

Dakle sve tekme koje gubimu su rezultat pogreski u taktici I za to je najvise kriv Susic. Plus interesna povezanost sa bratovom agencijom (Avdija, Mravac, Tin I td).

Licno mislim da je Pape radio sve ove eksperimente kako bi obezbjedio stalno mjesto Tinu u repki. Momak nije los ali nacin kako ga je Pape zelio ubaciti, po cjenu nepozivanja sazrelih igraca ili provjerenih nije prihvatljiv.

Zato Pape mora dati ostavku SADA, prije Brazila. Dokazao je da je tvrdoglav I da su mu licni inteersi vazniji od interesa reprezentacije. Papetu svaka cast kao fudbaleru ali kao trener on nije dokazao da je dovoljno strucan. Ima zestoke kiksove u TAKTICI protiv: Rumunije, Amerike, Slovacke, Argenitne, Egipta. Samo jedan primjer. Kada je u utakmici protiv Slovacke ubacio Zahirovica kao zadnjeg veznog, napad je dobio krila I samopouzdanje I dali smo dva gola. I takav Zahirovic koji ne igra u klubu je bolje rjesenje nego da nemamo nikakvog zadnjeg veznog. To su sve katastrofalne Papetove greske koje cak I navijaci I novinari veoma dobro prepoznaju, samo Pape dosljedan nekim svojim licnim ineteresima nece da vidi. Pape hvala za plasman u Brazilu, ali sa tobom tamo cemo primiti deset golova a necemo dati ni jedan I samo cemo se obrukati. Ako imas I malo postenja daj ostavku sada. Ako to ne uradis sada I ovo malo dobrih igraca ce biti rastureno a mi cemo otici na dno FIFA ljestvice.
Ovo je apsolutna istina. U Slovačkoj smo bili noć i dan prije i poslije ulaska Zahirovića. Tu je popustila Sušićeva tvrdoglavost jer je shvatio da ako ne uvede DMF, ne samo da će zijaniti utakmicu i plasman, nego će izgubiti posao i raja će ga razderati na komade.

Sve poslije toga smo igrali bez DMF i bila je katastrofa. Čak nam je i Litvanija bila opasna po gol. Ako se ne nađe pravo riješenje za tu poziciju, onda treba staviti Zahirovića, jer je očigledno najbolje riješenje trenutačno. Bez njega je gore, bez obzira igrao on ili ne u svom klubu.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la ZutiMrav » 09 mar 2014, 23:57

Zahirovic je u Slovackoj igrao desnog beka umjesto Mujdze.



Salatic i Besic su pet puta bolji od Zahirica... 10tak puta bolji od Tina jok Susic :roll: :lol: Susic zna..
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la Batko » 10 mar 2014, 13:38

Ovu tekmu bi krenuo ovako....


-------------Beg
Mujdza Vranjes Psiho T90
----------Mume Salih
Izo---------Pjana---------Lula
-----------Dzele

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la ramiral » 10 mar 2014, 14:01

Po mom skromnom mišljenju trebalo bi probati uigrati nešto ovako :

Begović

Mujdža Bičakčić Spahić Zukanović

Salihović Kolašinac

Hajrović Pjanić Lulić

Džeko ili Vedator



Golman je neprikosnoven

desni bek je pouzdan ali mu treba takmičarske forme koju nadam se će imati jer mu se matični klub grčevito bori

stoperi su najbolji koje imamo u ovom momentu

zamjenski bi bili Pandža, Vranješ, Avdija ( :( )

sredina je diskutabilna, Pape očito voli da se proba nadigravati ali mislim da je ovo najbolje što trenutno imamo. Tu je i Medo koji može uletjeti da zamijeni ako bude trebalo kao i Rahimaga kojeg ne bih otpisao, kao i Zahirović, momak je srčan, borben i uvijek je dao sve od sebe kad je igrao.

Pjana bi zbog forme i kluba morao biti tu, ima uvijek Miske koji može uskočiti da fantastičnim pasom riješi nešto i izmisli neku čaroliju, naravno i Bešić mali je ok momak i trebao bi imati mjesta

lijevi bek, momak je odigrao klasno protiv Grka na ovoj poziciji i Zuka bi to mogao odraditi

napad - malo su ova dvojica momaka, Hajrović može probati da igra sa nekim u formaciji 4-4-2 ali mislim da je korisniji na desnom krilu, trebamo još najmanje jednog napadača

Mana Papetova, po mom mišljenju, je ta da čo'jk još uvijek živi na ''staroj ljubavi'' - ''daj veznjaka fantazista pa da vezu i petljaju''

To više ne prolazi, očito je kako moramo na sredini imati bar dva pit bulla koji će gristi.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la Consigliere » 10 mar 2014, 14:07

Ja se nadam pozivu Tinkyu, jer zelim da vidim duel Tino- Sven Susic- Yaya Toure :lol: :lol:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 10 mar 2014, 14:07

ZutiMrav je napisao/la:
STEVIE je napisao/la:
Rios je napisao/la:ko ce zaustaviti Yayu..
tinky winky ce ga pojest.
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:




















POMJERITE SP ZA 2015
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la Sheyi » 10 mar 2014, 14:26

Ćiro style :D

-------------------Begović---------------------
---------Bičakčić-Spahić-Zukanović--------
-Mujdža---------------------------Kolašinac -
--------Bešić(Zaha)----Salihović-------------
-----------Pjanić--------Misimović-----------
-------------------Džeko-----------------------

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la Pirke » 10 mar 2014, 16:17

Hajde promjeni Mexiko u Meksiko molim te......
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Obala Slonovače / BiH - Mexiko

Post Postao/la pinoglavi » 10 mar 2014, 16:57

Pirke je napisao/la:Hajde promjeni Mexiko u Meksiko molim te......
Može i Mexico :D
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.