FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 20:15

Zlomislić je vrlo dobar igrač, mislim da je bio ponajbolji igrač Širokog u proljetnom dijelu prošle sezone kada su uzeli Kup (uz Menala i Čabraju), samo što ne vjerujem da bi se on tako lako vratio u Premijer ligu, jer vjerujem da ima kvalitet da nađe angažman u inostranstvu, a i da se vrati mislim da je Široki Brijeg prva opcija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 21 jan 2018, 20:20

Ma prva opcija je onaj ko da najviše para, ali i ekipa koja ima najveći potencijal. Namazani su igrači, uvijek vagaju, a počesto znaju i izraditi. Jedno obećaju, a drugo urade.
Meni se iskreno svidio prošle sezone, a i igrao je, ubio nas je u kupu, igrač po mom ukusu. E sada je pitanje jesmo li mu i šta nudili, a sigurno nismo jedini. Iskreno nisam preveliki optimista.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 21 jan 2018, 20:22

Nadam se da ce sutra, prekosutra da potpisu neki od ova tri sto se spominju. Valjda nece ekipa otputovati u Tursku a onda u jeku priprema da dolaze kojekakavi igraci pa na proljece da se izgube i kaskaju na terenu za drugim.
- Zeljeznicar -

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 20:29

Al' po meni je dovoljan samo jedan veznjak i jedan desni bek, ostalo mi je nekako gomilanje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 jan 2018, 20:50

Raonffa je napisao/la:Al' po meni je dovoljan samo jedan veznjak i jedan desni bek, ostalo mi je nekako gomilanje.
A sta cemo sa Zeljom B? :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 21 jan 2018, 20:53

Treba biti pametan. Jovanu ugovor čini mi se na ljeto ističe, po meni je malo i zasićen, i mislim da će ići dalje. Anel i Hajdarević su u izlogu, i ne bi bilo uopšte iznenađenje da na ljeto stignu ponude koje se ne mogu odbiti za njih dvojicu. I ko ostaje u sredini? Zaja i Tuce :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: . Sa ove strane mislim da ako možemo i dvojicu u sredini dovesti, naravno ako vrijede, i ako mogu unaprijediti igru, i ako ih možemo finansijski ispoštovati, zašto da ne? Kako god sezona završi, ozbiljan remont nas na ljeto čeka. Bogi out, Graha ističe posudba, Jovan ističe ugovor, Zaka još pola godine ima, Veca bi išao, omladina u izlogu. Ne znam za Zeca i Sinana, Projić ist ističe, Vojo takođe. Biće promjena na ljeto baš mnogo, i stoga ako se može naći kvalitet i iskorak već sada, treba raditi na tome.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 jan 2018, 20:56

Ostasmo mi po tebi bez ekipe citave na ljeto :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 21:57

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' po meni je dovoljan samo jedan veznjak i jedan desni bek, ostalo mi je nekako gomilanje.
A sta cemo sa Zeljom B? :kafa:
Sumnjam da će neko doći u naš klub da bi igrao za B tim koji odigra prijateljsku utakmicu svakih par mjeseci.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 jan 2018, 22:02

Raonffa je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' po meni je dovoljan samo jedan veznjak i jedan desni bek, ostalo mi je nekako gomilanje.
A sta cemo sa Zeljom B? :kafa:
Sumnjam da će neko doći u naš klub da bi igrao za B tim koji odigra prijateljsku utakmicu svakih par mjeseci.
Bolje igrat u Zelji B nego u Slobodi npr :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 22:05

irfo je napisao/la: Bolje igrat u Zelji B nego u Slobodi npr :kafa:
Misliš bolje trenirati u Želji B nego igrati u Slobodi npr, jer Željo B vrlo rijetko igra mečeva, kažem ti, svakih par mjeseci :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 jan 2018, 22:07

Raonffa je napisao/la:
irfo je napisao/la: Bolje igrat u Zelji B nego u Slobodi npr :kafa:
Misliš bolje trenirati u Želji B nego igrati u Slobodi npr, jer Željo B vrlo rijetko igra mečeva, kažem ti, svakih par mjeseci :mrgreen:
Ne, nego mislim bolje igrati u Zelji B :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 22:15

irfo je napisao/la: Ne, nego mislim bolje igrati u Zelji B :kafa:
Kad i protiv koga? :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 jan 2018, 22:18

Valjda sutra bude kakav potpis.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 21 jan 2018, 23:19

LjoZee je napisao/la:Valjda sutra bude kakav potpis.
trebo bi dzeko sutra haha
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 23:20

Njegov potpis za Čelzi bi nam bio transfer sezone :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 21 jan 2018, 23:35

Misketa Stojan voleooo :kafa:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 21 jan 2018, 23:36

Dzeko u utorak, a ova dva-tri od sutra pa do polaska u Tursku. :mrgreen:
- Zeljeznicar -

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 jan 2018, 23:44

Jaozinho22 je napisao/la:Misketa Stojan voleooo :kafa:
Kakav top u lijevoj nozi frajer ima. Svaki drugi go mu je za : "To je ta njegova levica, taj šut iz kolena koji se ne brani"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 23:57

Mislio sam da je on mlađi, valjda ubodemo sa nekim povratnikom, nismo još od Bešlije.

PS: Znam da Vranješ nije nikada igrao za nas, nego povratnik u smislu da se vraća u našu ligu nakon inostranstva.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 jan 2018, 01:21

braco je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Misketa Stojan voleooo :kafa:
Kakav top u lijevoj nozi frajer ima. Svaki drugi go mu je za : "To je ta njegova levica, taj šut iz kolena koji se ne brani"
Definitivno bolje jedan takav nego Šećerović,Marković Radinović i još neki polovnjak :D
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”