Dres reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DeeWa » 31 dec 2018, 11:49

slika


Sa ovim dresovima se osvojila liga prvaka molim lijepo, mozda cemo i mi neko svjetsko prvenstvo :D
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 dec 2018, 11:50

Moggi je napisao/la:pa imaju ljudi fetiš na ove "takozvane" drzave pa daju najvise para
Vidim nadprosjecno si inteligentan decko, kupit cu ti kakve puzle da jos izostrimo taj tvoj mozak.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 31 dec 2018, 12:35

:urnebes:
Zarathustra

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 31 dec 2018, 13:09

Moggi je napisao/la::urnebes:
Radiš i za praznike, pravi kapiten i uzor :salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 31 dec 2018, 14:26

gazijabih je napisao/la:Stigle su dvije ponude za sponzorstvo, zvanično. Riječ je o KELME i UMBRO. Trenutno je povoljnija ponuda od KELME, ali se čeka i finalna ponuda od UMBRO.
Nece nas niko jer smo nula od repke a pogotovo savez i lopovi sto tamo sjede. Kelme je jedini poslo ponudu zvanicnu, od reprezentacija oni samo jos sponzorisu Nepal, mislim da je time sve receno. To je spanska marka koja nije poznata Po nekoj kvaliteti . A Umbro je sredio Begovic, jer oni njega sponzorisu, i Asmir im je predlozio da budu sponzor jer smo zavrsili sa adidasom. A umbro nije nesta zainteresovan Ali su zbog begovica poslali ponudu, onako reda radi. Uglavnom ponuda Od Kelme je dosta veca i jedina prava koju imamo. Samo nas nekako moze asmir spasit sa ovim umbrom . Umjesto nakon sp2014 da smo sve digli na jedan veci nivo mi sve vise tonemo, bitno je da je zgrada tu . Zamisli imas adidas dresove a neznas napravit pravi fan shop da prodajes dresove,trenerke,itd i da repku dignes na jedan veci nivo sa jednom svjetskom markom . Teski amateri.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 31 dec 2018, 15:11

bhfanatic14 je napisao/la:
gazijabih je napisao/la:Stigle su dvije ponude za sponzorstvo, zvanično. Riječ je o KELME i UMBRO. Trenutno je povoljnija ponuda od KELME, ali se čeka i finalna ponuda od UMBRO.
Nece nas niko jer smo nula od repke a pogotovo savez i lopovi sto tamo sjede. Kelme je jedini poslo ponudu zvanicnu, od reprezentacija oni samo jos sponzorisu Nepal, mislim da je time sve receno. To je spanska marka koja nije poznata Po nekoj kvaliteti . A Umbro je sredio Begovic, jer oni njega sponzorisu, i Asmir im je predlozio da budu sponzor jer smo zavrsili sa adidasom. A umbro nije nesta zainteresovan Ali su zbog begovica poslali ponudu, onako reda radi. Uglavnom ponuda Od Kelme je dosta veca i jedina prava koju imamo. Samo nas nekako moze asmir spasit sa ovim umbrom . Umjesto nakon sp2014 da smo sve digli na jedan veci nivo mi sve vise tonemo, bitno je da je zgrada tu . Zamisli imas adidas dresove a neznas napravit pravi fan shop da prodajes dresove,trenerke,itd i da repku dignes na jedan veci nivo sa jednom svjetskom markom . Teski amateri.
Znaju oni sve kad' njima treba. Dogovarati, namijestati, krasti, lagati, parazitirati na vlasti decenijama.
Nije njima problem da se prica da su nesposobni, samo da potpisu ugovor sa firmom koja ce gurnuti pare u privatne dzepove.
Cuj nisu mogli naci sponzora!!!??? :clap:
Ne moze se sa Adidasom ili Nikeom raditi ispod stola, nisu oni na tom kocijaskom nivou. Jedva su docekali da se rijese normalne firme i uzmu novu "Legeu".
Naivna laz za glupog Bosanca.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16531
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la jestamaji » 31 dec 2018, 15:26

zašto bi nam iko išta nudio? mi smo dno dna, najgori savez van afrike koji nema ni fan shopa niti online shopa. pa ne nude se dresovi tek tako fazona radi, nego da bi se prodali u većoj količini navijačima i kolekcionarima. pogledajte primjer kako je to umbro napravio sa željom, dao neke pare i napravio specijalni dres ali se željo obavezao da za još više para kupi gomilu tih dresova za prodaju navijačima (za koje sada pare dugujemo ali to je za ovu temu nebitno). tako se to radi.

za nas je yassa po direktivi centralnog komiteta ili potkošulja progorena cigarom, savez nam je na tom nivou

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 31 dec 2018, 15:41

jestamaji je napisao/la:zašto bi nam iko išta nudio? mi smo dno dna, najgori savez van afrike koji nema ni fan shopa niti online shopa. pa ne nude se dresovi tek tako fazona radi, nego da bi se prodali u većoj količini navijačima i kolekcionarima. pogledajte primjer kako je to umbro napravio sa željom, dao neke pare i napravio specijalni dres ali se željo obavezao da za još više para kupi gomilu tih dresova za prodaju navijačima (za koje sada pare dugujemo ali to je za ovu temu nebitno). tako se to radi.

za nas je yassa po direktivi centralnog komiteta ili potkošulja progorena cigarom, savez nam je na tom nivou
Znaju oni sta su trebali uraditi i kako su trebali uraditi, ne brini.
Namjerno je upropasten dil sa Adidasom, da bi se napravio prostor za neku ocajnicku firmu koja ce ih kititi parama, ispod stola.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 31 dec 2018, 15:51

Sta kae ovaj iz Tuzle, tzv Kosovo :rol:

Ja srbende :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 dec 2018, 16:04

Derdiyok je napisao/la:Sta kae ovaj iz Tuzle, tzv Kosovo :rol:

Ja srbende :lol:
I od cetnika i od ustase, gere su takve balije.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54379
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MortemHz » 31 dec 2018, 16:05

FrancescoTotti je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Sta kae ovaj iz Tuzle, tzv Kosovo :rol:

Ja srbende :lol:
I od cetnika i od ustase, gere su takve balije.
Zovite Solinasa
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 31 dec 2018, 16:20

Osim13 je napisao/la:
Moggi je napisao/la::urnebes:
Radiš i za praznike, pravi kapiten i uzor :salut:
kao drzavu samo priznajem tuzlu

kakav je provod u tzv. "sarajevu" ?
Zarathustra

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 31 dec 2018, 16:32

Moggi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
Moggi je napisao/la::urnebes:
Radiš i za praznike, pravi kapiten i uzor :salut:
kao drzavu samo priznajem tuzlu

kakav je provod u tzv. "sarajevu" ?
Neloše. U Banja Luci žive največi muslimani, ne slavi se ovaj kjafirluk.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la hlive » 31 dec 2018, 16:33

jestamaji je napisao/la:zašto bi nam iko išta nudio? mi smo dno dna, najgori savez van afrike koji nema ni fan shopa niti online shopa. pa ne nude se dresovi tek tako fazona radi, nego da bi se prodali u većoj količini navijačima i kolekcionarima. pogledajte primjer kako je to umbro napravio sa željom, dao neke pare i napravio specijalni dres ali se željo obavezao da za još više para kupi gomilu tih dresova za prodaju navijačima (za koje sada pare dugujemo ali to je za ovu temu nebitno). tako se to radi.

za nas je yassa po direktivi centralnog komiteta ili potkošulja progorena cigarom, savez nam je na tom nivou
Ne daju dobavljaci nikakve pare. To vam svima mora biti jasno. Zeljo je dogovorio poseban dizajn, ima određena minimalna kolicina za takav i u pravilu je skuplji (manja narudzba) i to platis tj kupis i to je to. Moguce je da nemaju nista sa Umbrom nego sa trgovinom SportVision, Đak sport, Juventa ili vec tko je zastupnik. Zaboravite da netko danas dzaba daje opremu. Bilo koji klub moze imati poseban dizajn danas. Mislim da i GOSK ima poseban dizajn dresa sa No1.

Adidas je napravio kiks sa bh repkom. Tko ce kupiti originalni dres? Nece nitko kad na pijaci ima za 15-20KM. I jednostavno vjer vise ne zeli produziti suradnju. A ako mislite da ce se netko boriti da oblaci repku varate se.
It's better when it's live

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 31 dec 2018, 16:39

Derdiyok je napisao/la:Sta kae ovaj iz Tuzle, tzv Kosovo :rol:

Ja srbende :lol:
Indoktrinacija nema granice

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 31 dec 2018, 17:13

Haj nek' bude onda.
Adidas je kriv, ima tu i elemenata antibosnjastva i islamofobije.
Sretan nam novi dres, po mjeri reprezentacije. Jos samo da se i rezultati poklope.
Ne trebaju nam neprijatelji, uzivajte! :thumbup:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 31 dec 2018, 18:03

Adidasov dres 150 KM ko ce kupiti? Niko.
Umbro orginal dres kosta 80-90 KM. Mislim da bi mnogo mnogo vise raje uzelo to.

Kelme treba otpisati, nema smisla, i umbro nije nesto al od dva zla biraj manje
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 31 dec 2018, 18:06

Derdiyok je napisao/la:Sta kae ovaj iz Tuzle, tzv Kosovo :rol:

Ja srbende :lol:
Nije to nista novo. Dosta balija se voli uvlaciti kod cetalja u s.upak.
Nije taj fenomen samo u tuzlanskoj regiji.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 31 dec 2018, 18:14

DrFilgud je napisao/la:Haj nek' bude onda.
Adidas je kriv, ima tu i elemenata antibosnjastva i islamofobije.
Sretan nam novi dres, po mjeri reprezentacije. Jos samo da se i rezultati poklope.
Ne trebaju nam neprijatelji, uzivajte! :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la hlive » 31 dec 2018, 18:23

JavierBosnia je napisao/la:Adidasov dres 150 KM ko ce kupiti? Niko.
Umbro orginal dres kosta 80-90 KM. Mislim da bi mnogo mnogo vise raje uzelo to.

Kelme treba otpisati, nema smisla, i umbro nije nesto al od dva zla biraj manje
Moze biti. Al ajmo ovako Umbro 90KM, pijaca 20KM. Dijaspora da. Al u BiH, cisto sumnjam. Al opet puno realnije nego Adidas.

Vidim da se kuzis u dosta stvari i izgleda mi da se bavimo slicnim poslom. Barem po postovima.
U BiH niti jedan klub nije nijednom brendu zanimljiv marketinski. A pricali smo na temi rekonstrukcije o rebrandingu stadiona. Sto se sve napravi sa malo ulaganja. Ja i sad mislim da uz ozbiljan projekt Kosevo moze izgledat odlicno. Tu mislim na projekt rebrandinga od ljudi koji znaju svoj posao. Isto tako i bilo koji drugi stadion u BiH
It's better when it's live

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.