Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
wedi
Postovi: 109
Pridružen/a: 09 maj 2011, 13:04
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la wedi » 24 jan 2018, 23:50

Izgleda da ce ova sezona rano zavrsiti, vec u martu. Mozda je tako i bolje, da se sto prije zavrsi ova nocna mora.
Al najgore mi pada, sto je pa gotovo izvjesno da cemo ispasti iz lige prvaka. I to od ebenog PSG. Trece ekipe koju mrzim najvise na svijetu. Pu pu.
Preporucujem kolektivni harakiri, nek Pero prvi pocne.

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 24 jan 2018, 23:51

:tokralju: :tokralju:
Hajd da vidim ko ce jos nastavit branit zidana
Moram posjetit i rmb da vidim branel ga tamo

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 24 jan 2018, 23:53

Pero nije nista kriv. Zizu je na ljeto mogao otjerati sve stetocine i dovesti kakvog igraca. Zizu je umjesto toga otjerao Jamesa i Moratu i ostavio stetocine. Evo i sad govori da nece biti transfera i da je zadovoljan ekipom.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
emir18
Postovi: 16511
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la emir18 » 24 jan 2018, 23:56

Samo da postavim pitanje zasto Bale nije igrao nakon onake partije trebao je ovdje lagano ds donese prolaz,odmara Modrica ubacuje ga 20 min ,Ramos kao kapiten opet odron umjesti da ih vodi na terenu,Asensio se pogubio.
Ma kod mene ima kredita zbog Lp,al cudno je sve ovo sta je truhlo u ekipi tesko da cemo saznati.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la xaviesta » 24 jan 2018, 23:58

Je l' opet patio Asensia po lijevoj strani?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 25 jan 2018, 00:01

xaviesta je napisao/la:Je l' opet patio Asensia po lijevoj strani?
Logicno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
wedi
Postovi: 109
Pridružen/a: 09 maj 2011, 13:04
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la wedi » 25 jan 2018, 00:02

Samo da su ljetos doveli nekog dobrog napadaca, ostatak ekipe je bio solidan.
A oni nagomilali neke pacurlije. Pa ovaj Theo ne moze jedan **** centarsut da uputi. Ej zasto ljudi dobijaju milione. Pa samo imaju atletske sposobnosti. Trci jaro ko gazela pa sta bude.

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la oldtown1990 » 25 jan 2018, 00:03

xaviesta je napisao/la:Je l' opet patio Asensia po lijevoj strani?
Jest. Asensio je imao nekih 10 centarsuteva od kojih je 9 blokirao igrac ispred njega. I on se malo digao nakon onih par golova na pocetku sezone, nema zara uopste u njemu, veceras je igrao bez bilo kojeg pokusaja driblinga, suta...

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 25 jan 2018, 00:24

Da vama Melo vas nesto kaze
Gledate Baloncesto pustite se ovih idiota i mirno cete spavat :kafa:

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la andro234 » 25 jan 2018, 00:26

MElloo je napisao/la:Da vama Melo vas nesto kaze
Gledate Baloncesto pustite se ovih idiota i mirno cete spavat :kafa:
I miran sam kad igraju finala znam da ce spusit :kafa:

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 25 jan 2018, 00:34

andro234 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Da vama Melo vas nesto kaze
Gledate Baloncesto pustite se ovih idiota i mirno cete spavat :kafa:
I miran sam kad igraju finala znam da ce spusit :kafa:
Barem ligu uzmu skoro svake godine :kafa:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 25 jan 2018, 01:29

Baloncesto pod Lasom je dobio vecinu finala. Druga je stvar sto Laso nema na raspolaganju najjacu ekipu na svijetu ko u fudbalu pa se ponekad i izgubi nesto. Mislim, smijesno i porediti dvije sekcije u svakom smislu. Baloncesto je esencija Real Madrida. Fudbalska sekcija skup idiota sa par Madridisti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sveti
Postovi: 10201
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Sveti » 25 jan 2018, 10:01

Kawhi je napisao/la:Pero nije nista kriv. Zizu je na ljeto mogao otjerati sve stetocine i dovesti kakvog igraca. Zizu je umjesto toga otjerao Jamesa i Moratu i ostavio stetocine. Evo i sad govori da nece biti transfera i da je zadovoljan ekipom.
Pa peri su haman te stetocine idalje jak izvor zarade zato i nije cudno sto su idalje bez konkurencije
naprijed rejal

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 25 jan 2018, 10:22

Znaci slijedi potop u lp i kao slag na tortu pasillo u po Madrida.
Tako da cemo imati zaredom najbolju i najgoru sezonu u istoriji.... :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la sljivo » 25 jan 2018, 10:35

Znači scenario idealan za izbacit PSG. Vi niđe veze a oni super moćni. Ako ima težeg pritiska od toga ja ne znam, kao ono svi očekuju da izbaciš raspadnutog superteškaša a ono ne možeš jer je to superteškaš.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 25 jan 2018, 11:38

Mislim da od toga nema nista.
Ovaj Madrid je otprilike na nivou onog s kraja 2005 i vrijeme je za apsolutnu rekonstrukciju i rezove.
Mada nikad ne bih prizeljkivao neuspjeh jednostavno treba svi da vide da je ova ekipa ostvarila svoj plafon i da treba novih momaka u timu .
Ovo sinoc je samar tezi od onog koji nam je svojevremeno Ronaldinho opalio na SB.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 25 jan 2018, 11:51

U ovoj situaciji treba ocekivati neuspjeh. Jos jedna sezona gdje se vjeruje da je BBC najbolji trio na svijetu bi bila uzasna za klub. Ovako se jos mozemo izvuci.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 25 jan 2018, 14:54

Sveti je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Pero nije nista kriv. Zizu je na ljeto mogao otjerati sve stetocine i dovesti kakvog igraca. Zizu je umjesto toga otjerao Jamesa i Moratu i ostavio stetocine. Evo i sad govori da nece biti transfera i da je zadovoljan ekipom.
Pa peri su haman te stetocine idalje jak izvor zarade zato i nije cudno sto su idalje bez konkurencije
Pa dobro, tesko je bilo ocekivati da Madrid zadrzi vise sezona WC igrace za klupe. Nema kluba koji to moze uspjeti jer naravno da takvi igraci zele da igraju.

Ali kad su se vec morali prodati, red je bio da se dovede bar neka zamjena, a ne prosjecni manje poznati nogometasi. Jer ekipa je starija svake godine, BBC nije bio na nivou nesto ni prosle godine, ko se mogao i nadati da ce prekucati onda ove ?

Pero je ekstra poslovao fkt sa nekim igracima je prekucao, tu sam se divio i cesto pisao i na pdf-u Barce. Pitanje je samo zasto je stao s tim, zasto niko nije dosao ? Najveca je greska pomisliti da ne trebas neke promjene kada osvojis bruku titula. Tako nesto se i nama desilo 2015 ,a p i 2012 godine pa smo platili bas veliki ceh, a evo placate ga i vi. Zbog toga je pacov kesno 160M na zimu recimo.
27.10.2020

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 25 jan 2018, 16:18

Sveti je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Pero nije nista kriv. Zizu je na ljeto mogao otjerati sve stetocine i dovesti kakvog igraca. Zizu je umjesto toga otjerao Jamesa i Moratu i ostavio stetocine. Evo i sad govori da nece biti transfera i da je zadovoljan ekipom.
Pa peri su haman te stetocine idalje jak izvor zarade zato i nije cudno sto su idalje bez konkurencije
Ja razumijem Peru. On kao predsjednik mora biti i biznismen. Al me ne može niko uvjeriti da Zizu nakon odbrane LP i prve dublete u 50 godina nije mogao reći:
- Benzema je rupa, prodaj ga i pored toga što donosi zaradu u islamskim zemljama;
- Bale je također rupa, i njega prodati i pored zarade;
- Ronaldo može još ovu sezonu, al sljedeće ljeto ide i on.
Mislim, nebitno za njih trojicu, mogao je reći i da se proda neko četvrti ko mu ne odgovara kad već vjeruje da se bez njih ne može igrati. Dovede Matuidija koji je perfektan igrač da igra s njima i proda Kroosa i Kovačića koji nisu toliko dobri za tu igru. Al ne, on ništa nije tražio osim da se James proda. Čak je očekivao i da će Morata ostati i pored onakvog užasnog odnosa prema njemu. I od ovih mladih što su došli jedino ozbiljno na Valleja računa. Mogao je reći da mu ne dovodi Thea kad ga neće koristiti, nego nekog drugog koga će koristiti. Isto i za Danija. Imao je status božanstva u tom trenutku i mogao je tražiti i da Pero da otkaz, a kamoli da se neki igrač proda.
leorey je napisao/la: Pero je ekstra poslovao fkt sa nekim igracima je prekucao, tu sam se divio i cesto pisao i na pdf-u Barce. Pitanje je samo zasto je stao s tim, zasto niko nije dosao ? Najveca je greska pomisliti da ne trebas neke promjene kada osvojis bruku titula. Tako nesto se i nama desilo 2015 ,a p i 2012 godine pa smo platili bas veliki ceh, a evo placate ga i vi. Zbog toga je pacov kesno 160M na zimu recimo.
Pa stvar je u tomu što bi Pero kao čovjek ko ne poznaje toliko fudbal nakon dublete išta trošio. Njemu su tu svi igrači savršeni. Tu je od trenera da traži šta mu treba, ako mu nešto treba. I onda Zizu ništa ne traži jer se slizao sa svim igračima. Još ima jak autoritet zbog stvari koje je radio kao fudbaler pa Isco i drugi prema kojima se odnosi ko djubre ne smiju ništa reći.

Pero je u svom poslu vrhunski. Vrijeme je da i on ide, jer se čini da ga je malo pregazilo vrijeme i da se ne snalazi u ovom novom svijetu šeika, al ono što je on uradio za Real Madrid u finansijskom smislu ga stavlja u top 5 najvažnijih ljudi u historiji Madrida. I uvijek se za njegovo vrijeme imala top ekipa. Sad što neki treneri nisu znali koristiti tu ekipu (Mourinho), što neki nisu smjeli ništa reći za određene igrače i ostaviti ih na klupi (Ancellotti), što su se neki slizali s igračima pa ni golmana ne da dovesti boljeg (Zizu) . Jedini zayeb mu je s Del Bosqueom, al i do tada je u prvom mandatu uradio dovoljno da se ne može reći da je više zayebao.

Mene nervira što ne želi dati još koji milion Baloncestu, al i za to ima opravdan razlog.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 25 jan 2018, 17:17

Meni je samo neshvatljivo da jedan covjek kao Zizu onako profinjen i tehnicki savrsen nogometas koji je igrao atraktivan nogomet moze imati potpuno drugaciju filozofiju kao trener. Toliko kreativaca, a svakom zadatak da loptu posalje na stranu do Carvajala ili Marcela koji onda samo centriraju :mrgreen:

Mislim, moze uzet i trecu LP zaredom, ali ja to opet necu shvatit :mrgreen:
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.