Plivanje

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 14882
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Plivanje

Post Postao/la branimir85 » 24 apr 2024, 19:44

jestamaji je napisao/la:
23 apr 2024, 08:48
sad su barem na "priority watchlist" ali teško je protiv državnog dopinga bez da neko propjeva i dostavi dokaze, ko kod rusa, a to se kod kineza skoro sigurno neće desiti.
koga uhvate doživotna mu je suspenzija, i vjerovatno oduzimanje svih medalja

nadam se da će ih barem u parizu propisno izviždati.
Meni je veći problem što je WADA znala to ,ali objašnjenje je kontaminacija hrane . :rol:
Zamisli u hotelu na priprema gdje se na svaki detalj pazi to se dogodi njihovim elitnim plivačima ,da je neka truba
država poput Indije ili neka Afrička čak bi mi možda povjerovao . :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16537
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Plivanje

Post Postao/la jestamaji » 25 apr 2024, 23:37

ja ti kažem da je hemija pronašla nešto novo što wada još ni na mapi nema. evo danas neki totalni anonimus umalo srušio biedermana. u parizu će padati svjetski ko skruške

Avatar
branimir85
Postovi: 14882
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Plivanje

Post Postao/la branimir85 » 26 apr 2024, 18:02

jestamaji je napisao/la:
25 apr 2024, 23:37
ja ti kažem da je hemija pronašla nešto novo što wada još ni na mapi nema. evo danas neki totalni anonimus umalo srušio biedermana. u parizu će padati svjetski ko skruške
Opet si ga malo pretjerao ,jer Martens je daleko od anonimus ,čovjek je na zadnja tri SP na 400m osvojio medalju
i stvarno je vrijeme da neko skine Biedermana jer većina SS rekorda je skinuta.
Gledam malo listu i dalje drugo vrijeme na 400m free drži Thorpe iz 2002.god :tokralju:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16537
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Plivanje

Post Postao/la jestamaji » 27 apr 2024, 13:37

ja za njega nikad nisam čuo a obzirom za koliko je odjednom popravio svoj rekord tu teško da su čista posla

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.