Vels - BiH / BiH - Belgija

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Šta očekujete od ovog dvomeča:

6b
54
15%
4b
75
21%
3b
43
12%
1b
111
31%
0b
80
22%
 
Ukupno glasova: 363

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la revan » 16 okt 2014, 10:57

Ajax je napisao/la:
Juventinisimo je napisao/la:Salihovic..

Aug,23-1 kolo - Augsburg - ni minute
Aug,30-2 kolo - Werder - igrao od 73 minute
Sep,9 Bosna - Kipar
Sep,13-3 kolo - Wolfsburg - igrao do 46 minute
Sep,20-4 kolo - Stuttgart - ni minute
Sep,23-5 kolo - Freiburg - ni minute
Da i sta bi to trebalo da znaci. U zadnjih 5,6,7 neznam ni ja koliko sezona Salihovic je bio standardan igrac svog kluba. I biti ce najvjerovatnije i ove sezone. Prvo kolo nije igrao mislim da je bilo ono natezanje oko transfera u Hull. Drugo je igrao. PROTIV KIPRA GA PAPE NIJE STAVIO U PRVIH 11. ( znaci zato jer samo jednu od prve dvije utakmice nije bio starter to je bilo Papetu dovoljan razlog da zbog toga ne igra u prvih 11 protiv Kipra WOW ). Treca 45 min a onda je zamjenjen zbog povrede. A poslje nije igrao isto zbog povrede.

Situacija kod Salihovica je IDENTICNA kao kod Mujdze ( kojega su mnogi Papetovci kritikovali i govorili bas ove razloge kao nestandardan igrac u prosjecnom Bundesligasu i da je zato Mujdza kao opravdano nije igrao protiv Kipra :facepalm: :facepalm: A sada su se odjednom usutili ). Znaci i jedan i drugi ce igrati svaku drugu otprilike za svoj klub. I jedan i drugi bi trebali da budu starteri u reprezentaciji posebno dok nema Kolasinca. Salihovic - bek, Lulic - krilo a TSS klupa :salut:

Nije tacno da je kod 4-4-2 ( 4 igaca u sredini terena ) gusci raspored u sredini terena nego kod 4-5-1 ( 5 igraca u sredini terena ) ako ti igraci igraju na normalan nacin. Uvijek je bilo da ako igras sa dvojicom klasicnih napadaca da to znaci jedan igrac manje u sredini terena nego kada igras sa samo jednim klasicnim napadacem. To su osnovne stvari.
Nemoj bolan Ajax tako. Imamo mi dva igrača iz giganta Hajduka, tako da igrač iz tamo neke Bundeslige jednostavno ne može da se ugura u sastav. Neizvodljivo je to s obzirom da ova dvojica rasturaju u utakmicama protiv klubova sa ogromnom tradicijom i ubojitim sastavom, kao što je npr. Istra, Osijek, a da ne spominjem Dinamo. Tako jake utakmice bundesligaši nikada nisu odigrali. :nene:

Kada Salihović pređe u Rijeku (ništa protiv kluba, navijam za njih) i ustali se, može očekivati minute u reprezentaciji. Naš vrli selektor treba savjetovati igrače da masovno prelaze u HNL jer tu je plodno tlo za daljnji razvoj. Samo trebaju da se ugledaju na igračine Vršajevića i TSS-a. Ne pada im napamet da idu bilo gdje iz Splita. Nije to, kako neki zli jezici govore, da ih niko neće kupiti, nego su prepoznali kvalitetnu ligu i priliku za napredak kakav nigdje drugo ne mogu ostvariti. :kafa:

I Zuka, da je bio pametan, pa došao u HNL, umjesto u nekakav Kijev (zar on ne zna da se u Ukrajini puca?! :wtf: ), mogao je do sada da bude standardni reprezentativac.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Ajax » 16 okt 2014, 11:20

Ne znam da je to bas tako. Za Rijeku koja igra vec dvije godine zaredom grupe EL igra jedan Kvrzic. Zabije gol finalisti EL prosle sezone Sevilli igra standardno sve utakmice grupa EL pa opet nista. Tu igra i Leovac ( koje prema nekima ovdje nije bio dovoljno dobar za Austrijsku ligu a Rijeka bi bila najmanje druga u Austriji :facepalm: ) trenutno najkriticniju poziciju lijevog beka pa opet nista ne znam dali se momak probalo nagovoriti da sredi papire. Husejinovic do povrede je igrao pola godine standardno za Dinamo opet nista. Jedino sto ocekujem je da ce Zec ako uspije da se probije do prvog tima RIjeke ipak dobiti poziv jer su propale sve druge mogucnosti za treceg napadaca ( nesto kao Besic kad je dobio poziv ).

Susic jeste savjetovao samo ne HNL nego Tursku ligu koja nam je skoro unistila karijere Medunjanina, Misimovica, Ibricica, Zeca i ostalih igraca. Cak je Dzeki savjetovao da sa manje od 30 godina zaigra za Turske velikane :facepalm:

"Savjetovao bih sve svoje igrače, ne samo Džeku da pređu u Galatasaray, Fenerbahče, Bešiktaš, ako im se ukaže prilika. Prelazak u jedan od tih klubova svakako ne bi bila pogreška. Tri turska velika nisu ništa drugačiji klubovi od Manchester Cityja, Intera ili drugih evropskih klubova," rekao je Sušić za turski Zaman.

http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-s ... sku/131017

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la BaDa12 » 16 okt 2014, 12:50

Dragi Ajaxe, nije valjda da si i ti to shvatio tako bukvalno?
Jesi čitao Cicu kako iranskim medijma kaže da su eto, baš oni sasvim jak konkurent i ništa slabiji od bh. reprezentacije? Eto, sasvim slučajno, Pape je razgovarao sa turskim novinarima i to izjavio. Pitam se šta bi izjavio da je razgovaro sa Rusima ili Talijanima? :hmmmmm:

Uostalom, što je ova tema još otključana? Pa, već su počeli da stvaraju neke klanove i šire bludne namjere. :mrgreen:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Sabinho » 16 okt 2014, 13:00

BaDa12 je napisao/la:Dragi Ajaxe, nije valjda da si i ti to shvatio tako bukvalno?
Jesi čitao Cicu kako iranskim medijma kaže da su eto, baš oni sasvim jak konkurent i ništa slabiji od bh. reprezentacije? Eto, sasvim slučajno, Pape je razgovarao sa turskim novinarima i to izjavio. Pitam se šta bi izjavio da je razgovaro sa Rusima ili Talijanima? :hmmmmm:

Uostalom, što je ova tema još otključana? Pa, već su počeli da stvaraju neke klanove i šire bludne namjere. :mrgreen:
Ili gledam sinoc o Admiru Rascicu i o fudbalu i zivotu u Hong Kongu kad nasa novinarka pita SSS njegovog tima o reprezentaciji BIH i Mundijalu ovaj joj odgovara da misli da mi trebamo u finale. :urnebes: :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la BaDa12 » 16 okt 2014, 13:15

To ti ja pričam. :kafa:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la ahmic » 16 okt 2014, 14:55

http://m.tf1.fr/frontend.php/site/2587207/news/5169115" onclick="window.open(this.href);return false;

Bas fino,i ftancuski javni servis TF1 o nama,..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Ajax » 16 okt 2014, 14:58

BaDa12 je napisao/la:Dragi Ajaxe, nije valjda da si i ti to shvatio tako bukvalno?
Ne znam ja koliko je on to ozbiljno mislio ili nije. Vazniji je bio onaj prvi dio mog teksta. Ziva ti meni bila 100 godina :beba:

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4002
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Juventinisimo » 16 okt 2014, 17:20

Vidim li ja dobro...o kakvom Kijevu i Ukrajini ovaj prica??
Postao/la revan dana 16 okt 2014, 10:57
I Zuka, da je bio pametan, pa došao u HNL, umjesto u nekakav Kijev (zar on ne zna da se u Ukrajini puca?! :wtf: ), mogao je do sada da bude standardni reprezentativac.
Gotovo...syebali ste me...nista vise ne kontam...o cemu se ovdje radi?? Ovo neka zafrkancija ili ozbiljno??

O Papetovoj taktici 4-3-1-2...Medo i Tino puno brze mogu pomoci odbrani nego da imamo krila...blize su i manje se trose..zgusnuta sredina,sigurnija odbrana...tako to ja vidim(mozda pogresno)..covjek sam.. :cool:
Logicki,da u 4-5-1/4-2-3-1 ima vise igraca u sredini..samo ona dva sa strana moraju da izginu,da pomognu bekovima+ sredini+da napadaju..samo u toj taktici se mora igrati PUNO brze..a mi i ne igramo bas brzo..

I opet da ponovim...Tino i Medo ne igraju krila... :nene:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Goalgetter » 16 okt 2014, 17:57

[youtube][/youtube]

:clap:

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Nerminovic » 16 okt 2014, 17:58

Goalgetter je napisao/la:[youtube][/youtube]

:clap:
Fudbal kad je najljepši :clap:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Principatus » 16 okt 2014, 18:30

Nerminovic je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:[youtube][/youtube]

:clap:
Fudbal kad je najljepši :clap:
Upravo sam poslao ovaj i onaj drugi video ovim poznatijim Njemackim novinama koje su pisale o skandalu u Beogradu. Tipa: Evo ovo je pozitivna strana Balkana, pisite o tome! :mrgreen:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Consigliere » 16 okt 2014, 18:53

slika
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la BelminM23 » 20 okt 2014, 17:15

Gdje ste Belgijanci, šta ima ? kako ide ? Dobro je isčupali ste bod na vrućem gostovanju.

Hadžić :thumbup: i za igru, a i za himnu (gdje ste miševi ?)

Begoviću bi ovakav gol kakav je primio protiv Belgije halalio i da nas košta odlazka na SP/EP u zadnjoj utakmici... Jednostavno momak je :tokralju:

Jbg, zeznile su nas povrede, moglo je ovo dosta bolje biti sa Lulićem na krilu, Kolašincem na beku i Spahićem??? na štoperu.

Ludnica je bila u Zenici, zamalo noge nisam polomio kad je Džeko pogodio. :D Nakon utakmice 2 dana nisam mog'o pričat.

Mogu reć zadovoljan sam sa 2 boda, sad idemo ako bog da po 3 boda u Izrael...

:bih:

Avatar
miki_92
Postovi: 21600
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la miki_92 » 20 okt 2014, 17:20

BelminM23 je napisao/la:Gdje ste Belgijanci, šta ima ? kako ide ? Dobro je isčupali ste bod na vrućem gostovanju.

Hadžić :thumbup: i za igru, a i za himnu (gdje ste miševi ?)

Begoviću bi ovakav gol kakav je primio protiv Belgije halalio i da nas košta odlazka na SP/EP u zadnjoj utakmici... Jednostavno momak je :tokralju:

Jbg, zeznile su nas povrede, moglo je ovo dosta bolje biti sa Lulićem na krilu, Kolašincem na beku i Spahićem??? na štoperu.

Ludnica je bila u Zenici, zamalo noge nisam polomio kad je Džeko pogodio. :D Nakon utakmice 2 dana nisam mog'o pričat.

Mogu reć zadovoljan sam sa 2 boda, sad idemo ako bog da po 3 boda u Izrael...

:bih:
jest mu Safet mozak ispr'o :lol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
SimkeSamke
Postovi: 150
Pridružen/a: 02 avg 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la SimkeSamke » 20 okt 2014, 17:28

al susic je vec najavio da je zadovoljan i bodom iz izraela tako da... bod po bod 101 bod

Vandelanoite
Postovi: 882
Pridružen/a: 20 avg 2013, 22:35
Lokacija: Mantova
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Vandelanoite » 20 okt 2014, 20:34

Koji bolidi zamolio bih redakciju da naprave kakvu humanitarnu akciju za ove calcio,juventisima,virtuala,amarkonja i ostale od mene imaju cvanciku

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
MESSI - NAJBOLJI IGRAČ SVIH VREMENA.
Emir Spahić!

MES QUE UN CLUB!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.