VFL Wolfsburg

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ledar » 07 apr 2016, 19:19

Jako dobra utakmica vukova al mislim da je jasno da bez gola u gostima prolaza nema.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la sekerbay » 12 apr 2016, 16:01

ajmooooo vukoviiiiii :cool: :cool: :cool:
ako se ne prepa´nu i izgube na stadionu, te ako ne prime gol u prvih 20-ak min., vjerujem da mogu napraviti cudo.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 12 apr 2016, 19:55

sekerbay je napisao/la:ako se ne prepa´nu i izgube na stadionu, te ako ne prime gol u prvih 20-ak min.
te ako ovo, te ako ono, de šta ti je.
To ništa ne mora da znači, jedino znači da si se prep'o da ne kažem u... hm hm. Kako onda tako prepanut misliš na čuveni santiago bernabe? :?

Samo da Dante ne pliva puno, jedino ih to može ukopati, za ovo ostalo sam siguran.

ajmoooo :!: :!: :!:

Avatar
Konigsblau
Postovi: 643
Pridružen/a: 19 avg 2015, 12:38
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Konigsblau » 12 apr 2016, 21:00

Ova prednost je slična Juventusovoj protiv Bayerna. Real je velika ekipa u 15 minuta može uvaliti 3 komada timu kao što je Wolfsburg.
Wir leben dich Schalke 04!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Omerbavarac » 12 apr 2016, 21:02

Ukenjali su se k'o grlice, a evo nakon ovog gola su u ogromnim problemima.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Bilall
Postovi: 1405
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Bilall » 12 apr 2016, 21:05

Mene ovo nije iznenadilo. Jbg
Ne mogu se osloboditi tog pritiska-

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la sekerbay » 12 apr 2016, 21:43

Klare je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:ako se ne prepa´nu i izgube na stadionu, te ako ne prime gol u prvih 20-ak min.
te ako ovo, te ako ono, de šta ti je.
To ništa ne mora da znači, jedino znači da si se prep'o da ne kažem u... hm hm. Kako onda tako prepanut misliš na čuveni santiago bernabe? :?

Samo da Dante ne pliva puno, jedino ih to može ukopati, za ovo ostalo sam siguran.

ajmoooo :!: :!: :!:
vidis da ipak mnogo znaci.
izgubili se ko avdest u kupleraju :roll:
tjesim se da drugo pv ne moze biti gore od prvog.
samo, ako nastave ko u prvom, prije ce rejal dat jos dva nego oni jedan.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 12 apr 2016, 22:25

Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali vidim kako jeftini i amaterski golovi. A evo i treći kroz živi zid. :facepalm:

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la sekerbay » 12 apr 2016, 22:41

padose bez ispaljenog metka.
steta, ovaj real je bio zreo za ispadanje.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 apr 2016, 22:42

Klare je napisao/la:
Prolaz 90% obezbijeđen već u prvoj utakmici, sekerbeže baš kako smo i očekivali. :cool:
:rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Pale_Companion » 12 apr 2016, 22:44

Očekivano. Wolfsburg sklerotična ekipa
Agieren statt reagieren

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ledar » 12 apr 2016, 22:49

Real se nudio, ne sjećam se kad sam ga gledao ovako slabog, ali trebao je pogodak, da je ono Gustavo zabio u prvom poluvremenu sad bi bila drugačija priča.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 12 apr 2016, 22:49

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Klare je napisao/la:
Prolaz 90% obezbijeđen već u prvoj utakmici, sekerbeže baš kako smo i očekivali. :cool:
:rol:
:rol:

Netko je cak pisao da mogu osvojiti LP. :facepalm:

P.S. Jos se zaradila koja pinkica. :opaopa:

P.P.S. Ipak ne moze se osporiti da su Vukovi odigrali vrlo dobru sezonu u LP.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Bilall
Postovi: 1405
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Bilall » 12 apr 2016, 22:58

ledar je napisao/la:Real se nudio, ne sjećam se kad sam ga gledao ovako slabog, ali trebao je pogodak, da je ono Gustavo zabio u prvom poluvremenu sad bi bila drugačija priča.
Drugacija bi prica bila da je recimo Schurrle zabio iz one sanse u prvoj utakmici i da su vukovi dosli sa tri gola prednosti u Madrid. Imali bi vise slobode u igri veceras a njima je samo ta falilo za prolazak. Nista vise. ;)

helem, ovi sto likuju, trebali bi se malo zapitati, koga je impresionirao RM veceras? :)
Zadnja izmjena: Bilall, dana/u 12 apr 2016, 23:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ledar » 12 apr 2016, 22:59

Sezona će se ocjenjivat kad završi bundes, a po svemu sudeći mogla bi biti jako loša jer EL bježi velikih 6 bodova.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la effe_sa » 02 maj 2016, 22:45

Wolfsburg zainteresovan za Gomeza. Bio bi to dobar potez, jer Gomez je u više klubova pokazao golgeterske sposobnosti, u Turskoj zabija ko na traci, a u BuLI bi se opet brzo uklopio. Naravno, kod njega bi bitan element bio i to što je lojalan igrač, jer čini se trenutno da masa igrača kod njih igra samo za pare, malo je onih koji su se identifikovali s klubom. Kako drugačije objasniti dobar nastup u LP, a u BuLi totalno podbacivanje nakon ispadanja iz elitnog evropskog takmičenja.

Odlazaka će biti, ali Didavija su već doveli, s Gomezom bi nastavili tim dobrim tempom i uz još par razumnih pojačanja mogli bi naredne sezone igrati koliko-toliko bitnu ulogu u BuLi. Određene igrače naravno da moraju zadržati. Ali ove neke, koji su svoje rekli (poput možda Dost-a) ili ove koji su izgubili interes (poput npr Rodrigueza) bi mogli prodati i fino unovčiti. Šteta je što će vjerovatno morati prodati Gustava, koji je ipak sve od sebe dao. Schurlle koji je samo sporadično uspio opravdati očekivanja bi se mogao dobro unovčiti, jer i neki Englezi bacaju već udicu. Schurlle i Bendtner su vjerovatno i najveće Allofsove fule. Kod ostalih transfera je uglavnom pogađao, ali snosi i krivicu što je ovaj klub nakon visokog leta prošle sezone (osvojenog kupa i drugog mjesta u BuLi) te ostvarenog četvrtfinala u LP ove sezone, ovako nisko pao i srozao se u samom prvenstvu... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 02 maj 2016, 23:14

effe_sa je napisao/la:Schurlle i Bendtner su vjerovatno i najveće Allofsove fule.)
Je li 'no jedan od tih bio uzdanica tvoja? :mrgreen:

Tako je, sve dobro rečeno, Alofs je greške pravio. Za Šurlea se stvarno ne može zamjeriti, jer je došao u prilično dobroj formi kao veliko pojačanje,
i šta se onda desi... :? , a ako izvuku 15-20 mil na njemu biće to bar umanjena šteta.

Gomez bi njima legao kao kec na deset, odavno sam njima propisivao tog vrsnog ubicu golgetera, ali možda i bolje, jer povrede su ga dobro izmučile, evo u Besiktasu je stao na noge konačno, te kao glavni igrač donosi im titulu prvaka.
S ovakvim transferima uz Draxlera Wolfsburg može biti dosta prijatno osvježenje.

Ono što se Alofsu zamjera svakako jesu:
Dante, jer slabo je procijenio njegovo psihičko stanje, već godinu dana u Bayi je bio ispod dozvoljene granice.
Ascues i njemu slični, opet loša pretpostavka
Bendtner, znalo se da nije ozbiljan.

Kruse i Surle su nenamjerna šteta, jer ko je mogao predvidjeti da će se to izdešavati.

Također, nedovoljna agilnost u transfer roku, imalo se štošta više uraditi, posebno u napadačkom dijelu, na krilnim pozicijama gdje je i najviše škripalo čitave sezone.

Ja sam mišljenja da nije problem u treneru, vidljiv je jasan sistem, ali igrači previše individualno griješe, te je veliki remont dosta opravdan,
a nadam se da i oni ovo mišljenje imaju pa će Hekingu i dalje dati povjerenje. ;)

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la effe_sa » 02 maj 2016, 23:42

Klare je napisao/la:
effe_sa je napisao/la:Schurlle i Bendtner su vjerovatno i najveće Allofsove fule.)
Je li 'no jedan od tih bio uzdanica tvoja? :mrgreen:
Ako misliš na Schurllea, onda je istina da sam od njega mnogo očekivao....I to je po samom imenu bio njihov top transfer. A nakon SP 2014. kada je odigrao značajnu ulogu (iako nije uvijek bio u prvoj postavi, ali je bio sjajan joker), sam posebno očekivao da je on postao igračina. Ali eto ostade iza olekivanja...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 02 maj 2016, 23:49

effe_sa je napisao/la:Ako misliš na Schurllea...
Ne!!!
Ovaj drugi, od njega si nekakve velike stvari prizivao :mrgreen: , ali nije ni bitno sada to...

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la effe_sa » 02 maj 2016, 23:52

Klare je napisao/la:
effe_sa je napisao/la:Ako misliš na Schurllea...
Ne!!!
Ovaj drugi, od njega si nekakve velike stvari prizivao :mrgreen: , ali nije ni bitno sada to...
Za Bendtnera sam govorio da je tehnički izuzetno potkovan igrač, ali da to treba samo iz njega izvući...
On je u svim klubovima ostao ispod svojih stvarnih mogućnosti, jer lik voli da se zahebaje.
Iznenadilo me da su taj transfer napravili s njim, ali sam pomislio da slučajno ipak neće bljesnuti. Danac ima potencijala, ali eto nažalost ga na kapaljku kod Vukova pokaza....Najveća stvar koju je pokazao je bio taj gol protiv nas u Superkupu.... :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.