Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 24 maj 2018, 13:37

rio_Ferdy88 je napisao/la:50 mil eura, jedan veznjak riješen, sad po drugoga, odbranu i Williana.
U odbrani ganjamo CB i LB koliko sam skontao? Znaci mozda Tobi i Sandro?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 maj 2018, 13:39

Belmin6 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:50 mil eura, jedan veznjak riješen, sad po drugoga, odbranu i Williana.
U odbrani ganjamo CB i LB koliko sam skontao? Znaci mozda Tobi i Sandro?
To je sigurno, njih dvojica, i Sidibe isto u kombinacijama, jer tražimo oba beka.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 maj 2018, 14:06

Treba ovog Torreriru iz Sampe zaganjati, jefitno se može uzeti a strašan potencijal, zna igrati odličnu odbranu a solidan i u napadu, verzija Kantea koji je bolji u napadu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 maj 2018, 15:13

Belmin6 je napisao/la:Evo vidim i Di Marzio objavio da je deal done za ovog Freda.

Koju poziciju on igra uopste?
Meni djeluje kao klasicni CM. Nije los, moze biti strasno pojacanje pa cemo vidjeti.

Dobro bi bilo i Wiliana klepiti sada, ali treba pozuriti dok ne nogiraju Contea.

Toby je vrhunski stoper ali ova povreda me malo brine.

Sandra ako mogu dovesti onda se ne dvoumiti ni sekunde!
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5672
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2018, 15:27

Sandro se mora svim silama privući. To nam je najbitnije pojačanje za sljedeću sezonu.

Može Toby, vjerujem da će se trgnuti i ponovo vratit na onaj nivo. Vjerovatno jedina dostupna klasa na tržištu. To se mora iskoristiti.

Nadam se da ćemo konačno potrefiti sa ovim veznjakom. Brazilac koji zna lopte je valjda dobitna formula a ujedno i ta neka defanzivna varijanta koja donosi balans sa odbranom.

I daj da se napokon riješimo ovih parazita. Darmian, Blind, Fella, neko od stopera i vjerovatno Shaw. Martial ako postoji ikakva šansa da ostane. Što se ne bi riješili Mate ako je već ofanziva natrpana? Imamo sada Alexisa koji je sličan Mati, može kreirati i djelovati centralno. Volim Matu, ali je sigurno bolje zadržati talenta od 22 godine.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 24 maj 2018, 16:35

slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5672
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2018, 16:39

Hah, Sergej je strašan igrač, al' koji će nam on q pored živog Pogbe? Doduše ne bi me iznenadilo da onog prodaju a ovog dovedu. :roll:

Mada, ne vjerujem u ovo.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 maj 2018, 16:57

Ne vjerujem u to, tu je Pogba vec. Jedino ako planira Francuza preseliti na AMFa ili preseliti Matica na klupu. Drugacije jednostavno nema smisla, pogotovo ako vec Fred dolazi.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5672
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2018, 17:04

Rooney88 je napisao/la:Ne vjerujem u to, tu je Pogba vec. Jedino ako planira Francuza preseliti na AMFa ili preseliti Matica na klupu. Drugacije jednostavno nema smisla, pogotovo ako vec Fred dolazi.
Ma Sergej je ofanzivniji od Pogbe. Igrač vrhunske skok igre sa odličnom tehnikom, ali zato slabije kreativnosti. Nema šanse da on može igrati osmicu ili šesticu, samo kao treći veznjak gdje će se iskoristiti sve njegove vrline. Veznjak koji će bez problema postići 10+ golova u sezoni, al' vala pored živog Lukakua nama je nepotrebna fizika (još su tu Matić, Pogba, stoperi...)

Ako smo fakat zainteresovani pitam se kakav je to plan Mourinha. Košarkaškim sastavom igrati fudbal?

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 24 maj 2018, 17:05

Manchester United have finalized Fred deal for 50M. He’s going to have medicals and sign his contract soon. #MUFC #transfers #ManUnited
@FabrizioRomano

Gotov je Fred.

Btw. K'o da gledam, na predstavljanju će biti nešto u fazonu ''He is FRED'' :mrgreen:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14331
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 maj 2018, 17:09

Tema zvana - zalopoljka.

Ocete niske igrace, tu su Alexis, Fred i Jesse. Onda, dosta brzine, pored pomenutih uz bekove Antonia, Fosua... Dalje, vratia se mali Pereira itd.

Darmiana uvalili Juventusu, Fella bez novog ugovora itd.

Ak ovo nije iz udzbenika, onda ne znam sto je. :tokralju:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 maj 2018, 17:10

Odlicno, svidja mi se ovaj zaokret, Bio je prosli prelazni na korak od Citya, lijepo je sto se ovo zavrsava prije SPa. Idemo sada po odbranu i, nadam se, Wiliana.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5672
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2018, 17:14

Asteriks je napisao/la:Tema zvana - zalopoljka.

Ocete niske igrace, tu su Alexis, Fred i Jesse. Onda, dosta brzine, pored pomenutih uz bekove Antonia, Fosua... Dalje, vratia se mali Pereira itd.

Darmiana uvalili Juventusu, Fella bez novog ugovora itd.

Ak ovo nije iz udzbenika, onda ne znam sto je. :tokralju:
Šta sam pogrešno rek'o za Sergeja? Gdje misliš da bi igrao ako dođe?

Mourinhu za transfere nikad ništa nisam spočitavao. Do sada je to je maksimalno dobro odrađivao, a i uvijek je bio poznat po dobrom 'čišćenju' ekipe. Samo, Sergejov transfer bi bio bez ikakvog smisla pa i da proda Pogbu (to bi doduše bilo još gore).

Avatar
Asteriks
Postovi: 14331
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 maj 2018, 17:24

Nebitna prica oko Sergeja, jer ce momcina otpasti iz svih planova predstavljanjem Freda.

Ako vec ne znate, Brazilac moze obavljati defanzivniju ulogu od Labilnog a ima isti, kvalitetan pas. Poklope li se neke stvari, dobit cemo kompletnijeg igraca od Pogbe, ma koliko cudno zvucalo.

Nego, osvrnuo sam se na ovaj dio
košarkaškim sastavom igrati fudbal
Kakav kosarkaski?

--------------Lukaku
Alexis-----------------Jesse(Wilian)
-----Pogba-----------Fred
--------------Matic
Young------?---------Bailly----Fosu(Valencia)
(Sandro)

Gdje ovdje vidis kosarkaski? Ili cemo dovest jos tri kepeca pa da se provalce kroz noge protivnika.

Pored svega, imas masu mobilnosti...
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 24 maj 2018, 17:25

Slazem sa stavom vecine da je Sergej u ovom trenutku nepotreban, igrac slicnih karakteristika i kao Matic i Pogba, ali isto tako bi bio visak, posebno ako se vec dovodi Fred (o kojem iskreno bas i ne znam previse) i ako se dodaju tome Scot i Herrera, racunica jasna.

Oni u klubu hitno moraju srediti stvari u odbrani, a napad, a evo sad i veza su najmanji problem.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 24 maj 2018, 17:28

Jose je rekao da 1 veznjak dolazi sigurno jer se oprasta Carrick a ako Fella ne produzi ugovor rekao je da ce morati dovesti jos jednog a po trenutnom Fella izgleda da odlazi

Dolazak SMS nije iskljucen jeste da je bukvalno bijeli Pogba ali mislim da to ne bi bio problem

Fred Matic Pogba i eventualno Sergej bi bila perfekcija a i rizik bi se bilo osloniti na Freda kao jedino pojacanje u sredini jer ko garantira da ce biti hit kroz citavu sezonu a to bi morao biti ako se misle traziti trofeji

-------Matic
Sergej---Pogba

Puno je mogucih kombinacija s eventualno ova 4 igraca a sezona je duga u 4 takmicenja imali bi svi dovoljno prostora za igru plus povrede
jer povredom jednog od(Matic Pogba Fred) opet si u istom problemu
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 maj 2018, 17:33

To mi vec lici na tri previse slicna igraca u vezi. Ne znam fkt zasto bi dovodili Sergeja sada? Nije los igrac ali dati toliki novac za poziciju koja ti, dolaskom Freda, i nije goruci problem. Ajde neko jeftiniji tipa Seri i sl pa bi i imalo smisla. Ponavljam, jedino ako planira klupirati Matica.

Odbranu sada zazidati kako treba. Da se pitam tri bih igraca doveo. Ili dva stopera + lijevi bek ili desni bek, stoper i lijevi bek.
Zadnja izmjena: Rooney88, dana/u 24 maj 2018, 17:35, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la UnitedWA » 24 maj 2018, 17:34

Nitro je napisao/la:
Manchester United have finalized Fred deal for 50M. He’s going to have medicals and sign his contract soon. #MUFC #transfers #ManUnited
@FabrizioRomano

Gotov je Fred.

Btw. K'o da gledam, na predstavljanju će biti nešto u fazonu ''He is FRED'' :mrgreen:
Fred the red :mrgreen:

Avatar
braco
Postovi: 8718
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la braco » 24 maj 2018, 17:47

U istom članku u kojem je Di Marzio napisao da je Fred done deal, piše i ovo:
Among the players that may leave United there's Darmian, who is getting closer to Juventus. From the Bianconeri, Mourinho would gladly take Mandzukic, as the Portuguese coach is looking for a striker with similar characteristics to the Croatian. An alternative in that position could be the former Inter striker Marko Arnautovic, now at West Ham.
https://gianlucadimarzio.com/en/manches ... -mandzukic

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 24 maj 2018, 17:48

Rooney88 je napisao/la:To mi vec lici na tri previse slicna igraca u vezi. Ne znam fkt zasto bi dovodili Sergeja sada? Nije los igrac ali dati toliki novac za poziciju koja ti, dolaskom Freda, i nije goruci problem. Ajde neko jeftiniji tipa Seri i sl pa bi i imalo smisla. Ponavljam, jedino ako planira klupirati Matica.

Odbranu sada zazidati kako treba. Da se pitam tri bih igraca doveo. Ili dva stopera + lijevi bek ili desni bek, stoper i lijevi bek.
Na transferu Freda se ulazilo u zavrsnu fazu ali i pored toga su se raspitivali kod Lazia za Sergeja prije par dana dakle nesto tu ima iskreno ni ja ne vjerujem da ce doci do ovog transfera posebno zbog cijene ali vidjet cemo

I opet kazem Fred je dobar igrac ali je rizik nije on dominirao u Italiji Spaniji ili Njemackoj pa da mozemo reci TOP pojacanje nego u Ukrajini
Zadnja izmjena: Policeman, dana/u 24 maj 2018, 17:55, ukupno mijenjano 1 put.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.