FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la ElPrincipe » 14 mar 2024, 00:09

Inzagijev poraz i kraj doslo se cuvat 1 0 igrat na kontru poguro stopere kontajuc ostace 1 1 i ljudi zabise u 87 i tu je bio kraj nit imas vise igraca u polju sa nesto mogu a i ako dodjes do penala nemas sanse jer ovi nasi i penali su dva svijeta razlicita
Al sta je tu je jeb.. mu mater idemo dalje ljudi bili bolji prosli uzet prvenstvo i sljedece godine abd probat nesto vise nije atletiko losa ekipa a da smo mogli veceras bolje jesmo zavrsnica ove sezone u vecini utakmica tecno fino pas igra do gole i onda kljucno dodavanje kilometar od covjeka

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 14 mar 2024, 00:10

arminz je napisao/la:
13 mar 2024, 23:57
Cuj Inzaghijev poraz, pa nismo igrali protiv Frosinonea da mozes dominirat kako hoces. Ovo je i prije i poslije prve utakmice bilo 50 50. Atletico je jedna od najjacih ekipa, sto fizicki sto takticki, te nece dopustit da ih tek tako pregazis.

Plan je bio dobar, u obje utakmice, ali nismo iskoristili svoje sanse i to je to. Jedino mislim da nije trebo vadit Bastonija, al ocigledno da taj ne moze odigrat 90 minuta na visokom nivou jer ga redovno mijenja kad je jak tempo.

Veceras imas dvije 100% prilike da zavrsis utakmicu i obje masis. Nema se sta dalje pricat
Pa da smo i protiv Frosinonea igrali, samoubistvo je igrati zadnjih 20 minuta i još pola sata produžetaka sa odbranom, koja ni minute nije zajedno igrala ove sezone. Izgubiti bilo kakvu mogućnost da po strani uradiš bilo šta, jer su ofanzivno svi invalidi..Inzaghi je odradio najbolju sezonu u Seriji A odkad ja pratim Inter i samo lud čovjek to može poreći, isto kao da je i včs sve zasrao sa kukavičlukom i užasim izmjenama.
Miki se raspao nakon 60 minuta a odigrao 110 minuta...

koeficijent
Postovi: 170
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la koeficijent » 14 mar 2024, 00:53

TheTruth34 je napisao/la:
14 mar 2024, 00:10
Pa da smo i protiv Frosinonea igrali, samoubistvo je igrati zadnjih 20 minuta i još pola sata produžetaka sa odbranom, koja ni minute nije zajedno igrala ove sezone. Izgubiti bilo kakvu mogućnost da po strani uradiš bilo šta, jer su ofanzivno svi invalidi..Inzaghi je odradio najbolju sezonu u Seriji A odkad ja pratim Inter i samo lud čovjek to može poreći, isto kao da je i včs sve zasrao sa kukavičlukom i užasim izmjenama.
Miki se raspao nakon 60 minuta a odigrao 110 minuta...
Inzaghiju je na naplatu došla previše rigidna rotacija bez ikakvog kompromisa.

Npr. zašto je Asllani zakucan u rolu registe bez ikakve mogućnosti za promjenu? Odigra solidno dok je Hakan bio ozljeđen, a sada uvodi mrtvog Klaassena koji je tu samo da popuni broj? Je li razlika mezzala/regista toliko bitna da ne može Asllani odigrati produžetak na mezzali kada su svi taktički koncepti već pali u vodu?

Buchanan skinuo marker u nadoknadi prije produžetka i opet nije ušao. Jbg, teško ga uvesti u ovakoj utakmici, ali zašto ne može dobiti barem poluvrijeme u ligi koja je već riješena da znamo na čemu smo? Potrošilo se krvavo zarađenih 10M na poziciju koju može pokriti najviše igrača, a u vezi i napadu nema ko uć u ključnoj utakmici sezone.

Ozljeda Augusta sve poremetila jer je gurnuo Pavarda na bok, a Darmiana ljevo.

Za Bastonijevo izvođenje ipak nema izlike i to je upropastilo čitavu utakmicu. Ne jer je Acerbi nešto pogriješio, nego jer čovjek jednostavno ne može igrati Bastonijevu ulogu. Čitav anti-pressing koncept se zasniva na pravljenju viška od strane vanjskih stopera, a kako ćeš ga napraviti ako Acerbiju protivnik može dati 20 metara prednosti i opet ga stići.

Mkhitaryan odigrao najviše minuta u čitavoj ekipi, bezveze ga mrcvari u Bologni, večeras čovjek naravno izdušio i on ga opet ne vadi. Kod pasa za Depayev gol šetač.

A Lautaro je u ovom dvomeču za mene završio priču kao napadač najviše klase koliko god ga mi pokušavali ugurati u odabrano društvo.
Ako će prihvatiti ugovor na razini Barelle i Bastonija može, ako traži 10M koje je u ovom klubu zadnji imao Eto'o, neka zove agenta i traži koji će mu klub dati toliko, uz 120M odštete.
Za te pare dovesti trojicu kvalitetnih.


Jbg, idemo dalje. Da je konkurencija na 3 boda u ligi, niko se ne bi previše nasekirao radi CL, ali ovako boli ispadanje jer maltene nemamo za šta igrati dva mjeseca.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 14 mar 2024, 01:23

Koeficijent :thumbup:
Nema se tu šta više dodati.. Pogotovo zadnja rečenica, za nas je sezona završena včs.. Sada bi bilo lijepo da se vide neke stvari za budućnost, da se maximalno forsiraju Aslani, Bisseck,Kanađin, Fratessi, neko iz primavere da znamo gdje smo i na čemu smo..
Nema potrebe da i naresna dva mjeseca forsira Darmiana, Mikija, Acerbija itd..

Jedino za Lautara se donekle ne slažem, ne branim ga uopšte, svi mi znamo da on nije killer napadač (Icardi je zadnji bio) ali je realno bolesna ova njegova sezona, nisu to samo golovi, evo npr včs dvije perfektne asistencije koje nisu iskoristili Barela i Thuram,vrši konstantan presing, 90 minuta gine i ipak je "ime" široj javnosti,saigrači ga obožavaju, a 95 % ekipa u Evropskom vrhu bi mu dalo i veću platu nego što je traži ovdje, a ni približno adekvatnu zamjenu ne bi našli.

koeficijent
Postovi: 170
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la koeficijent » 14 mar 2024, 01:46

TheTruth34 je napisao/la:
14 mar 2024, 01:23
Jedino za Lautara se donekle ne slažem, ne branim ga uopšte, svi mi znamo da on nije killer napadač (Icardi je zadnji bio) ali je realno bolesna ova njegova sezona, nisu to samo golovi, evo npr včs dvije perfektne asistencije koje nisu iskoristili Barela i Thuram,vrši konstantan presing, 90 minuta gine i ipak je "ime" široj javnosti,saigrači ga obožavaju, a 95 % ekipa u Evropskom vrhu bi mu dalo i veću platu nego što je traži ovdje, a ni približno adekvatnu zamjenu ne bi našli.
Naravno da je kvalitetan igrač, ali moraš misliti i na ostatak ekipe.
Ako uračunamo porez, tj. kolko Inter mora izdvojiti za platu jer klub plaća porez, informacije kažu da bi koštao Inter 18-20M po sezoni. Njemu 9-10M neto.

Trenutno najplaćeniji Hakan koji košta klub oko 11-12M godišnje. 6+0.5 bonusa neto.
Barella će sa novim ugovorom vjerovatno koštati 12-13M. 6.5+0.5. Bastoni ima 5+0.5.

Ne moramo se slagati, ali po meni Lautaro ne zaslužuje skoro duplo veću platu od sljedećeg najplaćenijeg igrača u klubu.
Ako pristane na nekih razumnih 7.5-8, odlično. Sve preko je narušavanje platežne strukture, a klub se svako ljeto bori ostati na pozitivnoj nuli.

Za pare koje se mogu dobiti od njega Marotta bi sigurno doveo tri klasna pojačanja.

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la miki09 » 14 mar 2024, 11:39

Slazem se za ovo oko lautara, jako dobar napadac za serija a okvire ali na reprezentativnom i europskom nivou nema taj killer instinkt sampiona. Ali to je generalno problem dobrog djela nasih igraca. Barella je svemirski brod za vecinu veznjaka u italiji al dzaba kad i njega i kompletan vezni red pojedu u ove dvije utakmice. Jbg to je realnost u ovom trenutku...

Mislim da nam je najpametnije da se u nekoliko iducih godina skoncentrisemo na ligu i tu probati uzeti sto vise titula, jer realno imamo dobru bazu i imacemo je i iduce godine. Liga prvaka uz redovan i obavezan prolazak grupne faze nam treba biti jedan lijep bonus i nista vise od toga, jer ne znam koliko je nama a i bilo kom timu iz italije realno da se nada necemu vise.

Znam da mnogi zamjeraju inzaghiju kako je sve podredio ligi ove sezone, ali meni je to jedini nacin na koji klub u ovom trenutku treba funkcionisati. Liga kao baza i temelj pa onda sve ostalo, jer sve je lakse prebroditi sa titulom pa i ovaj poraz od sinoc.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 14 mar 2024, 19:00

Slažem se. Za CL nije dovoljno biti najjači nego treba i malo sreće, Guardiolin City je od zadnjih 7 godina u barem 5 sezona bio najjači tim ma svijetu ali samo su 1 CL titulu osvojili. Mi smo ove sezone među 3 najjača tima po igri ali eto nismo imali sreće. Možemo Simoneu prigovarat izmjene, postavku i sl ali da nije bilo nesreče (u prvoj povreda Thurama dotle najboljeg pojedinca na utakmici pa ga je tragičar Arnautović morao zamijenit, a u drugoj onaj nesretni gol odmah nakon vodstva je sve promijenio, la onda oni teški fulovi Thurama i Barelle koji su mogli riješiti prolaz)
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jup
Postovi: 1135
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jup » 14 mar 2024, 19:26

momci stvarno mi je zao sto ste ispali ali fakat ,imali st sve u svojim rukama niste iskoristili ,a da ste kojim slucajem bar jos jednu izglednu priliku realizovali bilio bi tot to sto se tice prolaza ,vako istli ste do penala i tu nema garancije ,patetiko je imao vise srece i prosao dalje ,ako naletimo na njih u 1/4 osvetit cemo vas :salut: :salut: :cool:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 17 mar 2024, 20:51

Šta je reć? Niko ne gleda?

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 17 mar 2024, 20:58

Tu smo, samo smo u behutu još uvijek pa nam nije do priče :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 17 mar 2024, 21:02

Ja sam se jedva nakanio.. Igramo standardno dobro, samo je realizacija užasna..

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 17 mar 2024, 21:03

Miki će igrat dok ne krepe na terenu...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Bobadilla » 17 mar 2024, 21:19

Samo mi nije jasno da danas nije dao šansu Fratessiu da igra čitavu tekmu, ovi su igrali i u srijedu. Miki 120min al aj eto
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 17 mar 2024, 21:39

Lijepa akcija.. Zasluženo vodimo

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la miki09 » 17 mar 2024, 21:47

Bobadilla je napisao/la:
17 mar 2024, 21:19
Samo mi nije jasno da danas nije dao šansu Fratessiu da igra čitavu tekmu, ovi su igrali i u srijedu. Miki 120min al aj eto
Jednostavno ne vjeruje nekim igracima i to je to. Ja imam osjecaj da kojim cudom ima isti kvalitet igraca na klupi i za prvih 11 on bi opet peglao istih 11 likova u prvoj. Al jbg u ligi mu se nema sta zamjeriti, igramo historijsku sezonu, dok je tako nek fura svoje...

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 17 mar 2024, 22:22

Gledaj ti Atletica i qrca. Sve u odbranu Simone majmune 🤮

Od koga je debil uspio ispast i to isključivo njegovom krivicom. Fuj. Sezonu mi čitavu ogadi pčketina...

P.S. kolko je Thuram propao nakon povrede :o

Bravo JJ. Daj još kojeg stopera trenerski magu :puke:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 17 mar 2024, 22:29

Ne seri bolan više, čuj od koga je uspio ispasti. Pa nisu Tuzla city.

Sreća napravila se ogromna prednost u prvenstvu, biće kikseva do kraja.
1921

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 17 mar 2024, 22:30

Jbo te on u špak seljački 👍
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 17 mar 2024, 22:31

Izmjene katastrofa kao protiv Atl. Madrida
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 17 mar 2024, 22:32

Stiže kazna za promašaje, duplo smo bolji bili a opet nečemo pobijedit
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.